Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

City Cafe

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Daktare, o kokios srities gydytoju zadi buti?
    Pasaulį reikia susprogdint, kad žmonės būtų laisvi, nes tada visos sienos išlėks į orą.

    Comment


      žinau, kad chirurgas visada turės gerą duoną, bet pirma reikia dar labiau kojas apšilti, pažiūrėti, kaip "kontaktuosiu" su krauju, va tada ir matysim šiaip plastikos chirurgo specialybė dar kartais mano galvelėje sukasi, bet visoms šioms specialybėms reikia geros galvos ir "stiprių kiaušų"

      Comment


        Jo, ten stipriu kiausu tikrai reikia.Dalinai man gaila taves-mokytis dar 11 metu tikrai ne kiekvienam lemta, taciau baiges gelbesi zmoniu gyvybes Man tai plastikos chirurgu but be sansu- medzio normalaus nupiest nemoku, ka kalbet apie svetimo zmogaus veida
        Pasaulį reikia susprogdint, kad žmonės būtų laisvi, nes tada visos sienos išlėks į orą.

        Comment


          Parašė Reptilias Rodyti pranešimą
          Vaaau ,Vaidai Va cia tai specialybe turbut ziauriai daug mokeisi, kad istotum.Butu ir man paciam idomu kanors panasaus studijuot Kokius mokslus reikejo gerai moket kad istotum?
          Įstojimo reikalavimai nebuvo labai aukšti (Bent po 7 (arba 70% ) iš Fizikos ir Chemijos bei vidurkis 7 (Mano egzų rezultatai buvo 86 Chemijos, 96 Fizikos, vidurkis 94 )
          Kia vertus, įstojus jau teks padirbėti Kaip jau minėjau, tenka mokytis beveik visų tiksliųjų mokslo sričių pagrindus, o į kai kurias iš jų ir gan nemažai gilintis. Tikrai įdomu, bet nelengva Be to, Anglijoje Bakalauro diplomai klasifikuojami pagal pažymius, taip kad egzaminus reikia ne išlaikyti, o išlaikyti labai gerai .
          O šiaip labiausiai reikia chemijos žinių, toliau seka fizika. Biologijos žinios nėra būtinos (pats mokykloje ją mokiausi b lygiu), tačiau man jos būtų labai palengvinusios gyvenimą mokantis biochemiją
          Paskutinis taisė Vaidas; 2007.06.07, 11:07.

          Comment


            Parašė Reptilias Rodyti pranešimą
            Jo, ten stipriu kiausu tikrai reikia.Dalinai man gaila taves-mokytis dar 11 metu tikrai ne kiekvienam lemta, taciau baiges gelbesi zmoniu gyvybes Man tai plastikos chirurgu but be sansu- medzio normalaus nupiest nemoku, ka kalbet apie svetimo zmogaus veida
            aš irgi ne dailininkas, bet juk visko išmokstama tik noro ir valios reikia

            Comment


              Visai viliojanti plastikos chirurgo specialybe man pasirode, kai pradejau ziuret seriala "Grozio peilis" per LNK D Ten taip smagiai pjausto, visokios intrigos...
              P.S.Dabar plastikos chirurgams labai daug darbo, didele paklausa
              Pasaulį reikia susprogdint, kad žmonės būtų laisvi, nes tada visos sienos išlėks į orą.

              Comment


                Parašė Reptilias Rodyti pranešimą
                Visai viliojanti plastikos chirurgo specialybe man pasirode, kai pradejau ziuret seriala "Grozio peilis" per LNK D Ten taip smagiai pjausto, visokios intrigos...
                Bet kai kokiai karaliūnaitei ne ten įpjauni, sėdi cypėj pusę gyvenimo.

                Comment


                  /\ vadinasi nereikia pjaustyt, kur nereikia

                  Comment


                    Radau šiurpų vaizdelį, pažiūrėkit (jei ne silpni nervai) tai įvyko 2002 m. Ukrainoje Maždaug nuo vidurio - baisiausia dalis
                    Snowflakes will attack U <3

                    Comment



                      Žiauru.

                      Va, parėjau iš politologijos egzo. Pirmas egzas kur užtikrintai gausiu virš 90&#37; .

                      Comment


                        Parašė innuendo Rodyti pranešimą
                        Va, parėjau iš politologijos egzo. Pirmas egzas kur užtikrintai gausiu virš 90% .
                        Sveikinimai

                        Comment




                          Sveikuciai.Vakar per klaida atsiverciau titulini miestu.net puslapi ir pamaciau, kad statomu pastatu diagramos yra neatnaujinamos.Kadangi Aiva yra kazkur prapuolusi(es), tai su ms paintu baigiau piesti pilsota, pastaciau, bet neistiklinau vetruna su registru centru.Uztrukau tikrai daug laiko, susinervavau, todel prasau jusu pagalbos.Jei kiekvienas forumo dalyvis nuspalvotu ar sumodeliuotu nors po auksta butu labai puiku.Taigi tiesiog nusikopijuokit sita paveiksliuka ir su peintu ar dar kokia programa paspalvokit kai turesit laiko, kai estai uzsuks i miestai.net tinklapi jiems ivarysim eilini smugi zemiau juostos
                          Pasaulį reikia susprogdint, kad žmonės būtų laisvi, nes tada visos sienos išlėks į orą.

                          Comment


                            Parašė Reptilias Rodyti pranešimą
                            Sveikuciai.Vakar per klaida atsiverciau titulini miestu.net puslapi ir pamaciau, kad statomu pastatu diagramos yra neatnaujinamos.Kadangi Aiva yra kazkur prapuolusi(es), tai su ms paintu baigiau piesti pilsota, pastaciau, bet neistiklinau vetruna su registru centru.Uztrukau tikrai daug laiko, susinervavau, todel prasau jusu pagalbos.Jei kiekvienas forumo dalyvis nuspalvotu ar sumodeliuotu nors po auksta butu labai puiku.Taigi tiesiog nusikopijuokit sita paveiksliuka ir su peintu ar dar kokia programa paspalvokit kai turesit laiko, kai estai uzsuks i miestai.net tinklapi jiems ivarysim eilini smugi zemiau juostos
                            Ką gi, laikas kažką padaryti miestai.lt labui tik va įdomu: ar būtina naudoti tokios pačios spalvos įstiklinimą kaip ir kitose diagramose?

                            Jau pabaigiau Neapolį:
                            Paskutinis taisė molotov_47; 2007.06.12, 13:49.

                            Comment


                              Su tom spalvom tai kazkaip idomiai.Visas spalvas paintas nupilkina arba nublukina (bent jau man), pvz norejau raudonai nuspalvint pilsoto antena, o geriausia spalva, kuria pavyko isgauti editinant spalvas buvo sviesiai oranzine.Jeigu kam nors iseina kitokiom spalvom piest tai butinai perdarykit ta nesusipratima su antena.
                              Ir patarciau stengtis nenukrypti nuo paties pastato projekto, nes pvz sitoje diagramoje aiwa pilsotui uzkrove ne 34 aukstus, o ~55 , ankstesneje diagramoje pilsoto nugara turejo ne 5, o keturias stiklu eiles einancias vertikaliai.Padariau tik pilsota, nes geriausiai zinau kaip jis atrodo, o pvz hanzabanko ar registru centro statybos progreso nestebiu.
                              Pasaulį reikia susprogdint, kad žmonės būtų laisvi, nes tada visos sienos išlėks į orą.

                              Comment


                                Kam čia vargstat, pastatys, tada ir uždažys kas nors

                                Comment




                                  Cia sioks toks patobulinimas.Labai aciu Molotov , baigiau piesti Vilniaus vartus ir siek tiek patobulinau Neapoli (nepyk Molotovai).Zinau, kad neapolis yra dar nebaigtas, taciau argi lauksime kol ji pabaigs?
                                  P.S.Gal Vytauc galetų pakeisti statybų diagramą esančią tituliniame puslapyje nauja?
                                  Paskutinis taisė Reptilias; 2007.06.12, 15:58.
                                  Pasaulį reikia susprogdint, kad žmonės būtų laisvi, nes tada visos sienos išlėks į orą.

                                  Comment


                                    Dar galėtum įstiklinti registrų centrą...

                                    Comment


                                      Registru centras labai didelis ir ilgas darbas, be to sunku rasti nuotrauku, kur butu aiskiai matyti kokiu spalvu yra visi keturi pastatai.Ok, dabar pradesiu, gal veliau imesiu...
                                      Pasaulį reikia susprogdint, kad žmonės būtų laisvi, nes tada visos sienos išlėks į orą.

                                      Comment


                                        Nepripazintas britu operos talentas

                                        http://www.youtube.com/watch?v=i0dzZTPWrSM

                                        Ko gero galetu dainuoti zymiausiose pasaulio operose, bet dirba parduotuvej :-) Ispudinga is tikro, nors as ir toli nuo muzikos, bet negali nesuzaveti.

                                        Comment


                                          Na nevertėjo dėl to kurti temos, bet kaip naujokui gal atleis vyresnieji Įdėk į temą "Šiaip linksma"

                                          Comment

                                          Working...
                                          X