Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Forumiečiai renka Kauno merą

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    #21
    Parašė Tomas Rodyti pranešimą
    O jau ponas Stanisklovas kuo geresnis už poną Vytautą?
    Ponas Arvydas G. jau kur kas labiau tinka i viena eile su Vytautu.

    Comment


      #22
      Parašė 99 Rodyti pranešimą
      Įspūdinga A. Kupčinsko kalba LTV debatų laidoje
      ką jis prišnekėjo? aš labiau bijau, kad laimės konservatoriai, žinant kauniečių poinkį į juos...

      Comment


        #23
        Parašė Tomkis Rodyti pranešimą
        ką jis prišnekėjo? aš labiau bijau, kad laimės konservatoriai, žinant kauniečių poinkį į juos...
        Už konservatorius, bent kiek teko matyti/girdėti, balsuoja vyresnio amžiaus žmonės, o taip pat, kiek teko sutikti įvairaus amžiaus pažįstamų žmonių - vidutinio ir jaunesnio amžiaus žmonės nesiruošia eiti balsuoti. Bet čia tik mano pažįstamų ratas.

        Comment


          #24
          Parašė Tomkis Rodyti pranešimą
          ką jis prišnekėjo? aš labiau bijau, kad laimės konservatoriai, žinant kauniečių poinkį į juos...
          tikiuos kad kaip visada konservatoriai bus tarp lyderiu
          cia ne agitacija, o mano asmenine nuomone : )

          Comment


            #25
            /\ ir čia jau labai puiku taip? mietas klestės kaip turi būt?...

            Comment


              #26
              Parašė kaunaz Rodyti pranešimą
              liutai, man reikia anuliut is balsavimo nekaunieciu balsus, tuo labiau kurie aiskiai "pajuokaut" norejo ir uz Sustauska prabalsavo.
              Anuliavau, kadangi nei vieno kauniečio ten nebuvo
              Paskutinis taisė liutass; 2007.02.23, 12:22.

              Comment


                #27
                Parašė daktaras Rodyti pranešimą
                /\ ir čia jau labai puiku taip? mietas klestės kaip turi būt?...
                per nepriklausomybes laikotarpi ne viena partija kaune VISISKAI NIEKO nepadare. viskas kas yra tai tik verslo iniciatyva.
                o konservatoriai, bet jau normalus kaip politine jega.

                cia mano nuomone.

                Comment


                  #28
                  /\ jo jo! tai tada ir vilniaus, ir klaipėdos plėtrą taip pat galim nurašyti tik verslui?
                  nesamonė!

                  Comment


                    #29
                    na koncervatoriai jau turėjo progą parodyti kauniečiams, ką jie sugeba...

                    Comment


                      #30
                      Parašė daktaras Rodyti pranešimą
                      /\ jo jo! tai tada ir vilniaus, ir klaipėdos plėtrą taip pat galim nurašyti tik verslui?
                      nesamonė!
                      pala tu skaityt nemoki ???
                      as juk aiskiai sakau kad ne viena partija Kaunui nieko nepadare ka neegalima pasakyt apie Vln ir Klaipeda, kurie ir siaip yra verslui patrauklesni.

                      Comment


                        #31
                        /\ o tu nemanai, kad palyginus su koncervų valdymo laikotarpiu, miestas žymiai pasikeitė ir pagražėjo, atsirado daug naujų investicijų? va todėl ir palyginau su kitais 2 stipriaisiais lietuvos miestais

                        Comment


                          #32
                          Parašė vaidaslt Rodyti pranešimą
                          pala tu skaityt nemoki ???
                          as juk aiskiai sakau kad ne viena partija Kaunui nieko nepadare ka neegalima pasakyt apie Vln ir Klaipeda, kurie ir siaip yra verslui patrauklesni.
                          Kodėl nepadarė? Padarė...Koncervatorių partija Kaunui padarė daug blogo. Po jų 10 m. valdymo meru išrinko Šustauską. Tai buvo politinės ir ne tik nevilties išraiška bei puikus rinkiminio nihilizmo pavyzdys. Tas faktas buvo paskutinė vinis į Kauno karstą.

                          Comment


                            #33
                            Mąsčiau iki pažaliavimo ir priėjau išvados dėl kurios prieš mėnesį bet ką kitą būčiau pavadinęs kvailiu. Balsuosiu už Arvydą Garbaravičių, dabar kvailiu vadint mane galimybę turi kiti. Tik atėjęs čia matau, kad dauguma renkasi Adelę Echodienę. Gerai, kad ji toje pačioje partijoje kaip ir A. Garbaravičius, bet informacijos apie ją neturiu (o interneto problemos neleidžia jos susirasti). Hm, kuo ji tokia nusipelniusi...
                            Įžvalgos.lt - FB - G+

                            Comment


                              #34
                              Parašė daktaras Rodyti pranešimą
                              /\ o tu nemanai, kad palyginus su koncervų valdymo laikotarpiu, miestas žymiai pasikeitė ir pagražėjo, atsirado daug naujų investicijų? va todėl ir palyginau su kitais 2 stipriaisiais lietuvos miestais
                              investicijos kaip nebutu keista ateina is privataus verslo ; )

                              Comment


                                #35
                                nu tai aš tau ir sakau tada - vadinasi ir vilniaus ir klaipėdos valdžia nieko nenuveikė, nes viską padarė verslininkai... o apie tarkim vilniaus sutvarkymą gali net neminėt - kaunas apie kažkokią paramą iš vyriausybės tokiems dalykams gali net nesvajot...

                                Comment


                                  #36
                                  Parašė daktaras Rodyti pranešimą
                                  nu tai aš tau ir sakau tada - vadinasi ir vilniaus ir klaipėdos valdžia nieko nenuveikė, nes viską padarė verslininkai... o apie tarkim vilniaus sutvarkymą gali net neminėt - kaunas apie kažkokią paramą iš vyriausybės tokiems dalykams gali net nesvajot...
                                  butent Vln ir Klaipeda yra bedras valdzios ir verslo produktas,
                                  o Kaunas nors kiek juda vien verslo deka, del to ir atsilieka,
                                  be to Vln ir Klaipeda yra verslui patrauklesni sostine ir pajuris

                                  gal turi nors viena pavyzdy is Kauno valdzios nuopelnu ? LEZ ir tas numires buvo ir dabar atsigavo tik verslo iniciatyva

                                  Comment


                                    #37
                                    /\ nemanau, kad tik verslininkų dėka LEZ atsigavo. biurokratizmo aparatas, jeigu jis būtų jau toks prastas kaune, būtų tikrai viską sustabdęs eilinį kartą, tačiau atsitiko visiškai priešingai

                                    Comment


                                      #38
                                      man jau nusibodo : )

                                      Comment


                                        #39
                                        /\ vis tiek nuomonės viens kito nepakeisim, taip kad peace

                                        Comment


                                          #40
                                          Parašė Ash Rodyti pranešimą
                                          Mąsčiau iki pažaliavimo ir priėjau išvados dėl kurios prieš mėnesį bet ką kitą būčiau pavadinęs kvailiu. Balsuosiu už Arvydą Garbaravičių, dabar kvailiu vadint mane galimybę turi kiti. Tik atėjęs čia matau, kad dauguma renkasi Adelę Echodienę. Gerai, kad ji toje pačioje partijoje kaip ir A. Garbaravičius, bet informacijos apie ją neturiu (o interneto problemos neleidžia jos susirasti). Hm, kuo ji tokia nusipelniusi...
                                          Kazka bendro turi su cia komentuojanciais, nes siaip isvis nera zinoma ir nezinau , ka gero yra nuveikus, net ir biografija neispudinga

                                          Comment

                                          Working...
                                          X