Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Šiaip linksma (archyvas)

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts


    Snowflakes will attack U <3

    Comment


      Parašė Mjso Rodyti pranešimą
      http://www.bullet.lt/one/index2.php
      Rekomenduoju top foto Nr. 4 paziureti DD
      Nu blyn vaikui visai kuku.

      Comment


        /\ Jap, vaikis totalus nimfomanas (minus keli varžteliai).
        I'm worse at what I do best and for this gift I feel blessed...
        Parama Siaurojo geležinkelio klubui

        Comment


          Parašė Andrewass Rodyti pranešimą
          Atvaizdas

          radau fishki
          Kai gyvenau barake pas mus irgi kažkas panašaus buvo
          Life is a game that no one wins

          Comment


            Parašė Mettal Rodyti pranešimą
            Štai kodėl Vilniaus viešojo transporto elekroninio bilieto projektas užstrigo ir smarkiai vėluoja (2009-04-21, Justiniškės (į centrą))
            Atvaizdas

            Su šia problema susiduriu pats PERNELYG dažnai, todėl vienintelę išeitį siūlau jiems lipdyti dar vienus Windows ant esamų liekanų, nes repair neveikia, arba ištrinti senus Windows per Acronis programą ir įdiegti naują sistemą (tuo atveju, kai duomenys visi yra tame pačiame diske kaip ir sistema).
            Kodėl užstrigo elektroninio bilieto projektas ? Juk tai jau veikia metus ar daugiau..
            Be to, prie ko čia elektroninis maršrutų stendas ? Ar dėl to kad 'elektroninis' ir susisijęs su tranpsortu ?
            Our deepest fear is not that we are inadequate. It is that we are powerful beyond measure. Who are we to be brilliant, gorgeous, talented ? Actually, who are you not to be? As we let our own light shine, we unconsciously give other people permission to do the same.

            Comment


              You have your way. I have my way. As for the right way, the correct way, and the only way, it does not exist.

              Comment


                Atrodo, kad šito dar nebuvo...

                Vieną dieną namo žmona grįžo anksčiau nei įprastai ir užtiko savo vyrą
                lovoje besimylint su kita, labai patrauklia, jauna moterimi. Ir
                pasijuto be galo įskaudinta ir nusiminusi..



                "Tu esi niekingas kiaulė! " visa gerkle rėkė ji. " Kaip tu drįsai
                šitaip su manimi - ištikima žmona ir tavo vaikų motina pasielgti? Aš
                tave palieku. Noriu skyrybų!"



                Tuomet vyras jai sako " Mieloji paklausyk manęs, aš tau paaiškinsiu
                kaip viskas įvyko."



                "Puiku, klausau", sumurmėjo ji, "tačiau tai bus paskutiniai tavo
                žodžiai ištarti man !"



                Ir tuomet vyras pradėjo pasakoti--" Taigi, Jau ruošiausi sėsti į
                mašiną ir važiuoti namo, kai staiga prie manęs priėjo ši jauna mergina
                ir paprašė manęs ją pavėžėti. Ji atrodė tokia nusiminusi ir bejėgė,
                kad man jos taip pagailo ir aš sutikau ją pavežti. Pastebėjau, kad ji
                labai liesa, prastai apsirengusi ir labai purvina.



                Ji prasitarė, kad yra nevalgiusi jau tris dienas ! Taigi man jos
                pagailo, aš parsivežiau ją namo ir pašildžiau jai kalakutienos
                kepsnelius, kuriuos tau vakar paruošiau vakarienei, ir kurių tu
                nevalgei, nes bijojai priaugti svorio. Ši vargšė mergina sušlamštė
                juos akimirksniu.



                Kadangi ji buvo tokia nešvari, pasiūliau jai išsimaudyti duše, ir kol
                ji maudėsi aš pastebėjau, kad jos drabužiai yra labai purvini,
                skylėti, taigi aš juos išmečiau. Kadangi, jai reikėjo kažkuo
                apsirengti, aš atidaviau jai tavo firminius dizainerio siūtus džinsus,
                kurie tavo spintoje guli jau kelis metus, ir kurių tu nedėvi, nes jie
                tau per daug aptempti. Taip pat daviau jai apatinius drabužius,
                kuriuos padovanojau tau mūsų metinių proga, ir kurių tu nedėvi, nes aš
                turiu prastą skonį. Dar suradau seksualią mano sesers tau Kalėdoms
                dovanotą palaidinę, kurios tu nedėvi tik dėl to, kad nori paerzinti
                mano seserį, ir dar padovanojau jai batus, kuriuos pirkai brangioje
                parduotuvėje ir neavi dėl to, k ad darbe kažkas turi tokius pačius."



                Vyras giliai įkvėpė ir tęsė toliau - " Ji buvo tokia dėkinga už mano
                supratingumą ir pagalbą ir kai aš ją palydėjau iki durų ji atsisuko į
                mane ir su ašaromis akyse paklausė, Atsiprašau....bet gal turite dar
                ką nors kuo jūsų žmona nesinaudoja...? "

                Comment


                  Parašė keen Rodyti pranešimą
                  Kodėl užstrigo elektroninio bilieto projektas ? Juk tai jau veikia metus ar daugiau..
                  Be to, prie ko čia elektroninis maršrutų stendas ? Ar dėl to kad 'elektroninis' ir susisijęs su tranpsortu ?
                  Susijęs tiesiogiai. Elektroninės švieslentės stotelėse, GPS kompiuteriai, e-bilieto įranga - viskas yra vienas projektas. Elektroninai mėnesiniai nėra viskas. Dar bus vienkartiniai, kuriems skirti tie geltonieji touchscreen komposteriai.
                  Viešojo transporto temų rodyklė >>

                  Comment


                    Bobutė laimėjo IKI šildymą

                    Manau, kad ši "IKI" yra Panevėžyje, šalia autobusų stoties...

                    http://www.youtube.com/watch?v=3kj5vWu5ZM8
                    I'm worse at what I do best and for this gift I feel blessed...
                    Parama Siaurojo geležinkelio klubui

                    Comment


                      Parašė Wycka Rodyti pranešimą
                      Manau, kad ši "IKI" yra Panevėžyje, šalia autobusų stoties...
                      Čia Vilniuje, Minsko IKI. Šiaip super, IKI pradėjo partizaninį marketingą, man patinka. Čia jau antra priemonė. Pirmas bandymas buvo miestų turguose: http://zudykreklama.lt/2608-iki-eina-i-turgu

                      Reikia tikėtis kitų PC atsako, tada gal ir daugiau panašių vaizdelių pamatysim
                      Paskutinis taisė Valiukas; 2009.04.23, 14:35.

                      Comment


                        Parašė Valiukas Rodyti pranešimą
                        Čia Vilniuje, Minsko IKI. Šiaip super, IKI pradėjo partizaninį marketingą, man patinka. Čia jau antra priemonė. Pirmas bandymas buvo miestų turguose: http://zudykreklama.lt/2608-iki-eina-i-turgu

                        Reikia tikėtis kitų PC atsako, tada gal ir daugiau panašių vaizdelių pamatysim
                        Kad labai jau tiesmukai padaryta... Ir šiaip, net nejuokinga.

                        Comment


                          Parašė Valiukas Rodyti pranešimą
                          Čia Vilniuje, Minsko IKI. Šiaip super, IKI pradėjo partizaninį marketingą, man patinka. Čia jau antra priemonė. Pirmas bandymas buvo miestų turguose: http://zudykreklama.lt/2608-iki-eina-i-turgu

                          Reikia tikėtis kitų PC atsako, tada gal ir daugiau panašių vaizdelių pamatysim
                          I TOKĮ turgų gyvenime neičiau, ziauri vieta...

                          Comment


                            Šnekučiai

                            Kai užaugsiu, pradėsiu eiti į mokyklą, ten susirasiu gražuolį jaunikį ir pagimdysiu sūnelį. Tai džiaugsis mama – net išprotės!
                            Močiutė man gimtadieniui nupirks baltą suknelę iki žemės, baltus batelius ir karūną.Aš su princu pašoksiu ir tapsiu nėščia.
                            Kai mano mama pagimdys vaikelį, galėsime įsigyti šuniuką. Ji vis tiek sėdės namie, nieko neveiks...
                            Ir iš kur tie tėvai sužino, kiek jų vaikui metų...
                            Mama, tavo pilve vaikučiui liūdna, jis ten vienas. Imk, nuryk žaisliuką iš „KINDER“ siurprizo, kad turėtų kuo pažaisti ir mažiau spardytųsi.
                            Pasikvepinsiu tais nuostabiais smirdančiais mamos kvepalais ir eisiu į kiemą. Visi berniukai iš koto išvirs...
                            Labai norėčiau, kad mama pagimdytų man sesę, tik vyresnę...
                            Žinau, kad kai užaugi, reikia vesti. Bet nenoriu gyventi su kita moterimi – ji net nežinos, kokias dėliones man pirkti.
                            Žinai, aš labai bijau – tėtė sakė, kad su mama pirks naują vaiką. O kai jis pirko naują mašiną, tai seną pardavė...
                            Kaip aš patekau į tavo pilvelį? Tu mane prarijai? Ne? Tai per užpakalį susigrūdai?
                            Kai užaugsiu, nebeturėsiu už ko tekėti. Už tėčio negalima, jis su mama, už senelio negalima – jis su senele. Visus gerus jau išrankiojo...

                            Comment


                              Nėra labai juokinga, tiesiog toks įdomus atsitikimas (Straipsnis+video)
                              http://www.autogidas.lt/straipsnis/n...oje_video/1315

                              Comment


                                Comment


                                  http://vids.myspace.com/index.cfm?fu...deoID=56135287
                                  www.tomflagman.com

                                  Comment


                                    Kokį dalyką šiandien stotelėj galima buvo pastebėt, netoli mano namų

                                    Bet džiaugsmas ilgai netruko, nes jie greitai dingo pas naująjį šeimininką maišelyje

                                    Paskutinis taisė Irma; 2009.04.24, 14:28.
                                    *******
                                    Miestai.net Fb

                                    Comment


                                      Parašė Irma Rodyti pranešimą
                                      Kokį dalyką šiandien stotelėj galima buvo pastebėt, netoli mano namų

                                      Bet džiaugsmas ilgai netruko, nes jie greitai dingo pas naująjį šeimininką mašelyje

                                      Atvaizdas
                                      Na tokių džiaugsmų tai daug kur galima prisižiūrėt. Mes su saviške maždaug kartą per metus profilaktiškai spintas pravalom, tai išnešu kokius 2 maišus senų rūbų, kol grįžtu namo paimt kitų maišų, tų pirmųjų dažniausiai jau nebebūna. 5 minučių reikalas.

                                      Comment


                                        Parašė Valiukas Rodyti pranešimą
                                        Na tokių džiaugsmų tai daug kur galima prisižiūrėt. Mes su saviške maždaug kartą per metus profilaktiškai spintas pravalom, tai išnešu kokius 2 maišus senų rūbų, kol grįžtu namo paimt kitų maišų, tų pirmųjų dažniausiai jau nebebūna. 5 minučių reikalas.

                                        suprantu... bet stotelės šiukšlinėj tokių ar analogiškų dalykų nepalieku, tuo labiau kai gyvenamas namas šalimais nestovi
                                        Paskutinis taisė Irma; 2009.04.24, 14:24.
                                        *******
                                        Miestai.net Fb

                                        Comment


                                          I wouldn’t want to belong to any club that’d have me as its member. - Groucho Marx

                                          Comment

                                          Working...
                                          X