Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Šiaip linksma (archyvas)

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Man patiko
    http://www.youtube.com/watch?v=GSc2cN6G0k8
    no on the Earth !!!

    Comment


      Abejoju, ar ta mergaitė pati tą foto įdėjo. Trink lauk - visai ne į temą...
      *******
      Miestai.net Fb

      Comment


        Šiandien kai ką pastebėjau ir sudariau instrukciją.

        Kaip laimėti šimtą litų?

        Priemonės:
        Kompiuteris su internetu
        Chamiškumas

        Eiga:
        1. Internete susirasti nuotrauką, tinkančią į alfa.lt nuotraukų konkurso temą.
        2. Ją nusiųsti į alfa.lt pasirašius savo vardu.
        3. Užsimerkus nulaužti alfa.lt sistemą ir privaryti sau 1000 balsų
        4. Paagituoti gimines ir draugus, nes šiame konkurse esi ne vienintelis hackeris.
        5. Po savaitės atsiimti prizą.

        http://alfa.lt/konkursoDalyvis/356?konkursas=62

        Comment


          Jauni forseliai moko airius lietuviškai speakinti
          Snowflakes will attack U <3

          Comment


            Lietuviškas youtube?
            http://www3.videogaga.lt/dk?dm.id=main

            Comment


              Fut fut fut

              Comment


                talentas!
                no on the Earth !!!

                Comment


                  Njeljeljealjybja... ;]]**@@~
                  <33

                  /\ Taip rašo one.lt kultūros sugadintas jaunimas. Vertimas - Nerealybė.

                  Comment


                    /\ o tu pana marija... čia tai jau visai žiauru...

                    Comment


                      Parašė Paulius Rodyti pranešimą
                      Njeljeljealjybja... ;]]**@@~
                      <33

                      /\ Taip rašo one.lt kultūros sugadintas jaunimas. Vertimas - Nerealybė.
                      Kažką panašaus parašyčiau,jei nežiūrėdamas pradėčiau spaudinėti klaviatūros mygtukus
                      Mano darbai deviantart'e

                      Comment


                        Parašė osiz Rodyti pranešimą
                        Kažką panašaus parašyčiau,jei nežiūrėdamas pradėčiau spaudinėti klaviatūros mygtukus
                        Osi, tiesiog draugiškas patarimas - po skyrybos ženklų dėk tarpus. Čia tik šiaip. Visur taip rašo.

                        Comment


                          Parašė Paulius Rodyti pranešimą
                          Osi, tiesiog draugiškas patarimas - po skyrybos ženklų dėk tarpus. Čia tik šiaip. Visur taip rašo.
                          Tai kad labai jau įpratęs taip rašyti...
                          Mano darbai deviantart'e

                          Comment


                            Rolandas Kazlas “Nekenčiu reklamos”. Ištraukos

                            Šaltinis gudas.lt

                            * Ne sveikata, o Chūlijas Iglesijas. Toks Chūlijas, kad net …
                            * Skambančiam telefonui: Kad tu sugestum. Kad tau angliukai pro skylutes išbyrėtų. O tai ale koks akustinis prietaisas, mažos galios. Kad ir mažos galios, ale šiandien gali žmogų į kapus nuvaryti. Kas tą išradėją Belą pagimdė? Pakliūtų jisai šiandien pagiriotam žmogui į rankas. Tai vėl į kapus atgultų. Malčiat! O! Maladec. Aš tave išdresiruosiu….Nu gerai, aš tave pakelsiu!
                            * Septyniolika aštuonerių.
                            * Patrauk savo kiaušius čia nekaišiojęs!
                            * Vis mažėja titi ir vis daugėja kakos.
                            * Aaa a kas ten slepias už kastuvo? Ahhh, čia jūs šešiese ir akordeoną dar turit? Sėdėkit, sėdėkit. R.Kazlas - sleptuve.mp3
                            * Gyli žydra rūra.
                            * Legendinis gangsterinio kino gangsteris Frensis Fordas Eskortas Kopola su savo seno filmo nauja versija Krikštapatėvis.
                            * El Čipolinas.
                            * Nakabink mūm picos ant ausų. Kur makaronai?
                            * Nuo jūsų klausimo man padžiūvo dantai.
                            * Kasdien ateinu į vaistinę ir apsimetu, kad ne į Butnikienę žiūrėt atėjau, o pirkti vaistų. Ir perku. Zelionkos ir buteliuką lenkiškų uspakajonsų, tabletkų. Kad Butnikui ramiau būtų. Kadangi man nereikia nei zelionkos nei uspakajonsų tai išėjęs viską supilu į Butnikų šulinį ir mėtydamas kibirą išmakaluoju. Tai dabar suprantat Butnikas guli ligoninėj. Visas žalias ir labai ramus.
                            * Pirmininko antrasis pirmininkas Jogirdas Daugirdas.
                            Yours sincerely,
                            Vaida.

                            Comment


                              Parašė Paulius Rodyti pranešimą
                              Njeljeljealjybja... ;]]**@@~
                              <33

                              /\ Taip rašo one.lt kultūros sugadintas jaunimas. Vertimas - Nerealybė.


                              menas rašyti taip . Ne kiekvienas pasigirtų ( aš tai tikrai ). O dar didesnis menas perskaityti. Gal, Pauliau , kursus pravestum ?
                              Yours sincerely,
                              Vaida.

                              Comment


                                NjEko nJerea sOonKjaus tjAip rasHyTji, rejKea tjEsjOg kJuo dauGjeau J rajDzhjOo eEr pAkejStji raijDeaS pAgal aNgleaShkaA taReamAa...=)~~ EeR dJaR rasHeeAtjI sKirTeEngoO deEdzHjOo rAijDemeEasSsss.... <3<3 =)))) ~
                                Snowflakes will attack U <3

                                Comment


                                  Parašė Paulius Rodyti pranešimą
                                  Njeljeljealjybja... ;]]**@@~
                                  <33

                                  /\ Taip rašo one.lt kultūros sugadintas jaunimas. Vertimas - Nerealybė.
                                  Pauliau, o pats nesi kartais isiregistraves one.lt ?Kazkodel visi niekina one.lt , taciau yra prisiregistrave ir laimingi naudojasi.Ne one.lt gadina jaunima.Toks rasymo budas buvo populiarus kai dar one.lt nebuvo ne kvapo.Aisku, juokinga kai raso ne "šunytis", o "shooneetyz ;>~~' " taciau nieko rimto pries juos nepadarysi, turi jiems smegenys subresti tam, kad rasytu zmoniskai.
                                  Pasaulį reikia susprogdint, kad žmonės būtų laisvi, nes tada visos sienos išlėks į orą.

                                  Comment


                                    Parašė Reptilias Rodyti pranešimą
                                    Pauliau, o pats nesi kartais isiregistraves one.lt ?Kazkodel visi niekina one.lt , taciau yra prisiregistrave ir laimingi naudojasi.Ne one.lt gadina jaunima.Toks rasymo budas buvo populiarus kai dar one.lt nebuvo ne kvapo.Aisku, juokinga kai raso ne "šunytis", o "shooneetyz ;>~~' " taciau nieko rimto pries juos nepadarysi, turi jiems smegenys subresti tam, kad rasytu zmoniskai.
                                    Njoo niawareek, jej patc tejp niamokee taj chia tawo rejkalas!!~~

                                    Taip, aš esu one.lt užsiregistravus, bet nueinu ten kartą į mėnesį geriausiu atveju, su buvusiais klasiokais ir šiaip kokiam senam draugui parašyt.

                                    Comment


                                      Kažkada ir aš buvau prisiregistravęs one.lt. dar tada kai ten buvo tik sms siuntimas. tačiau kai jie apmokestino sms'us aš demonstratyviai užpildžiau anketa ir atsisakiau.

                                      ir tai vienintelis akauntas, kurį pats panaikinau.

                                      Comment


                                        šiaip maniausi esąs tokių painiavų išvertimo į žmonių kalbą asas, tačiau tas pauliaus parodytas žodis ir mane suglumino...

                                        Comment


                                          Titulinis oficialus Simpsonšų filmo puslapis:



                                          paglostė tautinė savimeilę

                                          Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

                                          --------------------------------------------------

                                          Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

                                          Comment

                                          Working...
                                          X