Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Slidinėjimo centrai Lietuvoje

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Slidinėjimo centrai Lietuvoje

    Kiek žinau Lietuvoje yra tik pora slidinėjimo centrų, ir kažin ar juos galima pavadinti normaliais žiemos centrais. Daugelis mūsų šalies gyventojų užsinorėja pasldinėti vyksta į Latviją ar kitas šalis. Kodėl verslininkai neinvestuoja į šį verslą? Nors ateity šis verslas gali tapti mažiau pelningas, dėl šiltėjančių žiemų, teks gaminti sniegą ir pan. Tačiau Latvijoje šių slidinėjimo centrų tik daugėja, gal dėl to kad Latvija turi gilesnes žiemos sportų tradicijas.

    #2
    Parašė Lašas Rodyti pranešimą
    Kiek žinau Lietuvoje yra tik pora slidinėjimo centrų, ir kažin ar juos galima pavadinti normaliais žiemos centrais. Daugelis mūsų šalies gyventojų užsinorėja pasldinėti vyksta į Latviją ar kitas šalis. Kodėl verslininkai neinvestuoja į šį verslą? Nors ateity šis verslas gali tapti mažiau pelningas, dėl šiltėjančių žiemų, teks gaminti sniegą ir pan. Tačiau Latvijoje šių slidinėjimo centrų tik daugėja, gal dėl to kad Latvija turi gilesnes žiemos sportų tradicijas.
    Neinvestuoja - nes ir dabartiniai Lietuvos centrai nelabai išsilaiko. Pernai buvo reportažas per "Pinigų kartą".

    Comment


      #3
      Parašė Lašas Rodyti pranešimą
      Kiek žinau Lietuvoje yra tik pora slidinėjimo centrų, ir kažin ar juos galima pavadinti normaliais žiemos centrais. Daugelis mūsų šalies gyventojų užsinorėja pasldinėti vyksta į Latviją ar kitas šalis. Kodėl verslininkai neinvestuoja į šį verslą? Nors ateity šis verslas gali tapti mažiau pelningas, dėl šiltėjančių žiemų, teks gaminti sniegą ir pan. Tačiau Latvijoje šių slidinėjimo centrų tik daugėja, gal dėl to kad Latvija turi gilesnes žiemos sportų tradicijas.
      Nežinau, gal paskutinis sakinys nelabai tikslus, ir lietuviai anksčiau turėjo gan gilias tradicijas šiame sporte, tačiau, panašiai kaip su futbolu, buvo nusispjauta valdininkų
      Aš esu lietuvis. Tai yra mano garbė. / A.J. 1919

      Comment


        #4
        Parašė somis Rodyti pranešimą
        Neinvestuoja - nes ir dabartiniai Lietuvos centrai nelabai išsilaiko. Pernai buvo reportažas per "Pinigų kartą".
        Neišsilaiko nes nieks nenori važiuoti į tas"senienas". Jau geriau nuvažiuoti 100 km tolau bet žinai kad gausi kokybišką pramogą.

        Comment


          #5
          Ką aš žinau. Šiais metais važiavom į Latviją, Milzinkalns (ar kažkas panašaus) ir grįžom nieko nepešę, nes slidžių būtų tekę laukti apie 3h. O tai reiškia, kad Latvija (ar netgi visos Baltijos šalys) neturi tiek daug slidinėjimo centrų kaip čia nupiešei, todėl visus susiurbia viena slidinėjimo bazė. Na, kitu atveju galbūt šioji, kurioje buvau yra viena populiaresnių, geresnių.

          Comment


            #6
            Parašė pauliezaz Rodyti pranešimą
            Ką aš žinau. Šiais metais važiavom į Latviją, Milzinkalns (ar kažkas panašaus) ir grįžom nieko nepešę, nes slidžių būtų tekę laukti apie 3h. O tai reiškia, kad Latvija (ar netgi visos Baltijos šalys) neturi tiek daug slidinėjimo centrų kaip čia nupiešei, todėl visus susiurbia viena slidinėjimo bazė. Na, kitu atveju galbūt šioji, kurioje buvau yra viena populiaresnių, geresnių.
            Pasižiūrėk www.slalom.lv kiek Latvijoje yra žiemos centrų.

            Comment


              #7
              Ne kiekybė, o kokybė svarbu. Ir šiaip nematau jokio slidinėjimo centrų poreikio Lietuvoje. Žinoma vieną geresnės kokybės galėtų įrengti. Ir kaip jau kažkas minėjo, Latvija ir Estija turi gilesnes žiemos sporto tradicijas. Lietuviams tai ne tiek aktualu.

              Comment


                #8
                Parašė pauliezaz Rodyti pranešimą
                Ne kiekybė, o kokybė svarbu. Ir šiaip nematau jokio slidinėjimo centrų poreikio Lietuvoje. Žinoma vieną geresnės kokybės galėtų įrengti. Ir kaip jau kažkas minėjo, Latvija ir Estija turi gilesnes žiemos sporto tradicijas. Lietuviams tai ne tiek aktualu.
                nenoreciau sutikti kad lietuviams tai neaktualu. Aktualu, ir kuo toliau tuo labiau populiareja slidienjimas. Pvz Kasmet daugeja vykstanciu slidinet i tas tikrasias slidinejimo salis: Austrija, Italija. Taip ir cia vietoj daugiau slidinejanciu atsiranda. Lietuvoj Siuo metu yra tik keletas pusiau normaliu centru. Didziausias kiek zinau yra Ignalinoje. O kiti kiek teko girdeti tai nekokie. Bet siuo metu jau pradedama ir Lietuvoje juos modernizuoti ar kurti naujus. Kiek esu girdejes zadama buvo Kaune irengi viena, Alytuje ir druskininkuose planauojama po keletos metu atidaryti.

                Šiuo metu yra baigiama rengti techninė slidinėjimo trasų su dirbtine sniego danga projekto dalis, pradėta tvarkyti numatyta slidinėjimo trasoms įrengti teritorija. Bet statybos darbai dar nepradėti. Projektas finansuojamas iš Savivaldybės biudžeto, jo vykdytojas - Druskininkų savivaldybės administracijos Investicijų ir turto valdymo skyrius.
                Slidinėjimo trasas numatoma įrengti kairėje Nemuno pusėje, prie Baltašiškės girininkijos, t.y. apie 0,5 km. nuo Druskininkų kurorto. Šiuo metu rengiami slidinėjimo trasų teritorijos planavimo dokumentai.
                Numatyta įrengti dvi slidinėjimo trasas:
                1. Dengtą slidinėjimo trasą pastato viduje, kuri veiktų visus metus. Dengta slidinėjimo trasa būtų apie 330 m. ilgio ir apie 50 m. pločio. Šios slidinėjimo trasos danga būtų padengiama „sniego patrankų“. Numatyta temperatūra šioje trasoje nuo 0 °C iki -3 °C laipsnių.
                2. Atvirą slidinėjimo trasą, kuri veiktų žiemos sezono metu. Atvira slidinėjimo trasa būtų apie 360-380 m. ilgio ir apie 50 m. pločio. Atvira slidinėjimo trasa sniegu būtų padengiama „sniego patrankos“ pagal poreikį.
                Abiejų slidinėjimo trasų aukščių skirtumas- apie 40 m. Šalia slidinėjimo trasų būtų įrengta automobilių stovėjimo aikštelė, inventoriaus nuomos punktas, viešojo maitinimo įstaigos.
                Šiandienos duomenimis, pirmieji slidininkai mėgėjai galės pradėti slidinėti 2007 m. pabaigoje - 2008 m. pradžioje.
                http://www.druskininkai.lt/index.php/lt
                Mano galerijos:
                Flickr'e

                Comment


                  #9
                  Liepkalniui - šilumos smūgis
                  http://www.delfi.lt/news/economy/bus...hp?id=11490090

                  Comment


                    #10
                    Liepkalniui nereikia ir šilumos mūgio
                    Koks bebūtų gruodžio mėnesis, jie tuo metu tebemiega vasaros miegu ir ruoštis pradeda gerokai po kalėdų Tada suskumba, kad keltuvus reik patvarkyt ir pan. Neaišku, ką jie veikia vasarą, rudenį...

                    Liepkalnis bijo šilumos, bet bijo ir šalčio, nes kai per šalta užšala jų vandens padavimo sistema. Vasaros nepakanka susitvarkyt, nes matyt per anksti užmiega.

                    Na o kai gerai pasninga, ne kartą esu optimistiškai tenai važiavęs ir nieko neradęs... Aiškiai jie nesistengia pasinaudoti kiekviena reta sniego galimybe. Na kai galų gale vasario mėn. pradeda veikti, tai turim progos susidurti su tuteišišku personalu (galbūt atsivežtu iš Baltarusijos) - nei žodžio lietuviškai, na ir kultūra neorientuota į klientą.

                    Dar juokinga - turi traktorių trasom tvarkyti. Bet tą traktorių naudoja tik kaip budelę ir kaip transporto priemonę nuvažiuoti iki keltuvo

                    Jei prisimintumem Laimio laikus, tai aišku tuomet daug kas buvo padaryta primityviai, saviveikliškai, bet veikė. Veikė, nes buvo daroma su iniciatyva, o ne "prievarta" kaip dabar. Nors ir neturėjo sniego patrankų slidinėti galima buvo ne trumpiau nei dabar su daug neveikiančios technikos ir brangiais bilietais...

                    Comment

                    Working...
                    X