Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Alternatyvus transportas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Alternatyvus transportas

    Taigi pasipasakokit kaip keliaujate i darba, miestan, ar siaip kur.
    Turiu uomeny viska, isskyrus pestute
    As dabar susiradau nauja hobi. Tai tuo paciu ir puikus sportas, ir puiki transporto priemone. Kazkas panasaus i si daikciuka, savojo foto neturiu dar:


    Is pirmo zvilgsnio daugumos nuomone buna labai skeptiska

    #2
    /\ kiaušių tik nenusimušk

    Comment


      #3
      Stengiuosi, dar neteko tfu tfu tfu...

      Comment


        #4
        Visur su traukiniu varau.Su va tokiu

        Comment


          #5
          Mačiau žmogų Konstitucijos pr. važiuojanti šiuo daiktu. Pasirodė labai neįprasta, troileibuse irgi žmonės siužiuro. Atrodė kaip pabėgelis iš cirko. Aš alternatyviu transportu nesinaudoju, tik tradiciniu.

          Comment


            #6
            Parašė specz Rodyti pranešimą
            Taigi pasipasakokit kaip keliaujate i darba, miestan, ar siaip kur.
            Turiu uomeny viska, isskyrus pestute
            As dabar susiradau nauja hobi. Tai tuo paciu ir puikus sportas, ir puiki transporto priemone. Kazkas panasaus i si daikciuka, savojo foto neturiu dar:
            http://www.fahrradversand.de/bikes/c...prod_16066.jpg

            Is pirmo zvilgsnio daugumos nuomone buna labai skeptiska
            Mačiau bičiuką su toku "Žalgirio" stotelėje važiuodamas pro šalį prieš porą dienų. Ne tu buvai?

            Aš pats tai važinėju vienas mašina. Gamtosaugininkų siaubas kitaip tariant
            Kaip po dykumą blaškiausi

            Comment


              #7
              Parašė Bi-Lo Rodyti pranešimą
              troileibuse irgi žmonės siužiuro. Atrodė kaip pabėgelis iš cirko.
              Mane tas Lietuvoj ir veikia ne duok Dieve issiskirk is kitu...

              Comment


                #8
                vava.. demesio tai labai daug. Isties smagiausia kai autobusas pravaziuoja ir visi ziuri per langus Vytauc, del zalgirio stoteles abejoju, o vat Bi-lo sake konstitucijos prospekte mate, tai matyt gal as, jeigu vakar lietui lyjant

                Comment


                  #9
                  Parašė specz Rodyti pranešimą
                  vava.. demesio tai labai daug. Isties smagiausia kai autobusas pravaziuoja ir visi ziuri per langus Vytauc, del zalgirio stoteles abejoju, o vat Bi-lo sake konstitucijos prospekte mate, tai matyt gal as, jeigu vakar lietui lyjant
                  Žmones dažniausiai paveikia šypsena ir pamojavimas kai spokso.
                  Kai iki mokyklos būdavo 30 minučių pėstute, pavasarį ir ankstyvą rudenį su riedučiais važiuodavau (turėjau įdomiai atrodyt, su uniforma ir riedučiais). O daugiau alternatyvaus transporto neturiu (:

                  Comment


                    #10
                    niekad nepraleidžiu progos pasinaudoti Žaliakalnio funikulieriumi...
                    Miestai ir architektūra - http://www.miestai.net

                    Comment


                      #11
                      Turiu ir aš vienaratį. Praeitą žiemą nusipirkau, važiuoti moku gerai tik gaila, kad neturiu pakankamai laiko su juo dažniau pasivažinėt. Senokai jau buvau išlėkęs su juo, dviratis visą laisvą laiką suryja

                      Comment


                        #12
                        Hehe saunuolis. Aisku laiko atrastum dar egriau butu. Unike istojes?

                        Comment


                          #13
                          O gal kas nors turi ir segway'u?

                          Comment


                            #14
                            Parašė pauliezaz Rodyti pranešimą
                            O gal kas nors turi ir segway'u?
                            Lietuviškai tai būtų- riedis

                            Comment


                              #15
                              lietuviu kalbininkai nerealus. Vaizduoklis, darbalaukis, kursorius ir panasiai

                              Comment


                                #16
                                O kuo kursorius blogai? Ir angliskai cursor. Labai normaliai skamba man.
                                Jedi power!

                                Comment


                                  #17
                                  Parašė pauliezaz Rodyti pranešimą
                                  lietuviu kalbininkai nerealus. Vaizduoklis, darbalaukis, kursorius ir panasiai
                                  Gal pakomentuosi, kuo žodis blogas? Šiaip šitą žodį pasiūlė ne kalbininkas ir iš visų pasiūlytų variantų šitas visiems labiausiai prilipo.

                                  Kaip atsirado šis žodis galima paskaityti čia:
                                  http://www.vlkk.lt/diskusijos/tema.1835.1.html
                                  Mano galerija Flickr'yje

                                  Comment


                                    #18
                                    Parašė Mantaz Rodyti pranešimą
                                    Gal pakomentuosi, kuo žodis blogas? Šiaip šitą žodį pasiūlė ne kalbininkas ir iš visų pasiūlytų variantų šitas visiems labiausiai prilipo.

                                    Kaip atsirado šis žodis galima paskaityti čia:
                                    http://www.vlkk.lt/diskusijos/tema.1835.1.html
                                    Bet as ji vadinsiu sedzvejum pavyzdziui. Riedis keistokas pavadinimas

                                    Comment


                                      #19
                                      Viskas iš pradžių atrodo neįprasta...
                                      Mano draugas irig su uniku važinėjasi gal kada nusipirksiu ir aš O komentarų susilaukia tai pačių įvairiausių... P.S. reik geros sėdinės kad nenutrintų

                                      Comment


                                        #20
                                        Parašė vytauc Rodyti pranešimą
                                        Aš pats tai važinėju vienas mašina. Gamtosaugininkų siaubas kitaip tariant
                                        Aš turbūt dar didesnis gamtosaugininkų siaubas, nes iki darbo pėsčiomis dažnai greičiau nueinu (o ypač pareinu), negu automobiliu, bet vistiek važiuoju. Ir dar vienas... Taigi šalta eit

                                        Comment

                                        Working...
                                        X