Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Jūsų tautybė

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Kaštonas Rodyti pranešimą
    Rusas?
    Suzinojus, kad zmogus is Kauno tau pirma mintis kyla, kad jis rusas? Sveikinu, turi puikia galva

    Parašė Wycka Rodyti pranešimą
    Pagal avatarą panašu kad čigonas...
    cia jau kitas atvejis, ne su galva, bet su skaitymu kazkokios problemos. As rasiau, kad spresti galima "paziurejus profilyje esancia gyvenamaja vieta", o tu kazkodel nutarei, kad ten parasiau "paziurejus i avatara". O gal nera problemu su skaitymu, bet su regejimu, gal akinukus palikai kur kitam kambaryje?

    Comment


      Parašė Gator Rodyti pranešimą
      cia jau kitas atvejis, ne su galva, bet su skaitymu kazkokios problemos. As rasiau, kad spresti galima "paziurejus profilyje esancia gyvenamaja vieta", o tu kazkodel nutarei, kad ten parasiau "paziurejus i avatara". O gal nera problemu su skaitymu, bet su regejimu, gal akinukus palikai kur kitam kambaryje?
      Humoro jausmą palikai kitame kambaryje...
      I'm worse at what I do best and for this gift I feel blessed...
      Parama Siaurojo geležinkelio klubui

      Comment


        Trumpam atmustas jausmas buvo gan buko Kastono pasisakymo

        Comment


          50/50 Mama ruse, gime labai idomioje vietoje. Archangelsko srityje ( http://en.wikipedia.org/wiki/Mirny,_Arkhangelsk_Oblast ) , o tevas tai lietuvis

          Comment


            Tomizmai, jei atsiversi pirma puslapi tai pamatysi, kad Kaune 90%+ yra lietuviai. Manau kazkas panasaus proporcingai ir mano posto atveju - 90% perskaite suprato, kad turiu mintyje esas lietuvis, 10%... na .. nesuprato

            Comment


              Parašė WILD_WEST Rodyti pranešimą
              50/50 Mama ruse, gime labai idomioje vietoje. Archangelsko srityje ( http://en.wikipedia.org/wiki/Mirny,_Arkhangelsk_Oblast ) , o tevas tai lietuvis
              Daug lietuvių atitarnavę sovietinėj armijoj ''parsivežė'' gimtinėn rusaičių
              .

              Comment


                Idomu, ar yra pas mus cia negru?
                Estijos, Latvijos, Lenkijos, Lietuvos, Nyderlandų, Vokietijos keliai pro automobilio langą
                Naujas video: Niedersachsen, NL - Bremen, 126 km, 29 May 2012

                Comment


                  Lietuvis, rusas, baltarusas-> vienu zodziu tautybe LDK

                  Comment


                    Parašė Gator Rodyti pranešimą
                    Na paziurejus i mano profili ir gyvenama vieta manau klausimu niekam nekyla
                    Aš tada panašus tik, kad į Kauną atvykęs iš kaimo, o mano močiutės tėvai buvo artimi kaimynai (arčiausiai namas šalia jų stovėjo ) Basanavičiui ir pakol kas gelesnių šaknų neieškojau. Ir kiek kartų turi praeiti, kad būtum tikras tos tautybės pilietis?
                    You've got one life! Live it!

                    Comment


                      Parašė TH1 Rodyti pranešimą
                      Daug lietuvių atitarnavę sovietinėj armijoj ''parsivežė'' gimtinėn rusaičių
                      Na su tevu buvo kiek kitaip. Jis po mokyklos istojo i Rygos jureivystes mokykla. O stai senelis ( is mamos puses ) spejo visur pasireikst Kai gime mama tarnavo ten, kur nuoroda daviau, veliau Berlyne, o galiausiai Siauliuose, ten kur dabar NATO.....

                      Comment


                        Parašė Gator Rodyti pranešimą
                        Trumpam atmustas jausmas buvo gan buko Kastono pasisakymo
                        Mano postas , tai pat buvo su humoru

                        Comment


                          Parašė Mørtã Rodyti pranešimą
                          Idomu, ar yra pas mus cia negru?
                          O tai tautybė??
                          *******
                          Miestai.net Fb

                          Comment


                            Užtat įdomu, kad yra estų
                            Flickr

                            Comment


                              /\ bet nėra žydų

                              Comment


                                /\ O kas tas anglas?
                                I'm worse at what I do best and for this gift I feel blessed...
                                Parama Siaurojo geležinkelio klubui

                                Comment


                                  is vienos puses iki proseneliu tautybe 100% kaunietis, is kitos seneliai gime vienas suvalkijoj,kitas zemaitijoj.
                                  KAd ir kiek ponas ROMAS vaidintu teisingaji tolerasta, bet tikrai RUSAI - GALVIJU tauta ,kuri N amziu aklai seka savo apsisaukelius lyderius, turi N turtu, bet is meslo taip ir neislipa. Kada rusai gyveno gerai? Jeigu uz pasakyma "galviju tauta" uzdraudet diskutuot temon apie Ukraina, ismeskite mane visai . :)

                                  Comment


                                    Parašė Wycka Rodyti pranešimą
                                    /\ O kas tas anglas?
                                    Matyt tas, kuris Britanijoje gyvena

                                    Comment


                                      Parašė Wycka
                                      Aaaaa, o kas ta Britanija?
                                      Sala

                                      Comment


                                        Parašė nepolitikas Rodyti pranešimą
                                        mama 100proc.lietuvė, tėvas sulenkėjusio napoleono armijos dezertyro palikuonis (faktas),
                                        o aš lietuvis, nors pavardė to nepatvirtina
                                        haha žiūriu ne tik mano giminės pradininkas napoleoninis kareivis

                                        Comment


                                          O kas nors gali paaiškinti tokį fenomeną, kad Šiauliuose tarkim yra daug žmonių su arba rusišku vardu, bet lietuviška pavarde, arba lietuvišku vardu, bet rusiška pavarde?
                                          Nes įdomiai kažkaip. Pvz. jų meras.
                                          Tik nepakantumas teisės pažeidimams ir optimizmo skleidimas atves mūsų valstybę į tiesos kelią :)

                                          Comment

                                          Working...
                                          X