Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Tolerancija Lietuvoje

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė John Rodyti pranešimą
    Tailandas is tiesu yra (dirbtiniu) sypsenu salis (nors man nuo to nei kiek ne blogiau)
    šiaip tuo garsėja JAV. Ir beja, jiems "giliai" dzin ką daro kaimynai (aišku, galim tai vadinti tolerancija ).

    Nemanau, kad daugelis vakariečių LABAI patenkinti toleruodami gėjų visuomenę (kalbu apie vyrus, nes moterys, jų atžvilgiu, atlaidesnės bei tolerantiškesnės ). Dauguma jų, buvo priversti tai padaryti. Įstatymus, apsaugančius gėjus, priėmė tik saujalė žmonių. O vyrams pripažinti, kad gėjus yra GERAI, tolygu pasakyti, kad aš pats esu toks. Daugelis mano draugų gėjus toleruoja tik tiek, kad pripažįsta šitą faktą, bet, kad sakytų kad tai yra normalu - tokio nė vieno... Priims pas mus kokį įstatymą, gerai... Bet tai nereiškia, kad visi pradės į juos žiūrėti teigiamai. Manau, kad visuomet bus (ir yra) tokių, kurie gėjų nemėgs.
    Mano manymu jie taps savotiškais neliečiamaisiais t.y., darbdavys turės turėti svarią priežastį, norėdamas atleisti gėjų iš darbo, nes anas galės paduoti į teismą, dėl tariamos diskriminacijos(jo seksualinės orientacijos atžvilgiu), tuo tarpu heteroseksualą atleistų be problemų...
    Paskutinis taisė Irma; 2007.06.05, 08:32.
    *******
    Miestai.net Fb

    Comment


      Parašė sanomiz Rodyti pranešimą
      Kaunaz, dar kartelį prašau: pasikeisk savo vartotojo vardą, nes taip diskredituoji Laikinosios sostinės vardą.
      Ir aciu Dievui, kad taip sakai. Malonu girdeti tokius "prasymus", is zmogaus, kuris skelbia kad Kaunas - viena is Europos geju sostiniu, ir nejaucia tame jokios diskreditacijos...

      Comment


        Parašė kaunaz Rodyti pranešimą
        bet kadangi esu "homofobas", tai turiu bijoti tavo ir kai kuriu kitu asmenu reakcijos...
        nėra ko čia didžiuotis, čia verkti reikia. Apie žmogaus prigimtį tu gal nekalbėk, nes net nesupranti, kad žmogaus lytiškumas ir kelios lytinės orientacijos yra nulemtos jo prigimties.

        Parašė Irmux Rodyti pranešimą

        Nemanau, kad daugelis vakariečių LABAI patenkinti toleruodami gėjų visuomenę (kalbu apie vyrus, nes moterys, jų atžvilgiu, atlaidesnės bei tolerantiškesnės ).
        Tavo teiginiai galioja tik Lietuvai, nes kitose visuomenėse tolerancija eina ne iš įstatymų , o iš pačios visuomenės. Ten vyrauja didžiulė pagarba žmogui. Ir ta pagarba žmogui pereina į visas sritis, todėl, kad negalima gerbti žmogų tik vienoje srityje, ar vienu pagrindu. Pagarba žmogui yra visaapimanti. Vakarų visuomenėse jau seniai pati visuomenė garantuoja toleranciją. Pačiam teko tą stebėti. Ten jokie išpuoliai prieš jokią grupę nepraeitų be itin griežtos žmonių reakcijos, visos bendruomenės protesto eitynių, jeigu būtų vykdomas koks išpuolis ar netolerancjos proveržis (kaip Lietuoje kad buvo). Homoseksualumas ten tikrai nėra absoliučiai jokia kliūtis nei žmonėms bendrauti, nei dirbti, nei dar kažką daryti, nei viešai tą pripažinti.

        Pagarba sąlygoja itin gerą psichologinę atmosferą, susipriešinimo nebuvimą. Tokio nuoširdumo ir nuostabumo kaip kad šiuolaikinėse VAkarų visuomenėse man neteko patirti.

        Irmux, ar žinai, koks buvo mano pirmasis kultūrinis šokas, kai studijavau Nyderlanduose? Važiavau dviračiu šaligatviu ir nežinau, kaip atsitiko, bet stipriai nukritau. Ir tuo metu gatvėje sustojo gal trys mašinos pasiteirauti, ar viskas gerai. Man buvo šokas, aš net kurį laiką nieko pasakyti negalėjau. Tik atsigavęs pasakiau, kad viskas gerai, nors iš tikrųjų pagalbos reikėjo (pirma mintis , kuri kilo, ko jie nori iš manęs ) Taip, mes nesame pratę prie žmoniškumo.

        Tolerancija ir pagarba eina lygia greta su išsivystymu. Imkikime žmonijos istoriją.

        Taip, pas mus "vyrui" toleruoti gėjų-tai tas pats , kaip prisipažinti tokiu esant (na čia tam tikra kategorija žmonių). Tai kyla iš bendros vyrų krizės mūsų visuomenėje (kai vyrai dėl kompleksų ir nepilnavertiškumo savo vyriškumą grindžia neapykanta, agresija ir pabrėžiamu "mužikiškumu".

        Ir pas mus reikiami įstatymai priimti, draudžiantys diskriminaciją. Jų pakanka, bet kas iš to - jie neveikia ir neveiks, kol pati visuomenės nesupras jų svarbos


        P.S. klausimas Kaunaz,

        nutukimas yra liga, homosek nėra liga. Nutukusiems žmonėms yra skirtos spec parduotuvės, jie dažnai tv šou save laiko gražiais ir pan. Bet net jei tai ir yra liga, niekas neragina jiems uždrausti būti viešoje erdvėje, niekas neragina jų diskriminuoti. Jie kaip tik reikalauja jų dydžio drabužių, kėdžių etc.
        homsek nėra liga, tačiau požiūris yra visai kitoks. kodėl ?

        Atsakau už tave, jeigu nėra tolerancijos, tai jos nėra ne vienų žmonių, bet visų žmonių atžvilgiu. Dažnai pas mus pasišaipoma iš nutukusių žmonių.
        Paskutinis taisė Andrew; 2007.06.05, 09:12.
        "Laisvė turėti įsitikinimus reiškia, kad žmogus yra laisvas pats formuoti savo įsitikinimus, pasirinkti pasaulėžiūros vertybes, jis ginamas nuo bet kokios prievartos, jo pažiūrų
        negalima kontroliuoti."(Konstitucinio Teismo 2000-06-13 nutarimas).

        Comment


          Parašė Domas Rodyti pranešimą
          Šiaip čia vėl kartojamasi šiek tiek.
          Tačiau - apie kokį dar paradą nuogais užpakaliais (kurį, neva, uždraudė meras) eina kalba??? .
          Pažiūrėk reportažus apie gėjų ir kitų mažumų paradus kitose šalyse, tai ir netokių dalykų pamatysi.

          Parašė Domas Rodyti pranešimą
          O dėl kairiarankių - galbūt jie neagituoja, kad juos toleruotų, nes jų niekas gatvėse nemuša?.
          Nemačiau ir negirdėjau, kad Lietuvoje kas muštų vien už tai, kad jis kairiarankis, gėjus ar pan. Kai primušė Gedimino 9 direktorių, tai abejojų ar už orentaciją jį mušė, tuo labiau ne vieną kartą. Labai yra patogu sakyti, kad mane muša todėl. kad aš gėjus, kairiarankis, juodaodis ar pan. tik kažkodėl tyrimo metu išaiškėja, kad tas asmuo turėjo ir daugiau skirtumų, pvz. buvo skolingas kam nors, pralošė pinigus ir negražina, kažką pažadėjo padaryti, o nepadarė ar panašiai... tuo jie dažnokai skiriasi nuo tų kurių nemuša. Dažniausiai muša, apiplėšia tam, kad gauti pinigų narkotikams, degtinei ar panašiai. Jiems visiškai nusispjauti kokia aukos orentacija ir ką jis poto sakys, kodėl jį užpuolė.



          Parašė Domas Rodyti pranešimą
          Ne, tu klysti. Negalima būti tolerantiškam netolerancijai.
          Tai tu kitokios nuomonės turėjimą vadini netolerancija? Tada tu pats įrodai, kad esi netolerantiškai kitaip mąstančiam, turinčiam kitokią nuomonę nei tavo, o tai jau konstitucinės teisės garantuota norma Nemanau, kad verta apie tai diskutuoti.
          Paskutinis taisė Svecias; 2007.06.05, 09:14.
          Parašas :)

          Comment


            Andrew, kalbi tikrai teisingai
            Bet... tolerancija nebūtinai turi "eiti kartu" su teigiamu požiūriu į tam tikrus dalykus... Juk požiūris gali būti neigiamas, bet neskatinti agresijos, bei smurto proveržio... Ar blogai, kad žmogus labiau vertina tradicinę orientaciją, bei ją skleidžia? Kodėl jis neturi teisės išreikšti savo neigiamo požiūrio, o iškart smerkiamas, bei apšaukiamas vos ne kažkokiu iškrypėliu. Neturim teisės smerkti žmogaus už jo požiūrį, o tik už jo veiksmus.
            Tikrai, ne visa visuomenė Vakaruose teigiamai žiūri į gėjus, bet juos priima, tokius kokie yra...
            Tai yra labai sveikintina, pas mus dar daug tokių, kurie net nebando įsiklausyti, bei toleruoti gėjus.
            O Kaunaz nuomonė yra sveikai vyriška Niekur neskaičiau, kad grasintų jiems į nosį ar kaip kitaip susidoroti, atvirščiai - jis jiems abejingas
            *******
            Miestai.net Fb

            Comment


              Parašė kaunaz Rodyti pranešimą
              Na nebijok, raupsuotas nesu, ir ne skustagalvis "budulis"/forsas. Gal kada veliau ir idesiu nuotrauka, bet kadangi esu "homofobas", tai turiu bijoti tavo ir kai kuriu kitu asmenu reakcijos...
              nesuprantu, kodel turetumei bijoti mano reakcijos, man juk aplamai vyrai patinka labiau
              "I just want you to know that, when we talk about war, we're really talking about peace." —Washington, D.C. June 18, 2002


              - George W. Bush President of the USA

              Comment


                Parašė Irmux Rodyti pranešimą
                Andrew, kalbi tikrai teisingai
                O Kaunaz nuomonė yra sveikai vyriška Niekur neskaičiau, kad grasintų jiems į nosį ar kaip kitaip susidoroti, atvirščiai - jis jiems abejingas
                jei butu abejingas cia nesedetu pasikores siame threade

                ps. kazkodel jam tai rupi
                "I just want you to know that, when we talk about war, we're really talking about peace." —Washington, D.C. June 18, 2002


                - George W. Bush President of the USA

                Comment


                  Parašė DeSadas Rodyti pranešimą
                  jei butu abejingas cia nesedetu pasikores siame threade

                  ps. kazkodel jam tai rupi
                  reikia juk kažkam atstovauti ir tradicinę orientaciją
                  *******
                  Miestai.net Fb

                  Comment


                    Parašė Andrew Rodyti pranešimą
                    nėra ko čia didžiuotis, čia verkti reikia. Apie žmogaus prigimtį tu gal nekalbėk, nes net nesupranti, kad žmogaus lytiškumas ir kelios lytinės orientacijos yra nulemtos jo prigimties.
                    Tamstos žiniai, jau seniai nustatyta, kad nutukimas yra nulemtas iš prigimties, genetiškai. Tačiau jį gydo. Taip, kad tavo žemiau pateiktas pavizdys ir palyginimai nutukusių su gėjais visai nevykęs. Prašovei juodai...



                    Parašė Andrew Rodyti pranešimą
                    Homoseksualumas ten tikrai nėra absoliučiai jokia kliūtis nei žmonėms bendrauti, nei dirbti, nei dar kažką daryti, nei viešai tą pripažinti.
                    nemačiau ir negirdėjau jokių klūčių Homoseksualumas bendrauti, nei dirbti, nei dar kažką daryti, nebent viešai tą pripažinti tai dar Lietuvoje gali turėti kokių nors problemų.

                    Parašė Andrew Rodyti pranešimą
                    Irmux, ar žinai, koks buvo mano pirmasis kultūrinis šokas, kai studijavau Nyderlanduose? Važiavau dviračiu šaligatviu ir nežinau, kaip atsitiko, bet stipriai nukritau. Ir tuo metu gatvėje sustojo gal trys mašinos pasiteirauti, ar viskas gerai. Man buvo šokas, aš net kurį laiką nieko pasakyti negalėjau. Tik atsigavęs pasakiau, kad viskas gerai, nors iš tikrųjų pagalbos reikėjo (pirma mintis , kuri kilo, ko jie nori iš manęs ) Taip, mes nesame pratę prie žmoniškumo.
                    Prie ko čia gėjai? Ar jie tau pasisakė, kad gėjai ar kaip nors kitaip tai tu supratai?

                    Parašė Andrew Rodyti pranešimą
                    Ir pas mus reikiami įstatymai priimti, draudžiantys diskriminaciją. Jų pakanka, bet kas iš to - jie neveikia ir neveiks, kol pati visuomenės nesupras jų svarbos
                    Neatrodo, kad pats sau prieįtarauji? Visuomenės supratimo ir tolerancijos tikrai paradais ir kitokiomis agresyviomis akcijomis nepasieksime


                    Parašė Andrew Rodyti pranešimą
                    nutukimas yra liga, homosek nėra liga. Nutukusiems žmonėms yra skirtos spec parduotuvės, jie dažnai tv šou save laiko gražiais ir pan. Bet net jei tai ir yra liga, niekas neragina jiems uždrausti būti viešoje erdvėje, niekas neragina jų diskriminuoti. Jie kaip tik reikalauja jų dydžio drabužių, kėdžių etc.
                    Jau rašiau, kad nutukimas yra paveldimas, jį gauna iš prigimties ...
                    Pateik pavyzdių kas, kur kada ragino gėjams uždrausti būti viešoje erdvėje, kas ragina juos diskriminuoti? Ar buvo Lietuvoje tokių atvejų, kad dėl to kas būtų nepriimtas į darbą ar atleistas? Ar tu čia tik savo spėliones pateiki kaip faktus?
                    Parašas :)

                    Comment


                      Parašė Irmux Rodyti pranešimą
                      Andrew, kalbi tikrai teisingai
                      Bet... tolerancija nebūtinai turi "eiti kartu" su teigiamu požiūriu į tam tikrus dalykus... Juk požiūris gali būti neigiamas, bet neskatinti agresijos, bei smurto proveržio... Ar blogai, kad žmogus labiau vertina tradicinę orientaciją, bei ją skleidžia? .
                      orientacijos skleisti ar neskleisti neįmanoma. Požiūris ir nuomonė turi būti pagrįsti. O ypač neigiamas požiūris.

                      Parašė Irmux Rodyti pranešimą
                      O Kaunaz nuomonė yra sveikai vyriška Niekur neskaičiau, kad grasintų jiems į nosį ar kaip kitaip susidoroti, atvirščiai - jis jiems abejingas
                      Tikrai neabejingas . Atvirai pasakius, jokio čia "sveikumo' nematau. Vyriškumas eina ne per tai, čia atvirkščiai kompleksai dėl savo vyriškumo (kai asmuo nepakankamai vyriškas jaučiasi, todėl jaučia poreikį jį pabrėžti, pasirodyti)

                      Irmux, nuvylei mane. Vadinasi, neigiamą požiūrį į homosek vertini kaip sveiko vyriškumo kriterijų? O tai kaip aš ?
                      Paskutinis taisė Andrew; 2007.06.05, 09:59.
                      "Laisvė turėti įsitikinimus reiškia, kad žmogus yra laisvas pats formuoti savo įsitikinimus, pasirinkti pasaulėžiūros vertybes, jis ginamas nuo bet kokios prievartos, jo pažiūrų
                      negalima kontroliuoti."(Konstitucinio Teismo 2000-06-13 nutarimas).

                      Comment


                        Parašė Svecias Rodyti pranešimą
                        Prie ko čia gėjai? Ar jie tau pasisakė, kad gėjai ar kaip nors kitaip tai tu supratai?
                        kodėl mes nesusišnekam? Ten ne apie gėjus kalba buvo, aš kalbėjau apie toleranciją ir pagarbą bendrai ir apie tai, kad nuo jos priklauso žmonių elgesys vienas su kitais. Ir apie tai, kad jeigu gerbiamas žmogus, tai jis gerbiamas bet kokiu pagrindu (gėjus, negėjus), jeigu negerbiamas, tai ji irgi negerbiamas bet kokiu pagrindu (gėjus, nutukęs, luošas). O tolerantiškoje valstybėje žmogus yra labai svarbu. tą įrodė mano pavyzdys su dviračiais.

                        Parašė Svecias Rodyti pranešimą
                        Tamstos žiniai, jau seniai nustatyta, kad nutukimas yra nulemtas iš prigimties, genetiškai. Tačiau jį gydo. Taip, kad tavo žemiau pateiktas pavizdys ir palyginimai nutukusių su gėjais visai nevykęs. Prašovei juodai...
                        nelyginau, lyginau tik skirtingus požiūrius.
                        Paskutinis taisė Andrew; 2007.06.05, 10:00.
                        "Laisvė turėti įsitikinimus reiškia, kad žmogus yra laisvas pats formuoti savo įsitikinimus, pasirinkti pasaulėžiūros vertybes, jis ginamas nuo bet kokios prievartos, jo pažiūrų
                        negalima kontroliuoti."(Konstitucinio Teismo 2000-06-13 nutarimas).

                        Comment


                          Parašė Andrew Rodyti pranešimą
                          orientacijos skleisti ar neskleisti neįmanoma. Požiūris ir nuomonė turi būti pagrįsti. O ypač neigiamas požiūris.
                          kodėl neigiamam požiūriui tu keli didesnius reikalavimus nei teigiamam? Tai nenustebsiu, jei ateityje pradėsi reikalauti, kad visai nereikėtų jokių argumentų Tai čia pagrįsta nuomonė ?



                          Parašė Andrew Rodyti pranešimą
                          atvirai pasakius, jokio čia "sveikumo' nematau. Vyriškumas eina ne per tai, čia atvirkščiai kompleksai dėl savo vyriškumo (gal nepakankamai vyriškas jaučiasi)

                          Na va prasideda. Kai trūksta argumentų stengiamasi oponentą suniekinti, pažeminti, paskleisti abejones juo. Čia reikia suprasti, kad pasireiškia jūsų tolerancija kitokiai nuomonei? Ir suprantu, kad galime iš šio puikaus pavyzdžio mokintis ir naudotis diskutuojant?
                          Parašas :)

                          Comment


                            Parašė Svecias Rodyti pranešimą
                            Na va prasideda. Kai trūksta argumentų stengiamasi oponentą suniekinti, pažeminti, paskleisti abejones juo. Čia reikia suprasti, kad pasireiškia jūsų tolerancija kitokiai nuomonei? Ir suprantu, kad galime iš šio puikaus pavyzdžio mokintis ir naudotis diskutuojant?
                            man toks jausmas, kad mes skirtingom kalbom rašom. Aš apie miltus, tu apie troleibusus
                            Niekur nieko nežeminu ir nemenkinu. Irmux pasakė, kad neigiamas požiūris į homosek yra vyriškas, aš manau priešingai, tą ir pasakiau. taip pat pasakiau savo požiūrį į santykį tarp vyriškumo ir pabrėžtino (kartais dėl įvaizdžio) neigiamo požiūrio į homosek.
                            "Laisvė turėti įsitikinimus reiškia, kad žmogus yra laisvas pats formuoti savo įsitikinimus, pasirinkti pasaulėžiūros vertybes, jis ginamas nuo bet kokios prievartos, jo pažiūrų
                            negalima kontroliuoti."(Konstitucinio Teismo 2000-06-13 nutarimas).

                            Comment


                              Parašė Andrew Rodyti pranešimą
                              kodėl mes nesusišnekam? Ten ne apie gėjus kalba buvo, aš kalbėjau apie toleranciją ir pagarbą bendrai ir apie tai, kad nuo jos priklauso žmonių elgesys vienas su kitais. Ir apie tai, kad jeigu gerbiamas žmogus, tai jis gerbiamas bet kokiu apgrindu (gėjus, negėjus), jeigu negerbiamas, tai ji irgi negerbiamas bet kokiu pagrindu (gėjus, nutukęs, luošas)
                              Na šitokius pavyzdžius, kai yra išlikęs normalus bendravimas, galima sutikti ir daugelyje rytų šalių, kuriose gėjai yra absoliučiai netoleruojami. Šis tavo pavyzdys tik parodė, kad Lietuvoje ir kitose postsovietinėse šalyse labai nevertinama žmogaus sveikata ir gyvybė. Tuo tarpu demokratinėse šalyse tai yra aukščiausia vertybė, todėl jiems tai rūpėjo - padėti nelaimės ištiktam žmogui. Pažiūrėk kaip sovietmečiu buvo vertinama darbuotojų sveikata ir gyvybė - ten buvo svarbiau staklės, produkcija, planas, o ne žmogus. Jau nekalbu kaip rusai kariavo - su patrankų mėsa, jiems žmonių nuostoliai buvo nesvarbu. Net oficialiai buvo lozungas "Sam pogibai, a techniku spasai".
                              Parašas :)

                              Comment


                                Parašė Andrew Rodyti pranešimą
                                orientacijos skleisti ar neskleisti neįmanoma. Požiūris ir nuomonė turi būti pagrįsti. O ypač neigiamas požiūris.
                                Tolerancija yra priešingos nuomonės gerbimas... O to neužtenka? Reikia mėgti, mylėti, teigiamai žiūrėti Nesuprantu tavęs


                                Parašė Andrew Rodyti pranešimą
                                atvirai pasakius, jokio čia "sveikumo' nematau. Vyriškumas eina ne per tai, čia atvirkščiai kompleksai dėl savo vyriškumo (gal nepakankamai vyriškas jaučiasi)

                                Irmux, nuvylei mane. Vadinasi, neigiamą požiūrį į homosek vertini kaip sveiko vyriškumo kriterijų? O tai kaip aš ?
                                Neigiamo, bet neagresyvaus, man patinka kai puoselėjami tradiciniai santykiai... O dėl žodžio sveiko... hm turėjau omeny, kad tas būdinga vyrų psichologijai. Ir, tikrai, tuo nenorėjau pasakyti, kad kitaip manantys - nesveiki Atsiprašau
                                *******
                                Miestai.net Fb

                                Comment


                                  Parašė Irmux Rodyti pranešimą
                                  Tolerancija yra priešingos nuomonės gerbimas... O to neužtenka? Reikia mėgti, mylėti, teigiamai žiūrėti Nesuprantu tavęs
                                  taip, bet tu gali priešingą nuomonę kritikuoti, ką čia mes visi sekmingai ir darom. Išankstinis neigiamas požiūris prieš žmonių grupę dėl priežasčių, nepriklausančių nuo tų žmonių valios, man nepriimtinas.

                                  Parašė Irmux Rodyti pranešimą
                                  O dėl žodžio sveiko... hm turėjau omeny, kad tas būdinga vyrų psichologijai. Ir, tikrai, tuo nenorėjau pasakyti, kad kitaip manantys - nesveiki Atsiprašau
                                  mano psichologijai nebūdinga Ar galėčiau ant Tavęs pykti ?!
                                  "Laisvė turėti įsitikinimus reiškia, kad žmogus yra laisvas pats formuoti savo įsitikinimus, pasirinkti pasaulėžiūros vertybes, jis ginamas nuo bet kokios prievartos, jo pažiūrų
                                  negalima kontroliuoti."(Konstitucinio Teismo 2000-06-13 nutarimas).

                                  Comment


                                    Skaitau, skaitau aš čia jūsų komentarus ir nesuprantu, apie ką čia diskutuojama.

                                    Problema - homoseksualizmas nėra priimamas mūsų visuomenėje. [paneikit, jei galit]

                                    Vis dėlto, kertinis šiuolaikinės demokratijos akmuo yra pagarba ir tolerancija visiems, įskaitant homoseksualus, tai yra įteisinta įstatymuose, Konstitucijoje. [paneikit, jei galit]

                                    Taigi, apie ką mes čia diskutuojam? Tokiems, kaip Kaunaz, po to kai pakeis savo nick'ą patarčiau geriau patylėti, nes jau siutas mane ima. Darot gėdą, labai didelę.
                                    BlogasSeulas 2009Honkongas 2012Bankokas 2012

                                    Comment


                                      aš išvis siūlau rakinti šitą temą, nes per tokias ir panašias blevyzgų temas baigiam užmiršt tikrąją forumo paskirtį - statybos ir architektūra! būtent dėl to aš jame lankausi ir šitas forumas man yra labai svarbus, todėl ima siutas, kai pastoviai tarp lankomiausių temų matau šitą, jau daugybę kartų iškalbėtą temą... aišku čia tik mano nuomonė, bet kartais atrodo, kad geriau išvis visą prospektą uždaryt, ir kalbėti apie MIESTUS!

                                      Comment


                                        Parašė daktaras Rodyti pranešimą
                                        todėl ima siutas, kai pastoviai tarp lankomiausių temų matau šitą, jau daugybę kartų iškalbėtą temą...
                                        pritariu
                                        *******
                                        Miestai.net Fb

                                        Comment


                                          Parašė daktaras Rodyti pranešimą
                                          aš išvis siūlau rakinti šitą temą, nes per tokias ir panašias blevyzgų temas baigiam užmiršt tikrąją forumo paskirtį - statybos ir architektūra! būtent dėl to aš jame lankausi ir šitas forumas man yra labai svarbus, todėl ima siutas, kai pastoviai tarp lankomiausių temų matau šitą, jau daugybę kartų iškalbėtą temą... aišku čia tik mano nuomonė, bet kartais atrodo, kad geriau išvis visą prospektą uždaryt, ir kalbėti apie MIESTUS!
                                          Pritariu as well.
                                          BlogasSeulas 2009Honkongas 2012Bankokas 2012

                                          Comment

                                          Working...
                                          X