Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Tolerancija Lietuvoje

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    įteisingi homikus tai tolygu įteisinti iškrypėlius.
    Žmonijos požiūriu tai mažiau, negu tolygu piromanams leisti deginti namus, nes jie tokie gimė.

    Comment


      Parašė Rodyti pranešimą
      siūliau šviesti visuomenę. Suteikti jai informacijos apie tai, kas sąlygoja homoseksualizmą. Manau, kad daug žmonių nežino, jog tai gali būti ne tik kažkieno pasirinktas gyvenimo būdas, bet ir įgimtas (bent dalinai). Manau, kad gavę tam tikros informacijos, jie į tai pažvelgtų supratingiau.
      Tai užimtų labai daug laiko ir neleistų homoseksualams naudotis tomis teisėmis, kurios yra deklaruojamos jau dabar.

      Net jei šviestume tik mokykliniuose vadovėliuose (t.y. ateinančią kartą), kaip į tai reaguotų mokytojai, tėvai? Nenustebčiau, jei tam tikri knygų lapai būtų išplėšti (kaip kad mano pradinių klasių mokytoja liepdavo mums užspalvinti, "paslėpti", pratybose esančius lytinio švietimo paveiksliukus...).

      O jei kalbam apie visuomenės švietimą apskritai, tai ta socialinė reklama ant troleibusų kaip tik ir buvo tokio švietimo pavyzdys - matom, kas iš to išėjo.
      BlogasSeulas 2009Honkongas 2012Bankokas 2012

      Comment


        Parašė Rodyti pranešimą
        Bet galiu pasakyti, siūliau šviesti visuomenę. Suteikti jai informacijos apie tai, kas sąlygoja homoseksualizmą. Manau, kad daug žmonių nežino, jog tai gali būti ne tik kažkieno pasirinktas gyvenimo būdas, bet ir įgimtas. Manau, kad gavę tam tikros informacijos, jie į tai pažvelgtų supratingiau. Manau tokia savanoriško švietimo forma sukurtų pakantumo pagrindus visuomenėje, ko nepadarys aptariama akcija, kuri, kaip matom, visuomenės dalies yrapriimama kaip išsišokimas, arba padarys tai gana drastiškai (Berliner nurodytu atveju).
        Runkeliams neidomu kas kaip ten yra - gejai kitokie - ir tas yra labai blogai.
        Cia tik 'drastiskais' budais gali kazka pakeist.Uk pries 20 metu tokiais svelniais budais bande atsikratyt rasizmo - nesigavo.Prasidejo riauses - po ju viskas pradejo keistis.

        Comment


          Parašė somis Rodyti pranešimą
          įteisingi homikus tai tolygu įteisinti iškrypėlius.
          Žmonijos požiūriu tai mažiau, negu tolygu piromanams leisti deginti namus, nes jie tokie gimė.

          Lietuvos ateitis

          Comment


            Parašė somis Rodyti pranešimą
            įteisingi homikus tai tolygu įteisinti iškrypėlius.
            O kaip ruošiesi kontroliuoti, įstatymą draudžiantį homoseksualius santykius? Su žvake stovėsi prie kiekvienos lovos? Juokingai čia... Ir kas pagal tavo skalę yra iškrypėliai? Apibūdink, jei gali ...

            Žmonijos požiūriu tai mažiau, ... nes jie tokie gimė.
            O tai nori pasakyti, kad heteroseksuali meilė yra įgimta ir kratinys hormonų? Aš tai geriau manysiu, kad homoseksualumas/heteroseksualumas yra "išmokstamas" arba socializuojamas...nes man žmogus nėra = mėsos gabalas su įgytais įpročiais ir hormonų, bei fermentų sąveikų rezultatas (čia nebūtinai kalbant apie homoseksualius žmones)...
            Paskutinis taisė tivoli; 2007.05.19, 18:37.
            Kopenhaga/Roskildė / Stokholmas I II III IV
            Dordrechtas/Haarlemas
            Nesebaras/Plovdivas
            Kiolnas

            Comment


              Parašė Berliner Rodyti pranešimą
              Tai užimtų labai daug laiko ir neleistų homoseksualams naudotis tomis teisėmis, kurios yra deklaruojamos jau dabar.
              Na, taip, tai yra tiesa. Galima rinktis du kelius, greitesnį ir galimai gana drastišką arba lėtesnį, bet be nepakantumo protrūkių bei Lietuvos įvaizdžio žalojimo.
              Net jei šviestume tik mokykliniuose vadovėliuose (t.y. ateinančią kartą), kaip į tai reaguotų mokytojai, tėvai? Nenustebčiau, jei tam tikri knygų lapai būtų išplėšti (kaip kad mano pradinių klasių mokytoja liepdavo mums užspalvinti, "paslėpti", pratybose esančius lytinio švietimo paveiksliukus...).
              Galbūt reikėtų pradėti nuo savanoriško švietimo. Ir nebūtinai jaunosios kartos, bet visos visuomenės. Galbūt tai galėtų būti vykdoma tam tikrų seminarų pagalba. Arba pamėginkim įsivaizduot panašią homoseksualų akciją, kokią norima vykdyti dabar, tik vietoj vėliavos iškėlimo įsivaizduokim informacinių lankstinukų dalinimą tam tikrame paviljone. Nežinau, man atrodo tokios neigiamos visuomenės reakcijos, kokia matoma dabartinės akcijos atžvilgiu, tai nesulauktų.
              O jei kalbam apie visuomenės švietimą apskritai, tai ta socialinė reklama ant troleibusų kaip tik ir buvo tokio švietimo pavyzdys - matom, kas iš to išėjo.
              Suprantu, bet gal šitas konkretus švietimo pavyzdys nebuvo tinkamas. Noriu pasakyt, kad šią reklamą būtų priverstas matyti ir tas, kuriam tai aktualu ir tas, kuris to matyti nenori. O mano minėtu atveju, žmonės, kurie to matyti nenori nebūtų dirginami. Vėliau, bent dalyje visuomenės įskiepijus pakantumo homoseksualizmui pagrindus būtų lengviau tai plėtoti ir kitoje visuomenės dalyje. Čia tarsi tam tikra strategija, bet jos reikia siekiant bet kokio tikslo. Pirma - vizija, po to strategija, o galiausiai rezultatas O dabar norima nuo vizijos šokt prie rezultato.
              Parašė El_Greco Rodyti pranešimą
              Cia tik 'drastiskais' budais gali kazka pakeist.Uk pries 20 metu tokiais svelniais budais bande atsikratyt rasizmo - nesigavo.Prasidejo riauses - po ju viskas pradejo keistis.
              Na, norėtųsi bent pabandyti Drastiškas priemones reikėtų naudoti tik kraštutiniu atveju. Aišku, čia tas drastiškumas yra sąlyginis dalykas, niekas nesako, kad bus kažkokia itin sudėtinga situacija, tik, manau, galima ją vis dėl to sušvelninti. Ypač žinant, kad panašūs incidentai homoseksualizmo atveju yra "nupiešiami" taip, kad šaliai garbės tai tikrai nedaro. O aš nenoriu, kad kentėtų mano šalis, jei to įmanoma išvengti. Ir šiaip viską spręsti taikiai man yra labiau priimtina.
              Paskutinis taisė ; 2007.05.19, 17:59.
              Įžvalgos.lt - FB - G+

              Comment


                El_Greco kaip ir sudeliojo taskus.
                Kas ne su mumis, tas runkelis.
                Tikslui pasiekti bus gerai ir riauses, t.y. prievarta.
                O jei riauses nepades, kitas pasiulymas bus nesutinkancius kisti i duju kameras?
                darbas lietuvoje.lt

                Comment


                  Tas jusu siulomas "svietimas" irgi toks labai dviprasmiskas dalykas. Tada gautusi taip, kad lyg tai dauguma, heteroseksualai yra kazkokie ligoniai, atsilikeliai kuriuos reikia del kazko sviesti, mokyti, o gejai jau aceit pazangesni ir pranasesni uz visus kitus. Juokinga...

                  Comment


                    Parašė JaM Rodyti pranešimą
                    O jei riauses nepades, kitas pasiulymas bus nesutinkancius kisti i duju kameras?
                    Čia jau paranoja.
                    BlogasSeulas 2009Honkongas 2012Bankokas 2012

                    Comment


                      Parašė Rodyti pranešimą
                      Galbūt reikėtų pradėti nuo savanoriško švietimo. Ir nebūtinai jaunosios kartos, bet visos visuomenės. Galbūt ai galėtų būti vykdoma tam tkrų seminarų pagalba. Arba pamėginkim įsivaizduot panašią homoseksualų akciją, kokią norima vykdyti dabar, tik vietoj vėliavos iškėlimo įsivaizduokim informacinių lankstinukų dalinimą tam tikrame paviljone. Nežinau, man atrodo tokios neigiamos visuomenės reakcijos, kokia matoma dabartinės akcijos atžvilgiu, tai nesulauktų.
                      Buvo vykdomi tokie seminarai VDU universiteto Kaune ir kažkokios lyčių lygybės instituto ar kažko panašaus ir VU Vilniuje...bet kiek girdėjau, niekas nei į seminarus nėjo (nors lyg buvo reklamuojama per nacionalinį transliuotoją), niekas neėmė lankstinukų praktiškai dalinamų tiek Vilniuje, tiek Kaune centrinėse gatvėse... Atėjo įrenginius patys universiteto studentai (kurie ir taip išsilavainę) ir patys konferencijų/akcijų rengėjai. Tad nereikia skiesti apie reklamos sklaidą ar kažką panašaus Lietuvoje, nes ta informacija domisi tik tie kurie domisi, o kiti nusispjauna ir toliau kaip nori taip mąsto... Man įdomu, pavyzdžiui iš kurios pusės lankstinuką paiimtų tėvai, tikintys pensininkai, vidurinę ir profkę baigę piliečiai, kuomet būtų dalinami lankstinukai toje pačioje gatvėje vienoje pusėje "antipederastijos" o kitoje "tolerancijos" lankstinukai? Tikrai įdomu...atsakyk sąžiningai, o ne interpretuok apie būsimą tolerantišką Lietuvą...kažkodėl įsivaizuoju, kad dauguma eitų į "antiperastijos" pusę.
                      Kopenhaga/Roskildė / Stokholmas I II III IV
                      Dordrechtas/Haarlemas
                      Nesebaras/Plovdivas
                      Kiolnas

                      Comment


                        Parašė tivoli Rodyti pranešimą
                        Buvo vykdomi tokie seminarai VDU universiteto Kaune ir kažkokios lyčių lygybės instituto ar kažko panašaus ir VU Vilniuje...bet kiek girdėjau, niekas nei į seminarus nėjo (nors lyg buvo reklamuojama per nacionalinį transliuotoją), niekas neėmė lankstinukų praktiškai dalinamų tiek Vilniuje, tiek Kaune centrinėse gatvėse... Atėjo įrenginius patys universiteto studentai (kurie ir taip išsilavainę) ir patys konferencijų/akcijų rengėjai.
                        Neteko apie tai girdėti. Jei tai buvo daroma pakankamai ilgai, tada, matyt, ši priemonė nėra veiksminga. Bet galbūt jos mastai buvo per "siauri", galbūt pati akcija buvo epizodiška. Galbūt reikėtų kažko pastovaus, platesniu mastu, tada gal pasiektume norimą rezultatą.
                        Tad nereikia skiesti apie reklamos sklaidą ar kažką panašaus Lietuvoje, nes ta informacija domisi tik tie kurie domisi, o kiti nusispjauna ir toliau kaip nori taip mąsto...
                        Atspėk, kuri šio tavo sakinio dalis man atrodo kvaila ir nepagrįstai perdėta.
                        Man įdomu, pavyzdžiui iš kurios pusės lankstinuką paiimtų tėvai, tikintys pensininkai, vidurinę ir profkę baigę piliečiai, kuomet būtų dalinami lankstinukai toje pačioje gatvėje vienoje pusėje "antipederastijos" o kitoje "tolerancijos" lankstinukai? Tikrai įdomu...atsakyk sąžiningai, o ne interpretuok apie būsimą tolerantišką Lietuvą...kažkodėl įsivaizuoju, kad dauguma eitų į "antiperastijos" pusę.
                        Na, jei aš gerai pamenu ką rašiau, tai apie kažkokių "antipederastijos" lankstinukų dalinimą nekalbėjau. Nemanau, kad tai būtų išvis leidžiama Aš puikiai suprantu, kad nepultų visi domėtis homoseksualizmu. Aš jau sakiau, kad sukūrus homoseksualizmo pakantumo pagrindus visuomenėje būtų lengviau juos puoselėti likusioje visuomenės dalyje.
                        Paskutinis taisė ; 2007.05.19, 18:14.
                        Įžvalgos.lt - FB - G+

                        Comment


                          Parašė tivoli Rodyti pranešimą
                          Buvo vykdomi tokie seminarai VDU universiteto Kaune ir kažkokios lyčių lygybės instituto ar kažko panašaus ir VU Vilniuje...bet kiek girdėjau, niekas nei į seminarus nėjo (nors lyg buvo reklamuojama per nacionalinį transliuotoją), niekas neėmė lankstinukų praktiškai dalinamų tiek Vilniuje, tiek Kaune centrinėse gatvėse... Atėjo įrenginius patys universiteto studentai (kurie ir taip išsilavainę) ir patys konferencijų/akcijų rengėjai. Tad nereikia skiesti apie reklamos sklaidą ar kažką panašaus Lietuvoje, nes ta informacija domisi tik tie kurie domisi, o kiti nusispjauna ir toliau kaip nori taip mąsto... Man įdomu, pavyzdžiui iš kurios pusės lankstinuką paiimtų tėvai, tikintys pensininkai, vidurinę ir profkę baigę piliečiai, kuomet būtų dalinami lankstinukai toje pačioje gatvėje vienoje pusėje "antipederastijos" o kitoje "tolerancijos" lankstinukai? Tikrai įdomu...atsakyk sąžiningai, o ne interpretuok apie būsimą tolerantišką Lietuvą...kažkodėl įsivaizuoju, kad dauguma eitų į "antiperastijos" pusę.
                          ziurint koks to "antipederastijos" lankstinuko tikslas. jeigu siaip jis tik skatintu neapykanta gejams, tada jis nevertas demesio. bet jeigu jis butu skirtas prevencijai pries geju paradus, tai tada as tikrai uz.

                          Comment


                            Parašė kaunaz Rodyti pranešimą
                            bet jeigu jis butu skirtas prevencijai pries geju paradus, tai tada as tikrai uz.
                            Čia šiaip klausimas tau, ar reikia uždrausti Rio de Janeiro paradą, Love Parade, Sidnėjaus paradą ir Venecijos paradą ... (kolkas išvardijau tik stambiausius ir žinomiausius)!
                            Kopenhaga/Roskildė / Stokholmas I II III IV
                            Dordrechtas/Haarlemas
                            Nesebaras/Plovdivas
                            Kiolnas

                            Comment


                              Parašė tivoli Rodyti pranešimą
                              Čia šiaip klausimas tau, ar reikia uždrausti Rio de Janeiro paradą, Love Parade, Sidnėjaus paradą ir Venecijos paradą ... (kolkas išvardijau tik stambiausius ir žinomiausius)!
                              O jie propoguoja ka nors kas yra nenormalu?

                              Comment


                                Parašė kaunaz Rodyti pranešimą
                                O jie propoguoja ka nors kas yra nenormalu?
                                Hyper heteroseksualumą ir sekso kultą...t.y. ne tik "krušamasi" kur papuola , bet ir vienas pagrindinių tikslų tai skatinti (kai kurie paradai yra su potekste).

                                Man šie paradai asmeniškai patinka...ypač žlungantis LoveParade!
                                Paskutinis taisė tivoli; 2007.05.19, 18:32.
                                Kopenhaga/Roskildė / Stokholmas I II III IV
                                Dordrechtas/Haarlemas
                                Nesebaras/Plovdivas
                                Kiolnas

                                Comment


                                  Parašė kaunaz Rodyti pranešimą
                                  O jie propoguoja ka nors kas yra nenormalu?
                                  Tuose paraduose daug transvestitu.

                                  Comment


                                    Parašė El_Greco Rodyti pranešimą
                                    Tuose paraduose daug transvestitu.
                                    Jų visur yra (net Kelno Užgavėnių festivalyje ar OctoberFeste gali jų sutikti )...Bet iš esmės aš oponuoju į tai, kad tai savo esme yra heteroseksualų paradai, kurie demonstruojasi ir propaguoja "papus" ir t.t...
                                    Kopenhaga/Roskildė / Stokholmas I II III IV
                                    Dordrechtas/Haarlemas
                                    Nesebaras/Plovdivas
                                    Kiolnas

                                    Comment


                                      Iškrypėliai, palei mane, yra tie, kurie malonuma jaučia darydami tai, kam jų kūnas yra neskirtas.
                                      pvz. suaugusiam žmogui tikrai neskirtos dvylikametės.
                                      užpakalis neskirtas vaikams daryti. ir t.t.
                                      neišsiplėsiu

                                      Comment


                                        Parašė somis Rodyti pranešimą
                                        Iškrypėliai, palei mane, yra tie, kurie malonuma jaučia darydami tai, kam jų kūnas yra neskirtas.
                                        pvz. suaugusiam žmogui tikrai neskirtos dvylikametės.
                                        užpakalis neskirtas vaikams daryti. ir t.t.
                                        neišsiplėsiu
                                        Mes apie pedofilija nekalbam.Beto manau kad visi mes cia esam pries tai.

                                        Comment


                                          Parašė somis Rodyti pranešimą
                                          Iškrypėliai, palei mane, yra tie, kurie malonuma jaučia darydami tai, kam jų kūnas yra neskirtas.
                                          pvz. suaugusiam žmogui tikrai neskirtos dvylikametės.
                                          užpakalis neskirtas vaikams daryti. ir t.t.
                                          neišsiplėsiu
                                          Bet kaip tu ruošiesi sustabdyti homoseksualumą...juk su žvake nebudėsi prie visų lovų. Ar reikia kurti "dorybės policiją" Lietuvai?
                                          Kopenhaga/Roskildė / Stokholmas I II III IV
                                          Dordrechtas/Haarlemas
                                          Nesebaras/Plovdivas
                                          Kiolnas

                                          Comment

                                          Working...
                                          X