Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Tolerancija Lietuvoje

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė tivoli Rodyti pranešimą
    Išsireikšiu taip: Kalbos kultūros palaikymas ir pačios kalbos tolerancija.
    Language Nazi.

    Comment


      Parašė somis Rodyti pranešimą
      kurie dažnai yra nukreipti prieš bažnyčios mokymą. Dėl to jo aš idealu nelaikyčiau.
      Ka manai apie pedofilus kuriu baznycia yra pilna?

      Comment


        Parašė El_Greco Rodyti pranešimą
        Language Nazi.
        Exactly.
        Tivoli:ten buvo Restecpa. Nesupyk uz errata.

        Comment


          Parašė El_Greco Rodyti pranešimą
          Ka manai apie pedofilus kuriu baznycia yra pilna?
          Gal informacijos šaltinį gali nurodyti?
          Tikrai įdomu, nes negaliu nei patvirtinti, nei paneigti.
          gera gyventi gerai

          Comment


            Parašė Kema Rodyti pranešimą
            Gal informacijos šaltinį gali nurodyti?
            Tikrai įdomu, nes negaliu nei patvirtinti, nei paneigti.
            Pagooglink rasi ne viena ir ne du straipsnius apie tai.

            Comment


              Parašė Tomasz Rodyti pranešimą
              Exactly.
              Tivoli:ten buvo Restecpa. Nesupyk uz errata.
              Language distortionist & vandal.
              Kopenhaga/Roskildė / Stokholmas I II III IV
              Dordrechtas/Haarlemas
              Nesebaras/Plovdivas
              Kiolnas

              Comment


                Parašė El_Greco Rodyti pranešimą
                Pagooglink rasi ne viena ir ne du straipsnius apie tai.
                Na tai suprantama, kad aš galiu pagooglinti. Tiesiog gal ne tą straipsnį rasiu, kurį tu turėjai omeny ir vėl bus nesusikalbėjimas.

                Nejaugi kviesdamas į svečius išgerti alaus liepi savo atsinešti?
                gera gyventi gerai

                Comment


                  Tivoli kode pas tave parasas ir linija po 'tivoli' prancuzu kalboj?Hypocrite.

                  Comment


                    Parašė El_Greco Rodyti pranešimą
                    Tivoli kode pas tave parasas ir linija po 'tivoli' prancuzu kalboj?Hypocrite.

                    Comment


                      Parašė Kema Rodyti pranešimą
                      Na tai suprantama, kad aš galiu pagooglinti. Tiesiog gal ne tą straipsnį rasiu, kurį tu turėjai omeny ir vėl bus nesusikalbėjimas.
                      Tai bet koks(ie) tinka.Man tiesiog idomu ka musu tikintieji apie tai mano?

                      Comment


                        Parašė El_Greco Rodyti pranešimą
                        Tai bet koks(ie) tinka.Man tiesiog idomu ka musu tikintieji apie tai mano?
                        Neneigiu, kad ir tarp čigonų atsiranda vagių.
                        gera gyventi gerai

                        Comment


                          Parašė El_Greco Rodyti pranešimą
                          Tivoli kode pas tave parasas ir linija po 'tivoli' prancuzu kalboj?
                          Atskirkime kalbas: prancūzų ir lietuvių, gal. Ponas Tomasz rašo kažkokiu kalbų mišiniu, ne viena kalba, kad ir nesenas perliukas "errata". Paraše prašyta grynai prancūziškai, o ne Vilis de Kaunas, ar Vivuoja Qvebekas, ar ne? Taigi vadovaukimės racionalumu.

                          Hypocrite.
                          Irrational talker.
                          Paskutinis taisė tivoli; 2007.12.12, 21:35.
                          Kopenhaga/Roskildė / Stokholmas I II III IV
                          Dordrechtas/Haarlemas
                          Nesebaras/Plovdivas
                          Kiolnas

                          Comment


                            @Kema Neatsakei i mano klausima.
                            Siulyciau visiems tikintiesiems pradzioj sutvarkyt problemas savo 'kieme' ir tada lot apie kaip gejai naikina 'tradicine seima' etc.Bet kazkodel jie dazniausiai apsimeta durneliais atseit nieko panasaus baznycioj nevyksta arba sako kad cia tik pora 'supuvusiu obuoliu' kas yra ne tiesa.Pedofilija (ir ne tik) - didele problema baznycioj.
                            Paskutinis taisė El_Greco; 2007.12.12, 21:37.

                            Comment


                              Parašė tivoli Rodyti pranešimą
                              Atskirkime kalbas: prancūzų ir lietuvių, gal. Ponas Tomasz rašo kažkokiu kalbų mišiniu, ne viena kalba, kad ir nesenas perliukas "errata". Paraše prašyta grynai prancūziškai, o ne Vilis de Kaunas, ar Vivuoja Qvebekas, ar ne? Taigi vadovaukimės racionalumu.
                              Na jei esi toks didelis lietuviu kalbos puoseletojas tai prasom rasyk lietuviskai arba stfu

                              Irrational talker.
                              Good for you.

                              Comment


                                Rašydamas taisyklingai rodai pagarbą kitiems. Jei negerbi kitų, tai nėra su tavim apie ką kalbėti

                                Comment


                                  Alia kam tiek betikslių pranešimų klepot? Nei čia diskusija, nei kas. Vieniems siūlau pabandyt "tai" su moterimis, kitiems su vyrais - gal pakeisit stovyklų puses

                                  Comment


                                    Parašė El_Greco Rodyti pranešimą
                                    @Kema Neatsakei i mano klausima.
                                    Siulyciau visiems tikintiesiems pradzioj sutvarkyt problemas savo 'kieme' ir tada lot apie kaip gejai naikina 'tradicine seima' etc.Bet kazkodel jie dazniausiai apsimeta durneliais atseit nieko panasaus baznycioj nevyksta arba sako kad cia tik pora 'supuvusiu obuoliu' kas yra ne tiesa.Pedofilija (ir ne tik) - didele problema baznycioj.
                                    Dėl pirmo paryškinimo. Na aš asmeniškai negirdėjau, kad homoseksualizmas bažnyčios "virtuvėje" būtų toleruojamas. Kiek teko skaityti/girdėti, už tai skiriamos bausmės. Visokių įsitrina ir į Dievo tarnus, kaip ir tarp "angelų sargų" (policininkų) atsiranda žudikų.
                                    Dėl antro paryškinimo. Na suteik man malonumą prieš miegus pasiskaityti, įmesk nuorodą.
                                    O tai dabar gaunasi panašiai, kad pasakyčiau: gėjai valgo mažus vaikus. Tai didelė problema. Kam įdomu, susiraskit patys.
                                    gera gyventi gerai

                                    Comment


                                      Parašė El_Greco Rodyti pranešimą
                                      Na jei esi toks didelis lietuviu kalbos puoseletojas tai prasom rasyk lietuviskai arba stfu
                                      Parašą pataisiau ir ištryniau visą tą "Vive le...". Tikiuos dabar palengvėjo. Tačiau kodo nekeisiu, nes šis posakis, kaip ir paveikslėlis, yra idėjiniai mano įsitikinimai ir dalykai. Plius su šis posakis niekuo neiškraipo lietuvių kalbos. Kaip matai visuomet galima pasiekti tam tikrą supratingumą...
                                      Kopenhaga/Roskildė / Stokholmas I II III IV
                                      Dordrechtas/Haarlemas
                                      Nesebaras/Plovdivas
                                      Kiolnas

                                      Comment


                                        Parašė Kema Rodyti pranešimą
                                        Na suteik man malonumą prieš miegus pasiskaityti, įmesk nuorodą.
                                        O tai dabar gaunasi panašiai, kad pasakyčiau: gėjai valgo mažus vaikus. Tai didelė problema. Kam įdomu, susiraskit patys.
                                        http://query.nytimes.com/gst/fullpag...an,%20John%20J.

                                        Comment


                                          Ačiū, ižzyziau . Na einu dabar paskaitinėsiu, gal margesni sapnai sapnuosis .
                                          gera gyventi gerai

                                          Comment

                                          Working...
                                          X