Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Sugrįžtančiųjų miestelis

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Hehe man tai teko panasiu girdet - "** tas Londonas sh***as ne miestas **" Paklausus tai kodel cia gyveni jei sh?Atsakymas buvo "Eik **"

    Comment


      Parašė El_Greco Rodyti pranešimą
      Hehe man tai teko panasiu girdet - "** tas Londonas sh***as ne miestas **" Paklausus tai kodel cia gyveni jei sh?Atsakymas buvo "Eik **"
      Atvirai džiaugiuosi, kad tokie žmonės kurie tik taip sugeba atsakyti išvaževo iš lietuvos.

      Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

      --------------------------------------------------

      Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

      Comment


        Parašė El_Greco Rodyti pranešimą
        Hehe man tai teko panasiu girdet - "** tas Londonas sh***as ne miestas **" Paklausus tai kodel cia gyveni jei sh?Atsakymas buvo "Eik **"
        na, bet dazniausiai ta "sh..." girdime apie Vilniu, is tu, kurie tipo Londone gyvena...

        Comment


          Parašė oranger Rodyti pranešimą
          na, bet dazniausiai ta "sh..." girdime apie Vilniu, is tu, kurie tipo Londone gyvena...
          Na sitam forume nesu girdejes tokiu kalbu.Bet uz forumo tai gali but.

          Comment


            Daugelis viską piešia per daug šviesiom spalvom.
            Mano klasiokės (Ukrainietės) sesuo mokosi universitete ir jos dėstytoja jos paklausė "kam tau tas universitetas, kai darbų SPAR'e pilna".
            Airiai nėra draugiški žmonės, yra tik keletas su kuriais neblogai sutariu. Varymas ant kitataučių, ypač iš asocialių airių, kurie nieko nedirba, gauna pinigus už sėdėjimą namie. Mūsų mokykloje jaunesnės Lietuvės patiria diskriminaciją (mes ne, nes mūsų klasė galima sakyti oficialiai international yra. Pusė klasės nevietinės. Ir šiaip mokam už save pastovėt).
            Žodžiu Airija yra "jėga" tik todėl, kad ten darbo "pilna". Visais kitais aspektais- nieko gero. Aš sau popamokinės veiklos net negaliu susirast.

            Comment


              Tai airiai tolerantiški žmonės ar ne ? Nes Fm sako, kad netgi labai, bet štai innuendo teigia atvirkščiai. Tai man apie tai nežinančiam , kuria puse tikėti ?

              Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

              --------------------------------------------------

              Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

              Comment


                Parašė Ežiukas Rodyti pranešimą
                Tai airiai tolerantiški žmonės ar ne ? Nes Fm sako, kad netgi labai, bet štai innuendo teigia atvirkščiai. Tai man apie tai nežinančiam , kuria puse tikėti ?
                Abiem.Zmones (nesvarbu anglas ar airis) gyvenantis is benefitu dazniausiai bus rasistas.Visi kiti geri draugiski ir tolerantiski zmones.
                O kas mokykloi diskriminuoja?Mokiniai?Jei taip tai nesijaudink visur taip.

                Comment


                  Parašė Ežiukas Rodyti pranešimą
                  Tai airiai tolerantiški žmonės ar ne ? Nes Fm sako, kad netgi labai, bet štai innuendo teigia atvirkščiai. Tai man apie tai nežinančiam , kuria puse tikėti ?
                  Airiai iš mažesnių miestų tolerantiškesni. Bet Dubliniečiai tai...

                  edit: El_Greco teisingai sako, išsilavinę žmonės dažniausiai būna draugiški. Bet ir tai nevisi.

                  Comment

                  Working...
                  X