Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Apple produkcija

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Lettered Rodyti pranešimą
    ...Tik paaiškinu, kad Mac produktai nėra savaime geresni kaip kitiems taip atrodo...
    Kodėl tu nesupranti tokių paprastų dalykų. Geresni ar blogesni priklauso ne nuo gamintojų, o nuo pirkejų. Jei tau geriausias kompas tas kuris surinktas iš tavo pasirinktu komponentu - valio, tik tada ką tu veiki Apple temoje?
    Estijos, Latvijos, Lenkijos, Lietuvos, Nyderlandų, Vokietijos keliai pro automobilio langą
    Naujas video: Niedersachsen, NL - Bremen, 126 km, 29 May 2012

    Comment


      Parašė bebop Rodyti pranešimą
      Manai. Mat kitiems renkantis kompiuterį yra svarbūs kiti dalykai nei tau, bet vis tiek juos laikai kvailais, nes jiems svarbios savybės nėra tokios kaip tavo.
      Tikrai nelaikau, aš net nelaikau kvailiais žmonių, kuriems apskritai kompiuteris nereikalingas, visokių juk yra žmonių
      Flickr

      Comment


        Parašė Lettered Rodyti pranešimą
        Tai pas mane korpusas neprastesnis. Tų korpusų pasirinkimai šimtai, nuo keliolikos Lt kainuojančų iki kelių tūkstančių.
        Na jei jau rašai apie tuos gražius langus tai tada kaip ir aišku kodėl tu neįsikerti.

        Mac Pro su monitorium būtų kainavęs apie 14000 Lt, t.y. 3 kartus daugiau, jau nekalbant apie tai, kad pas mane yra naujausia Nvidia grafika gtx 680, o ten būtų kažkokia 3 metų seniena HD 5770...
        Tik tai visai kito lygio kompas. Jį galima lygint su kokiu nors Dell Precision. Pažiūrėk kiek anie kainuoja. Sakai Dell'as tuos savo Precision irgi gamina kvailiams?

        Su moniku tas pats, tiesiog nėra pasirinkimo, 27 man asmenikškai per didelis, reiktų galvą sukioti žiūrint iš vieno kampo į kitą. Kodėl jie neišleidžia pvz. 21 colių monitoriaus su padoria rezoliucija?
        Taigi niekas neverčia pirkti apple monitoriaus jei netinka joks iš variantų. Viskas kaip ir PC pasaulyje, imi sau kokį XXXX ir džiaugiesi.

        Kaip sakiau, primena viskas čia socializmo laikus, kada stovi eilėje parą, kad gautum brangų šlamštą be jokio pasirinkimo ir dar dozę propagandos, kad tas produktas geriausias pasaulyje ir visi kiti gamina tik mėšlus...
        Kaip tai nėra pasirinkimo? Gali rinktis tarp visko kas yra rinkoje. Ar klausyt propagandos ar ne beje irgi tavo asmeninis pasirinkimas, pvz manęs ji nedomina, aš perku tai kas man patinka.

        Comment


          Lettered, ką tu viskuo ką rašai nori pasakyt?

          Visi suprato kokį tu ultrą mega modernų ir skaičiais apkrautą kompą turi, tik kam tai reklamuoji? Čia apple tema, tad jei nepatinka- tu jo nepirk ir šitoj temoj apie savo kompiuterį nesvaik, nes niekam neįdomu

          Comment


            Man jau seniai aišku kad jis čia tik trollina... matyt, neturi ką veikti...
            Estijos, Latvijos, Lenkijos, Lietuvos, Nyderlandų, Vokietijos keliai pro automobilio langą
            Naujas video: Niedersachsen, NL - Bremen, 126 km, 29 May 2012

            Comment


              Parašė Muzungus Rodyti pranešimą
              Lettered, ką tu viskuo ką rašai nori pasakyt?

              Visi suprato kokį tu ultrą mega modernų ir skaičiais apkrautą kompą turi, tik kam tai reklamuoji? Čia apple tema, tad jei nepatinka- tu jo nepirk ir šitoj temoj apie savo kompiuterį nesvaik, nes niekam neįdomu
              Nesuprato ir dabar nesupranta, todėl pats nesvaik, kad visi kiti kompai mėšlas ir piguva, jei visa tai tau tik kažkokie kosminiai visiškai nereikalingi skaičiai. Ir šiaip iš tiek agresijos?, tai tik diskusija apie kompus
              Paskutinis taisė Lettered; 2012.06.15, 12:21.
              Flickr

              Comment


                Parašė Lettered Rodyti pranešimą
                Nesuprato ir dabar nesupranta, todėl pats nesvaik, kad visi kiti kompai mėšlas ir piguva, jei visa tai tau tik kažkokie kosminiai visiškai nereikalingi skaičiai. Ir šiaip iš tiek agresijos?, tai tik diskusija apie kompus
                Bet tu tikrai megsti tuscius gincus. Ir ne tik sioje temoje. Priestarauji bele priestaraut. Ar galetum savo pozicijos sukonkretinimui tada bent pateikti koki nors nesiojamo kompo pavyzdi, kuris visais kiekybiniais ir kokybiniais parametrais atitiktu MBP ir butu gerokai pigesnis? (tik be teiginiu ko vartotojui reikia ir ko ne). Tiesiog noretusi palyginti, gal as kazko nezinau?

                Comment


                  Parašė Lettered Rodyti pranešimą
                  Nesuprato ir dabar nesupranta, todėl pats nesvaik, kad visi kiti kompai mėšlas ir piguva, jei visa tai tau tik kažkokie kosminiai visiškai nereikalingi skaičiai. Ir šiaip iš tiek agresijos?, tai tik diskusija apie kompus
                  Visi kiti kompai mėšlas ir piguva? Pakopink mano šitą frazę ar bent kažką panašaus.

                  Tau reikia poilsio. Kompas tavo gal ir geras, bet galva aiškiai perkaitusi.

                  Comment


                    Be kitą ko, siūlau tau, jei turi automobilį nueiti į kitos automobilių markės atstovybę ir paaiškint kokį jie šūdą gamina, kuris neatitinka kainos. Papasakok apie savo automobilį, aišku geriausia būtų- apie savo surinktą.
                    Manau tikrai visi pamanys, kad tu nesveikas. O elgies ir čia- beveik identiškai.

                    Comment


                      Kad jus cia diskutuodami (pildami is tuscio i dar tustesni..) tik puse istorijos teaprepet. Hardware tai viena medalio puse, kita yra software ir UI (user-interface/experience) Mano nuomone apple labai daug islosia ypac sioje medalio puseje.

                      Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

                      --------------------------------------------------

                      Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

                      Comment


                        Kam troliui kalbėti apie softą... softas yra tą kompo dalis kurią galima pavogti...
                        Estijos, Latvijos, Lenkijos, Lietuvos, Nyderlandų, Vokietijos keliai pro automobilio langą
                        Naujas video: Niedersachsen, NL - Bremen, 126 km, 29 May 2012

                        Comment


                          Dar noreciau pridurti, kad turiu Mac'a ir galinga Sony Vaio ir daug dirbu su kompais is dienos i diena ir Vaio gaila pripazinti, bet renka dulkes pas mane nei naudojas yra.

                          Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

                          --------------------------------------------------

                          Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

                          Comment


                            Koks pas tave Mac'as? Pas mane MB139... jau penki metai...
                            Estijos, Latvijos, Lenkijos, Lietuvos, Nyderlandų, Vokietijos keliai pro automobilio langą
                            Naujas video: Niedersachsen, NL - Bremen, 126 km, 29 May 2012

                            Comment


                              Parašė Mørtã Rodyti pranešimą
                              Koks pas tave Mac'as? Pas mane MB139... jau penki metai...
                              MD314 ir dabartini imac'a 21.5 ekranas ir pas abu 12gb ramo papildomai ideta.

                              Sony vaio F12 i7 procas 500 gb hd 8gb ram <--- gal kas norite pirkt ?
                              Paskutinis taisė Ežiukas; 2012.06.15, 15:53.

                              Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

                              --------------------------------------------------

                              Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

                              Comment


                                Parašė Ežiukas Rodyti pranešimą
                                MD314 ir dabartini imac'a 21.5 ekranas ir pas abu 12gb ramo papildomai ideta....
                                Oho! Darbui naudoji? Aš savo tik namų darbeliams... pramogai taip sakant...

                                ... o Sony neee... prie Windows nebegrišiu... nebent kokia revoliucija įvyks, ar šiaip koks kataklizmas...
                                Estijos, Latvijos, Lenkijos, Lietuvos, Nyderlandų, Vokietijos keliai pro automobilio langą
                                Naujas video: Niedersachsen, NL - Bremen, 126 km, 29 May 2012

                                Comment


                                  Parašė Lettered Rodyti pranešimą
                                  ...... Mac softas man irgi tikra tragedija, nes daug programų net nėra ant jo skurta


                                  Kokiu programu konkreciai tu pasigendi and Mac platformos ?????? Ar vis delto turi omeny, kad nerandi windows platformos software nuportinto i MAC ? (Net populiariausi zaidimai isleidziami mac'ui, ko seniau tikrai nebudavo). Toks teiginis skamba labai neismaniskai, gal gali pagristi savo teigini ? Tuo labiau, kad visas programas galima rast taip pat sekmingai nupiratintas Mac'ui. Sakyciau, kad isidiegti piratine programa Mac platformai lengviau nei Windows. Daugumai atveju net nereikia jokiu zaidimu su crack'ais.

                                  PS: Solidworks turi mac varianta eDrawings. O jei tai dar prastai visa AutoCAD sistema gali atsisiusti, kuri veikia nepriekaistingai.
                                  Paskutinis taisė Ežiukas; 2012.06.15, 17:56.

                                  Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

                                  --------------------------------------------------

                                  Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

                                  Comment


                                    Parašė Ežiukas Rodyti pranešimą
                                    ...Solidworks turi mac varianta eDrawings...
                                    Esme tame kad žmogus priprato vogti, tai yra jam norma, kai jis kalba apie PC jis net neskaiciuoja programines irangos kainos, savaime ji bus pavogta. Kitas dalykas, jam reikalingas galingas kompas kad eitu Solidworks, klausimas ar namu kompui reikalingas softas skirtas profesionalams?
                                    Estijos, Latvijos, Lenkijos, Lietuvos, Nyderlandų, Vokietijos keliai pro automobilio langą
                                    Naujas video: Niedersachsen, NL - Bremen, 126 km, 29 May 2012

                                    Comment


                                      Dar vienas trolis... na ir ką dar pasakysi? ...protingo...
                                      Estijos, Latvijos, Lenkijos, Lietuvos, Nyderlandų, Vokietijos keliai pro automobilio langą
                                      Naujas video: Niedersachsen, NL - Bremen, 126 km, 29 May 2012

                                      Comment


                                        Parašė Lettered Rodyti pranešimą
                                        Tai pas mane korpusas neprastesnis. Tų korpusų pasirinkimai šimtai, nuo keliolikos Lt kainuojančų iki kelių tūkstančių. Mac Pro su monitorium būtų kainavęs apie 14000 Lt, t.y. 3 kartus daugiau, jau nekalbant apie tai, kad pas mane yra naujausia Nvidia grafika gtx 680, o ten būtų kažkokia 3 metų seniena HD 5770... Su moniku tas pats, tiesiog nėra pasirinkimo, 27 man asmenikškai per didelis, reiktų galvą sukioti žiūrint iš vieno kampo į kitą. Kodėl jie neišleidžia pvz. 21 colių monitoriaus su padoria rezoliucija? Kaip sakiau, primena viskas čia socializmo laikus, kada stovi eilėje parą, kad gautum brangų šlamštą be jokio pasirinkimo ir dar dozę propagandos, kad tas produktas geriausias pasaulyje ir visi kiti gamina tik mėšlus...
                                        Eikit muštis
                                        Neišmeskite spalvų

                                        Comment


                                          apie ka ir kalba... argumentu oponentai neturi.... sugeba tik trolinti...
                                          Estijos, Latvijos, Lenkijos, Lietuvos, Nyderlandų, Vokietijos keliai pro automobilio langą
                                          Naujas video: Niedersachsen, NL - Bremen, 126 km, 29 May 2012

                                          Comment

                                          Working...
                                          X