Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Riedutininkai/riedlentininkai miestų aikštėse

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    #21
    Parašė Edd
    Ežiuk, tu žiūriu turi nuotraukų visiems gyvenimo atvejams.
    Ir as pastebejau ta.

    O siaip reikia darusti tik kai kuriose vietose.
    "Never argue with an idiots. They will bring you down to their level and beat you with experience"

    Comment


      #22
      Drausti, tik kai kuriose vietose.
      Kaip kažkas sakė, motorolerininkai dar labiau maiško, bent jau man

      O šeip, kiek Vilniaus centre yra skate parkų? Man atrodo, vienas prie baltojo tilto ir kiek pastebėjau jis tuščias nebūna, dažniau sausakimšas
      P.

      Comment


        #23
        visiškai sutinku su eddu. grindinio gadinimas yra chuliganizmas, taip kad tokiose vietose reikia drausti

        Comment


          #24
          Reik pasiulyt gerbiamam merui nauja akciaj - oranzines slepetes. Kas eina i reprezentatyvias miesto aikstes privaletu apsiaut slepetes (kurios aisku butu nemokamos), nes batai kietu padu ir ypac aukstakulniai ilgainiui gali sunaikint grindini

          Comment


            #25
            Parašė Quack
            Reik pasiulyt gerbiamam merui nauja akciaj - oranzines slepetes. Kas eina i reprezentatyvias miesto aikstes privaletu apsiaut slepetes (kurios aisku butu nemokamos), nes batai kietu padu ir ypac aukstakulniai ilgainiui gali sunaikint grindini

            Comment


              #26
              Pats durniausias dalykas tai tas, kad vienu metu policija pradejo tokius jaunuolius vezti i arestines, vietoj to, jog gaudytu zudikus, padegejus ir t.t.
              Manau drausti nereikia,tai tik padaro miesta gyvesni, o ir vietu tam uzsiimti kaip ir nedaug...
              O uzdraudimas sudarytu ivaizdi apie miesta, kaip apie antra Minska
              :geria: Už Lietuvą!!

              Comment


                #27
                Po Katedros aikštėje surengtos akcijos, savivaldybė neturėdama kur dėtis (visgi ir rinkimai artėja) priėmė "kompromisinį sprendimą": leido važinėti aikštėse, bet neleido atlikinėti triukų, kuriais gadinama danga ir pan. Zuokas be abejo išnaudojo surengtą akciją savo PR'ui:
                (c)vilnius.lt






                Comment


                  #28
                  Uždrausti reikėtų tik Katedros, Savivaldybės ir būsimojoje Rotušės aikštėse, o kitur jie tikrai netrukdys. Tačiau pagl dabartiniu įstatymus/įsakymus yra draudžiama net kamuolį spardyti katedros aikštėje...(Aš kalbu apie liaudiškai vadinamą pyzdabolą. [Labai atsiprašau už keksmažodį]) O tai mano nuomonė yra nesąmonė...

                  Comment


                    #29
                    Spėju, kad Rotušės aikštėj ir taip niekas nevažinės, nes bent iš nuotraukų atrodo, kad ten grindinys toks nelygaus paviršiaus bus.

                    Comment


                      #30
                      galėjo tas boksininkas užnešt gerokai zuokulai tai bajeris būtų o jeigu atvirai, tai tikrai negerai, kad gadina aikštes, bet jau per daug užleista viskas, todėl tokiom akcijom ir gaidina zuoką jaunimas...

                      Comment


                        #31
                        Tai tada lieka tik dvi draudimo vietos... Nors man atrodo Zuoko pasiūlytas kompromisas visai geras... Važinėti- tegu važinėja, tačiau šiukštu jokių triukų

                        Comment


                          #32
                          Visu pirma papildzius istatyma ir policininkams pradejus gaudyti jaunuolius zymiais istustejo gatves. Eini miestu ir matai vien lenku turistus. Jokios kulturines ivairoves, veiksmo, jaunimo mieste nesimato. Antra esu visiskai pries ta istatyma, nes mane pati isveze Ir ne uz grindinio gadinima ar gresme zmoniu saugumui... 3metru atstumu su draugu spardziau futbolo kamuoli tolimiausiame katedros aikstes kampe. Ir isivaizduokit, ateina policininkas ir sako vaziuojam i komisariata, mane nevalingai juokas sueme, bet po "prasom ekipaza prie katedros aikstes" juokai kazkodel isgaravo Juolab kad daugybe dviratininku ir riedlentininku vazinejo butent tuo metu per visa aikste, o ju atzvilgiu policininkai vykdo prevencija ir perspeja vietoje, taciau man buvo paaiskinta jog uz administracini pazedima sudrausminimas netaikomas. Pralaike 3 valandas komisariate, o ten begalinis chaosas, ir dar 2 kart turejau prisistatyti. Na ir kas kad tik ispejima gavau, ebt uz toki sudnieki iskaitoje dabar metus figuruosiu. Idiotizmas.

                          Comment


                            #33
                            Parašė Darius_
                            Tai tada lieka tik dvi draudimo vietos... Nors man atrodo Zuoko pasiūlytas kompromisas visai geras... Važinėti- tegu važinėja, tačiau šiukštu jokių triukų
                            Triukai ir yra vazinejimo ESME, nieks skeitais nevaziuoja tiesiog pasivazineti. Tad cia nera jokio kompromiso

                            Comment

                            Working...
                            X