Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Miesto savivalda

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Miesto savivalda

    Pritariu Vytauc, tai isties neblogas politinis zingsnis, kaip zinia liberalcentristu pozicijos artejanciuose savivaldybiu rinkimuose labai silpnos. labai didelis klaustukas ar pavyks islaikyt vadzia bent viename mieste. Pradejus sporto rumu statybas yra didele tikimybe, kad liberalcentristai Kaune isliktu valdzioje

    #2
    Parašė vytauc
    Kaip bebūtų- geras Mr. Z kaip politiko žingsnis Realią situaciją tai vargiai pakeis, bet palaikymo kauniečių tarpe jis turėtų sulaukti daugiau
    tai vat ar tik ne del palaikymo viskas ir daroma?... o gal i Kauna sugalvojo kraustytis

    Comment


      #3
      man patikka zuokas ... galetu ir kraustytis i Kauna... butu geras meras...

      Comment


        #4
        Zuokas man ir patinka kaip meras, gal ir isiveles i daug tu skandalu, bet uztat miestas klesti, o nestovi vietoj kaip musiskis. Mano manimu jis tikrai daugiau nuveiktu nei gerb. meras Garbaravicius

        Comment


          #5
          /\ nu čia, manau, būtų galima pasiginčyt dar...

          Comment


            #6
            net neverta, tereikia paziureti i Kauna ir i Vilniu. Skirtumai kiekvienam matomi
            :geria: Už Lietuvą!!

            Comment


              #7
              /\ matosi, kad dar ganėtinai naivus esi...

              Comment


                #8
                Ne tiek zuokas geras, kiek Kauno valdzia prasta. Bent jau man taip, is salies, atrodo...
                Vilnius? Kaunas?? Klaipėda!!!

                Comment


                  #9
                  Parašė ArTuRAs
                  Ne tiek zuokas geras, kiek Kauno valdzia prasta. Bent jau man taip, is salies, atrodo...
                  butu vyriausybe, uzsienio saliu ambasados ir visu firmu HQ Kaune tada ir pamatytume kaip cia viskas atrodytu. Logiska kad auga tas miestas, kuriame daugiausiai vyriausybes pinigu isleidziama. Pagal vyriausybes pinigus, isleidziamus 1 gyventojui mieste, Vilnius turbut lenkia bet kuri Lietuvos miesta minimum 10 kartu, tai ko stebetis?

                  Comment


                    #10
                    /\ vat butent...

                    Comment


                      #11
                      Aš visgi manau, kad Kauno valdžia išties nevykusi.

                      Comment


                        #12
                        Nuomonė iš šalies:
                        su merais Kaunui, manau, jau eilę metų nesiseka.
                        Tas konservatorius beveik lavonas ilgai valdė, krepšininkas kažkoks ne į temą, ir dabartinis, bent jau iš fizionomijos protingu neatrodo(prisiminiau jo komentarą per krepšinio rinktinės sutiktuves iš Švedijos, jog Kauno komanda grįžo). Ir Šustausko vos nepamiršau.
                        GE. Tbilisis / თბილისი | GE. Batumis / ბათუმი | GE. Aukštutinė Svanetija / ზემო სვანეთი

                        Comment


                          #13
                          Parašė Edd
                          Aš visgi manau, kad Kauno valdžia išties nevykusi.
                          nu ne visa, bet nemaža dalis...

                          Comment


                            #14
                            Parašė Edd
                            Aš visgi manau, kad Kauno valdžia išties nevykusi.
                            Dirba šmikiai sau, ir išsijuosę, o kiek lieka energijos ir noro, pabando miestui kanors padaryt Tai šnipštas ir gaunas visą laik

                            Comment


                              #15
                              Parašė sauls
                              butu vyriausybe, uzsienio saliu ambasados ir visu firmu HQ Kaune tada ir pamatytume kaip cia viskas atrodytu. Logiska kad auga tas miestas, kuriame daugiausiai vyriausybes pinigu isleidziama. Pagal vyriausybes pinigus, isleidziamus 1 gyventojui mieste, Vilnius turbut lenkia bet kuri Lietuvos miesta minimum 10 kartu, tai ko stebetis?
                              nuo tokių paistalų

                              Comment


                                #16
                                Parašė sauls
                                butu vyriausybe, uzsienio saliu ambasados ir visu firmu HQ Kaune tada ir pamatytume kaip cia viskas atrodytu. Logiska kad auga tas miestas, kuriame daugiausiai vyriausybes pinigu isleidziama. Pagal vyriausybes pinigus, isleidziamus 1 gyventojui mieste, Vilnius turbut lenkia bet kuri Lietuvos miesta minimum 10 kartu, tai ko stebetis?
                                Man tas tavo " turbut'' ir lieka turbut. Gal turi skaicius/faktus??
                                :geria: Už Lietuvą!!

                                Comment


                                  #17
                                  Kad sauls persistengė, sakydamas jog "Pagal vyriausybes pinigus, isleidziamus 1 gyventojui mieste, Vilnius turbut lenkia bet kuri Lietuvos miesta minimum 10 kartu", tai manau aišku. Bet sostinės statusas be abejo yra labai naudingas Vilniui.

                                  Comment


                                    #18
                                    Ne taip ir daug liko iki savivaldos rinkimų. Spėju, kad Zuokas atsisveikins su mero postu, tik nežinau ar tai Vilniui bus į gerą ar ne.

                                    Comment


                                      #19
                                      manau tikrai atsisveikins o ar i nauda bus sunku pasakyti, mechanizmas veikia uzsuktas, bet nauji priimami sprendimai irgi
                                      "I just want you to know that, when we talk about war, we're really talking about peace." —Washington, D.C. June 18, 2002


                                      - George W. Bush President of the USA

                                      Comment


                                        #20
                                        Geros naujienos Vilniui.
                                        http://www.vilnius.lt/new/portlets/a...601.htm#616549
                                        Radiocentras/Žinios 16:55; R. Paksas sieks patekti į Vilniaus tarybą
                                        Autorius: Nenurodytas; Diktorius: G. Vitkauskas
                                        Pranešimo eil. nr.: ; trukmė: 0:0:0
                                        Data: 2006 05 31
                                        Nuo prezidento pareigų nušalintas partijos "Tvarka ir teisingumas" pirmininkas Rolandas Paksas trečiadienį paskelbė dalyvausiąs artėjančiuose savivaldos rinkimuose. "Artėjančiuose savivaldos rinkimuose ketinu eiti į Vilniaus miesto tarybą partijos "Tvarka ir teisingumas" sąraše. Esu pasiryžęs mesti iššūkį korupcijai Vilniaus mieste", - sakė R. Paksas. Po Konstitucinio Teismo nutarimo, kuriuo R. Paksui uždrausta užimti priesaikos reikalaujančias pareigas, aukščiausias postas, kurio gali siekti liberaldemokratų lyderis, yra savivaldybės mero postas. R. Paksas jau yra buvęs Vilniaus miesto meru.

                                        Comment

                                        Working...
                                        X