Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Kaip kurti pastato maketa?

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Kaip kurti pastato maketa?

    Tai va susiduriau su tokia problema. Mokyklos projektui reikia paadryti pastato maketa, bet nesu to nei karto dares, todel net neisivaizduoju nuo ko pradet, kaip viska daryt ir pan.. Tai butu labai malonu jei kas pasidalintu savo patirtim apie maketo daryma. Is anksto aciu.

    #2
    Yra tema apie trimačius objektus ar kažkas tokio, tik nepamenu kuriam forume...

    Comment


      #3
      Nu zinai man idomu is kokiu medziagu patogiausia butu ji daryt ir pan.

      Comment


        #4
        O kokio pastato? Kai kuriu maketu galima is interneto atsisiust. O siaip bent jau man tai is popieriaus daryt patogiausia.

        Comment


          #5
          Nu projekto tema sukurti tarkim gyvenamaji pastata, ligonine, prekybos centra. dar neapsisprenziau tiksliai ka bent noreciau koki dangoraizi.tai kaip reiktu toki pastatyt man neaisku. kad jis stovetu tarkim vienas aukstas koiie 3cm.

          Comment


            #6
            Na keturkampi dangoraizi is popieriaus visai nesunku padaryt

            Comment


              #7
              nu tau gal ne bet as net neisivaizduoju kaip. Siandien suzinojau, kad lyg yra specialus popierius maketams. Bet kaip ji reik statyt? PO viena auksta? Ar iskirpt didele juosta ir ji bus tie visi aukstai ir kaip reik suklijuot kad jis stovetu?

              Comment


                #8
                Kazkada vaikystej buvau is popieriaus pastates visa savo rajona
                Ir gan neblogai atrode
                Vilnius? Kaunas?? Klaipėda!!!

                Comment


                  #9
                  Parašė ArTuRAs
                  Kazkada vaikystej buvau is popieriaus pastates visa savo rajona
                  Ir gan neblogai atrode
                  Oho! Ir kur ji padejai?

                  Comment


                    #10
                    Uzeme apie 2,5m2, tai nelabai kur buvo ji laikyt...
                    Vilnius? Kaunas?? Klaipėda!!!

                    Comment


                      #11
                      Parašė shnaraz
                      nu tau gal ne bet as net neisivaizduoju kaip. Siandien suzinojau, kad lyg yra specialus popierius maketams. Bet kaip ji reik statyt? PO viena auksta? Ar iskirpt didele juosta ir ji bus tie visi aukstai ir kaip reik suklijuot kad jis stovetu?
                      O va čia tai jau tai nuspręst. Žiūrint kaip nori kad jis atrodytų daugiau ar mažiau smulkesnių detalių ar tiesiog staciakampį kokį

                      Comment


                        #12
                        nu aisq noreciau kad smulkesniu detaliu. Bet jauciu reiks gerokai pasiknist prie jo.

                        Comment

                        Working...
                        X