Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Parodos, muziejai, kiti šou...

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    #21
    Kazkada teko pabbuvoti cikagos Mokslo ir Industrijos muziejuje







    Chicago Centras




    Senovine vaistine


    Senovinis (juoda/balta, garso nulis) kinoteatras. Buvo keista ziureti filma begarso


    Vienas kitas didesnis eksponatas










    po karo is vokieciu atimtas povandeninis laivas




    kai tokie pradeda visr galvos skraidyti, dazniausiai nieko gero nereiskia





    Sitaip seniau kovodavo su ugnimi


    Viesint Chicago yra nuodeme nenueiti i sita muzieju. Jis yra toks didziulis, kad uztruksite visa diena vaikstinedami ir kazin ar visa apeisit. Labai idomus muziejus!!!

    Comment


      #22
      Tikiu tavim
      "Never argue with an idiots. They will bring you down to their level and beat you with experience"

      Comment


        #23
        Buvau tam muziejui. Panasiu yra visuose didziuosiuose USA miestuose, pvz. ir NYC panasus yra

        Comment


          #24
          Ir europoje yra. Labai didelis, kaip kaskur jau cia sakiau yra Vokietijoje. Ten tikrai dienos ar ustektu. Muziejus per du miestelius ir kiekvienias metais vis pleciasi, tad manau dar karta teks ten nuvykti Jame buvau pries 2 metus
          "Never argue with an idiots. They will bring you down to their level and beat you with experience"

          Comment


            #25
            Parašė liutass
            Buvau tam muziejui. Panasiu yra visuose didziuosiuose USA miestuose, pvz. ir NYC panasus yra
            Gali buti, nesigincysiu. Skaiciau laikrasti, kad sia vasara atveza labai idomia kolekcija is Egipto (faraonu mumijas ir kazka tokio), kuri visu menininku yra ivertinta aukstais balais. Rase, kad si kolekcija tik i Chicago atkeliauja. Paskutini karta miestas panasu regini mate pries 40 metu (apytiksliai)- mano saltinis sako!

            P.S. gerai, kad ten buvai. Tikiuosi, kad patiko (turejo) As tai manau, kad toki ar panasu muzieju kiekvienas zmogeliukas turetu bent karta aplankyti.

            Comment


              #26
              Parašė topstarcanada
              Ir europoje yra. Labai didelis, kaip kaskur jau cia sakiau yra Vokietijoje. Ten tikrai dienos ar ustektu. Muziejus per du miestelius ir kiekvienias metais vis pleciasi, tad manau dar karta teks ten nuvykti Jame buvau pries 2 metus
              Kokiam cia mieste??? Frankfurte???

              Comment


                #27
                Speyer ir Sinsheim miesteliai

                Cia to muziejaus Int. puslapis http://www.technik-museum.de/uk/
                "Never argue with an idiots. They will bring you down to their level and beat you with experience"

                Comment


                  #28
                  Parašė topstarcanada
                  Speyer ir Sinsheim miesteliai

                  Cia to muziejaus Int. puslapis http://www.technik-museum.de/uk/
                  Jo, sitas turbut irgi galingas. Mano tokie prie technikos patinka, nors ir kitokiu idomiu yra. Ech, gera kartais po muzieju pavaikscioti...

                  Comment


                    #29
                    Pasiskaiciau ju tinklampyje, ir pamaciau kad daugiau eksponatu atsirado, nauju priestatu, pastatu. Nu tikrai teks dar karta apsilankyt.
                    "Never argue with an idiots. They will bring you down to their level and beat you with experience"

                    Comment


                      #30
                      Parašė topstarcanada
                      Pasiskaiciau ju tinklampyje, ir pamaciau kad daugiau eksponatu atsirado, nauju priestatu, pastatu. Nu tikrai teks dar karta apsilankyt.
                      Eee... ir as noriu, bet, kad man toliau iki Vokietijos nei tau Jeigu rimtai, tai budamas kur nors netoli, as butinai apsilankysiu tame muziejuje. Tik, kada tas bus???

                      Comment


                        #31
                        Lankydamasis Edinburge, tik antros dienos vidury sužinojau, kad visai šalia miesto yra įspūdingas aviacijos muziejus - "Museum of flight". Deja, tą dieną jau nebūčiau spėjes iki ten nuvykti, o paskutinę dieną autobusas turėjo išvykti 15.00, tad nenorėjau rizikuoti į jį pavėluoti...
                        Buvo labai gaila, kad praleidau progą apsilankyti jame, nes tokie muziejai ir man labai labai patinka...

                        Comment


                          #32
                          Parašė Vaidas
                          Lankydamasis Edinburge, tik antros dienos vidury sužinojau, kad visai šalia miesto yra įspūdingas aviacijos muziejus - "Museum of flight". Deja, tą dieną jau nebūčiau spėjes iki ten nuvykti, o paskutinę dieną autobusas turėjo išvykti 15.00, tad nenorėjau rizikuoti į jį pavėluoti...
                          Buvo labai gaila, kad praleidau progą apsilankyti jame, nes tokie muziejai ir man labai labai patinka...
                          Nenusimink, Vaidas, dar kada nors pabuvosi. Man panasiai irgi yra buve, kai buvau kitoje valstyjoje ir del laiko trukumo, negalejau nueiti i vietiniu isgirta muzieju.

                          Comment


                            #33
                            /\ Kad dar nuvyksiu į Edinburgą, aš įsitikinęs

                            Nors kalbant apie aviaciją, man kur kas įdomiau būtų nuvykti į Duxford'ą (kažkur netoli Kembridžo).

                            Čia tik vienos iš salių Duxford'e planas: American Air Museum

                            Vien proga pamatyti SR-71 Blackbird atrodo ypač viliojanti..

                            Comment


                              #34
                              Kaip as ir sakiau ne vienas didesnis su technika susijes miziejus yra pasaulyje. Ot, kad visus juos sudejus i viena kruva ir koki menesi laisvo laiko gavus...

                              Comment


                                #35
                                Siandien as nusprendziau kazka doro nuveikti Is visu galimu variantu pasirinkau muziejo aplankyma! Chicago mieste, netoli buvusio seno lietuviu rajono, isdydziai stovi nusipelniusio amerikos lietuvio ilgu metu darbo vaisius- Balzeko muziejus apie lietuviu kultura. Muziejus yra issipildziusi gerbiamo Balzeko gyvenimo svajone. Niekada anksciau man neteko tenai apsilankyti, tad siandien buvo pirmas kartas. Pasakysiu tik tiek- po 3 valandu praleistu muziejuje as is naujo pradejau didziuotis savo lietuviska kilme!!! Daug nebesnekesiu, tiesiog idesiu nuotrauku is sio fantastisko idomumo muziejaus.
                                Galite ivertinti patys

                                Iskaba






                                Is toliau...


                                Tokiu zenklu maziausiai 6


                                Savo kelione muziejuje pradejau nuo vaiku muziejaus




                                Pirkele




                                Daugumai lietuviu atpazystami...










                                kam idomu, tai laukite, nes bus dar maziausiai 50 nuotrauku. Hint: geriausia vis dar priesakyje
                                Paskutinis taisė Didmiestis; 2006.04.13, 23:43.

                                Comment


                                  #36
                                  Tesiu savo nuotraukas. As vis dar vaiku muziejuje.





                                  Zalgirio musis (apsisviete nuotrauka)


                                  Iejima saugo Kestutis ir Gediminas






                                  Vaizdeliai be komentaru










                                  Gezas dalim isrinktas


                                  Lietuvos ateitis!!!


                                  Vytautas Didysis


                                  Dar karta sarvai


                                  Tiek is vaiku muziejaus, sekantis bus Lietuva per kara/po karo!!!
                                  Paskutinis taisė Didmiestis; 2006.04.14, 00:50.

                                  Comment


                                    #37
                                    Dabar pereikime prie rimtesniu dalyku. Sios nuotraukos darytos is sekancios sales, kuri skirta tarpukario Lietuvai. Labai daug informacijos, kuri yra ypatingai skaudi, buvo atskleista sioje muziejaus dalyje. Visas kambarys buvo iskabintas nuotraukomis su zuvusiu didvyriu atvaizdais, skerdyniu vietomis, sovietiniais zemelapiais, partizanu nuotraukomis ir t.t.

                                    Lietuvos karys


                                    Musu himnas (nesigavo gera nuotrauka


                                    Gerbkime zuvusiuosius


                                    Keletas uniformu






                                    Keletas foto be komentaru






                                    Pagarba!!!


                                    Dar jusu laukia nuotraukos is Lietuva per amzius (pagrindiniai eksponatai), Moteru dirbiniai ir paveikslai moteru tema!

                                    Comment


                                      #38
                                      Kelios nuotraukos ka tik pro duris izengus i muzieju!!!





                                      Comment


                                        #39
                                        Aciu Didmiesti. Tikrai labai grazu ir ispudinga.
                                        "Never argue with an idiots. They will bring you down to their level and beat you with experience"

                                        Comment


                                          #40
                                          Nera uz ka Man irgi labai patiko!

                                          Comment

                                          Working...
                                          X