Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Eurovizija/Lt United

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Pilnai tikiu, juk Eurovizija kasmet žiūri apie 300 000 000 žmonių + iš vieno numerių galima po 20 kartų balsuot. Na bet dėl lietuvių tai
    Paskutinis taisė Montezauras_klp; 2006.05.19, 09:42.
    "Klaipėda - Laisvu stiliumi"

    Comment


      Nu jo, netiketai, man cia buvo, bet patiko , Ir jeigu is tiesu gavom pirma, tarp visu patekusiu i finala, tai isvis tada ispudinga!

      Comment


        Parašė Montezauras_klp
        Pilnai tikiu, juk Eurovizija kasmet žiūri apie 300 000 000 žmonių + iš vieno numerių galima po 20 kartų balsuot.
        Manau, su 300M čia stipriai stipriai perdėta... Juk tuomet ją turėtų žiūrėti daugiau nei kas antras dalyvaujančių šalių gyventojas... O kai kuriose šalyse Eurovizija visiškai nepopuliari (pvz. JK)... Patikėčiau, kad ben t dalį finalo žiūri kokie 100 - 150M, bet tikrai ne daugiau...
        Tuo tarpu 35K atrodo kaip visai įtikinamas balsų skaičius, tik keista, kad LT surinko daugiau už visas kitas paminėtas šalis (nors iš jų mačiau tik Lordi, ir tai tik paprastą klipą )... Nors gal čia lietuvaičiai per Skype pasidarbavo

        Comment


          Čia kas nematė vakarykščio pasirodymo: http://www.youtube.com/watch?v=Z75mL...a%20eurovision
          "Klaipėda - Laisvu stiliumi"

          Comment


            O man vistiek geriausiai pavarė Lenkai. Geriausia parodija iš visų.

            Comment


              Parašė Llinass
              O man vistiek geriausiai pavarė Lenkai. Geriausia parodija iš visų.
              Ar ir lenkai dalyvavo, visai as ju net nepastebejau
              W. Churchill: "Niekada, niekada, niekada nepasiduokit".
              Burlenčių ir jėgos aitvarų maratonas, Šventoji 2007
              Buvęs "Elnio" odų ir avalynės fabrikas, Sinagoga ir Ch. Frenkelio vila Šiauliuose

              Comment


                Dėl tų rezultatų ir aš nesu tikras, šiaip tikruosius skaičiu skelbia iš kart po finalo, o dėl žiūrinčiūjų tai čia per Labas rytas sakė.
                "Klaipėda - Laisvu stiliumi"

                Comment


                  Parašė rastaman
                  Ar ir lenkai dalyvavo, visai as ju net nepastebejau
                  Gerai kad nematei. Nes po tokio pasirodymo galima nustoti gerbti mūsų kaimynus. Aš buvau apakęs tokio kūrinio kur jie sudainavo absurdiškumu. Suprasčiau jei tokios būtų pasiuntęs San Marinas na kur pas juos reikia išsirinkti iš penketo neprofisionalių muzikantų ir balsuotojų koks tūkstantis vaikų bet nejaugi ai tyngiu toliau rašyt....

                  Comment


                    http://www.eurovision.tv/english/2508.htm

                    Six middle-aged, serious-looking men from Lithuania stand on stage dressed in suits, looking like bank managers refusing a loan application. Then, as the song – half nursery rhyme, half football chant – begins, five of the men come to life and throw themselves into the performance, singing, shouting and, in one case, bellowing into a megaphone. “We are the winners of Eurovision!” they say. The sixth man stands motionless for two minutes before springing into action with a frantic dance that has to be seen to be believed. If this was the Eurovision Dance Contest, we’d have the winner right here.

                    http://www.esctoday.com/news/read/6182

                    18. Lithuania: Forget the lyrics and imagine... good performance, comic act. And they can sing. Still, the song is more of a protest song and one might wonder if this song belongs here. Nevertheless, it's about the people at home what they think about that. We are the winners... or not!

                    Tiesiog žavu kai musiškius taip vertina Ir pasitikėjimo jiems įkvepia
                    You might surprise yourself.

                    Miestai.net FB

                    Comment


                      Šiaip nelabai geroj vietoj mus įpaišė, kadangi po LT United eina gan stiprūs pasirodymai (ypač graikų ir suomių).

                      # from Semi Final = Lithuania
                      # United Kingdom
                      # Greece
                      # from Semi Final = Finland
                      # from Semi Final = Ukraine
                      Mano galerija Flickr'yje

                      Comment


                        Manau jie prisidės prie Lietuvos įvaizdžio kūrimo "Crazy Lithuanians"

                        Comment


                          Parašė Montezauras_klp
                          Dėl tų rezultatų ir aš nesu tikras, šiaip tikruosius skaičiu skelbia iš kart po finalo, o dėl žiūrinčiūjų tai čia per Labas rytas sakė.
                          Tai aišku, kad tai yra visiškas absurdas, kad 300 mln. žiūri Eurovizija... Visoj Europoj gyvena vos daugiau nei 700 mln., tai taip išeina, kad kas antras europietis žiūrį išsivėpęs, neatitraukdamas žvilgsnio tą konkursą. Nors ir šiektiek pamasčius galima suprast jog tai utopija. Tarkim vaikai iki 10 m. beveik nei vienas nežiūri, toliau jaunimas nuo 10 iki 30 m. žiūri tik gal koks 4 geriausiu atveju, o vyresni irgi nedaugiau.
                          Kiek aš suprantu, tai tokie skaičiai visada reiškia, tai kad tiek žmonių turi galimybę matyti tą programą. T.y. turi televizorius ir pas juso rodo tuos kanalus per kuriuos transliuojama, tarkim šįkart tai yra Eurovizija. O kiek iš jų žiūri tą ar ne tą, ir ar iš vis kiek žmonių tuo metu žiūri TV, nustatyti beveik neįmanoma.

                          Comment


                            Šeip tie skaičiai pateikti yra NACIONALINIŲ atrankų rezultatai (bent taip man paaiškino). Neturiu laiko patikrinti, bet užtenka nueit į delfi.lt ir pažiūrėt kiek per nac.atranką gavo LT United
                            P.

                            Comment


                              Man labiausiai patiko Suomiai. Visada dievinau HardRocka ir Alternative rocka. Bandziau lygint juos su Marilynu Mansonu - kurie baisesni. Nepriejau isvados. Labai nustebau kai pateko Kipras ir Armenija. Nuobodzios, banalios ir neisimenancios dainos. Labai gaila Kate Ryan, kuri sudainavo tikra Eurovizijos prizininkes daina. Del lietuviu tai labai patiko ju pasirodymas. Matos kad po nacionalines atrankos nesedejo ranku sedejo ir pridejo idomiu elementu. Labai dziaugiausi Silvia Night nesekme. Per daug akiplesiskas ir izulus pasirodymas. Jus ieikit i LRT svetaine, o tada i Eurovizijos skilti ir paskaitykit jos laiska Lietuvai. Parsidavele!!! Nori isimeilint, kad gautu 12 tasku. Shame on you, Iceland!!! Toliau dar buvo kokios 9-10 visiskai tokiu pat dainu (keista, kad kai kurios pateko i finala) tarkim Estija ar Portugalija (ju priedainio pirmasis taktas ar gaida kaip is akies trauktas WATERLOO). Tai tiek

                              Comment


                                Mat tai Suomiai kazkiek panasus i Kiss'us !!!
                                W. Churchill: "Niekada, niekada, niekada nepasiduokit".
                                Burlenčių ir jėgos aitvarų maratonas, Šventoji 2007
                                Buvęs "Elnio" odų ir avalynės fabrikas, Sinagoga ir Ch. Frenkelio vila Šiauliuose

                                Comment


                                  Suomiai man labai patiko bet nemanau kad labai tinka eurovizijai nuosirdziai manau kad nugaletojai turejo buti islandai http://www.youtube.com/watch?v=lBERx_Dw0fw na bet kaip visada tikrieji genijai lieka nesuprasti...

                                  Comment


                                    Parašė tadux
                                    Suomiai man labai patiko bet nemanau kad labai tinka eurovizijai nuosirdziai manau kad nugaletojai turejo buti islandai http://www.youtube.com/watch?v=lBERx_Dw0fw na bet kaip visada tikrieji genijai lieka nesuprasti...
                                    O kas tie islandai? Ne daina o kazkokios barbes vaitojimas...

                                    Comment


                                      Parašė pauliezaz
                                      O kas tie islandai? Ne daina o kazkokios barbes vaitojimas...
                                      Ten parodija.

                                      Comment


                                        Parašė Llinass
                                        Ten parodija.
                                        Suprantu, bet par daug izuli ir kvaila parodija

                                        Comment


                                          Parašė pauliezaz
                                          Suprantu, bet par daug izuli ir kvaila parodija
                                          manau kad konkursas nusipelne jos vien paklausius dainu tekstu bloga daros. galima pradet zaist zaidima surask du skirtumus...

                                          Comment

                                          Working...
                                          X