Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Sostinės perkėlimas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Edd
    Tada tas mišininis variantas yra daug panašesnis į lenkų, nei į baltarusių ar tuo labiau lietuvių.... Dėl baltarusių kalbos - galbūt, bet Baltarusijoje rusų kalba irgi yra oficiali.
    Dabartinė baltarusių kalba dar vadinama "komisarovka", nes skiriasi nuo senesnės dar ne visai susiformavusios literatūrinės versijos, turi daugiau rusicizmų, pakeitusių "polonizmus" ir kai kuriuos iš ties archaiškus žodžius.
    Dar Baltarusijoje plačiai vartojama "trasianka", tai yra baltarusių ir rusų kalbų kratinys.

    Comment


      Parašė Edd
      Tada tas mišininis variantas yra daug panašesnis į lenkų, nei į baltarusių ar tuo labiau lietuvių. Bent jau aš išmokau šiek tiek lenkų kalbos iš Vilniaus rajono gyventojų, kurie niekados nesimokė lenkų mokyklose literatūrinės kalbos ir man to užtenka, kad suprasčiau didelę dalį tikrosios lenkų kalbos. Tuo tarpu baltarusių - beveik nesuprantu.

      Dėl baltarusių kalbos - galbūt, bet Baltarusijoje rusų kalba irgi yra oficiali.
      Nesiginčysiu, nes pateikiau tik tai, ką skaičiau knygose, gyvenime susidurti su tuo neteko
      Mano galerija Flickr'yje

      Comment


        Parašė Mantaz
        Nesiginčysiu, nes pateikiau tik tai, ką skaičiau knygose, gyvenime susidurti su tuo neteko
        Iš bėdos galima ir wikipedia pažiūrėti arba kokią rimtesnę enciklopediją. http://en.wikipedia.org/wiki/Belarus

        Comment


          Gal geriau nereikia, nes tada Vilnius bus kaip Kaunas.
          Snowflakes will attack U <3

          Comment

          Working...
          X