Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Menas?

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Velnias!! O TAIP NORĖJOS
    :geria: Už Lietuvą!!

    Comment


      as ir nespejau pamatyt buvau isejes pasivaikscioti po vilniu
      Edd imesk man nuoroda i PM please, smalsu baisiai
      "I just want you to know that, when we talk about war, we're really talking about peace." —Washington, D.C. June 18, 2002


      - George W. Bush President of the USA

      Comment


        Parašė Edd
        @shrnz, sanomiz: Ne jums ši tema, tikrai ne jums. Tad gal tiesiog pabandykit ją ignoruoti? Neturėtų būti sunku.
        o gal tiesiog pabandyk atsakyti į mano klausimą?
        ...tik nesupraskit manęs teisingai...

        Comment


          Parašė Edd
          Kas ant ko "varo"? Nupieši piešinuką, kuriame iš visų miestų pasišaipoma, kai kuriems atrodo, kad šaipomasi - tik iš Kauno. Ši tema skirta pasijuokti iš esamų stereotipų, "mūšių delfyje" ir pan dalykų. Tie kurie to nesupranta, gali tiesiog šią temą ignoruoti. Tiek Aug1z, tiek liutass - irgi kauniečiai ir jie atrodo, suprato kad čia viskas tik juokai, bei neiškilo jiems kažkokių problemų. Prašom, pasijuokit iš lenkų/portugalų miesto, juk niekas to nedraudžia. Aišku, turi būti ribos, bet kolkas lyg jos ir nebuvo peržengtos. (bent jau man taip atrodo)
          Prisiminiau vieną temą SSC pavadinimu "Birmingham shit?" - niekas dėl to nepergyveno, pasijuokė ir tiek.
          kai motina tokia http://www.corriere.it/Media/Foto/20...fg/GORILLA.jpg tai nenuostabu, kad ir jos atžala gana rimtame forume tokius kliedesius rašo
          ...tik nesupraskit manęs teisingai...

          Comment


            Asmeninių santykių aiškinimuisi yra PM.

            Siūlyčiau visiems ataušti ir ateity vengti tokių temų- forumui tai nieko gero neduoda

            Kaip po dykumą blaškiausi

            Comment

            Working...
            X