Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

CAD programos

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    CAD programos

    kam teko dirbti su autoCAD, archiCAD, ir panasiom programom. ir kokios jusu nuomones. kuri geriausia, patogiausia.
    Tiesiog idomu

    #2
    žiūrint kokie poreikiai.
    Miestai ir architektūra - http://www.miestai.net

    Comment


      #3
      labai paprasti poreikiai. su kokia programa paprasciau braizyt su kuria daugiau galimybiu ir panasiai. svarbu laika taupyt o ne terliotis ties smulkmenom pvz kaip sienos storis ir panasiai...

      Comment


        #4
        cia ne atsakymai, kolegos / tik siukslinat foruma

        zinomos tokios braizymo programos:

        Pradinio lygmens - TurboCAD, IntelliCAD, VersaCAD, MiniCAD

        Vidutinio lygmens - AutoCAD /ATD, ArchiCAD, Microstation/M.Triforma, ALLPLAN, ReVit, Spirit

        Auksciausio lygio - CATIA, Solidworks, ProEngineer

        Jeigu braizai techninius brezinius, tai AutoCAD bene populiariausias. Labiau architekturiniams dalykams (3D pastatai ir vizualizacijos) darbas greiciau einasi su ArchitecturalDesktop, (kuris laabai panasus is AutoCAD bet turi 3D darba palengvinanciu komandu) ir ArchiCAD'u. Renderius kokybiskesnius isgausi savo balda ar nameli imetes i 3D's MAX (programa labiau animacijai, nei braizymui)

        is esmes perpratus viena programa yra nesunku kurti ir su kitomis, tad manau, jeigu paplusesi su viena kita, atsiras ir konkretesniu klausimu is tavo puses, ir konkretesniu atsakymu cia

        Comment


          #5
          anvolo neisizeisk bet man nieko nauja neparasei. auksciausio zemiausio dzin man ka ten skaitai is straipsniu. as klausiu konkreciai. zmones kurie dirbe. man svarbu ju nuomone o ne suvestines ar statistikos. o tu sakai kad cia siukslina kazka. visa foruma islandziojau bet nieko panasaus neradau kad kazkas patirtimi pasidalintu. specialiai uzvedziau tema butent cia kur nesimaiso bendrose diskusijose. mane butent ir domina pliusai ir minusai pagrindiniai. galbut kazko nemoku ir suzinosiu kazka.
          P.S. abejoju ar esi dirbes isvis su puse is savo isvardintu programu. jei nedirbes galejai net nesivargint rasyt.

          Comment


            #6
            Truputis informacijos apie ArchiCAD'a:
            http://www.designsolutions.lt/naujienos/index.htm

            o šiaip tai negali sakyti kuri programa geriausia.
            tai priklauso nuo įgudžių, nuo poreikio, kam tu ją skiri (tiksliau ka ruošiesi su ja veikti). Vienais atvejais viena geresnė, kitais kita. Apskritai priklauso kokiuos pats keli tam reikalavimus ir su kuo esi dirbes, nuo to ir priklausis, ką Tau pasirinkti.
            Patarimas galimas tik vienoje ar kitoje programoje pagalbos lygije, o ne kuri geriausia.
            Sekmes ieškojimuose ir bandymuose

            Comment


              #7
              Šiaip anvolo viską normaliai pasakė...
              Univeruose daugiausia mokoma dirbti su AutoCAD'u. Tad nenuostabu, kad naujieji inžinieriai ir architektai daugiausiai moka dirbti šia programa. Ji tikrai paprasta ir patogi...
              Darbe Lietuvos architektai daugiausiai naudoja AutoCAD'a, Microstation'a ir ArchiCAD'a. Jei naudoja, vadinasi tai visostikrai yra geros programos. Netiek daug jos ir skiriasi.
              Gal tik vieną minusiuką mestelėčiau ArchiCAD'ui - labai jau sunku idealiai atitaikyti sienų, lubų, grindų kampus vienus su kitais, nes ArchiCAD'e esanti taškų nustatymo sistema keistokai veikia...

              Comment


                #8
                wtme bingo tai ko ir norejau isgirst. galvojau kad kazko nerandu bet pasirodo tikrai nera tokio dalyko kaip autoCAD'e osnap. o su autoCAD mane nervuoja hatch'ai jie sunkiai suvaldomi kas liecia ivairius fasadu spalvinimus ir panasiai.

                Comment

                Working...
                X