Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Tavo gyvenamoji vieta

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    #21
    Parašė WILD_WEST
    Turbut gyveni Smilteles/Vingio g. sankryzoje? as visai salia,kaip ir Edgaex
    Taip

    Comment


      #22
      Parašė just
      tas, prie kurio "Norfa" stato.
      Aaa, Smėliā rajoni. Kažkaip pamįsliau, kad mažu par Aukštakalniā pušynėlį kalbi
      Mano galerija Flickr'yje

      Comment


        #23
        2 komibloko aukštas. Vaizdas pro langą: už 20 metrų kitas toks pat komiblokas, kieme strypai rūbams džiauti. Apie kaimynus: apačioje - nesveika centnerinė isterikė, kuri bando mane prisivilioti, priešais - maloni senukų pora, kuriai jau seniai nervus paėdžiau. Bendrai visai laiptinei paėdžiau. Ai jo - gyvenu penkiaaukščiame su 3 laiptinėmis.

        Comment


          #24
          "Dangoraižis (virš 13 aukštų pastatas)" skamba gana juokingai
          Labai nenustebinsiu, gyvenu daugiabutyje, kaip ir dauguma
          Paskutinis taisė ; 2007.01.16, 19:18.
          Įžvalgos.lt - FB - G+

          Comment


            #25
            Gyvenu nuosavam name ( tėvų) . Pro langą matosi miškas ir kaimynų namas. Kaimynai : vienas "šiaulių kelio " direktorius, kitas vis kažkuom nepatenkintas. su visais kaimynais sueinam gerai. Būtu geriau gyvent vienai , bet gerai kai tėvai tave išlaiko.
            Yours sincerely,
            Vaida.

            Comment


              #26
              5-aukštis standartinis sovietinukas, neblogoj vietoj, bet pirmame aukšte ir dėl to man šiek tiek pikta, nes jau nuo ~3 aukšto pro langus Gedimino pilis kaip ant delno... O pro mano (jei tiksliau, tai mano mergaitės) langus pilis matosi tik žiemą, kai medžiai be lapų ir tik tamsiu paros metu, kai ji apšviesta. Ir tai dar labai gerai įsižiūrėt reikia

              Comment


                #27
                Bomzas 200 kvadratu po tiltu

                Comment


                  #28
                  Kol kas gyvenu dangoraižyje taip išeina 16/14 Sauletekyje dar pusantru metu cia pagyvensiu, o po to velniai zino kur

                  Comment


                    #29
                    as tai gyvenu daugiabuti 3 aukstu mano aukstas1 tam namui 10metu dar palyginus ne senas, ka noreti vistiek kaip siauliu rajone tai norm.

                    Comment


                      #30
                      Gyvenu miesto pakrašty, 11 aukšte. Gan neblogai matosi abu Babilonai ir dar nemaža visokių objektų.
                      ______________
                      The Division Bell

                      Comment


                        #31
                        [COLOR="Red"]kdl ash balsuoti negaliu?? [/COLOR]
                        Mylet tave taip beprotishka ir keista...

                        Comment


                          #32
                          Parašė Fankula Rodyti pranešimą
                          [COLOR="Red"]kdl ash balsuoti negaliu?? [/COLOR]
                          Gal kad naujokas nes as ir lygtais kaip buvau naujokas negaledavau balsuoti turbut kai busi ugtelejes tik tada ( man taip atrodo)

                          Comment

                          Working...
                          X