Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Nealkoholinis alus ir vynas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    #21
    Sinchroniškai kitoj vietoj prasidėjo bealkoholinio alaus stūmimo kampanija.

    Sportas ir nealkoholinis alus: ką atskleidžia mokslininkai?
    http://www.15min.lt, 2016.09.08

    Comment


      #22
      Logiška, Vilniaus maratonas čia pat, o Švyturys jį remia ir girdo bėgikus .
      To nealkoholinio alaus blogis nebent tame, kad jis pažymėtas tokiu pačiu prekės ženklu, kuriuo žymimas ir normalus alus. Tai nealkoholinio alaus eksponavimas kartu yra ir alkoholio reklama.
      Paskutinis taisė senasnamas; 2016.09.08, 17:33.

      Comment


        #23
        Parašė Gator Rodyti pranešimą
        Ar nealkoholinis alus ar vynas yra skanesnis nei vanduo, gira, sultys ar kiti gaivieji gėrimai?
        Klausimas turbūt maždaug tiek pat prasmingas, kaip svarstyt kas skaniau - bulvės ar šokoladas. Lygint pagal skonines savybes reiktų su alkoholiniu alumi, o čia bent man gaunasi iš serijos "kaip danguje taip ir žemėje" - tarkim naujas Švyturio juodas patiko, bet stoutą aš iš principo mėgstu, nealkoholiniai lageriai nei vienas nesužavėjo, bet alkoholinių jų aš irgi nelabai geriu.
        Got sun in my face, sleeping rough on the road

        Comment


          #24
          Parašė Petrozilijus Cvakelmanas Rodyti pranešimą
          tarkim naujas Švyturio juodas patiko, bet stoutą aš iš principo mėgstu, nealkoholiniai lageriai nei vienas nesužavėjo, bet alkoholinių jų aš irgi nelabai geriu.
          Aš ir mėgstu stoutą, tai Švyturio nealkoholinis Juodas labai gera alternatyva karštą vasaros dieną atsigaivinti.
          AZ.Baku | FI.Vaasa | SR.Paramaribo | SE.Lund | DZ.Annaba

          Comment


            #25
            Švyturio nealkoholinis šviesusis - kažkoks birzgalas. Su papildomu, jokiame tikrame aluje nejaučiamu priskoniu.

            Comment


              #26
              1. Šitas nelabai skanus, turi prieskonį kažkokį, kuris man nepatinka, bet tas prieskonis būna kai kurių rūšių alkoholiniame aluje.


              2. Šitie abudu mano skonio.
              AZ.Baku | FI.Vaasa | SR.Paramaribo | SE.Lund | DZ.Annaba

              Comment


                #27
                Matau rimtai diskutuojat, tai įnešiu šiek tiek pramogos Aną dieną skubiai reikėjo pasikeisti 20 eurų banknotą smulkiau, tai užbėgau į vieną prekybos centrą, bet kai pakišau pinigus kasininkei, ta kažkodėl atkirto, kad pinigų nekeičia Nemaloni staigmena. Na, galvoju, taip lengvai nepasiduosiu - užbėgau į prekybos salę, daug nesirinkęs čiupau skardinę alaus ir atgal prie kasų, pas tą pačią kasininkę Vėl staigmena - buvau pamiršęs, kad jau reikalaujama asmens dokumento alui. Pareikalavo, pasikuitęs radau asmens tapatybės kortelę (laimė visada su automobilio dokumentais nešiojuosi), pakišau panosėn - gavau galimybę nusipirkti tą skardinę alaus ir, svarbiausia, pasismulkinau pinigus Susitvarkiau savo reikalus, grįžau namo, atsidariau tą alų... kažkoks ne toks skonis. Pasirodo per skubėjimą, be akinių gerai neįžiūrėdamas, nusipirkau bealkoholinio "Clausthaler" alaus Esu kelis/keliolika kartų gėręs bealkoholinį alų, visada skonis buvo tipinis, ne toks kaip alkoholinio alaus, būdingas tik bealkoholiniam. Todėl ir supratau kad kažkas ne taip ir perskaitęs etiketę su akiniais supratau, kad susimoviau Skaityk susimoviau dvigubai - norėdamas nusipirkti paprasto alaus, nusipirkau bealkoholinio, be to dar ir prekybos centro kasininkė, neišmananti savo darbo, privertė parodyti asmens dokumentą be jokios priežasties - juk pirkau bealkoholinį gėrimą
                Paskutinis taisė Jemelia; 2016.09.16, 20:14.

                Comment


                  #28
                  Aš karta po 22val. Norėjau nusipirkti Bealkoholinio alaus,ir negavau...Iseina taip,kad alus yra alus ir nesvarbu su ar be alkoholiu..

                  Comment


                    #29
                    Parašė Jemelia Rodyti pranešimą
                    be to dar ir prekybos centro kasininkė, neišmananti savo darbo, privertė parodyti asmens dokumentą be jokios priežasties - juk pirkau bealkoholinį gėrimą
                    Tai čia dar nieko. Manęs kartą paprašė parodyt dokumentą perkant... Girą skardinėje Ok, parodžiau. Kai paklausiau kodėl dėl giros turiu rodyti dokumentą tai kasininkė atsiprašė kad paskubėjo ir pasakė kad čia tiesiog gavosi autopilotu nes neva kameros stebi kad ko nors nepraleistų
                    You might surprise yourself.

                    Miestai.net FB

                    Comment


                      #30
                      Parašė spirit Rodyti pranešimą
                      Tai čia dar nieko. Manęs kartą paprašė parodyt dokumentą perkant... Girą skardinėje Ok, parodžiau. Kai paklausiau kodėl dėl giros turiu rodyti dokumentą tai kasininkė atsiprašė kad paskubėjo ir pasakė kad čia tiesiog gavosi autopilotu nes neva kameros stebi kad ko nors nepraleistų
                      Giroje (iki 1.2%) net ir daugiau alkoholio negu, nealkoholiniame aluje (iki 0.5%).
                      AZ.Baku | FI.Vaasa | SR.Paramaribo | SE.Lund | DZ.Annaba

                      Comment


                        #31
                        Dar keletas:

                        Gaivus šitas izotoninis.


                        Tiesiog šviesus alus, tas dešinėje su kažkokiom žolelem, bet dar neragavau.
                        AZ.Baku | FI.Vaasa | SR.Paramaribo | SE.Lund | DZ.Annaba

                        Comment


                          #32
                          Turint kai kurių sveikatos sutrikimų dėl kuriu iš vis negalima vartoti jokio alkoholio, pasirodo negalima vartoti nei nealkoholinio alaus, nei giros. Kraštutinis tokio reiškinio atvėjis, kai pažystama moteris apturėjo alergijos paūmėjimą, nes pasirodo kavinėje kažkokiame patiekale buvo šliūkštelta šlakelis vyno.

                          Kažkada gerdavau nealkoholinį Faxe alų iš skardinės. Visai nieko.
                          Paskutinis taisė Eisinas; 2016.09.19, 16:03.

                          Comment

                          Working...
                          X