Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Padėkit sukurti eilėraštį

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    #21
    jei sėdi dabar namie
    o tau paskambino draugai
    jei pasakė - mes ateinam
    tai suprask - bus svečių
    D
    Blogas apie mano gyvenimą bei įspūdžius Kinijoje - kiniskai.blogspot.hk

    Comment


      #22
      Šiek tiek smulkesnio masto ajlėrakštis, ne apie visą Lietuvą, o tik apie jos dalį, bet
      gal įkvėps didingesniems posmams:

      (C) Zbygniew -- Radioshow


      Nyminčynya Nyminčynia,
      Manaa tū brangy Tyvynya,
      Manaa tū brangy Tyvynya,
      Nyminčynya... Nyminčynia...

      Comment


        #23
        Sukūrus temą ir vienam kitam parašius įdomesnį eilėraštį, jau apsidžiaugiau, kad tema bus kultūra ir poezija besidominčių žmonių susirinkimo vieta. Deja, vėl padarėt savo. Sveikinu. Su savo pigiomis rašliavomis šią temą išprievartavot tapti šiukšlynu.
        www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

        Comment


          #24
          Parašė amiko Rodyti pranešimą
          Sukūrus temą ir vienam kitam parašius įdomesnį eilėraštį, jau apsidžiaugiau, kad tema bus kultūra ir poezija besidominčių žmonių susirinkimo vieta. Deja, vėl padarėt savo. Sveikinu. Su savo pigiomis rašliavomis šią temą išprievartavot tapti šiukšlynu.
          amiko, tema egzistuoja jau 4 metus. Kiek eilėraščių per tą laiką paskelbei?
          I'm worse at what I do best and for this gift I feel blessed...
          Parama Siaurojo geležinkelio klubui

          Comment


            #25
            Parašė Wycka Rodyti pranešimą
            amiko, tema egzistuoja jau 4 metus. Kiek eilėraščių per tą laiką paskelbei?
            O ką, man privaloma juos čia rašyt? Man patinka skaityt. Į save pasižiūrėk, kiek pats čia jų parašei?

            Į temos sukūrimo datą nė nežiūrėjau... Ne tai esmė. Iš tokio tavo komentaro sprendžiu, kad net nesupratai, ką norėjau pasakyti.
            Paskutinis taisė Ametistas; 2009.11.22, 17:02.
            www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

            Comment


              #26
              Mano brangieji Prūsokai,
              Prie Višakio išsidėstę plačiai,
              Aš juos myliu
              Ir labai gerbiu

              Comment


                #27
                Parašė amiko Rodyti pranešimą
                O ką, man privaloma juos čia rašyt? Man patinka skaityt. Į save pasižiūrėk, kiek pats čia jų parašei?
                amiko neprivalo rašyti,
                amiko patinka skaityti.
                žiūrėk ką pats parašei,
                ir ar parašęs skaitei?

                Parašė amiko Rodyti pranešimą
                Į temos sukūrimo datą nė nežiūrėjau... Ne tai esmė. Iš tokio tavo komentaro sprendžiu, kad net nesupratai, ką norėjau pasakyti.
                Nu nesupratau, nors tu ką. Prašom detaliai paaiškinti
                I'm worse at what I do best and for this gift I feel blessed...
                Parama Siaurojo geležinkelio klubui

                Comment


                  #28
                  Norėjau pasakyti, kad tema plevėsuoja ties dviem ribom: užrakinumu arba tapimu tema, kur kiekvienas rašys bet ką, kad tik būtų sueiliuota (atseit eilėraštis). Tai pavyzdys - tavo eilėraštukas, tiesa, šis dar bent jau mintį turi, o tai dar nėra taip beviltiška...
                  Nusivyliau, nes iš pradžių tikėjausi, kad tema taps įdomios poezijos buveine.
                  www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

                  Comment


                    #29
                    /\
                    Tik dabar aš supratau
                    Kaip į pievas pavariau...
                    Sueiliuota va šita —
                    Užrakinta bus tema...
                    I'm worse at what I do best and for this gift I feel blessed...
                    Parama Siaurojo geležinkelio klubui

                    Comment


                      #30
                      Amiko tylėt negali-
                      Temoj vien tik trali vali.
                      Baikit tersti vieną syki,
                      Humoro man jau nebekiškit!
                      Skrydis- lyg amžinybės blyksnis

                      Comment


                        #31
                        Parašė amiko Rodyti pranešimą
                        Norėjau pasakyti, kad tema plevėsuoja ties dviem ribom: užrakinumu arba tapimu tema, kur kiekvienas rašys bet ką, kad tik būtų sueiliuota (atseit eilėraštis). Tai pavyzdys - tavo eilėraštukas, tiesa, šis dar bent jau mintį turi, o tai dar nėra taip beviltiška...
                        Nusivyliau, nes iš pradžių tikėjausi, kad tema taps įdomios poezijos buveine.
                        amiko, kiekvienam savo. Kiekvienas sprendžia pagal savo išsilavinimo lygi.
                        Pats irgi esi neišgeriausiu apskritai Lietuvos kalbininkai yra tragedijos įsikunijimas. Ką gero galima kalbėti apie žmones, kurie žodį "salnikas" subegėjo išversti į "riebošklis", o kai Kmž nusivedė vieną tokią ir paklausė, kodėl "riebošklis", o ne, tarkim, "tepalokšlis", mergaitė tik akim palapsėjo. (sorry už offtopika )
                        Kairiarankių klubas - Left.lt

                        Comment

                        Working...
                        X