Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Išrinkit mano tėčiui automobilį!

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    #41

    Jei naktim nepatinka meigot, tai gali ir nemiegot Dizainas, tai yra skonio reikalas O del sanaudu, tai nusvaigai tikrai. TDI ir ryja nedaug ir traukia normaliai ir geria belekokia saliarka ( bent jau maniske ). Kai nuvarau i koki servisa ( kai nuo tralo pasiemiau ja, tai reikejo daktarus aplankyt ) , tai dar nebuvo tokio meistro, kuris nebutu isgyres TDI

    Comment


      #42
      Parašė Rokas
      Imk C4 2.5 TDI 115kw ir spakainas busi

      Kelintu metu turi ? blemba labai jau jos brangios, jei dar padoriu metu, tai isvis...





      Daliuss> uz kiek parduodi savo mazda ?
      Westside is the best ! :jura:

      Comment


        #43
        Pas mane 1992 05, bet 85kw, bet kas vaziavo, tai visi vienbalsiai pripazino, kad maloniai vaziuoja

        Comment


          #44
          Edgaex, tu maziau apie teva galvok Mastyk kuri tau labiau tiktu prie paneliu vaziuot

          Comment


            #45
            Parašė Edgaex
            Kelintu metu turi ? blemba labai jau jos brangios, jei dar padoriu metu, tai isvis...
            Nes geros yra Kitaip ir nevogtu ju

            Comment


              #46
              Parašė Rokas
              Edgaex, tu maziau apie teva galvok Mastyk kuri tau labiau tiktu prie paneliu vaziuot
              Kai man auto pirks suma bus bent 2x didesne jau seniai galvoju apie peugeot 607 2001 metu
              Westside is the best ! :jura:

              Comment


                #47

                Tai tevas sau dvigubai pigesne masina perkas, negu busima sunaus?

                Comment


                  #48
                  na, taip. Siaip isvis nenorejo pirkti naujos masinos, bet siek tiek sudauze sena, tai reikia naujos. labai brangios nenori pirkti. Siaip primete, kiek volvo 850 96-97 metu kainuoja, tai ir pasake kad 15-17tukst. reikalui esant, moketu ir daugiau.
                  EDIT: gal biski perdejau, kad dvigubai daugiau, bet jei nebusiu lodoriu ir mokysiuos. O lodoriumi nezadu buti Masina sake tikrai turesiu min. uz 25 saibas. Tik yra viena "beda" mano krikstamote man 18 mecio proga zada atiduoti savo Mazda 323f 98metu. O ji tikrai prie basliu, tad atiduoti ta masinyte - vieni juokai.
                  Na, tikrai grazi ta masina, geru metu, bet tik 1.5 variklis ! Taip kad reiks su ja kelis metus prastumti, o tik poto imti gera auto.
                  Westside is the best ! :jura:

                  Comment


                    #49
                    Parašė Rokas

                    Jei naktim nepatinka meigot, tai gali ir nemiegot Dizainas, tai yra skonio reikalas O del sanaudu, tai nusvaigai tikrai. TDI ir ryja nedaug ir traukia normaliai ir geria belekokia saliarka ( bent jau maniske ). Kai nuvarau i koki servisa ( kai nuo tralo pasiemiau ja, tai reikejo daktarus aplankyt ) , tai dar nebuvo tokio meistro, kuris nebutu isgyres TDI
                    Ar 5.5 vidutines? Ar tiesioginis ipurskimas?
                    150AG dyzelis - ekonomiskas?

                    Comment


                      #50

                      Nu as nzn kas tau yra ekonomiskas. Galiu pasakyt, kad C4 TDI 115kw, 6 begiu trasoje ryja ~6 - 7, o mieste ~7 - 8. Dar pridekim, kad dyzeli papigiai iseina gaut. Mano manymu, tai yra ekonomiskiau, negu 150AG benzininis motoras

                      Comment


                        #51
                        Parašė Rokas

                        Nu as nzn kas tau yra ekonomiskas. Galiu pasakyt, kad C4 TDI 115kw, 6 begiu trasoje ryja ~6 - 7, o mieste ~7 - 8. Dar pridekim, kad dyzeli papigiai iseina gaut. Mano manymu, tai yra ekonomiskiau, negu 150AG benzininis motoras
                        8 litrai dyzelio mieste - tai nera ekonomija, o ypa 6~7 trasoje.
                        Ir pilnai sutinku, kad tokiam dyzeliui senesniam tokios sanaudos yra tikrai normalios.
                        Del benzo pilnai sutinku. Vien dyzelio sukimo momentas ko vertas, ir pasiekimas kai kuriuose jau nuo 1800 apsuku. Nors sanaudu trasoje galima rasti labai panasiu

                        Comment


                          #52
                          Parašė zygazas
                          Pabandyk si savo galanta iskeisk i ka kita - nepatiks, aisku jei jis ne Lietuvoje pirktas, ta prasme, kur tipo nedauzti ir nuliovais varikliais, bet 2000 metu po 5000 euru pardavineja

                          O jei is rimtuju, ar tu patenkintas savo galantu, neskaitant tavo taip nemegiamo GDI?
                          Siaip labai patenkintas, tikrai kokybiskai padarytas tiek salonas, tiek apskritai (per 3.5 metu nuviaziavo 93 tukst. km ir jokiu bent kiek svarbesniu remontu nereikejo (berods teko pakeist vairo trauke ir viskas).

                          Variklis geriau jau V6 2.5 (ne joks GDI). Siurbia vidutiniskai 1-2 litrais daugiau, bet tokia jau malonaus vaziavimo kaina.

                          Comment


                            #53
                            Nugis, tai kokia avto savo tevui isrinkai, a?

                            Comment


                              #54
                              kolkas nieko neperka (nepamenu ar sakiau, bet sena tecio automobili kai kas siek tiek buvo sudauze, tai galvojo ja - i metalo lauza ir iskart nauja pirks, bet pasirode, kad suzeidimai nera labai rimti ir remontas kainavo tik ~1800lt. tad nusprende iki vasaros su ja pasivazinet) o vasara mano tecio jubiliejinis gimtadienis, uz 18-20tukst arba Volvo 850 (dar s klases volvo neblogos) dar audi a6 pradejo dominti. Tai tiek.. butinai foto vasara idesiu, kai nusipirks

                              beje, jau cia kazkada jau beveik buvom suderine pirkt is klaipediecio volvo 850 97 uz 5100 euro (juoda, odinis salonas, lieti ratai, vnz viskas atrode tobulai), o tas tik paskutine sekunde pries susitikima pasake, kad ji buvo dauzta ir yra likes sioks toks pavaru dezes defektas
                              Westside is the best ! :jura:

                              Comment

                              Working...
                              X