Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Projektas "Čia Tėvynė. Čia - Lietuva"

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Projektas "Čia Tėvynė. Čia - Lietuva"

    Brangūs skaitytojai,

    Aš ilgai galvojau ir nutariau sukurti tokią temą apie Tėvynę, tai yra, apie mūsų gimtą šalį Lietuvą. Aš manau, kad Jus visi mylite savo Tėvynę, tad kviečiu ir Jus prisijungti prie mūsų projekto.

    Čia galite dėti:

    Aprašymus apie Lietuvos istoriją, kultūrą, religiją, gamtą ir visą kitą.
    Įvairių Lietuvos gražių vietų nuotraukas arba piešinius.
    Įvairių autorių arba Jūsų pačių sukurtus eilėraščius apie Lietuvą.
    17
    Taip, be galo stipriai myliu ir net savo gyvenimą paaukočiau už ją!
    29,41%
    5
    Taip, gana stipriai myliu ir skaitau, kad ji man - Tėvynė.
    29,41%
    5
    Myliu, bet per daug neaukojuosi už Tėvynę.
    17,65%
    3
    Myliu kartais, bet savo brangiausia Tėvyne ją nelaikau.
    5,88%
    1
    Ne, visiškai nemyliu ir jos, kaip savo Tėvynės, nepripažįstu.
    17,65%
    3

    #2
    Kodėl skiltyje "Už sienos"?

    Comment


      #3
      Parašė Sula Rodyti pranešimą
      Kodėl skiltyje "Už sienos"?
      Todėl, kad čia dedamos temos apie vykstančius arba vyksiančius projektus, todėl aš šį projektą ir patalpinau skiltyje "Už sienos". Be to, neradau kitos skilties, kur galėčiau patalpinti savo projektą.

      Comment


        #4
        Štai, turiu keletą nuotraukų:

        Aukštaitija. Lietuvos gamtos nuotrauka



        Kryžių kalnas. Viena iš svarbiausių vietų Lietuvos krikščionims



        Platelių bažnyčia. Viena iš nedaugelio Lietuvos medinių bažnyčių



        Saulėlydis Baltijos jūroje. Vienintelėje jūroje, su kuria ribojasi mūsų Tėvynė...

        Paskutinis taisė Ertagan; 2015.06.26, 12:31.

        Comment


          #5
          Balsavimo pasirinkimas tai visiskai i tvora. Jeigu 'nemyli', tai automatiskai nepripazysti ? Kokio velnio. Ka man pasirinkti, jei as jos nemyliu, bet pripazystu, bet man labai toli rupi kas joje darosi ?

          Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

          --------------------------------------------------

          Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

          Comment


            #6
            Parašė Ertagan Rodyti pranešimą
            Štai, turiu keletą nuotraukų:

            Aukštaitija. Lietuvos gamtos nuotrauka

            Kryžių kalnas. Viena iš svarbiausių vietų Lietuvos krikščionims
            Platelių bažnyčia. Viena iš nedaugelio Lietuvos medinių bažnyčių


            Saulėlydis Baltijos jūroje. Vienintelėje jūroje, su kuria ribojasi mūsų Tėvynė...

            Zmogau tai musu tevyne, nereikia aprasymu nuotrauku. As manau, mes visi puikiai zinome kas yra kryziu kalnas ar su kokia jura musu valstybes sienos ribojas.

            Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

            --------------------------------------------------

            Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

            Comment


              #7
              Bent jau apklausą be klaidų parašę būtumėt...

              Comment


                #8
                Parašė Ežiukas Rodyti pranešimą
                Balsavimo pasirinkimas tai visiskai i tvora. Jeigu 'nemyli', tai automatiskai nepripazysti ? Kokio velnio. Ka man pasirinkti, jei as jos nemyliu, bet pripazystu, bet man labai toli rupi kas joje darosi ?
                Gali būti, kad tu Lietuvą myli, bet kaip šalį, o ne kaip gimtinę. Gali būti, kad tau tiesiog patinka jos gamta arba kokios bažnyčios joje, bet tu jos negali pripažinti kaip savo Tėvynės. Taip gali būti, kai, pavyzdžiui, atvažiuoja emigrantas į Lietuvą ir jam labai patinka jos gamta ir t.t. Jis ją gali mylėti, bet negali pripažinti kaip Tėvynės, nes jo Tėvynė - tai yra ta šalis, iš kurios jis atvažiavęs. Žmogus negali nemylėti savo Tėvynės, bet ją pripažinti, nes pagalvokite kaip skambėtų sakinys "Aš nemyliu savo Tėvynės, bet ji man - Tėvynė". Bent jau mano nuožiūra, jeigu nemyli savo Tėvynės, tai ir nepripažįsti jos, o mylėti, bet nepripažinti - galima.

                Comment


                  #9
                  /\ Tėvynė turi labai glaudų ryšį su joje gyvenančią visuomene. Gal jam patinka žemės sklypas, t.y. gamta, bet nepatinka visuomenė.

                  Comment


                    #10
                    Dar viena apklausa.
                    Galbūt geri norai kuriant naują temą.
                    Deja, kaip rodo praktika, dauguma apklausų šiame forume po kažkurio laiko tampa "pakibusios".

                    Comment


                      #11
                      Sunku butu nepripazinti krasto, kaip tevynes, kuriame gime ir gyvena mano tevai ir kuriame as pats augau ir gimiau. Bet visa tai su meile neturi jokiu sasaju. Meile yra jausmas, tevyne yra gyvenimo faktas. Kvailas tas jusu projektas, sunku suvokti ko jus is jo norite ar kokius klausimus jus cia klausiat.

                      Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

                      --------------------------------------------------

                      Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

                      Comment


                        #12
                        Tėvynės išdavikus erzinanti tema

                        Comment

                        Working...
                        X