Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Investicijos

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Investicijos

    Buvo neseniai delfyje sraipsnis apie zema tautieciu ekonomini rastinguma. Kilo mintis sukurti tema kur galetume placiau diskutuoti apie investicijas.
    Butu smagu jei pasidalintumete kas yra jusu investiciju portfelyje, ko privengiate ir t.t.?

    Asmeniskai as turiu akciju, esu investaves i p2p skolinimosi platformas ir zinoma esu gan daug investaves i kriptovaliutas. Trumpai tariant tai yra labai rizikingos investicijos, kurias siuo metu galiu sau tai leisti. Artimiausiu metu noriu pradeti investuoti i nekilnojama turta ir i kitas saugesnes alternatyvas.
    Studentas

    #2
    Į nekilnojamą turtą

    Iš VP Turiu ETF portfelį vaikams taigi su 15-18 metų horizontu (šiuo metu pagrinde Investment Grade Corporate Bonds; High-Yield & Emerging Markets Bonds; Emerging Markets Equity).

    Grįžęs į Lietuvą pradėjau kaupti II ir III pakopos fonduose dėl mokesčių optimizavimo.
    If a lion could speak, we could not understand him.

    Comment


      #3
      Tiesa yra ir pas manes pensiju fondu Norvegijoje. Kiek suprantu jie ten ir liks iki senatves, nes perkelti i Lietuva negalima.
      Studentas

      Comment


        #4
        Na, mano JK pensijų fondai yra taipogi likę. Į privačius ten pakankamai nedaug prikapsėję, bet iš pensijos pusės žiūrint 15 metų britiško stažo tikiuosi Jos Didenybė nenubrauks lengva ranka
        If a lion could speak, we could not understand him.

        Comment


          #5
          Mano privaciame fonde norvegijoje yra jau apie 10 tukst. eur. Turint omenyje, kad man iki pensijos dar apie 35 metai, tai imant 7% vidute graza iseinant i pensija galimas variantas, kad turesiu apie 100 tukst.


          Beje, cia galiu prisijungti prie fondo ir pasiringti kokio tipo ir kokios rizikas investiciju noriu, ar tai galima Lietuvoje su II ir III pakopomis?
          Studentas

          Comment


            #6
            Parašė sv-x-as Rodyti pranešimą
            Mano privaciame fonde norvegijoje yra jau apie 10 tukst. eur. Turint omenyje, kad man iki pensijos dar apie 35 metai, tai imant 7% vidute graza iseinant i pensija galimas variantas, kad turesiu apie 100 tukst.


            Beje, cia galiu prisijungti prie fondo ir pasiringti kokio tipo ir kokios rizikas investiciju noriu, ar tai galima Lietuvoje su II ir III pakopomis?
            Gali keisti tik fondus pagal riziką.
            If a lion could speak, we could not understand him.

            Comment


              #7
              Parašė sv-x-as Rodyti pranešimą
              esu gan daug investaves i kriptovaliutas
              Ouch, that hurts turint galvoje šių metų trendą žemyn. Kriptovaliutas laikau piramide ir beprasmiu daiktu tai nagų nekišu. Investuoju pagrinde į akcijas JAV, Olandijos, Norvegijos, turiu šiek tiek struktūrinių obligacijų su 4-10% palūkanomis.

              Comment


                #8
                Parašė Gladiator Rodyti pranešimą

                Ouch, that hurts turint galvoje šių metų trendą žemyn. Kriptovaliutas laikau piramide ir beprasmiu daiktu tai nagų nekišu. Investuoju pagrinde į akcijas JAV, Olandijos, Norvegijos, turiu šiek tiek struktūrinių obligacijų su 4-10% palūkanomis.
                Na as investavau i jas pries buma, tai BTC turi kristi iki 2 tukst. usd, kad pradeciau eit i minusa. As esu vienas is tu kurie tiki jomis ir planuoju jas laikyti ilgai.

                Prie akciju dar reiktu paminet stock options. Praeitu metu buliu rinkoje sugebejau pasiekti +100% ROI. Velgi tai zymiai rizikingesnes investicijos, taciau graza gali buti ispudynga.
                Studentas

                Comment

                Working...
                X