Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Vilnius - Ryga - Talinas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    #21
    Ačiū už sutikimą Tai Talino nuotraukų kone daugiausiai ir bus Beje, "Už sienos" yra tema "Talinas", kur, man regis, yra dar veikiančių nuotraukų su šiuolaikiniu Talinu
    Mano galerija Flickr'yje

    Comment


      #22
      Parašė Mantaz
      Ačiū už sutikimą Tai Talino nuotraukų kone daugiausiai ir bus Beje, "Už sienos" yra tema "Talinas", kur, man regis, yra dar veikiančių nuotraukų su šiuolaikiniu Talinu
      Čia pas jus tiek daug visko yra, kad man savaitės dar neužteko. Na nieko, greit pasivysiu

      Comment


        #23
        Parašė Whose Homepage
        O boy, was that ever so exciting to see my dear Lithuanian friends at the ferry terminal in Tallinn, plus three local forumers!

        Mantai, enormous thanks to you for taking the initiative to organize the trip and do all the driving!
        No problem at all We must thank you for giving a good occasion to come to Tallinn.

        It's you gathered the Balic nations

        themonk> Tai dar bus laiko, beje, kiek laiko pats jau Čikagoje gyveni. Į Lietuvą dažnai atleki?
        Mano galerija Flickr'yje

        Comment


          #24
          Parašė Mantaz
          themonk> Tai dar bus laiko, beje, kiek laiko pats jau Čikagoje gyveni. Į Lietuvą dažnai atleki?
          Čikagoj užsibuvau jau per ilgai. Reikia keisti aplinką Pakeliavęs po Pranzūziją, Vokietiją, Vengriją, Ukrainą 1996 sugalvojau patikrinti Ameriką. Iš pradžių baisiai nepatiko, bet vėliau pripratau. Juk ir šuo kariamas pripranta Tačiau neužilgo galvoju parsirasti. Kai pastatys saloj areną, tai iškarto

          Comment


            #25
            Smagu tai girdėti
            Mano galerija Flickr'yje

            Comment


              #26
              Sveiki sugrįžę ir nepametę ratų
              Parašė Mantaz
              Geri Lietuvos keliai, vos kirtus sieną, pasikeitė į laiko išvagotus Latvijos kelius
              Kai grįžau iš Rygos LV keliais ~ 90 km/h, atrodo, kad labai greit važiuoju. Pervažiavus mūsų sieną, atrodo, kad mašina vietoj stovi. Tik spidometras nuramino - 110 km/h...

              Kaskart grįžtant iš LV man Lietuva labai gražiai atrodo.

              Laukiame nuotraukų ir daugiau įspūdžių

              Comment


                #27
                Kelionė buvo super!

                Parsivežiau daug nuotraukų, kurias jau baigiu atrinkti. Beliko pakoreguoti ir padaryti temą Turėčiau suspėt iki vakaro

                Comment


                  #28
                  Parašė Romas
                  Kai grįžau iš Rygos LV keliais ~ 90 km/h, atrodo, kad labai greit važiuoju. Pervažiavus mūsų sieną, atrodo, kad mašina vietoj stovi. Tik spidometras nuramino - 110 km/h...
                  Tai su kokia jau cia masina, kad ant 110 Km/h atrodo, kad vietoj stovi?

                  Comment


                    #29
                    Matyt koks kietas "tiuningas"
                    Mano galerija Flickr'yje

                    Comment


                      #30
                      Po Latvijos šunkelių bet kokia mašina važiuoja kaip ant stalo.

                      Comment


                        #31
                        Taigi, pirma dalis nuotraukų jau atsiųsta: http://tinkle.miestai.net/showthread.php?p=41997

                        Comment


                          #32
                          Smagu buvo skaityti Manto pasakojima Nesu buves nei Rygoj, nei Tallinne, tikrai reik aplankyti sia arba kita vasara, kuri nors is siu miestu.
                          Westside is the best ! :jura:

                          Comment

                          Working...
                          X