Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Ar Vilnius stabdo Kauno plėtrą?

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    #21
    Parašė Arunas
    kadanors igysit gyvenimiskos patirties ir suprasit kad toli grazu ne visos tokios snekos yra is pirsto lauztos (apie kauna, vainauska ir t.t.). beje, tame tarpe ir apie zydus

    Va cia ir prasideda ksenofobija.
    Geriau vengti tokiu is pirsto lauztu pasisakymu.
    Mano vertinimas vienpusiskas -->

    Comment


      #22
      Tiesa pasakius Vilniuje retai kada isgirsi kalbas tema "Vilnius vs Kaunas" - niekam neidomu, niekas apie tai net negalvoja, o jei kazkas uzsimena - tai juoku forma. O is ivairiu pranesimu ir kalbu susidaro toks ispudis, kad kaunieciai tik "Vilnius vs Kaunas" ar "Zalgiris vs Lrytas" temomis ir sneka, sureiksmindami iki tokio auksto lygio, kad... - buna taip kaip matome is kai kuriu pranesimu sioje temoje. Ir realybeje man teko isgirsti nora lyginti Vilniu su Kaunu pagal ju dydi butent is kauniecio lupu - atrodo, kad "Vilnius vs Kaunas" yra aktuali tema ten pas jus kaunieciai?

      Comment


        #23
        deja ne, nebent krepsinyje, o ar cia kur nors uzsiminta apie tai nea, cia rasoma, tik kad dauguma Kauno projektu yra stabdoma "kazkur" ir nezinia kur, kadangi dauguma instituciju yra Vilniuje tad ir rasoma, jog Vilnius stabdo tuos projektus (mano nuomone)

        Comment


          #24
          šiaip tai statybų leidimus ir pan. dokumentus išduoda ir tvarko apskritys, o Kauno apskrities administracija yra pačiam Kaune kiek zinau, nebent jus turit mintyse tą savo beveik isterišką reikalavimą arenai duoti valst. nac. obj. (ar kaip jis ten vadinas) statusą, tuomet nereikia priskirti vieno projekto aplinkybių visiems likusiems, vien dėl to, kad jie randasi netoli vienas kito (čia taip pat tik mano nuomonė )

          Comment


            #25
            Apie VS niekas cia nesneka.
            Krepsinio atzvilgiu visi vertina pati Lietuvos kasio zaidimo lygi.
            Paciu miestu atzvigliu manau visi sutiks kad Vilnius atrodo geriau.

            Cia kalba eina apie tai kad Vilnius (LR Institucijos) stabdo kauno projektus ir istatymu projektus.

            Nei kiek neabejoju kad didesne dauguma gerbia pati Vilniu ir vilniecius.
            NO VS. !!!

            Comment


              #26
              Pablonis, ka tada galėtum pasakyti apie Kauno LEZ`a. Išdėstyk man savo nuomonę...!

              Comment


                #27
                Nea. Man rodos tuos projektus stabdo ufonautai.

                Comment


                  #28
                  Parašė Nedas
                  Pablonis, ka tada galėtum pasakyti apie Kauno LEZ`a. Išdėstyk man savo nuomonę...!
                  nieko, nes nieko negirdėjau apie šią istoriją

                  Comment


                    #29
                    Kam tie ginčai, geriau eikime muštis
                    O dėl neva kai kurių projektų stabdymo aš galiu pasakyt, kad čia niekas nekaltas: nei Vyriausybė (kuri visada turi atsižvelgti, išsiaiškinti visus paprastų piliečių norus, sugaištant tam labai nedaug laiko), nei ateiviai (arena jų kažkodėl nedomina, jiems labiau patinka Šančiai (čia rimtai)), nei Godzila (taip taip, ta pati iš Japonijos).
                    Taigi mano labai kuklia nuomone čia viskas idealu - taip viskas ir turi būti daroma
                    Ir išvis, kauniečiai, iš kur jums kilo tokios blogos mintys apie kažkokius stabdymus ir kt?

                    p.s. AMB (kartu su savo patarėjais), Senukai (Taip pat ir senutės) valdo
                    www.donatas-mazeika.lt

                    Comment


                      #30
                      atleiskit, taciau cia visiskas idiotizmas kaltinti vilniecius del kazkokio stabdymo. beveik tas pats, lyg eiti saudyti eilinius rusus vien uz tai, ka ju valstybe yra padarius. galimas daiktas, jog kazkas prie kazko prisiliecia, taciau tai ne priezastis (pretekstas) kisti viena miesta.

                      aplamai, nemanau, jog konkurencija tarp siu "megapoliu" yra. ji retai pasireiskia tik silpnaprociu paaugliu (...) tarpe, kurie nieko daugiau nezino, ka veikti.


                      Prie ruso man buvo geriau

                      Comment


                        #31
                        Parašė Nedas
                        Pablonis, ka tada galėtum pasakyti apie Kauno LEZ`a. Išdėstyk man savo nuomonę...!
                        Vel apie ta LEZa'.... na nieks ten, nieko, per daug nestabdo... butu rimtu imoniu kurios dometusi siuo projektu, tai ir prastumtu be problemu... visu tokiu projektu esme yra pinigai... o kad ten kazkas domejosi ir norejo kazka, kazkada dayrti...tai tokios verslininku grupes pries atvaziuodamos i Kauna dar 10 tokiu ale-LEZ aplanke... kalbos lieka deja kalbom be sutarciu
                        ...ir man dabar truputi neaiskus butu LEZo statusas ES...protingi zmones paaiskinkite ?
                        Viskas kazkada susives i paprasta logistikos centra... nors tada pats kaip projektas bus nukeltas kokiems 10 metu...dabar aplink VLN visos rimtesnes logistikos imones statosi terminalus ir eis i Kauna tada kai VLN terminalai atipirks, juk kreditus reiks grazinti...

                        Comment


                          #32
                          na man juokingiausia, kai cia raso vilnieciai apie "ufonautus","portugalus,"sudlenkius", kiek skaiciau kaunieciai siu zodziu nenaudojo cia jus rasot neva juokais tai, nors patys zinot, kad netiesa ir norit pasiepti kauniecius..... manau zemas lygis.... ai cia amzina tema, nors sako, kad ja pradeda kaunieciai, nors kiek forumu radau su sukurtom temom ar ir jus visi vilnieciai manot, kad :"kaunas kaimas", "kaunas, tai degaline......" ir t.t.

                          Comment


                            #33
                            Nenoreciau saves vadinti silpnaprociu paaugliu,tik sakau kad jegos yra nelygios!konkurencijos ir negali but....Bet,svarbu mano manymu yra tai kad valdzios institucijos vilniui suteikia daug geresnes galimybes vystytis nei kitiems miestam,kaip ne kaista tos institucijos ir pacios isikure Vilniuje!Man keista kaip valstybe gali skirti nezmoniskus pinigus Valdovu rumu atstatymui,bet yra visiskai abejinga tokiems kulturos paveldo objektams kaip Pazaislio vienuolynas ar Kauno(pirmoji murine) pilis?

                            Mes visi gyvenam lietuvoje ir viskas labai grazu,bet nereikia neigti kad priespriesa tarp miestu egzistuoja ir ne tik tarp paaugliu.....

                            Comment


                              #34
                              Vilniuje pagaminama apie 30% Lietuvos BVP, o suvartojama tik 15%, o kiti pinigai keliauja Vyriausybei, o i6 jos paskirstomi visai Lietuvai, tad nemanau, jog sostinę reikėtų kuo nors kaltinti, juolab kai ji yra donoras kitų miestų atžvilgiu.

                              Be to, pirma pilis yra Medininkai. Ir kai Kaune bus tokie turistų srautai kaip sostinėje, atstatys ir šio miesto pilį. Vilniuje kasmet apsilanko daugiau nei pusė iš visų 4 mln. į šalį atvykstančių turistų, o į Kauną keliauja daug mažiau žmonių. Kur paliekami didesni pinigai (atvykusių turistų), ten ir investuojama daugiau.

                              Comment


                                #35
                                Road, neteko girdeti apie toki "sostines sindroma"? tai normalu, ir taip yra beveik visose civilizuotose salyse.


                                Prie ruso man buvo geriau

                                Comment


                                  #36
                                  / gaila bet teko,pvz musu kaimyne Latvija jau tampa vienu dideliu miestu-sostine ir nemanau kad tai yra gerai,o vakaru europoje(issivysciusiose salyse) tokio ryskaus atotrukio tarp miestu tikrai nera!

                                  Comment


                                    #37
                                    siulau maziau dejuoti - atrodo apgailetinai. beto ir nuo temos nukrypta, manau Sefas tai istaisys


                                    Prie ruso man buvo geriau

                                    Comment


                                      #38
                                      Svaigstat ir nežinot dėl ko. Yra faktas ir kam dar ginčytis, niekaip nesuprantu. Kažkokia nesamonė.

                                      Comment


                                        #39
                                        Tema išskirta, diskutuodami būkite santūrūs
                                        Mano galerija Flickr'yje

                                        Comment


                                          #40
                                          Vilnius čia ne prie ko, galima būtų klausti ar LR institucijos stabdo kokią nors plėtrą.. Nors jos ir yra Vilniuje, tačiau tai visiškai nereiškia, kad Vilnius stabdo plėtrą

                                          Comment

                                          Working...
                                          X