Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Kelintais metais gimėte?

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    #41
    kaip matot is fizionomijos - senas. tada dar nei skaiciu, nei datu niekas nebuvo sugalvojes. bet sirdy jauciuosi kaip kokiu 23.
    Jūsų,
    Analitikas PlėtRa™

    Komentaro autorius neatsako už nieką išskyrus save - galvokit savo galva, jis nėra Jūsų dvasinis gyvenimo vadovas.

    Comment


      #42
      Turbut as jauniausias, man 13

      Comment


        #43
        Parašė Dom@s Rodyti pranešimą
        Turbut as jauniausias, man 13

        Pauliezazui irgi 13

        Comment


          #44
          hmm o apklausos rezultatai metams begant updatinasi?
          o tema juk nenauja....

          Comment


            #45
            Neatnaujinami. Balsavau dar kai man 16 buvo, o šią vasarą jau 19 sueis.

            Comment


              #46
              Aha, aš irgi jau kitoj kategorijoj turėčiau būt

              Comment


                #47
                O aš ir nelabai prisimenu, kad būčiau šitoj temoj balsavęs, pasirodo balsavau, bet "kategorija" tai neteisinga Atsižvelgiant į temos amžių turbūt reikėtų naujo balsavimo...

                Comment


                  #48
                  Su gimimo metais, o ne amžium . Tada ir nereikės keitinėti kas metus .

                  Comment


                    #49
                    Reiktu apklausa daryt ne kiek Tau metu, bet kelintais gimes ir visos bedos butu issprestos as gimes 1985m

                    Comment


                      #50
                      Parašė Darius_ Rodyti pranešimą
                      Balsavau dar kai man 16 buvo, o šią vasarą jau 19 sueis.
                      Aš jau vedęs ir turiu vaikų
                      Įžvalgos.lt - FB - G+

                      Comment


                        #51
                        Man 18 m. Nors iš išvaizdos beveik visi, kurie manęs nepažįsta ir nežino kiek man iš tikrųjų, duoda apie 15 m.
                        www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

                        Comment


                          #52
                          Parašė Grybas Rodyti pranešimą
                          Reiktu apklausa daryt ne kiek Tau metu, bet kelintais gimes ir visos bedos butu issprestos as gimes 1985m
                          Jo reiktu sukurti kokiais metais gimes!!!! ))

                          Comment


                            #53
                            Gal jau laikas vėl atgaivinti šią temą
                            Iki šiol neskelbiau savo amžiaus, nes nesinorėjo pasirodyti vyriausiuoju seniu, bet kai pamačiau kelių forumiečių prisipažinimus, kad jiems jau per 40... Man 28 metai
                            I'm worse at what I do best and for this gift I feel blessed...
                            Parama Siaurojo geležinkelio klubui

                            Comment


                              #54
                              žmogui metų tiek kiek jis pragyveno, bet senas yra tas, kuris užsidaro, niekuo nesidomi, mano kad jau viską pamatė ir pasiekė šiame gyvenime. pažystu keletą senų 20-mečių. man jų gaila.
                              man 55 ir tikiuosi dar daug ką nuveikti ir daug ko išmokti...
                              pirtis tautybės neturi (lietuviui geriausia garinė pirtis!)

                              Comment


                                #55
                                19 metuku. Pats jėgų žydėjimas.

                                Comment


                                  #56
                                  Nežinau kodėl, bet tokios temos man panašios į One.lt akcijas atrakcijas. Kiek jums metų, ką manote apie aukčiau esantį žmogų ir pan

                                  Comment


                                    #57
                                    Parašė Mjso Rodyti pranešimą
                                    Nežinau kodėl, bet tokios temos man panašios į One.lt akcijas atrakcijas. Kiek jums metų, ką manote apie aukčiau esantį žmogų ir pan
                                    Galima sukurti ir 'intelektualesnių' temų, pvz "Ką manai apie termobranduolinį ginklą?" arba "Kam pastatytum paminklą?"
                                    I'm worse at what I do best and for this gift I feel blessed...
                                    Parama Siaurojo geležinkelio klubui

                                    Comment


                                      #58
                                      653 metai man. o jei rimtai, tai šita tema yra kažkokia nesamoninga ir tikrai neįsipaišo į mūsų forumą
                                      You might surprise yourself.

                                      Miestai.net FB

                                      Comment


                                        #59
                                        /\ bailys :p

                                        be 5 minučių 22

                                        Comment


                                          #60
                                          Mano apraše viskas teisingai nurodyta. 44 šiai dienai.
                                          Bet šeima jaunesnė, tai galima kokių 12 metų atmest.
                                          Ai, dar pasireklamuosiu (cia penktadieninis alus veikia) http://www.omnitel.net/almis/

                                          Comment

                                          Working...
                                          X