Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Eurovizija 2012. Baku

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė spirit Rodyti pranešimą
    Kažkada moldavai išsiuntė Zdob Si Zdub su viena bobute, mušančią bugną, ir paėmė labai aukštą vietą.Tai jei rusai išsiųs šias, tai ir gali paimti labai aukštą vietą
    Tai jas ir siųs, būtent jas ir išrinko

    Beje, jos net ne rusės, o udmurtės, ir dainuoja savo kalba.
    Paskutinis taisė Tomizmas; 2016.05.21, 20:32.
    Snowflakes will attack U <3

    Comment


      Smagu, bet man nepatiko.

      Comment


        Dar visai neseniai buvau perskaitęs ironišką komentarą, jog šiemet konkurse triumfuos Rusija, o Azerbaidžanas bus antroje vietoje. Galbūt, tai tiesa, o gal ir bus atvirkščiai.
        Kaip nebūtų, jau aišku, kad rusų pasirinkimas puikus, nes šiemet kaip niekada daug tiesiog vidutiniškų (arba prastesnių) dainų ir pasirodymų, o bobučių choras yra kažkas naujesnio ir jų dainavimas gali sulaukti palankaus komisijos vertinimo.

        Comment


          Apskritai, Eurovizijoje reikia ORIGINALUMO. Juk ir pati aukščiausia mūsų gauta vieta su LT United buvo pasiekta būtent originalumo, o ne taikymo į standartus dėka. Garantuoju, kad išsiuntę ką nors su trankia vestuvinio stiliaus dainuška paimtume aukštesnę vietą, nei su dabartiniais pasirinkimais metai iš metų. Dar ypač jei būtų daug šviesų, ugnies efektų ir kokių nors diedų baltais chalatais, neštuvuose nešiojančių bobutes, grojančias armonikomis, va tokia šyza man patiktų, sueitų ir Europai.
          Paskutinis taisė Tomizmas; 2016.05.31, 03:46.
          Snowflakes will attack U <3

          Comment


            /\ O kur tie diedukai prapuolė, kur prieš keletą metų dainavo apie valdžią?

            Comment


              Parašė Tomizmas Rodyti pranešimą
              Apskritai, Eurovizijoje reikia ORIGINALUMO, kas matyt lietuviams sunkiai daeina į galvas. Juk ir pati aukščiausia mūsų gauta vieta su LT United buvo pasiekta būtent originalumo, o ne taikymo į standartus dėka. Garantuoju, kad išsiuntę Ciciną su trankia vestuvinio - dzendobristinio stiliaus dainuška paimtume aukštesnę vietą, nei su dabartiniais pasirinkimais metai iš metų (tik deja, scenos princas nedalyvauja atrankose, matyt ne lygis). Dar ypač jei būtų daug šviesų, ugnies efektų ir kokių nors diedų baltais chalatais, neštuvuose nešiojančių bobutes, grojančias armonikomis, va tokia šyza man patiktų, sueitų ir Europai.
              Hmm.. visa bėda, kad Eurovizija mėgino kratytis juokų konkurso garbės ir jau keli metai dalį balų konkurso dalyviams skiria komisija. Žinoma, komisijoje taip pat žmonės, tad kas vieniems yra nesusipratimas, kitiems - originalumas ir pramoga.

              Comment


                Galvoju, jei rusams pasiseks Baku, tai mums kitamet reiks siųsti kokią kaimo kapelą
                You might surprise yourself.

                Miestai.net FB

                Comment


                  Parašė Tomizmas
                  Va čia tai jėga, ko gero 2013 metais vėl į Maskvą su gėlėmis važiuosim.

                  Geležiniai dantys for the win!!!!!!1111

                  Youtube video
                  Ko gero, kad ne

                  Comment


                    Man patiko šios bobutės, stebėjau transliaciją gyvai, tai per jų pasirodymą (nepabijosiu tai pasakyti) mano akyse pasirodė ašaros. Džiaugsmo ašaros Žmonės gyvena, džiaugiasi, dovanoja gerą nuotaiką kitiems, super. Mums irgi reikia mokėti džiaugtis gyvenimu.

                    Nors mano favoritai buvo Сестры Сё - Une Marionette (na mano manymų super atliktas kūrinys, perduoti pergyvenimai ir t.t., nors neįkertu prancūziškai, bet likau sužavėtas) Merginos padarė didelį darbą ir darė jį iš visos širdies.

                    Taip pat patiko Bilan su Tatuške, Timati su panele ir dar porą atlikėjų. Manau, neblogos ateities sulauks ir Jet Kids merginos.

                    Vienu žodžių - šiemet Rusijos finalas buvo tikrai stiprus.

                    Comment


                      Parašė grustnyj Rodyti pranešimą
                      Man patiko šios bobutės, stebėjau transliaciją gyvai, tai per jų pasirodymą (nepabijosiu tai pasakyti) mano akyse pasirodė ašaros. Džiaugsmo ašaros Žmonės gyvena, džiaugiasi, dovanoja gerą nuotaiką kitiems, super. Mums irgi reikia mokėti džiaugtis gyvenimu.

                      Nors mano favoritai buvo Сестры Сё - Une Marionette (na mano manymų super atliktas kūrinys, perduoti pergyvenimai ir t.t., nors neįkertu prancūziškai, bet likau sužavėtas) Merginos padarė didelį darbą ir darė jį iš visos širdies.

                      Taip pat patiko Bilan su Tatuške, Timati su panele ir dar porą atlikėjų. Manau, neblogos ateities sulauks ir Jet Kids merginos.

                      Vienu žodžių - šiemet Rusijos finalas buvo tikrai stiprus.
                      Mane tai užknisa tokie vėpesiai. Jei tu nemoki džiaugtis gyvenimu, tai pradėk vartot vienaskaitą ir kalbėt apie save.

                      Comment


                        Netyčia radau youtube vieno belgo vertinimus:

                        ### ESC 2012 Personal TOP :
                        01# NORWAAAAAY !! ♥♥♥
                        02# AUSTRIAAA !! ♥♥♥
                        03# LITHUANIA ♥♥♥
                        Taip kad, nors Montvydas kai kuriem lietuviam yra jau įgrises su tom savo manierom, likusiems europiečiams tai gali būti atradimas
                        Dear Sir,

                        Comment


                          Parašė toleranceofculture Rodyti pranešimą
                          Netyčia radau youtube vieno belgo vertinimus:

                          Taip kad, nors Montvydas kai kuriem lietuviam yra jau įgrises su tom savo manierom, likusiems europiečiams tai gali būti atradimas
                          Bet tai dar nereiškia, kad tokių bus dauguma
                          You might surprise yourself.

                          Miestai.net FB

                          Comment


                            Parašė grustnyj
                            Man patiko šios bobutės, stebėjau transliaciją gyvai, tai per jų pasirodymą (nepabijosiu tai pasakyti) mano akyse pasirodė ašaros. Džiaugsmo ašaros Žmonės gyvena, džiaugiasi, dovanoja gerą nuotaiką kitiems, super. Mums irgi reikia mokėti džiaugtis gyvenimu.

                            Nors mano favoritai buvo Сестры Сё - Une Marionette (na mano manymų super atliktas kūrinys, perduoti pergyvenimai ir t.t., nors neįkertu prancūziškai, bet likau sužavėtas) Merginos padarė didelį darbą ir darė jį iš visos širdies.

                            Taip pat patiko Bilan su Tatuške, Timati su panele ir dar porą atlikėjų. Manau, neblogos ateities sulauks ir Jet Kids merginos.

                            Vienu žodžių - šiemet Rusijos finalas buvo tikrai stiprus.
                            Na, Бурановские бабушки nors ir man patiko, bet abejoju, kad jiems pasiseks Eurovizijoje. Kažkaip neįsipaišo folkloras ir liaudies muzikos elementai į šiandieninės Eurovizijos "standartus". Kažkaip nepamenu, kada paskutinį kartą šiame konkurse aukštą vietą užimdavo liaudies muziką atliekantys muzikantai. Geriausias variantas Rusijai būtų Vera Brežneva

                            O iš šiais metais Eurovizijoje dalyvausiančių man kol kas labiausiai patinka Slovėnijos ir Latvijos atstovės.
                            Marsrutai.lt -viešojo transporto tvarkaraščiai
                            Marsrutai.lt tinklaraštis!
                            SVARBU! Pokyčiai Vilniaus viešajame transporte nuo liepos 1 dienos!

                            Comment


                              Parašė Vilnietizz Rodyti pranešimą
                              Na, Бурановские бабушки nors ir man patiko, bet abejoju, kad jiems pasiseks Eurovizijoje. Kažkaip neįsipaišo folkloras ir liaudies muzikos elementai į šiandieninės Eurovizijos "standartus". Kažkaip nepamenu, kada paskutinį kartą šiame konkurse aukštą vietą užimdavo liaudies muziką atliekantys muzikantai. Geriausias variantas Rusijai būtų Vera Brežneva

                              O iš šiais metais Eurovizijoje dalyvausiančių man kol kas labiausiai patinka Slovėnijos ir Latvijos atstovės.
                              Oi nu tik jau nerekia čia lia lia kad tokie išsišokimai nieko neduoda. LT United išsišoko ir liko 6-ti, Lordi su savo tokia daina ir įvaizdžiu taip pat išsišoko ir laimėjo, Ruslana taip pat laimėjo su folkloriniais motyvais kurta daina. Ir tokių sėkmingų išsišokimų su folkloru ar be galima rast daugiau. Man ta jų daina nelabai patiko, bet dėl originalumo tai Rusija turi labai didelius šansus patekti į Top10.
                              Paskutinis taisė spirit; 2012.03.08, 09:37.
                              You might surprise yourself.

                              Miestai.net FB

                              Comment


                                Aš tai pasakysiu taip, kad tikroji Eurovizija pasibaigė apie 1990 metus. Nuo tada kuo toliau, tuo blogiau. Iki to meto ne viena Eurovizijos daina yra tapusi Pop klasika - ABBA, Johnny Logan ir t.t., o kas liks iš dabartinių po kokių 20 metų? Ar kas jas prisimins? Vargu. Pastebėjau, kad Visi prisimina tik Ruslana ir Lordi...
                                Kodėl "Apylanka"? Todėl, kad "Darbai"...

                                Comment


                                  Žiūrėjau ir aš vakar rusų Eurovizijos finalą.
                                  Ką galiu pasakyti, kaip šou tai buvo tikrai baisu.
                                  O dėl nugalėtojų. Taip, formaliai tos "babuškos" gal ir originalu, bet jų daina tai apgailėtinas bumčikas. Gaila, nes prieš porą metų jos atrodė daug įdomiau (kai liko antroje vietoje po Naličiaus grupės). Tada daina bent buvo, o dabar tik pasimaivymai ir metaliniai dantys teliko...

                                  Labiau patiko kažkoks reperis poroje su operos dainininke.

                                  Comment


                                    Parašė SPX Rodyti pranešimą
                                    Aš tai pasakysiu taip, kad tikroji Eurovizija pasibaigė apie 1990 metus. Nuo tada kuo toliau, tuo blogiau. Iki to meto ne viena Eurovizijos daina yra tapusi Pop klasika - ABBA, Johnny Logan ir t.t., o kas liks iš dabartinių po kokių 20 metų? Ar kas jas prisimins? Vargu. Pastebėjau, kad Visi prisimina tik Ruslana ir Lordi...
                                    Anksčiau ir dešra skanesnė buvo, ir alus, ir merginos gražesnės...

                                    Comment


                                      Parašė spirit

                                      Oi nu tik jau nerekia čia lia lia kad tokie išsišokimai nieko neduoda. LT United išsišoko ir liko 6-ti, Lordi su savo tokia daina ir įvaizdžiu taip pat išsišoko ir laimėjo, Ruslana taip pat laimėjo su folkloriniais motyvais kurta daina. Ir tokių sėkmingų išsišokimų su folkloru ar be galima rast daugiau. Man ta jų daina nelabai patiko, bet dėl originalumo tai Rusija turi labai didelius šansus patekti į Top10.
                                      Manau, visgi nelabai galima lyginti Lordi ar LT United ir Udmurtijos senutes. Na bet čia tik mano nuomonė.


                                      Parašė oranger
                                      Labiau patiko kažkoks reperis poroje su operos dainininke.
                                      Timati ir Ayda?
                                      Marsrutai.lt -viešojo transporto tvarkaraščiai
                                      Marsrutai.lt tinklaraštis!
                                      SVARBU! Pokyčiai Vilniaus viešajame transporte nuo liepos 1 dienos!

                                      Comment


                                        Parašė Vilnietizz Rodyti pranešimą

                                        Timati ir Ayda?
                                        Taip, atrodo kitokių ir nebuvo.

                                        Comment


                                          Parašė oranger Rodyti pranešimą
                                          Anksčiau ir dešra skanesnė buvo, ir alus, ir merginos gražesnės...
                                          Tikrai ne matai yra toks posakis - visa muzika sukurta, tik ne visi pinigai paimti. Muzika sotus nebūsi, o dešra ir alumi, tai...

                                          Realiai tai nieko naujo ir nebe sukursi, natų ne tiek ir daug
                                          Kodėl "Apylanka"? Todėl, kad "Darbai"...

                                          Comment

                                          Working...
                                          X