Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Eurovizija 2012. Baku

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Gal tik man vienai taip atrodo, bet šiemet į Lietuvos atstovą tautiečiai žiūri labi palankiai. Kasmet vykdavo diskusijos, kad geriau būtų reikėję siųst kitą atstovą nei pvz. Eveliną ar Sasą Song. Kasmet dažnai pasirodydavo spaudoje neigiamų atsiliepimų apie mūsiškius. Bet šiemet kol kas matau vien tik optimistiškas nuomones. Lietuviai kaip niekad tiki, kad Montvydas pasirodys puikiai . Manau geros nuomonės išliks ir jei liksim gale (kuo labai abejoju). Gal šiemet pasiteisins šūkis: " Lietuva laimėjo ( t.y Montvydas, o jei liktumėm gale manau daugelis tautiečių sakys ne JIS blogą vietą užimė, bet MES.

    Comment


      /\ Kiekvieno skonio reikalas čia. Į šitą konkursą aš rimtai nežiūriu, nes realiai jis yra tuštybių ir politikavimo mugė, neskaitant kelių išimčių. Aišku, yra tų fanatikų ir jie turi savo skonį ir nuomonę...
      Kodėl "Apylanka"? Todėl, kad "Darbai"...

      Comment


        Silber, ar yra tavo koks post'as, kuriame nebūtum bent užsiminęs apie Švediją? Švedija tą, Švedija aną.

        Beje, aš už Švediją
        Proud to be lithuanian.

        Comment


          O man labiausiai patinka pasakymai iš serijos "šūdas ta eurovizija, man neįdomu. Bet žiūriu."
          N N N

          Comment


            Parašė LBP Rodyti pranešimą
            O man labiausiai patinka pasakymai iš serijos "šūdas ta eurovizija, man neįdomu. Bet žiūriu."
            Šūdas, ne šūdas, bet kiekvienas tą Euroviziją savaip interpretuoti turi teisę. O tokie pasisakymai bus kiekvienais metais. Vieni žiūri tikėdamiesi kažką naujo atrasti, o kai neatranda visus metus sako, kad tai yra didelis ššš.
            Kodėl "Apylanka"? Todėl, kad "Darbai"...

            Comment


              Aš ir, ir prisiskaičiau ir prisiklausiau nuomonių kokia nuostebi Euphoria... But man asmeniškai paprasta eilinė daina... Na nežinau, nieko, bet tikrai ne top 1. Įvairios dainos, tikrai buvo iš ko rinktis.
              Kad ir ši... Nejau nekabina?

              Comment


                Ne, nekabina. Apskritai, kaip tokios dainos laimi net nacionalinius konkursus.
                Proud to be lithuanian.

                Comment


                  Šiemet nustebino mane tvarkinga lietuviškai garsinta HDTV transliacija visai kitas reikalas žiūrėti, negu standartinį SD vaizdelį. Tiesa rodosi tik Gala interaktyvo klientams tai buvo prieinama, bet tokių manau yra nemažai
                  Neišmeskite spalvų

                  Comment


                    Parašė yeah#7 Rodyti pranešimą
                    Silber, ar yra tavo koks post'as, kuriame nebūtum bent užsiminęs apie Švediją? Švedija tą, Švedija aną.
                    Tiesiog per daug konkurse dalyvių, kad apie kiekvienais domėčiausi. Tad labiausiai domuosi, kaip sekasi Lietuvos ir Švedijos atstovams.

                    Parašė yeah#7 Rodyti pranešimą
                    Beje, aš už Švediją
                    Smagu. Štai neseniai pasklido žinia, kad už Loreen pergalę nebegalima lažintis lažybų kontorose, nes koeficiento reikšmė rekordiškai maža.
                    Dar nepasidomėjau, kaip pakito Donato populiarumas po pusfinalio.

                    Comment


                      Parašė Traf Rodyti pranešimą
                      Aš ir, ir prisiskaičiau ir prisiklausiau nuomonių kokia nuostebi Euphoria... But man asmeniškai paprasta eilinė daina... Na nežinau, nieko, bet tikrai ne top 1. Įvairios dainos, tikrai buvo iš ko rinktis.
                      Kad ir ši... Nejau nekabina?
                      Youtube video
                      Kažkodėl priminė senos Bon Jovi dainos koverį.

                      Comment


                        Parašė Silber418 Rodyti pranešimą
                        Dar nepasidomėjau, kaip pakito Donato populiarumas po pusfinalio.
                        Pagal lažybų kontoras, jis - tarp paskutinių... Na bet manęs pasirodymas pusfinalyje tikrai nenuvylė - šaunuolis Donatas.

                        O šiaip, jei balsuosiu, tai, ko gero, už Švediją. Aukštas lygis.

                        Comment


                          Donatas tikrai pasistengė. Būtų gerai, jeigu jo pasirodymą įvertintų ir finale.
                          O šiaip, gaila, kad nėra šioje temoje apklausos.

                          Comment


                            Parašė yeah#7 Rodyti pranešimą
                            Ne, nekabina. Apskritai, kaip tokios dainos laimi net nacionalinius konkursus.
                            Aišku. Dar vienas Euphorios fanas. Nesiginčysiu, kad šiuo metu tokio pobūdžio dainos yra gana populiarios, bet man tai nieko PERNELYG ypatingo.

                            Parašė Silber418 Rodyti pranešimą
                            Donatas tikrai pasistengė. Būtų gerai, jeigu jo pasirodymą įvertintų ir finale.
                            O šiaip, gaila, kad nėra šioje temoje apklausos.
                            Tai jau taip Tikrai neblogai viskas atrodė (na visada gali būti geriau, bet nevarykim Dievo į medį, kaip sakoma). Montell'is finale, tik šiek tiek apmaudu, kad pasirodys vienas iš pirmųjų. Tikiuosi, Donato pasirodymas neliks greitai užmirštas
                            Paskutinis taisė Traf; 2012.05.25, 19:07.

                            Comment


                              O man šiais metais atrodo, jog atmetus visus formatus (švedišką pop) ir neoformatus (dabartinius švedus, norvegus), balkaniškus ritmus, liūlia liūlias, bobules... nieko gero nelieka, išskyrus - didijį penketą.
                              JK, Prancūzija, Ispanija, Italija ir Vokietija išsiskiria kaip niekad geru popsu šiais metais. Gal kiek eurovizijai formatinė yra prancūzų daina, bet ir tai įdomesnis (neABBA) formatas. Italija aukštas lygis; net Ispanija pasistengė atvežti ne savo tradicines 'bailandos, bailando', o kažką visai šiuolaikiško... Vokiečių dainelė atrodo galėtų suktis jau dabar bet kuriam radijo eteryje. O britų irgi solidi ir paprasta daina.
                              O visi likę 'in their own league in a bad way'.
                              Kopenhaga/Roskildė / Stokholmas I II III IV
                              Dordrechtas/Haarlemas
                              Nesebaras/Plovdivas
                              Kiolnas

                              Comment


                                Ironiška detalė - ispanės ir brito atliekamos dainos taip pat švedų kūrybos.

                                Comment


                                  Parašė Silber418 Rodyti pranešimą
                                  Ironiška detalė - ispanės ir brito atliekamos dainos taip pat švedų kūrybos.
                                  Lauros and The Lovers daina irgi buvo švedų "kūrybos"
                                  Labiausiai štampuojanti niekalus šalis, taip išeina?

                                  Comment


                                    Parašė Gytaz Rodyti pranešimą
                                    O šiaip, jei balsuosiu, tai, ko gero, už Švediją. Aukštas lygis.
                                    Atmetus visas politines simpatijas-antipatijas, tai antrame pusfinalyje kažko vertos buvo Norvegija, Turkija (nežinant kas dainuoja, iš melodijos pasakyčiau, kad Izraelis), Estija, Lietuva, Makedonija. Švedija? - kažkokia "rūgštis".
                                    Visi forumų moderatoriai yra forumo balastas.

                                    Comment


                                      Parašė Silber418 Rodyti pranešimą
                                      Ironiška detalė - ispanės ir brito atliekamos dainos taip pat švedų kūrybos.
                                      Nei ironiška, nei ka. Man keista kaip patys švedai negali kažkokio tokio (originalesnio) pasiūlyti savo šaliai reprezentuoti, ir eina tuo pačiu neo-švedų pop keliu. Va čia ne tik ironiška, bet ir sarkastiška... Aš kalbu apie šiaip tendenciją, kiek tenka žiūrėti euroviziją (vienintelis įdomesnis švedų pasirodymas buvo, kuomet su gitara jauna mergina iššovė kažkelintais metais į sceną)...
                                      O šiaip. Net prie italų dainos kūrybos prisidėjo 1/4 švedų (o gal ten norvegas). Kita vertus, o ar tai dabar man turėtų rūpėti, nes britai prisidėjo prie vokiečių dainos. Juk ne tautybėje esmėje... Švedija dar neišėjusi iš ABBA ir NeoABBA mados su savo melodifestival, kas yra man didžiausia 'pravalas' ir varo tą patį 'for ages'. Ir dar sugeba su tais pačiais standartais prasisukti Azeruose, Lietuvoje, Estijoje ir n+1...

                                      Todėl ir išsiskiria didysis penketas, nes gal ten rinka didesnė, yra daugiau ko rinktis iš prodiuserių ar rašytojų, ar dar koks velnias (čia tik spėlioti galima)... Bet ką pasiūlo metai iš metų jie, nors gali ir nepatikti, bet jie labiau praplečia supratimą apie dabartinį šiuolaikinį popsą, kuomet dar išlaiko savo muzikinės rinkos ypatumus; kada nei Azerbaidžanai, Švedijos, Lietuvos ar net Rusijos nepatenka į tokią lygą. Galima žinoma prisiminti ir penketo absurdus kaip Jedward pernai JK atstovavę, ar dar kažką. Bet tai nėra tendencija. O šie metai man kaip niekad tai parodė, kas yra didieji žaidėjai apskritai muzikos industrijoje, jeigu laikome Euroviziją bent kažkokiu Europos muzikinio skonio ekvivalentu. JK, Prancūzija, Vokietija ir Italija (kad ir su savo San Remu), bei retais atvejais Ispanija nors nelaimi dažnai, bet pasiūlo kažką, kas saviems klausytojams įdomu, o ne kuria ir prisideda prie mistinio eurovizijos formato konstravimo metai iš metų...
                                      Kopenhaga/Roskildė / Stokholmas I II III IV
                                      Dordrechtas/Haarlemas
                                      Nesebaras/Plovdivas
                                      Kiolnas

                                      Comment


                                        Švedija yra viena didžiausių muzikos rinkų/industrijų, kuri, toli gražu, neapsiriboja Avicii, Robyn, 'ABBA', 'Roxette', 'Ace of Base', 'Europe' ar 'Pain of salvation'. Šiomis dienomis švedų prodiuseriai ir muzikos kūrėjai sėkmingai įsitvirtino didžiausioje rinkoje - JAV, todėl jų kuriama šiuolaikinė muzika tapo dar paklausesnė. Švedai dirba ne tik su visiems žinomais atlikėjais kaip Madonna, Kylie Minogue, Celine Dion ar kt., bet ir rimtesnę muziką kuriančiais muzikantais.
                                        Švedijos nacionalinis konkursas 'Melodifestivalen' yra sena tradicija ir būtent ten konvejeriu sukasi pop šlagriai. Tiesa, konkursas tapo toks populiarus, jog jame muzikos įvairovės vis daugiau, o pastaraisiais metais dalį balsų patikėjus tarptautinei žiuri, lieka vis mažiau skirtumo tarp šio konkurso ir Eurovizijos. Tai tas konkursas, kuriame gali pasiereikšti ir visame pasaulyje žymūs prodiuseriai, kurių paslaugomis domisi ir kitų šalių atstovai.
                                        Eurovizija yra pop konkursas, todėl ten labai tinka trendy kūriniai ir pasirodymai, kuo ir nori išsiskirti konkurso dalyviai. Jau keli metai iš eilės favoritų tarpe yra švedų prodiusuoti kūriniai, nors juos atliko kad ir britų ar vokiečių atstovai.
                                        Paskutinis taisė Silber418; 2012.05.26, 00:11.

                                        Comment


                                          Švedų prodiuseriai šiemet dirbo su šiomis dainomis:

                                          Azerbaijan: Sabina Babayeva – When the music dies (Anders Bagge, Sandra Bjurman, Stefan Örn, Johan Kronlund)
                                          Cyprus: Ivi Adamou – La la love (Alex Papaconstantinou, Björn Djupström, Alexandra Zakka, Viktor Svensson)
                                          Greece: Eleftheria Eleftheriou – Aphrodisiac (Dimitri Stassos, Mikaela Stenström and Dajana Lööf)
                                          Ireland: Jedward – Waterline (Nick Jarl, Sharon Vaughn)
                                          Italy: Nina Zilli – L’amore è femmina (Nina Zilli, Christian Rabb, Kristoffer Sjökvist, Frida Molander , Charlie Mason)
                                          Malta: Kurt Calleja – This is the night (Kurt Calleja, Johan Jämtberg, Michael Gunnerås)
                                          Norway: Tooji – Stay (Tooji, Peter Boström, Figge Boström)
                                          Spain: Pastora Soler – Quédate conmigo (Thomas G:son, Tony Sanchez-Ohlsson, Erik Bernholm)
                                          Sweden: Loreen – Euphoria (Thomas G:son and Peter Boström)
                                          United Kingdom: Engelbert Humperdinck – Love will set your free (Martin Terefe, Sacha Skarbek)

                                          Ops, net italės daina. Beveik visos favoritės.
                                          Paskutinis taisė Silber418; 2012.05.26, 00:32.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X