Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

prasau patarimo

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    prasau patarimo

    na greit rusiuosi pradet gyvenima savarankiskai bet yra vienas klaustukas nesugalvuoju kokiuose miestuose geriausia apsigyventi?gal kas patars kur geriau vilniui kaune siauliuose? ir gal kas zino kur galeciau issinuomot buta uz 100 lt men

    #2
    Bergene


    Prie ruso man buvo geriau

    Comment


      #3
      o jei rimtai, tai priklauso nuo to, ka nori studijuoti, kur darba duos.


      Prie ruso man buvo geriau

      Comment


        #4
        as rinkciausi vilniu o del buto uz 100 lt tai tikrai reiks ilgokai paieskot manau

        Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

        --------------------------------------------------

        Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

        Comment


          #5
          Kodel Klaipeda netinka, o renkiesi butent is Siauliu, Kauno, Vilniaus?

          Comment


            #6
            Parašė FM'as
            na greit rusiuosi pradet gyvenima savarankiskai bet yra vienas klaustukas nesugalvuoju kokiuose miestuose geriausia apsigyventi?gal kas patars kur geriau vilniui kaune siauliuose? ir gal kas zino kur galeciau issinuomot buta uz 100 lt men
            Priklausomai kuo gyvenime uzsiemi, jei esi ukininkas, nebus ka ir veikti Kaune ir t.t.

            Comment


              #7
              Parašė jozikas
              .... del buto uz 100 lt tai tikrai reiks ilgokai paieskot manau....
              Priklausomai kur Yra tokiu vietu Lietuvoje, kur keliu kambariu buta gali nusipirkti uz 1000 Lt, o dar geriau kiek teko girdeti, yra ir nemokamai dalinamu

              Comment


                #8
                Už 100 Lt Vilniuje be šansų, nebent tau patinka gyventi skylėse
                Mano galerija Flickr'yje

                Comment


                  #9
                  ieskau.

                  na as zadu gyvent ir dirbt o del busto zinoma man nera ypac svarbu pradzej ir blogesnis butas gerai na ir nebutinai wln kur pigiau noriu o darba susirasiu ten kur apsigyvensiu manau.

                  Comment


                    #10
                    pala, nelabai as tave FM suprantu. zadi begti is namu, kas duos kur prisiglausti - ten ir darbo ieskosi? hmm..paprastai zmones iesko, kur darba duos, ten ir persikels gyventi.


                    Prie ruso man buvo geriau

                    Comment


                      #11
                      kuo toliau...

                      matai as greit baigsiu shule tipo busiu vireju na as noriu kuo toliau nuo tevu pabegti na vistiek darbo jei jieskosiu tai gausiu ypac mano spec yra nebloga.

                      Comment


                        #12
                        aisku, socialines problemos seimoje..

                        back to topic, visu pirma ko tikiesi savo gyvenamoje aplinkoje?
                        Vilniuje ir Kaune gyvenant dideliu skirtumu nerastum, praktiskai ir ten ir ten visos infrastrukturos, patogumai, viskas tas pats.


                        Prie ruso man buvo geriau

                        Comment


                          #13
                          idomu.

                          na del socialiniu tai dar nera problemu greiciau yra nesutarimu seimoje problemu.na kns wln esu buves daug kartu truputi pazistu miestus na tik man idomu ar kaune galima gaut vieno kambario buta be baldu be nieko kur nors blogesniam rajone bent uz 150 ar uz 200 lt per men?

                          Comment


                            #14
                            na klausk kokio liuto ar dzipo..


                            Prie ruso man buvo geriau

                            Comment


                              #15
                              FM'as, nepalik Klaipedos ! gal baigsis tie nesutarimai seimoje ir viskas bus OK, o jei tu cia jau labai rimtai nusprendei, tai pigu buta zinoma butu lengviau rasti Siauliuose, kazkada laikrastyje buvo butu kainu palyginimai, tai Vilniaus buvo brangiausi, biski atsilikinejo Klaipeda, po to Kaune dar biski pigiau, o Siauliuose, gali nusipirkti 4 kambariu buta pardaves vieno kambario buta Klaipedoje, nesenai mano draugas issikrauste is pietines Klaipedos dalies ir savo vieno kambario buta pardave uz 90000 lt. na, bet zinoma savo tevu buto vistiek juk negali parduot...Vaziuok i Palanga salia savo gimto miesto butum, nors vistiek tau siulau isspresti savo problemas seimoje ir toliau ramiai gyventi.
                              Westside is the best ! :jura:

                              Comment


                                #16
                                Bet Siauliuose sunkiausiai darbo gautum pagal Kauna ir Vilniu
                                Alternative

                                Comment


                                  #17
                                  Parašė FM'as
                                  matai as greit baigsiu shule tipo busiu vireju na as noriu kuo toliau nuo tevu pabegti na vistiek darbo jei jieskosiu tai gausiu ypac mano spec yra nebloga.
                                  Neformalas, tavo tiesa tikrai Siauliuose su darbu nelabai turbut kas gautus.
                                  FM'as, tai zadi buti vireju ? manau tada geriausia butu (bet ten turbut neimanoma pakliut be pazinciu) i kruizini laiva buti vireju o ten tai kiek zinau bapkes nerealios . Na, bet tai tik svajone, geriau susitaikyk su seima istok i universiteta, baik mokslus, turesi gera darba, pinigu ir galesi nusipirkti buta "Gandraliskese"
                                  Westside is the best ! :jura:

                                  Comment


                                    #18
                                    ........

                                    na as mokausi laivininkystes shulej bet as eesu ir muzikantas ir politika labai megstu.

                                    Comment


                                      #19
                                      Vaziuok i Airija. Cia rimtai, be bajeriu. Ten geriausia. Darbo ten visada rasi jei moki anlgiskai siek tiek. Ir apsimokes ten gyventi. Turiu kelis pazistamus, kurie 21-eneriu issiuntinejo cv, susirado darba, susipakavo daiktus ir isvaziavo. Dirba oro uoste, viesbuciuose, salia Dublino, kur didelis keleiviu srautas. Be jokiu problemu isikure - issinuomojo buta, nusipirko masina, kompa. Taip pradeti visai neblogai, po to galima galvoti apie platesnes perspektyvas.
                                      Jei nori likti Lietuvoj - varyk i Vilniu - stok i Univera. Gausi bendrika. Darba ne pati normaliausia, bet susirasti imanoma. Po keliu kursu darba pagal profesija (daugiau maziau) rasi be problemu.

                                      P.S.: dar viena galimybe UK.
                                      Our deepest fear is not that we are inadequate. It is that we are powerful beyond measure. Who are we to be brilliant, gorgeous, talented ? Actually, who are you not to be? As we let our own light shine, we unconsciously give other people permission to do the same.

                                      Comment


                                        #20
                                        Parašė alonso
                                        na klausk kokio liuto ar dzipo..
                                        As neturiu supratimo Man tas nebuvo aktualu, tai nesidomejau. Bet kiek atmintis nesa is nuogirdu, tai uz 200 Lt + komunaliniai patarnavimai, tai gal ir realu, bet bus ne "liuksas"

                                        Comment

                                        Working...
                                        X