Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Mūsų gyvūnai

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Comment


      Parašė Irma Rodyti pranešimą
      Bet tai koks miiiielas.. Tektų tokį nuo manęs slėpti, užniurkyčiau
      Katinai ne tokie, kad leistusi užniurkomi
      ______________
      The Division Bell

      Comment


        Parašė enigma Rodyti pranešimą
        Katinai ne tokie, kad leistusi užniurkomi
        Žinoma. Man jų būdas puikiai pažįstamas. Orūs plėšrūnai
        Paskutinis taisė Irma; 2013.08.02, 14:10.
        *******
        Miestai.net Fb

        Comment


          galbut zinote kaip susirasti sio nuostabaus bokserio seimininkus ?

          Parašė Ežiukas Rodyti pranešimą
          Sioke tokia " ekspozicija " mano gyvuno :
          Toby - baltas bokseris. Gymes Panevezyje, augo ir gyvena Kedainiuose:

          Atvaizdas


          Atvaizdas


          Atvaizdas


          Atvaizdas


          Atvaizdas


          Atvaizdas


          Atvaizdas


          Atvaizdas




          ieskau sio bokserio Toby seiminiku labai butu malonu susirasti ta zmoguti turiu keleta labai svarbiu klausimu !

          Comment


            Jau ~16 metų kai auginu vėžlį, ir dar nepamenu tokio sausio mėnesio, kai jis dar nebūtų nuėjęs žiemos miego...
            No one really knows
            Which way the wind blows

            Comment


              Mano suo: kazkada papostinau sita foto Wikipedijoj Weimaranerio puslapyje kaip ilgo plauko pavyzdi, tai dabar ko gero viena labiausiai paplitusiu sitos veisles nuotrauku internete:

              There is nothing more dreadful than imagination without taste (J. W. Goethe).

              Comment


                O cia nesena labai vertinga studija apie tai, kad sunys tustinasi pagal zemes magnetini lauka - beveik visada atsisuke Siaures-Pietu kryptimi. Idomu kodel ne Rytu-Vakaru?
                There is nothing more dreadful than imagination without taste (J. W. Goethe).

                Comment


                  Savo katės nuotrauką jau esu įdėjęs į čia, tačiau šį kart naujesnė foto. Pavasarį bus 15 metų.

                  Comment


                    Atrodo patyrusi labai ...
                    There is nothing more dreadful than imagination without taste (J. W. Goethe).

                    Comment


                      Mano 18 metų katinas, kurio fotografijos patiko netgi australams...

                      1.

                      2.

                      3.
                      ,, - Il parait que monsieur est decidement pour les suivantes.
                      - Que voulez-vous, madame? Elles sont plus fraiches."

                      Comment


                        Mano šeimos narys pirmomis naujųjų metų dienomis:
                        https://www.youtube.com/watch?v=8tu2nKya0q0

                        Comment


                          Maniškiai
                          Vanilė (Takso, Spanielio mišrunas, Iš prieglaudos)

                          Varėnė (Nežinau kas su kuo bet lygtais mišrunas, parsivežta iš Varėnos)

                          Ir katė Krokė (gavom iš vienos bobutės labai seniai. Namie ją šiap vadinam tiesiog Kate)
                          Mano nuotraukas naudoti be mano leidimo DRAUDŽIAMA!!!

                          Comment


                            2005 metai. 1,5 mėnesio kačiukas. Du mėnesius auginom, paskui padovanojom kaimynams.

                            Paskutinis taisė AutoLiet; 2016.05.08, 17:09.

                            Comment


                              Musė



                              sorry už kokybę

                              Comment


                                Manosios "zviozdos" žiniatinkly


                                namų aplinkoje (čia rodo kaip iki virtuvės nukeliaut reiktų )
                                sorry užkokybę.Fotografuota, matyt, su Nokia 3310


                                ir šiaip atsipūtę


                                Max & Punky crew.
                                Kuris Pankis jau atspėsit. Vienas lauktas, kitas "netyčiukas". Myliu abu kaip vaikus, bet būna ir su tapke prasivažiuoju disciplinos vardan.
                                Jie skolingi nelieka. Jų dėka supratau, jog paltą/drabužius reikia derinti prie turimos katės/katino spalvos
                                Paskutinis taisė Viešnia; 2016.09.27, 20:49.

                                Comment


                                  Mūsų šeimos narė.



                                  Comment


                                    Nežinau, gal buvo jau kur apie tai diskusija, bet nuo gegužės 1 priėmė reikalavimus per metus sužymėti savo gyvūnus.

                                    Kaip jums tas čipavimas, priimtina ar kelia kažkokias daugeliui žinomas asociacijas? Aš tai žadu katiną nuvežti šią savaitę. Jam jau greit 10 metų (kažkada dėjau čia jo mažo nuotraukas), bet aktyvus, bajavas, dažnai būna lauke. Paskui kad nesugalvotų nesužymėtų gyvūnų laikyti benamiais ir išvežinėti į prieglaudas. Na ir jeigu neduok Dieve, gyvūnui nutiktų kokia bėda, reikia turėti galimybę jį surasti ir padėti, o ne palikti "natūraliai atrankai".

                                    Bet kaip suprantu, kažkokios galimybės stebėti gyvūno buvimo vietą čipai nesuteikia, nors būtų gerai. Deja, yra liūdnos patirties su tuo - 2007 metais mūsų buvusią katę užgriuvo kaimynų malkos, rado jos lavoną tik po nemažo laiko. O gal laiku spėjus būtų galima būtų buvę jai padėti?
                                    Paskutinis taisė Tomizmas; 2021.05.04, 12:23.
                                    Snowflakes will attack U <3

                                    Comment


                                      Parašė Tomizmas Rodyti pranešimą
                                      Nežinau, gal buvo jau kur apie tai diskusija, bet nuo gegužės 1 priėmė reikalavimus per metus sužymėti savo gyvūnus.

                                      Kaip jums tas čipavimas, priimtina ar kelia kažkokias daugeliui žinomas asociacijas? Aš tai žadu katiną nuvežti šią savaitę. Jam jau greit 10 metų (kažkada dėjau čia jo mažo nuotraukas), bet aktyvus, bajavas, dažnai būna lauke. Paskui kad nesugalvotų nesužymėtų gyvūnų laikyti benamiais ir išvežinėti į prieglaudas. Na ir jeigu neduok Dieve, gyvūnui nutiktų kokia bėda, reikia turėti galimybę jį surasti ir padėti, o ne palikti "natūraliai atrankai".

                                      Bet kaip suprantu, kažkokios galimybės stebėti gyvūno buvimo vietą čipai nesuteikia, nors būtų gerai. Deja, yra liūdnos patirties su tuo - 2007 metais mūsų buvusią katę užgriuvo kaimynų malkos, rado jos lavoną tik po nemažo laiko. O gal laiku spėjus būtų galima būtų buvę jai padėti?
                                      Iš Aliuko gi galima atsisiųsti GPS antkaklių.

                                      666-asis mano pranešimas

                                      Comment


                                        Parašė Egiuxz Rodyti pranešimą

                                        Iš Aliuko gi galima atsisiųsti GPS antkaklių.

                                        666-asis mano pranešimas
                                        Na tuos antkaklius ne kiekvienam katinui uždėsi. Mūsiškiam dar kai buvo jaunas nupirkdavom antkaklį nuo parazitų, tai labai jo nemėgo ir vis rasdavo būdą nusiplėšti

                                        Dabar kartą per mėnesį įtrinam kuprą specialiu skysčiu nuo erkių ir kitų gyvių, bet irgi baisiai nekenčia tos procedūros. Jį galima tik glostyti!
                                        Paskutinis taisė Tomizmas; 2021.05.04, 13:03.
                                        Snowflakes will attack U <3

                                        Comment


                                          Laikyk katę ant lenciūgo.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X