Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

"dielas"

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    "dielas"

    sveiki. atsirado man cia toks "dielas"

    rengiu projekta - Lietuvos prezentacija jauniems uzsienio turistams norvegu, anglu, vokieciu kalbomis. gal turit patarimu, ka butent reiktu aplankyti jaunimui Lietuvoje (under 1, t.y. ka jie joje galetu gauti, ko negautu kokioje Norevegijoje ar pietu europos kurortuose? turekit omeny, kad sis projektas orentuotas i jaunima, tad jiems visokie Karo muziejai - turbut nusisvilpt butu geriausiai pradedant pramogomis, baigiant kitais laisvalaikio praleidimo budais.

    sis projektas turetu buti baigtas si savaitgali, tad ir laiko daug nebeliko..


    butu, visai grazu, jei kiekvienas pasiulytu, ka aplankyti savo mieste, truputis aprasymu, nuotrauku. zodziu, viskas bus isleista tokiomis brosiurelemis aciu jums.


    Prie ruso man buvo geriau

    #2
    suskyrsciau siek tiek temomis:
    1.gamta (ka joje butu galima parodyti?)
    2.entertainments (sportai (gal kazkas netradicisko?), klubai ir pan)
    3.salies kultura, istorija (kodel gi ne? aisku, nevedziosi po muziejus uz rankos paemes, bet aprodyt kad ir kokias rumsiskes, kodel gi ne?)
    4.poilsis (kaip zinoma vakarieciai megsta "isdribusiu bambu" atostogas. kur dar, be palangos, butu galima visiskai atsipalaiduoti?
    5. "shopingas". cia be komentaru


    Prie ruso man buvo geriau

    Comment


      #3
      Parasyk, kad del alkoholio vartojimo Lietuvoj under 18 negalioja
      O jei rimtai tai net neisivaizduoju ka jie galetu aplankyt. Aisku parasyt apie didziausias sventes, kas per jas dedas. Tik aisku lankyt Lietuva turbut galima tik vasara, ns neisivaizduoju ka atvykeliams cia veikt ziema?
      Vilnius? Kaunas?? Klaipėda!!!

      Comment


        #4
        Pas mane sekmadieni skandinavai atvaziuoja bet cia jie vaziuoja tikrai ne Karo muzieju apziureti, o jie cia atvaziuoja pigiai , na dar tiesa projekto rasyti

        o siaip tai:
        VLN senamiestis
        Gruto parkas
        Neringa
        Siaip tai dar gali paieskoto informacijos apie kaimo turizma
        Pigus SNAPSAS

        Siaip dabar as galvoju kad rimtai jaunimeliui is uzsienio, Lietuvoje nera ka ir veikti

        Gero projekto

        Comment


          #5
          nu cia sunkiau tikriausiai ir nebuvo galima sugalvot as tai siulyciau, jog cia, LT, butu kazkokia tai grupele bendraamziu, su kuriais tie skandinavai susipazintu ir man rods lietuvaiciai jau pasistengtu kaip pralinksmint svecius nu tikrai nzn ka dar tau pasiulius...

          Comment


            #6
            Kagi baigesi ir kitos eurolygos varzybos, deja zydukai pralaimejo dviem taskais, tai Zalgiris lieka trecias savo grupeje.

            Gaila is tikro, bet zydukai turejo galimybe laimeti varzybas, bet deja S.Jasikevicius issibaudovo likus 2 minutems iki finalines sirenos...

            Pastebejau kad ispanu ir zyduku varzybos si karta ziureti buvo idomiau, nei Zalgirio, itempimas jautiesi, nors sunku pasakyti "live" ziurejau tik po Zalgirio varzybu.


            Dar karta su Zalgirio pergale

            Comment


              #7

              Valio zalgiriui !!! nemanau, kad tai l.itakos tolimesnes zalgirio eigos, kad likom treti. Dar syk valio!!!

              Comment


                #8
                griztant prie temos, tai cia daugelis jaunu turistu atvyksta tik pigiai, gerai pabaliavot ir viskas.

                Comment


                  #9
                  Ką aplankyt? Kauno senamiestį aprodyt, barus Nuvest į Žalgirio rungtynes, parodyt, kas per dalykas yra kašis.

                  Comment


                    #10

                    man rods jie sunkiai skirtu zoles rieduly nuo kases

                    Comment


                      #11
                      man rods jie sunkiai skirtu zoles rieduly nuo kases
                      Gali būt Visokių žmonių būna...

                      Comment


                        #12
                        aciu uz info, bet nieko taip konkreciau, isskyrus kelis, nieko ir nepaminejot


                        Prie ruso man buvo geriau

                        Comment


                          #13

                          sorry, bet as tikrai nezinau ka dar pasiulyt...

                          Comment


                            #14
                            Paintbola Kauno forte ;]

                            Comment


                              #15
                              Cia vienas is galimu variantu:
                              1.
                              2. Jei veiksmas vyksta Klaipedoje zr. 3 punkta; jei veiksmas vyksta Vilniuje zr. 4 punkta.
                              3. Eiti i "Meridiana", uzsilipti i stieba ir...
                              4. Eiti prie prezidenturos ir...

                              Comment


                                #16


                                aciu visiems uz patarimus, nors ir nelbai rimtus

                                edd tiesa sakant daugiausiai bus taikomasi i Kauna ir Vilniu. taipogi kaimo sodybos, Palanga (vasara) ir




                                Prie ruso man buvo geriau

                                Comment


                                  #17
                                  alonso: Nepilnamečius girdysi?

                                  Comment


                                    #18
                                    tech, ne ne toks keliones tikslas. bet visi patys zino, kad Lietuvoj skaniausias alus, uz maziausia kaina


                                    Prie ruso man buvo geriau

                                    Comment


                                      #19
                                      atsivezk juos vasara i Klaipeda, i Juros svente nieko geriau turbut ir nesugalvosi
                                      Westside is the best ! :jura:

                                      Comment


                                        #20
                                        Parašė alonso
                                        tech, ne ne toks keliones tikslas. bet visi patys zino, kad Lietuvoj skaniausias alus, uz maziausia kaina
                                        Žalgirio alus skaniausias

                                        Comment

                                        Working...
                                        X