Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Diskusija apie seksualines orientacijas Lietuvoje ir pasaulyje

Collapse
X
 • Filtrai
 • Laikas
 • Show
Clear All
new posts  kad čia į teisibe nelabai panašu Tikrai negalima remtis nei religinių šeimos organizacijų, nei kokių nors homoseksualų organizacijų tyrimais. Tyrimai turėtų būti nepriklausomi, atlikti kompetentingų ir autoritetą turinčių mokslininkų. Užtenka tą pačią frazę "Homosexual Parents Study" įrašyti į google naujienas ir pasimato visai kitokie tyrimų rezultatai.

  Pats pirmas išmestas variantas:

  Scientists agree that children raised by same-sex couples are no worse off than children raised by parents of the opposite sex, according to a new study co-authored by a University of Oregon professor.
  The new research looked at 19,000 studies and articles related to same-sex parenting from 1977 to 2013.

  dailymail.co.uk

  Comment


   /\ įdomu, kokie socialiniai santykiai būna homo poroje. Nes homo vyrų požiūris į vyrus turėtų būti kitoks, spėju Kaip ir homo moterų. Tai reiškia, kad vaikas mažiau paveldėtų būdingo priešiškumo tai pačiai lyčiai. Nes tarp vyrų kaip ir tarp moterų yra gana arši konkurencija. Homo vyras gal nežiūrės kaip vilkas į kitą homo vyrą?
   Paskutinis taisė andyour; 2015.07.02, 00:43.

   Comment


    man ta tema sunku kažką komentuoti, bet aš labiau esu linkęs tikėti genais, kad asmenybės pagrindą sudaro jie ir kad identiškų genų rinkinio dvyniai užaugtų maždaug panašūs, nepaisant to, kad vienas augtų homoseksualioje, kitas heteroseksualioje šeimoje, ar šeimoje su viena mama, vienu tėvu ar vien seneliais. Žinoma auklėjimas ir aplinka tikriausiai irgi nemenką dalį asmenybės formavime sudaro, bet aplinka tai nėra vien tėvai, tai ir mokykla, televizorius, internetas, draugai. Man rodos tėvų auklėjimas mūmyse užimą mažesmę dalį, nei mes kartais galvojame. Beto kokias tie tėvai mums vertybes skiepija, greičiausiai priklauso nuo tų tėvų asmenybės, o ne seksualinės orientacijos, manau būtų daug tėvų tiek tarp hetero, tiek tarp homo, kurie mokytų tiek į vieną, tiek į kitą lytį nežiūrėti kaip į vilkus

    Comment


     Čia vienas tų atvejų, kai apima neapsakomas džiaugsmas, kai suvoki, kokia bekraštė bedugnė skiria mus ir juos.

     Delfi:
     Maskvos gatvėse pademonstravo meilę tarp vyrų: kokios reakcijos pasipylė

     Sakiau anksčiau ir vėl pasikartosiu: kaip faking gerai, kad mes nebeturime nieko bendro su ta pamažu dvesiančia, prasigėrusia ir degradavusia "šalimi".
     Paskutinis taisė John; 2015.07.14, 01:50.
     Flickr || 2014 in retrospect: Minsk|Wien|Bangkok|Hong Kong|Shenzhen|Shanghai|Beijing|Guangzhou

     Comment


      Sutinku... ziauriai cia buvo... idomu kad kai rusu ordos vaziuoja atostogaut i Vakaru europos (kur geju vedybos ir susikabinimai uz rankuciu yra visiskai priimtini ir legalus) kurortus, elgiasi kaip niekur nieko viskas grazu ir net turbut i koki gay prida nueina paziuret ir pasilinksmint...grizta i Rossija - spjaudosi, keikiasi bei uzgaulioja.

      Kuo maziau Rossijos ir jos kulturos Lietuvoj tuo geriau.
      "I just want you to know that, when we talk about war, we're really talking about peace." —Washington, D.C. June 18, 2002


      - George W. Bush President of the USA

      Comment


       Jeruzalėje gėjų parado metu subadyti 6 žmonės
       http://www.15min.lt/naujiena/aktualu...ones-57-518988

       Comment


        Kuo skiriasi šių mažumų vertinimas Lietuvoje ir čia?

        – Na, Londonui prireikė trisdešimties metų, kad situacija imtų gerėti. Rytų Europoje ji kur kas blogesnė. Aišku, Lietuvoje nėra taip blogai kaip Rusijoje ar Ukrainoje. Lietuvoje požiūris gerėja, ir aš manau, kad viena to priežasčių – Rusijoje tvyranti homofobija. Šiuo metu noras prieštarauti Rusijai ypač aktualus, tad lietuviai ima labiau toleruoti seksualines mažumas ir dėl to, kad Rusijoje jos netoleruojamos. Bando būti geresni.
        įdomu ar išties taip

        Comment


         Manau, kad taip, man asmeniškai smagu, kad mes tolstame nuo Rusijos šiuo klausimu.
         AZ.Baku | FI.Vaasa | SR.Paramaribo | SE.Lund | DZ.Annaba

         Comment


          Nereikėjo ilgai laukti.

          Delfi:
          Maskvietišką eksperimentą pakartojo Vilniaus gatvėse

          Du rankomis susikibę vyrai Maskvos ir Kijevo centruose buvo iškeikti, apstumdyti ir sumušti. DELFI aiškinosi, kaip į viešai rankomis susikibusius vyrus reaguojama Vilniuje: Centre ir Stoties rajone.
          Rezultatai tokie, kokių, ko gero, ir buvo galima tikėtis Vilniuje t.y. daugmaž jokių:

          Homoseksualūs vaikinai pasivaikščiojimą pradėjo sostinės Katedros aikštėje. Susikibę už rankų, besišypsantys vaikinai žygiavo Pilies ir Vokiečių gatvėmis. Aplinkiniai ketvirtadienio popietę į juos nekreipė daug dėmesio: dažniausiai palydėdavo smalsiais žvilgsniais.
          Aišku, ko gero, ilgainiui ten jiems bevaikštant būtų kilęs koks incidentas, bet tas faktas, kad tai iškart nesukėlė jokių problemų, kaip Rusijoje arba Ukrainoje, jau šį tą pasako apie visuomenės civilizuotumo lygį Vilniuje. Būtų labai įdomu padaryti tokį eksperimentą Kaune ir Šiauliuose/Panevėžyje. Spėju, rezultatai būtų prastesni, bet nebūtų tokie žiaurūs, kaip Maskvoje.


          Beje, po straipsniu apie eksperiment1 Maskvoje buvo ne vienas vatnikų komentaras iš serijos "Lietuvoje būtų taip pat". Tai kad ne, mielieji. Nėra taip pat, su kuo turbūt reiktų pasveikinti Lietuvą.
          Paskutinis taisė John; 2015.08.04, 23:11.
          Flickr || 2014 in retrospect: Minsk|Wien|Bangkok|Hong Kong|Shenzhen|Shanghai|Beijing|Guangzhou

          Comment


           Parašė John Rodyti pranešimą
           Nereikėjo ilgai laukti.

           Delfi:
           Maskvietišką eksperimentą pakartojo Vilniaus gatvėse           Rezultatai tokie, kokių, ko gero, ir buvo galima tikėtis Vilniuje t.y. daugmaž jokių:           Aišku, ko gero, ilgainiui ten jiems bevaikštant būtų kilęs koks incidentas, bet tas faktas, kad tai iškart nesukėlė jokių problemų, kaip Rusijoje arba Ukrainoje, jau šį tą pasako apie visuomenės civilizuotumo lygį Vilniuje. Būtų labai įdomu padaryti tokį eksperimentą Kaune ir Šiauliuose/Panevėžyje. Spėju, rezultatai būtų prastesni, bet nebūtų tokie žiaurūs, kaip Maskvoje.


           Beje, po straipsniu apie eksperiment1 Maskvoje buvo ne vienas vatnikų komentaras iš serijos "Lietuvoje būtų taip pat". Tai kad ne, mielieji. Nėra taip pat, su kuo turbūt reiktų pasveikinti Lietuvą.
           http://kaunas.kasvyksta.lt/2015/08/0...s-ir-benamius/

           Kaunas:


           Rezultatai nelabai prastesni

           Comment


            Stokholmo priemiestyje, Švedijoje, duris atvėrė senolių namai LGBT žmonėms.

            Šaltinis: First LGBT Retirement Home Opened in Sweden
            Exp@nding h¤rizons

            Comment


             Toks Dovydas Pancerovas:
             Vilniuje esantis Lietuvos Rusų Dramos Teatras paskelbė, kad savo patalpose leis homoseksualių žmonių diskusiją. Tai puikus žingsnis, kuris aiškiai parodo, kad Lietuvos rusai gyvena Vakarų vertybėmis, o ne Kremliaus.
             Aišku, tai baisiai įsiutino prokremlišką partiją Rusų sąjunga. Jos vadas Sergejus Dmitrijavas InfoTV sakė, kad su bendražygiais surinko kelis tūkstančius parašų prieš šitą diskusiją. Kodėl? Nu nes juk "mes su jumis, kaip ir visi kiti, nevaikštom kaip Berlyne nuogi per savo tą prospektą ir nerodome tą savo, suprantat". Aišku, suprantame.
             Argumentai labai rimti, bet nesupratingas Rusų dramos teatro direktoriaus pavaduotojas Deimantas Šatikas į tai lakoniškai atsakė: tegul protestuoja, mes savo pozicijos nekeisime.
             Bet labiausiai šitoje situacijoje man patiko ši moteris iš nuotraukos. Ji sakė, kad yra tikra rusė ir nesupranta, kodėl kažkas nori uždrausti kitiems reikšti savo nuomonę: jie tokie patys kaip ir mes, kodėl jiems reikėtų drausti kalbėti? O paklausta apie Rusų sąjungos poziciją, ji sakė: aš esu rusė, bet aš nieko prieš, juk ne visi vienodi.
             Labai ačiū. Džiaugiuosi, kad tarp mūsų yra tokių šviesių žmonių, kurie griauna mitus ir apie rusus, ir apie vyresnio amžiaus žmonių vertybių.
             Paskutinis taisė balietis; 2016.06.08, 15:10.

             Comment


              Heh, dar vakar per žinias rodė, kad jie viso šito nenori. Matyt, kažkas pagrasino tolerancijos žiedais ką nors pagražint, finansavimą, pavyzdžiui...
              Tvarka bus!

              Comment


               Parašė Egiuxz Rodyti pranešimą
               Heh, dar vakar per žinias rodė, kad jie viso šito nenori. Matyt, kažkas pagrasino tolerancijos žiedais ką nors pagražint, finansavimą, pavyzdžiui...
               Kas jie? Kas grasino? Kokiu finansavimu? Konkrečiau tamsta, o tai sąmokslininkų šiame forume ir taip apstu.

               Aš pvz. žinau, kad dar prieš kelis mėnesius Rusų dramos teatras sutiko priimti šį renginį, ir nuo tada Rusų sąjunga protestuoja, kaip išmanydama.

               http://www.delfi.lt/news/daily/lithu....d?id=71070192

               Bet įdomu ir tamstos versija išgirst, kaip Teatras dar vakar viso šito nenorėjo, ir kaip jiems kažkas finansavimu pagrasino.

               Comment


                Įdomu forumo kovotojų su gėjų propaganda nuomonė.

                Musulmonas teroristas išžudo pusšimtį gėjų, delfio populiariausi komentarai: "apdovanojimą jam", "dar per mažai išžudė", "I Valstybes premija pretinduoja, saunuolis", "Mldc tas kuris issaude tus gejus".

                Ir tai šimtai tokių komentarų, ir daugiau juos laikinančių.

                Ką tokia situacija, jūsų nuomone, sako?

                Klausiu ne dėl to, kad kažkokią beletristinę diskusiją užvesti, bet nuoširdžiai duomiuosi, kokios, jūsų galva, yra visa to priežastys, kad musulmonas teroristas lietuvaičių akyse tampa didvyrys, kai žudo gėjus. Ką gėjai tokio yra padarę, kad yra labiau nekenčiami nei visokie "babajai"?

                Ar jūsų nuomone šie komentarai ir laikai nieko nesako, Lietuva ir taip nepaprastai tolerantiška, o gal visi šie skaičiai tik Kremliaus propaganda?

                Comment


                 Teko ir man permesti akimis delfio komentarus. Greičiausiai viena iš tokio laikų skaičiaus priežasčių yra ta, kad jie buvo surinkti bei komentarai parašyti dar tada, kai nebuvo aiški šaulio tautybė. Gal šitie buduliai galvojo, jog šaudė baltaodis krikščionis Amerikos patriotas? Kai paaiškėjo, jog darbą atliko babajus iš -ano, tada jie pateko į situaciją, kurioje reikia apsvarsyti ko jie labiau nekenčia - gėjų ar babajų.

                 Comment


                  Parašė nesekasi Rodyti pranešimą
                  Įdomu forumo kovotojų su gėjų propaganda nuomonė.

                  Musulmonas teroristas išžudo pusšimtį gėjų, delfio populiariausi komentarai: "apdovanojimą jam", "dar per mažai išžudė", "I Valstybes premija pretinduoja, saunuolis", "Mldc tas kuris issaude tus gejus".

                  Ir tai šimtai tokių komentarų, ir daugiau juos laikinančių.

                  Ką tokia situacija, jūsų nuomone, sako?

                  Klausiu ne dėl to, kad kažkokią beletristinę diskusiją užvesti, bet nuoširdžiai duomiuosi, kokios, jūsų galva, yra visa to priežastys, kad musulmonas teroristas lietuvaičių akyse tampa didvyrys, kai žudo gėjus. Ką gėjai tokio yra padarę, kad yra labiau nekenčiami nei visokie "babajai"?

                  Ar jūsų nuomone šie komentarai ir laikai nieko nesako, Lietuva ir taip nepaprastai tolerantiška, o gal visi šie skaičiai tik Kremliaus propaganda?
                  Nemanau, kad ten genuine komentarai. Kaip ir daugelyje straipsnių, susijusių su JAV, NATO ir Rusija, kur samdyti troliai per proxius masiškai kepa prokremliškus komentarus ir po to klastoja įverčius. Čia kelių ar max keliolikos žmonių darbas, siekiant diskredituoti Lietuvos įvaizdį. Organizuojamas iš patys žinom kur ir kieno naudai.
                  Paskutinis taisė John; 2016.06.12, 18:33.
                  Flickr || 2014 in retrospect: Minsk|Wien|Bangkok|Hong Kong|Shenzhen|Shanghai|Beijing|Guangzhou

                  Comment


                   Ką tokia situacija, jūsų nuomone, sako?
                   Nieko nesako. Realiai tai Lietuvoje didžiausia gėjų problema, kaip gauti paradui tą gatvę, kurios jie nori. Dabar ir tos problemos turbūt nėra. Ir jie dar drįsta skųstis, kad Lietuvoje blogai.

                   Comment


                    Parašė John Rodyti pranešimą
                    Nemanau, kad ten genuine komentarai. Kaip ir daugelyje straipsnių susijusių su JAV, NATO ir Rusija, kur samdyti troliai per proxius masiškai kepaa ir laikina prokremliškus komentarus. Čia kelių ar max keliolikos žmonių darbas, siekiant diskredituoti Lietuvos įvaizdį.
                    Meh. Yra gana lengva pastebėti, kai praeina tokių laikintųjų ir komentuotojų bangos prie tam tikrų straipsnių. Straipsniuose apie gėjus gi, tai yra pastovus srautas visada visuose portaluose. Tai nebent arba tų trolių pagrindinis tikslas yra tokie straipsniai, ir šiai temai jie mobilizuojami operatyviau nei bet kuriai kitai temai, arba visgi didžioji dalis komentarų/laikų yra genuine.

                    Comment


                     Parašė nesekasi Rodyti pranešimą
                     Meh. Yra gana lengva pastebėti, kai praeina tokių laikintųjų ir komentuotojų bangos prie tam tikrų straipsnių. Straipsniuose apie gėjus gi, tai yra pastovus srautas visada visuose portaluose. Tai nebent arba tų trolių pagrindinis tikslas yra tokie straipsniai, ir šiai temai jie mobilizuojami operatyviau nei bet kuriai kitai temai, arba visgi didžioji dalis komentarų/laikų yra genuine.
                     Tokių straipsnių nėra daug, tai jie praktiškai niekada nepraeina pro profesionalius trolius nepastebėti. Su NATO/JAV straipsniais pasitaiko, kad ir praslysta vienas kitas straipsnis, nes tų straipsnių būna daug ir galbūt ne visada spėja viską aprėpti arba laikosi tam tikrų prioritetų ir resource management'o. O gėjų tematikso straipsnių būna gal koks vienas ar pora per savaitę, dėl ko nekyla problemų su jais dirbti. Juo labiau, kad ir visuomenės nuomonė yra tokia truputį gray zone šiuo požiūriu, kas nepasakytina apie JAV/NATO, kur troliams tenka kovoti su visiškai priešinga visuomenės nuomone, dėl ko klastojimą pamatyti būna žymiai lengviau.
                     Paskutinis taisė John; 2016.06.12, 18:39.
                     Flickr || 2014 in retrospect: Minsk|Wien|Bangkok|Hong Kong|Shenzhen|Shanghai|Beijing|Guangzhou

                     Comment

                     Unconfigured Ad Widget

                     Collapse
                     Working...
                     X