Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Šiaip linksma

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Faktas, kad George R. R. Martin'as yra puikus vestuvių planuotojas, bet manau kad jis puikiai tiktų ir vadovauti kurios nors Lietuvos partijos rinkiminiam štabui...

    p.s. George R. R. Martin = Game of Thrones

    Comment




      http://humortrain.com

      Comment


        Tauro apygarda (Stirnos rinktinė)| 立陶宛

        Comment


          Geriau vieną kartą pamatyt, nei šimtą kartų išgirsti.

          Lažinuos- 2017 metais Lietuvos gyventojų skaičius didės.

          Comment


            Jau ta Lenkija...
            Mano nuotraukas naudoti be mano leidimo DRAUDŽIAMA!!!

            Comment


              Nėra ko stebėtis. Sadyba tai rajonas Varšuvoje.
              My Flickr
              My Trainpix

              Comment


                Vakar vakare žiūrėjau filmą "Interstellar", o šiandien toks keistas dalykas nutiko, sutapimas?

                Paskutinis taisė Monteq; 2015.01.30, 12:41.

                Comment


                  LOL
                  Gal Kita laiko juosta?
                  Mano nuotraukas naudoti be mano leidimo DRAUDŽIAMA!!!

                  Comment


                    Parašė rytis001 Rodyti pranešimą
                    LOL
                    Gal Kita laiko juosta?
                    Net sutikrinau laikrodžius panašu, kad forumo laikrodis išsiderinęs arba aš gyvenu alternatyviame laike ir žinau, kas bus ateityje

                    Comment


                      Parašė Monteq Rodyti pranešimą
                      Net sutikrinau laikrodžius panašu, kad forumo laikrodis išsiderinęs arba aš gyvenu alternatyviame laike ir žinau, kas bus ateityje
                      Tai atskleisk man ateiti.
                      O gal aš mergina susirasiu?
                      Mano nuotraukas naudoti be mano leidimo DRAUDŽIAMA!!!

                      Comment


                        Parašė rytis001 Rodyti pranešimą
                        Tai atskleisk man ateiti.
                        O gal aš mergina susirasiu?
                        turiu tau nekokia naujiena

                        Comment


                          Comment


                            Parašė P`q Rodyti pranešimą
                            turiu tau nekokia naujiena
                            Mano nuotraukas naudoti be mano leidimo DRAUDŽIAMA!!!

                            Comment


                              Parašė Monteq Rodyti pranešimą
                              Net sutikrinau laikrodžius panašu, kad forumo laikrodis išsiderinęs
                              Forumo laikrodis nustatytas GMT+3 (t.y. Lietuvos vasaros laiku). Reikia palaukti dar beveik du mėnesius ir viskas bus OK.
                              Visi forumų moderatoriai yra forumo balastas.

                              Comment


                                Parašė Aleksio Rodyti pranešimą
                                Forumo laikrodis nustatytas GMT+3 (t.y. Lietuvos vasaros laiku). Reikia palaukti dar beveik du mėnesius ir viskas bus OK.
                                "Visi laikai yra GMT +2. Šiuo metu yra 19:06." Tiesa, nustatymuose dar galima pasikeist laiką.

                                Comment


                                  6 žmonių nusikalstamas susivienijimas bandant per porą savaičių realizuoti 2 padirbtus banknotus:
                                  http://kaunas.kasvyksta.lt/2015/02/0...-pries-teisma/

                                  Comment


                                    Čia kaip ir Lietuvos pensininkai veganai, nes neįperka nei pieno, nei mėsos.

                                    Comment


                                      Pasaulio bendrijos nublokšti į patį tolimiausią tarptautinio bendradarbiavimo pakraštį, Rusijos diplomatai ir pareigūnai griebiasi, atrodytų, komiškų sprendimų. Ažiotažą spaudoje sukėlęs Maskvos kvietimas oficialaus vizito atvykti Šiaurės Korėjos diktatoriui Kim Jong-unui gerokai nublanksta prieš vakarykštį šios šalies Vidaus reikalų ministerijos (VRM) paskelbtą pranešimą dėl sudarytos „svarbiausios bendradarbiavimo sutarties“ su Zimbabvės kolegomis.
                                      Rusijos pažadai suteikti galimybę savo „kolegoms iš Zimbabvės“ įgyti patirties dar gali būti suprantami, tačiau kokiu būdu Maskva tikisi mokytis antikorupcinių sistemų paslapčių iš savo kolegų Afrikoje, nelabai aišku. Ypač žinant, kad Zimbabvė pasaulyje užima kuklią 158-ą – 9-ą nuo galo – vietą pagal korupcijos lygį.
                                      Visą straipsnį galite rasti http://www.balsas.lt/naujiena/823732...tu-su-zimbabve
                                      https://mvd.ru/news/item/3073313/
                                      Nepirk iš Decathlon, Philips, Nestle, KraftHeinz, Viada, Vičiūnų, Volfas Eng, Procter & Gamble / Gillette
                                      Toblerone, Milka, Dirol, Halls (Mondelez International), Hellmann's, Heineken, Mars, PepsiCo

                                      Comment




                                        Tauro apygarda (Stirnos rinktinė)| 立陶宛

                                        Comment


                                          "nes mes žinome mechanizmus..."

                                          Comment

                                          Working...
                                          X