Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Operacinė sistema

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Furbo Rodyti pranešimą
    o kaip veikia nelegali Windows ? Kaip aktyvuojasi ir t.t.?
    Veikia kaip ir legali. Aktyvuojasi vogtu kodu iš interneto.

    Comment


      WgaTray.exe
      Tauro apygarda (Stirnos rinktinė)| 立陶宛

      Comment


        Parašė LC. Rodyti pranešimą
        Veikia kaip ir legali. Aktyvuojasi vogtu kodu iš interneto.
        Bet kodai juk kainuoja, be to kaip minėjo Vaidas, galioja tik vienam kartui ... galai man nesueina.

        Comment


          Parašė Furbo Rodyti pranešimą
          Bet kodai juk kainuoja, be to kaip minėjo Vaidas, galioja tik vienam kartui ... galai man nesueina.
          Nesąmonių klausi. Yra tam tikras crack'as internete, kuris parsiųstas sugeneruoja kodą, kurį įvedus Windows'ų aktyvavimo metu galima aktyvuoti tuos prakeiktus Windows'us. Nemoku kitaip paaiškint. Netingėk pats pa'googl'inti ir susirastii tinkamą informaciją užuot klausus čia.

          Comment


            Parašė LC. Rodyti pranešimą
            Nesąmonių klausi. Yra tam tikras crack'as internete, kuris parsiųstas sugeneruoja kodą, kurį įvedus Windows'ų aktyvavimo metu galima aktyvuoti tuos prakeiktus Windows'us. Nemoku kitaip paaiškint. Netingėk pats pa'googl'inti ir susirastii tinkamą informaciją užuot klausus čia.
            Dabar kai išaiškinai, man tapo viskas aiškių aiškiausiai. Apie tokius crack'us kurie sugeneruoja kodus girdėjau, dar pats Adobe Photoshop CS2 nusikrekinau. Tik "nedaėjo" apie tai šitoj Windows sistemoj . Dėkui LC.

            Comment


              Sveiki visi (labas)
              jei galit, pabalsuokit šitoj apklausoj.

              Comment


                Pas mane 3, pagrindiniam laptope MacOs, darbiniam laptope 64bit Vista ir 64bit Ubuntu Linux

                Comment


                  Vista.... Ir kaip ta Vista ?

                  Comment


                    Mano tinklinuke Linux Mint 10 ir išmaniajame Linux (Motafoka 2.0.9.2).

                    Comment


                      Sukūriau web'ą specialiai Microsoft Windows OS www.trans.nkk.lt. Norėdami papildyti šį tinklapį, (atsliepimas apie naudojamą Win, arbą straipsnis apie kai kurią Win OS) rašykit man į AŽ (PM) arbą į el paštą vytisjons@gmail.com

                      p.s. tinklapis bus nuolatos atnaujinamas, tad čia dar negalutinis rezultatas.

                      Comment


                        Kažkas iš kosmoso

                        Comment


                          Kompiuterinė WP7 versija
                          Jei rimtai, primena Chrome OS.
                          Bet man vistiek patinka, kur kuistis kiek noriu galiu, pvz. Linux arba Android...
                          Paskutinis taisė Kitas Džiugas; 2011.06.04, 20:54. Priežastis: „noriU“

                          Comment


                            Parašė Jotvingis Rodyti pranešimą
                            Kompiuterinė WP7 versija
                            Jei rimtai, primena Chrome OS.
                            Bet man vistiek patinka, kur kuistis kiek noriu galiu, pvz. Linux arba Android...
                            Jei rimtai, tai matosi, kad ta pati W7, Kai pajungia office'ą ir starto juosta atsiranda, kaip įprastai. Galbūt tik nauja valdymo aplinka sukurta ir viskas. nieko ypatingai įspudingo.
                            Aš tikrai myliu Lietuvą!

                            Comment


                              Noriu paklaust, tų kuria naudoja Mac OS. Ar joje galima naudoti programas kurias galima naudoti Windows terpėja? T.y. ar programos gali būt suderinamos? Pvz, neseniai ieškojau žaidimo Dogz, radau jį, tačiau jis pritaikytas Apple OS (Mac Os). Kai atsisiunčiau, man jo neįdiegė nes jis yra nesuderinamas su Windows. Ir kaip su MS Office programomis? Ar jos gali veikti Mac os sistemoje?

                              Comment


                                yra atskira macine versija ofiso o siaip leidi per emuliatoriu pvz wine ir nera jokiu problemu.

                                Comment


                                  Išleista Windows 10. Kas nors bandė? Komentarų?
                                  kk3

                                  Comment


                                    Parašė Haski Rodyti pranešimą
                                    Išleista Windows 10. Kas nors bandė? Komentarų?
                                    Įsidiegė puikiai. Man patiko visiškai seamless upgrade'as nuo W8.1.

                                    Nors prie W8 buvau visiškai prirpatęs, bet "tradicinė" Start Menu vieta kažkaip instantly paliko labai gerą savijautą. Aš paprastai labai skeptiškai ir su tam tikra panieka žiūriu į MS kritikus (dar nuo XP introdukcijos laikų, kai daug kas mekeno, kaip tai neva "nieko gero" ir kaip ankstesnis W "buvo geresnis"), bet įsidėjęs W10 supratau, kad "tradicinio" Start menu panaikinimas W8, visgi, buvo klaida. Dabar viskas back to normal.

                                    Comment


                                      Aš išbandžiau ją ant savo 7 m. kompiuterio - 2 GB RAM, 2,4 GHz procesorius (Intel "E" serija), NVIDIA GeForce 9500 vaizdo plokštė. Diegiau švariai. Vos tilpau į minimalius reikalavimus, ir iš tiesų, RAMų procentaliai daug daugiau ryja nei Windows XP ar 7. Nieko nedirbant esant prie 70% ramų išnaudojimo nelabai ką benuveiksi. Šiuo atveju padėtų tik fizinė sveikatos būklės gerinimo operacija, o taip tai procesorius "paveža".

                                      Parsisiųsti galite per specialų diegimo vedlį (iš Microsoft puslapio), pasirinkę ar diegtį į esamą kompiuterį atsinaujinti (upgrade) ar į kitą kompiuterį ir atsiųsti ISO failą. Pasirinkę pastarąjį variantą, bus galima nurodyti regioną, kalbą. Jei iš karto pasirinksite lietuvių kalbą, tiek operacinės diegimo operacija bus sulietuvinta, tiek po įdiegimo bus nustatyta pirmoji lietuvių ar kita pasirinkta kalba.

                                      Diegimo metu, arba vėliau, rekomenduoju pasikeisti privatumo nustatymus, išjungti VISAS sekimo funkcijas, aišku jei tai nėra koks nors muliažas. "Šnipinėjimas", vadinu tikraisiais vardais, atėjęs su Windows 8 manęs nežavi, bet ir nepanikuoju labai, juk čia tas pats kas einate Vilniuje pro šimtus stebėjimo kamerų krapštydami nosį. Išmąsčiau, kad menka tikimybė kad atsivers būtent tavo duomenis, greičiau Microsoftas bando sieti kažkokias tendencijas bei, čia jau sąmokslo teorija, bandys pardavinėti mūsų duomenis trečiosioms šalims, juk Windows 10 sąlyginai nemokami, iš ko jie uždirbs? Bet kuriuo atveju - išjunkit sekimo funkcijas.

                                      Jei esate "legalai", t.y. aktyvuoti, per Windows update automatiniu arba rankiniu būdu gausite/gaukite atnaujinimus. Tai bus įrenginių tvarkyklės, ir vienas kitas "Windows saugumo paketas". Man gavo visas tvarkykles ir įdiegė be jokių problemų, nors kažkas buvo su Realtek, bet vėliau pranyko.

                                      Man asmeniškai patiko naujas langų dizainas, bet kartu ir nepatiko. Aero aplinkos jau seniai nebeliko (Nuo win 8), o dabar (Win 10) langų antraštės pasidarė aukštesni ir baltos spalvos, nors dar windows 8 buvo galima keisti spalvas... Dabar tiktais meniu atspalvius tegalima keisti. Baltos spalvos antraštė pritinka prie tamsaus programos fono, bet netinka kai fonas yra tos pačios spalvos. Pvz MessageBox (alert/dialog ar kt.) dizainas man labai nepatiko, nėra nė menkiausios linijos skiriančios pavadinimą nuo turinio, nėra apibrėžtumo.

                                      Dar nelabai patiko Start meniu, abi dalys. "Visos programos" meniu yra pernelyg įrėmintas, trūksta vietos, o ir kiekvienai programai meniu per daug tuščios vietos palikta. Dešinėje pusėje norėjau susiaurinti ir palikti tik per vieną plotį "plačių" plytų, tačiau pasirodė misija neįmanoma. Norėtųsi daugiau galios valdant Start meniu.

                                      Dar viena problema iš Windows 8 laikų - Valdymo skydo išmėtymas per dvi grafines sistemas. Vieni nustatymai vienur - klasikinėje grafikoj, kiti kitur "modernioje" grafikoje.
                                      kk3

                                      Comment


                                        Parašė John Rodyti pranešimą
                                        Įsidiegė puikiai. Man patiko visiškai seamless upgrade'as nuo W8.1.

                                        Nors prie W8 buvau visiškai prirpatęs, bet "tradicinė" Start Menu vieta kažkaip instantly paliko labai gerą savijautą. Aš paprastai labai skeptiškai ir su tam tikra panieka žiūriu į MS kritikus (dar nuo XP introdukcijos laikų, kai daug kas mekeno, kaip tai neva "nieko gero" ir kaip ankstesnis W "buvo geresnis"), bet įsidėjęs W10 supratau, kad "tradicinio" Start menu panaikinimas W8, visgi, buvo klaida. Dabar viskas back to normal.
                                        Malonu, totalitariniai kritikai dažniausiai būna arba visiškai nemokšos, arba užkietėję linuxistai. Aukščiau šiek tiek pakritikavau, nes man bent jau tikrai atrodo kad vos vos trūksta iki pilnos laimės

                                        Ai dar Edge naršyklė. Manau gera, nors niekad nežaisdavau su IE naršykle, pora kartų panaršydavau su kreivais vaizdais. Edge atrodo normaliai viską atvaizduoja, Youtube ir kt. Ir mažiau ramų nei Firefox ar Chrome ima.
                                        kk3

                                        Comment


                                          As nuo ankstyvuju preview buildu naudojau ant savo gaming rigo, tai pasaka. Lyginant su win7 gaudavau pastoviai 10% fps daugiau daugiau maziau visur. Kas nepatiko/nepatinka, kad nVidia sli neveikia (laptopuose), o patys nvidia driveriai visiskas slamstas. Tai susigrazinau I AMD vaizduske ir idealus win baterija irgi gal 5-10min geriau laiko (isvis baterija max 50min tempdavo, kai buvo nauja ).

                                          Toks jausmas, kad spjove I win8 klaida ir isleido patobulintus win7

                                          Comment

                                          Working...
                                          X