Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Architektūros studijos

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    #21
    Parašė LBP Rodyti pranešimą
    Na, galutiniam rezultate vis tiek gyvenimas pavers skaičiuotuvu ir skaitytuvu
    Jeigu liks menininku, tuomet nepavers
    Flickr

    Comment


      #22
      Parašė Lettered Rodyti pranešimą
      Jeigu liks menininku, tuomet nepavers
      Architektas ne menininkas, o gyveniminkas, reikia mokėti viską, kuo daugiau moki tuo geriau.
      Lažinuos- 2017 metais Lietuvos gyventojų skaičius didės.

      Comment


        #23
        Tiesa, gal kas turite stojamųjų piešinius?
        Lažinuos- 2017 metais Lietuvos gyventojų skaičius didės.

        Comment


          #24
          Negrąžina jų
          N N N

          Comment


            #25
            Parašė LBP Rodyti pranešimą
            Negrąžina jų
            reikėjo man prirašyti pavyzdžių
            Lažinuos- 2017 metais Lietuvos gyventojų skaičius didės.

            Comment


              #26
              Noriu studijuoti...

              Sveiki, esu 11-okė ir norėčiau studijuoti architektūrą. Tiesą sakant nieko nesu lankiusi,kas yra susijęs su piešimu,daile. Tik šiais metais pradėjau eiti privačiai pas mokytoją ir namuose laisvalaikiu užsiimu piešimu.Manau turiu kažkiek supratimo apie tai,labiau pradėjau domėtis architektūra, jos sąvokis, taisyklėmis. Taip pat turiu draugę,kuri labai daug man papasakoja apie šias studijas.Tik turiu abejonių ar galima per du metus pasiruosti ir gerai išlaikyti stojamuosius, jei nieko nesi lankęs?Esu pasirinkusi A lygiu-matematika, lietuvių,dailę,istoriją.Fizkika-B lygis, anglų- B1,taip pat turiu braižybą,grafinį dizainą ir visus A lygiu pasirinktų dalykų modulius.Esu kruopši,viską atlieku tvarkingai ir tikliai. Taip pat norėčiau sužinoti, kur geriau studijuoti?VGTU,VDA,KTU? Nors manau man į VDA be šansu ;DDD Kokie buvo 2012m. stojamieji? Ar galima studijuoti architektūrą ištęstinėmis studijomis(neakivaizdinėmis)? Taip pat ,ką galėtumėt patarti,kur gal pasimokyti, į ką labiau reikėtų kreipti dėmesį besimoknat mokykloje? Architektūra reikalauja daug pastangų,darbo,valios,tačiau savęs niekur kitur neįsivaizuoju kaip tik šioje srityje.

              Comment


                #27
                1. Temos pavadinimas neatitinka temos esmės. Architektūra yra tikslus dalykas, tad tai viena iš tikslinių pastabų.
                2. Matyti, kad esi užsibrėžusi tikslo, tad stenkis, nes norėdami ir pasieksi.
                3. Komentare atskleidi nepasitikėjimą savimi, tikiesi kažkokios mistinės paguodos ir paskatinimų, bet jų nesulauksi - turi rūpintis pati savo gyvenimu ir ateitimi - tik tada pasieksi rezultatų, kuriais džiuginsi save ir aplinkinius.
                4. Kai kurie tavo klausimai pateikti ne vietoje - atsakymus gali susirasti savarankiškai.

                To ir linkiu: savęs disciplinuotumo, žinojimo, ko nori ir to siekti atkakliai, bei būtinai - savarankiškumo.

                Sėkmės!
                www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

                Comment


                  #28
                  Parašė Donata-Silvija Rodyti pranešimą
                  Sveiki, esu 11-okė ir norėčiau studijuoti architektūrą. Tiesą sakant nieko nesu lankiusi,kas yra susijęs su piešimu,daile. Tik šiais metais pradėjau eiti privačiai pas mokytoją ir namuose laisvalaikiu užsiimu piešimu.Manau turiu kažkiek supratimo apie tai,labiau pradėjau domėtis architektūra, jos sąvokis, taisyklėmis. Taip pat turiu draugę,kuri labai daug man papasakoja apie šias studijas.Tik turiu abejonių ar galima per du metus pasiruosti ir gerai išlaikyti stojamuosius, jei nieko nesi lankęs?Esu pasirinkusi A lygiu-matematika, lietuvių,dailę,istoriją.Fizkika-B lygis, anglų- B1,taip pat turiu braižybą,grafinį dizainą ir visus A lygiu pasirinktų dalykų modulius.Esu kruopši,viską atlieku tvarkingai ir tikliai. Taip pat norėčiau sužinoti, kur geriau studijuoti?VGTU,VDA,KTU? Nors manau man į VDA be šansu ;DDD Kokie buvo 2012m. stojamieji? Ar galima studijuoti architektūrą ištęstinėmis studijomis(neakivaizdinėmis)? Taip pat ,ką galėtumėt patarti,kur gal pasimokyti, į ką labiau reikėtų kreipti dėmesį besimoknat mokykloje? Architektūra reikalauja daug pastangų,darbo,valios,tačiau savęs niekur kitur neįsivaizuoju kaip tik šioje srityje.
                  Šiaip mokytis laiko yra per akis, tik drįsčiau teigti, jog prioritetai kiek netinkami. Pirmiausia reikia orientuotis į mokslų kokybę, tai yra kalti matematiką, lietuvių(fizika yra atsarginiam variantui, nepatekus į architektūrą eiti į statybos inžineriją). Braižyba kaip disciplina dabar nebūtina, kaip ir kiti šalutiniai dalykai, nes jie mokomi universitete. Į VDA lengviau patekti nei į VGTU( kiek pamenu VDA žemesnių balų reikėjo), bet VGTU aukštesnio mokymo kokybė. Stojamieji nėra sunkus, jie tiesiog reikalauja kūrybiškumo ir erdvinio mąstymo. Šiais metais kaip ir visais prieš tai metai užduoties pobūdis nekito(užduotys ir jų pobūdis yra VGTU svetainėje). Reziumuojant, reikia kalti mokyklinius dalykus, žinoma neužmirštant ir piešimo ir erdvinio mąstymo tobulinimo. Kruopštumas ir kitos savybės dabar nereikalingos, jų prireiks jau studijuojant.
                  Paskutinis taisė Aleksas666; 2012.11.22, 17:42.
                  Lažinuos- 2017 metais Lietuvos gyventojų skaičius didės.

                  Comment


                    #29
                    kodėl manai kad i VDA įstoti be šansų? o į VGTU su šansais?

                    per 2 metus tikrai galima pasiruošti ir įstoti bet kur, nors jeigu nelemta, tai ir 5 metų neužteks.

                    patarčiau VGTU: čia daug aktualių dėstytojų, kūriančių šuolaikinę architektūrą. vgtu tai pat įgysi daugiau žinių apie teritorijų planavimą, konstrukcijas, normatyvus ir t.t. VDA kiek kitoks požiūris į projektus, be to, architektūrą dėsto prieš kelis dešimtmečius projektavę žmonės, bet bendrai irgi viskas normaliai. KTU buvau kai pats svarsčiau kur stoti, darbų lygis paliko prastą įspūdį.
                    Paskutinis taisė [sp]; 2012.11.22, 17:55.
                    Reikia fotografo?

                    Comment


                      #30
                      Parašė Donata-Silvija Rodyti pranešimą
                      Sveiki, esu 11-okė ir norėčiau studijuoti architektūrą. Tiesą sakant nieko nesu lankiusi,kas yra susijęs su piešimu,daile. Tik šiais metais pradėjau eiti privačiai pas mokytoją ir namuose laisvalaikiu užsiimu piešimu.Manau turiu kažkiek supratimo apie tai,labiau pradėjau domėtis architektūra, jos sąvokis, taisyklėmis. Taip pat turiu draugę,kuri labai daug man papasakoja apie šias studijas.Tik turiu abejonių ar galima per du metus pasiruosti ir gerai išlaikyti stojamuosius, jei nieko nesi lankęs?Esu pasirinkusi A lygiu-matematika, lietuvių,dailę,istoriją.Fizkika-B lygis, anglų- B1,taip pat turiu braižybą,grafinį dizainą ir visus A lygiu pasirinktų dalykų modulius.Esu kruopši,viską atlieku tvarkingai ir tikliai. Taip pat norėčiau sužinoti, kur geriau studijuoti?VGTU,VDA,KTU? Nors manau man į VDA be šansu ;DDD Kokie buvo 2012m. stojamieji? Ar galima studijuoti architektūrą ištęstinėmis studijomis(neakivaizdinėmis)? Taip pat ,ką galėtumėt patarti,kur gal pasimokyti, į ką labiau reikėtų kreipti dėmesį besimoknat mokykloje? Architektūra reikalauja daug pastangų,darbo,valios,tačiau savęs niekur kitur neįsivaizuoju kaip tik šioje srityje.
                      Nepamenu stojamojo balo šių metų, bet užpraeitų riba nemokamo buvo ~18.6. Pamenu, nes pats tais metais stojau į aukštąją, tik kadangi nemokėjau piešt tai teko rinktis kitą specialybę(VGTU). Iškart galiu sakyti kad braižyba nėra būtina, bet labai palengvina mokymąsi pirmą semestrą, nes ten dalis dalykų ateina nuo mokyklinės braižybos. Kas jų nesupranta tenka patiems aiškintis, nes dėstytojai neišaiškina labai gerai arba nepersistengia.
                      O du metai, kad pasiektum reikiamus balus, labai realu. Tik bent pats baigęs supratau, kad bent lietuvių kalbos balas tikrai neatspindi kalbos mokėjimo.
                      http://www.efoto.lt/user/29794/nuotraukos

                      Comment


                        #31
                        dėl braižybos, tai aišku naudinga, bet vis tiek mokykloje metus ar 2 dėstoma tai, kam universitete skiriama 1 paskaita
                        Reikia fotografo?

                        Comment


                          #32
                          Parašė [sp] Rodyti pranešimą
                          dėl braižybos, tai aišku naudinga, bet vis tiek mokykloje metus ar 2 dėstoma tai, kam universitete skiriama 1 paskaita
                          Vat būtent, aš turėjau keletą pamokų per vienerius metus ir guess what, man iš to, ką gavau per pamokas nieko neprireikė, per pamokas man nedėstė, kas yra frontalioji, horizontalioji ir profilioji projekcijos, nepaisant to viską ir dar daugiau sužinojau per pora paskaitų.
                          Lažinuos- 2017 metais Lietuvos gyventojų skaičius didės.

                          Comment


                            #33
                            Mokykloje daugiausiai dėmesio reikia skirti matematikai, istorijai ir anglų, trumpiau sakant, tam, kokių egzaminų reikės, o architektūra papildomai galėsi domėtis kuomet įstosi, t.y. ir mokinsies ir visas laikas galės būt skiriamas tos srities tobulinimui.

                            Draugiškai primenu, jog norint studijuoti nemokamai, bus privaloma išlaikyti anglų k. egzaminą B2 lygiu.

                            Comment


                              #34
                              Parašė Traf Rodyti pranešimą
                              Mokykloje daugiausiai dėmesio reikia skirti matematikai, istorijai ir anglų, trumpiau sakant, tam, kokių egzaminų reikės, o architektūra papildomai galėsi domėtis kuomet įstosi, t.y. ir mokinsies ir visas laikas galės būt skiriamas tos srities tobulinimui.

                              Draugiškai primenu, jog norint studijuoti nemokamai, bus privaloma išlaikyti anglų k. egzaminą B2 lygiu.
                              rimtai? įdomu ar daug pažįsti žmonių, kurie tik su moykliniais dalykais įstojo į architektūra (VGTU AF ar VDA)? yra dar papildomų egzų stojant į šitą specialybę.
                              Paskutinis taisė [sp]; 2012.11.22, 20:00.
                              Reikia fotografo?

                              Comment


                                #35
                                Parašė Traf Rodyti pranešimą
                                Mokykloje daugiausiai dėmesio reikia skirti matematikai, istorijai ir anglų, trumpiau sakant, tam, kokių egzaminų reikės, o architektūra papildomai galėsi domėtis kuomet įstosi, t.y. ir mokinsies ir visas laikas galės būt skiriamas tos srities tobulinimui.

                                Draugiškai primenu, jog norint studijuoti nemokamai, bus privaloma išlaikyti anglų k. egzaminą B2 lygiu.
                                Wtf dabar jau reikės anglų laikyti , nepavydžiu vaikams...
                                Lažinuos- 2017 metais Lietuvos gyventojų skaičius didės.

                                Comment


                                  #36
                                  Parašė [sp] Rodyti pranešimą
                                  rimtai? įdomu ar daug pažįsti žmonių, kurie tik su moykliniais dalykais įstojo į architektūra (VGTU AF ar VDA)? yra dar papildomų egzų stojant į šią specialybę.
                                  Na, turėjau galvoj, kad, aišku, visada domimės tuo, su kuo ketiname sieti ateitį, tačiau daugiausia dėmesio ir koncentracijos į tą dalyką skirsime universitete.
                                  O kolkas ne mažiau svarbūs dalykai yra tie, kurių egzų reiks. Žinau, kad be matematikos, lietuvių, anglų ir pasirenkamai istorijos/antros užsienio/biologijos arba IT egzaminų yra ir stojamasis egzaminas, bet, kadangi niekad stojamojo architektūros nelaikiau, tai nelabai ir žinau.

                                  Comment


                                    #37
                                    Parašė Traf Rodyti pranešimą
                                    Na, turėjau galvoj, kad, aišku, visada domimės tuo, su kuo ketiname sieti ateitį, tačiau daugiausia dėmesio ir koncentracijos į tą dalyką skirsime universitete.
                                    O kolkas ne mažiau svarbūs dalykai yra tie, kurių egzų reiks. Žinau, kad be matematikos, lietuvių, anglų ir pasirenkamai istorijos/antros užsienio/biologijos arba IT egzaminų yra ir stojamasis egzaminas, bet, kadangi niekad stojamojo architektūros nelaikiau, tai nelabai ir žinau.
                                    tai va, nesuklaidink žmogaus
                                    yra kompozicijos ("entry-level projektavimo") egzas, turintis didžiausią koeficientą, akademinio piešimo egzas ir arch istorijos testas.
                                    Reikia fotografo?

                                    Comment


                                      #38
                                      Piešti reikia mokėti ir gerai tą mokėti, kaip meno istoriją. Gavus nors iš vienos dalies(viso trys) nulį visas egzaminas neįskaitomas ir kandidatas praranda teisę stoti į specialybę nepriklausomai nuo mokyklinių egzaminų balų.
                                      Lažinuos- 2017 metais Lietuvos gyventojų skaičius didės.

                                      Comment


                                        #39
                                        Aš išvis nenoriu laikyti to anglu egzo ;// bet reiks... Iš anglu B1 lygio turiu -7 ,gal datempsiu iki 8 bet nedaugiau.Iš matematikos 10kl. turėjau -8 o dabar 11 klasej A lygiu turiu-7,lietuviu taip pat-7.Mokykloje tikrai nemažai mokausi, tačiau kartais tie rezultatai neatitinka pažymio. Bet kad ir kaip būtų architektūros neatsisakysiu ir bandysiu stoti ,nors žinau,tikrai bus labai sunku.Taip esu šiek tiek nepasitikiniti savimi,nes nesu nieko lanksiusi su piešimu ir man kyla abejonės ar tai sugebėsiu(kad paskui skaudžiai nereikėtų nusivilti ir bereikalingai viltis).Tačiau kaip sako jei yra tiklas- jį pasieksi. Labai ačiū visiems už patarimus,į juos tikrai atsižvelgsiu

                                        Comment


                                          #40
                                          Na braižybą pasiėmiau,nes maniau , kad ji bus tikrai reikalinga. O kas liečia universitetus tai kiek girdėjau ir skaičiau, kad norint patekti į VDA yra labai sunku.Nors man nėra jokio skirtumo , koks universitetas.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X