Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Tavo fotoaparatas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Sveikinimai įsigijus naują aparatą
    Mano galerija Flickr'yje

    Comment


      Ačiū ačiū
      www.donatas-mazeika.lt

      Comment


        gal galit patarti kaip issirinkt sk. fotika ? turetu but neblogas, rejx panoramines fotkes daryt ir maketus fotkint is arti, esu statuos, taj va, galvoju cia paieskot, y ka labiausiai kreipt demesi?

        Comment


          Parašė batman
          gal galit patarti kaip issirinkt sk. fotika ? turetu but neblogas, rejx panoramines fotkes daryt ir maketus fotkint is arti, esu statuos, taj va, galvoju cia paieskot, y ka labiausiai kreipt demesi?
          Pagal save aš tau patarčiau pažiūrėti Canon EOS 350D/Digital Rebel XT. Žinoma daug kas priklauso ir nuo piniginės storio.



          Na o čia gali rasti apie truputėlį pigesnius, tačiau ne blogiausius fotoaparatus.

          Comment


            Na 20d pranoksta 350d ir kaina ir kokybe.

            Comment


              Parašė specz
              Na 20d pranoksta 350d ir kaina ir kokybe.
              Canon EOS-20D profesionalus ir kol kas analogų neturintis fotoaparatas. Jei fotografija ne tik pomėgis, bet ir darbas tada žinoma rekomenduočiau EOS-20D. (Pačiam seilė varva kaip jo noriu ). Tik 500 dolerių kainų skirtumas stabdo. Už papildomus $500 galima nusipirkti neblogą papildomą objektyvą arba susimokėti 1 mėnesio buto nuomą

              Comment


                Parašė batman
                gal galit patarti kaip issirinkt sk. fotika ? turetu but neblogas, rejx panoramines fotkes daryt ir maketus fotkint is arti, esu statuos, taj va, galvoju cia paieskot, y ka labiausiai kreipt demesi?
                Visos skaitmenines muilines iki 1000 lt daugiau ar maziau vienodos, kokia ir beziuretum.
                O jei gali sau leisti normaliam fotikui skirti 2500 lt plius dar tiek pat optikai, tada manau kad ne cia si klausima, vertetu kelti.

                Comment


                  Parašė themonk
                  Canon EOS-20D profesionalus ir kol kas analogų neturintis fotoaparatas. Jei fotografija ne tik pomėgis, bet ir darbas tada žinoma rekomenduočiau EOS-20D. (Pačiam seilė varva kaip jo noriu ). Tik 500 dolerių kainų skirtumas stabdo. Už papildomus $500 galima nusipirkti neblogą papildomą objektyvą arba susimokėti 1 mėnesio buto nuomą
                  Gal nevertetu klaidinti zmoniu, paziurek ka ir tavo duotas linkas raso:
                  Gruoblėtas magnio lydinio korpusas – tai pirmasis ženklas, kad “Canon EOS 20D” yra neįprastas fotoaparatas. Jame panaudotas patobulintas antros kartos CMOS technologijos vaizdo daviklis užtikrina ypatingą nuotraukų kokybę fotografuojant didžiausia – 8,2 mln. taškų raiška. Tai pirmasis pusiau profesionalus skaitmeninis veidrodinis fotoaparatas, savo galimybėmis, sparta ir įvairiapusiškumu nenusileidžiantis juostiniams veidrodiniams.

                  O siaip as nesakau, geras sis fotikas, tik kad siai dienai nevertas tu pinigu, kiek uz ji norima.

                  Comment


                    xXx, jei įdėmiai skaitai, tai mano rekomendacija yra - Canon EOS 350D/Digital Rebel XT. Ir ko tu viskuo nepatenkintas Niekas čia žmonių neklaidina. EOS-20D sėkmingai naudojamas profesionalų. Todėl jį drąsiai galima priskirti prie profesionalių fotoaparatų.

                    Designed for advanced amateurs, photojournalists, wedding photographers and professionals, the EOS 20D digital SLR combines speed, image quality and ruggedness with compact size and light weight to deliver the highest performance in its class.

                    Comment


                      Na jis 350d galimybiu toli grazu neisnaudos, teciau visgi jei reikia kokybes ir investicijos i ateiti, tai lieka daugmaz tie patys: eos 350D; eos 300D (senesnis 350D modelis); Nikon 70D. Pastaraji pats pasirinkciau, juolab kad kaina gana pataukli. Beabejo jei tau dirbant reikes tikrai geros kokybes neapsieisi su defoultiniu objektyvu, tad vertetu pirkti fotoparado tik body (be optikos) ir issiaiskinus kokio tau reikia, nepagaileti pinigu objektyvui.

                      Comment


                        Parašė themonk
                        xXx, jei įdėmiai skaitai, tai mano rekomendacija yra - Canon EOS 350D/Digital Rebel XT. Ir ko tu viskuo nepatenkintas Niekas čia žmonių neklaidina. EOS-20D sėkmingai naudojamas profesionalų. Todėl jį drąsiai galima priskirti prie profesionalių fotoaparatų.
                        1.As net labai patenkintas.
                        2.As tik pacitavau, tai ka tu rasai ir ka raso viename tavo minetu saitu.

                        Comment


                          Parašė xXx
                          1.As net labai patenkintas.
                          2.As tik pacitavau, tai ka tu rasai ir ka raso viename tavo minetu saitu.
                          Na tu ir veikėjas. Tavęs šitame forume prašo pagalbos, patarimo kokį optimaliausią variantą išsirinkti, o tu ieškai neatitikimų tinklapiuose pateiktoje info.
                          Vienu žo, susidariau labai teigiamą nuomonę apie tave Turi gerą jumoro jausmą, net per 35 min nuskrieji iki Vilniaus , esi nepiktas, tik šiaip priekabus, gerai supranti fotografiją (turbūt ir pas fotografuoji), puikus kritikas, nevynioji š... į vatą - tiesiai šviesiai pasakai ką galvoji apie tau asmeniškai nepatikusius veikėjus ir jų darbus, politikoje esi bokštas , turbūt skaitai labai intelektualias knygas ir žiūri tokius pat filmus, labai moki su visais bendrauti, visada argumentuotai pateiki savo nuomonę. Aš tik stebiuosi iš kur pas tave tiek teigiamos energijos.

                          Comment


                            Viska lemia zmogaus aura ir karma

                            Comment


                              Parašė themonk
                              Na tu ir veikėjas. Tavęs šitame forume prašo pagalbos, patarimo kokį optimaliausią variantą išsirinkti, o tu ieškai neatitikimų tinklapiuose pateiktoje info.
                              Vienu žo, susidariau labai teigiamą nuomonę apie tave Turi gerą jumoro jausmą, net per 35 min nuskrieji iki Vilniaus , esi nepiktas, tik šiaip priekabus, gerai supranti fotografiją (turbūt ir pas fotografuoji), puikus kritikas, nevynioji š... į vatą - tiesiai šviesiai pasakai ką galvoji apie tau asmeniškai nepatikusius veikėjus ir jų darbus, politikoje esi bokštas , turbūt skaitai labai intelektualias knygas ir žiūri tokius pat filmus, labai moki su visais bendrauti, visada argumentuotai pateiki savo nuomonę. Aš tik stebiuosi iš kur pas tave tiek teigiamos energijos.
                              Siame forume, pagalbos autorius kazin ar sulauks, nes kiek pastebejau, nera dalyviu kurie naudotusi, jau siek tiek rimtesneis fotikais. Yra kas turi 300eos, bet ne apie tai kalba eina.
                              Antra, jei nori teisingai fotika isrinkti ir pateikti pasiulymus, bei kriterijus visus, juodas darbas, kuriam reikia skirti laiko nemazai, o uz aciu, kazin ar kas darys, isskyrus pati susidomejusi.
                              Trecia, pasiepiau tave, nes mali kad kakiu malunas, o veliau galvoji ka parasei, kad ir apie profu fotikus, vienu zodziu, kurio zodzio nesupratai, sakyk

                              Comment


                                Parašė xXx
                                Trecia, pasiepiau tave, nes mali kad kakiu malunas, o veliau galvoji ka parasei, kad ir apie profu fotikus, vienu zodziu, kurio zodzio nesupratai, sakyk
                                O aš negalvoju nei kai rašau, nei tuo labiau kai parašau...O kam? Darau visai taip kaip tu, išdykėli

                                Comment


                                  Parašė themonk
                                  O aš negalvoju nei kai rašau, nei tuo labiau kai parašau...O kam? Darau visai taip kaip tu, išdykėli
                                  Na cia, tau kaip patogiau aisku

                                  Comment


                                    Pastebėjau, kad daugelis (jeigu ne visi) akcentuoja optinį zoom'ą ir megapixelių skaičių. Zoom'as gerai, bet perkant fotiką reikėtų atkreipti dėmesį ne tik į zoom x o ir į skylės dydį. Kuo didesnė skyle, tuo daugiau objektyvas praleidžia šviesos -> galima statyti mažesnį ISO -> mažesnis matricos triukšmas -> kokybiškesnės nuotraukos -> mažiau darbo photoshope
                                    Dabar apie megapixelius. Kuo daugiau, tuo geriau, bet reikia atkreipti dėmesį dar ir į pačios matricos fizinį dydį (mm x mm). Esant tam pačiam pixelių skaičiui ir fiziškai didesnei matricai vienareikšmiai geresnė didesnioji. Kuo mažesnė matrica, tuo pixeliai mažesni (lyginam vienodo taškų skaičiaus matricas), o tai reiškia daugiau broko, daugiau triukšmų ir t.t. ir pan. Dažnai gamintojai pix skaičių nurodo, o matricos dydžio ne. Tenka ieškot internete. Nieko nepadarysi Šiaip rekomenduoju pasiskaityt http://www.afanas.ru/video/photo.htm. Atsiras aiškumas kas yra kas skaitmeninėje fotokameroje .

                                    Comment


                                      Dėkui už info
                                      Mano galerija Flickr'yje

                                      Comment


                                        Maniskis Sony P52. Neblogas fotikas, bet antra kart tokio nepirkciau
                                        Kaunas yra Kaunas

                                        Comment


                                          Noreciau paprasyti kad patartumet koki skaitmenini fotika galeciau nusipirkt, aisq man nereikia "zverisko" na tokio normalaus.
                                          "Klaipėda - Laisvu stiliumi"

                                          Comment

                                          Working...
                                          X