Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Tavo fotoaparatas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    As ne profesionalas... man jis nereikalingas... kaip ir daugumai...

    Comment


      tai kam tada tau veidrodis reikalingas? galejai sutaupyti kruva pinigu nusipirkdamas ultrazooma.
      www.tomflagman.com

      Comment


        O ka? Veidrodinius tik profesionalai perka?

        Comment


          tuomet pats sau priestarauji...

          Parašė x21 Rodyti pranešimą
          O ka? Veidrodinius tik profesionalai perka?
          www.tomflagman.com

          Comment


            Parašė x21 Rodyti pranešimą
            O ka? Veidrodinius tik profesionalai perka?
            Raw irgi ne tik profesionalai naudoja.
            Got sun in my face, sleeping rough on the road

            Comment


              Parašė FlagMan Rodyti pranešimą
              tuomet pats sau priestarauji...
              Nepastebejau...

              Raw irgi ne tik profesionalai naudoja.
              O kas dar?

              Comment


                Negaliu niekaip suprast vieno dalyko, jei zmogus turi pinigu, jei jis jaucia malonuma fotografuodamas jis gali ir Canon mark'a nusipirkt ar galu gale Haselblad'a. Kam svarstyt ka jis galejo uz tiek pirkt, o ko jis negalejo pirkt.
                Zmones nebukit juokingi.

                Paaiskinkit man savoka profesionalas? O, kas lieciant, del RAW formato, bent jau jusu minimi profesionalai, butent sporto zanro (isskirciau) fotografus kurie fotografuoja jpeg formatu.
                Paskutinis taisė _Bead_; 2009.01.25, 13:42.
                R. Dichavičius: „Turi būti alkanas fotografijos“

                Comment


                  Turėti veidrodini fotiką ir niekada nenaudoti raw, tai nesamonė. Nemažai prarandi.... Nebent iškarto viska gerai nusistatai fotike,tada jau tau nereikia raw'o nors nemanau,kad taip gerai viską iškarto padarai.

                  Comment


                    Parašė x21 Rodyti pranešimą
                    O kas dar?
                    Mėgėjai. Nu aš tarkim nelabai įsivaizduoju, kodėl reiktų fotografuoti miestą naktį (kuriame pilna skirtingos spalvos šviesos šaltinių ir kuomet faktiškai visada tenka ieškot optimalaus baltos spalvos balanso) tiesiai į jpeg. Be to, raw apskritai duoda daugiau galimybių koreguoti vaizdą ir nereikia sukti galvos dėl failo kopijos pasidarymo prieš redaguojant, nes bet kada gali spragtelėti pele ant opcijos "revert to shot settings". Komfortas.
                    Got sun in my face, sleeping rough on the road

                    Comment


                      Parašė x21 Rodyti pranešimą
                      Nesutinku. RAW reikalingas profesionalams. DSLR-like jiems neskirtas. Jei muiline turi RAW, tai tai ne daugiau, nei reklamine fiška...
                      ...kaip ir megapikseliai...
                      na as ne PRO bet kada paskutini kadra i jpg dariau nepamenu
                      Neišmeskite spalvų

                      Comment


                        Tie kam reikalingas RAW, perka fotikus su RAW. O tie, kam jis nereikalingas (o tokiu tikrai dauguma), perka muilines... arba DSLR-like...
                        As nesakau kad RAW nereikalingas, as sakau kad nevisiems reikalingas. Jei jis butu reikalingas Himler'iui jis nepirktu SX10 IS...

                        Comment


                          Parašė dts Rodyti pranešimą
                          na as ne PRO bet kada paskutini kadra i jpg dariau nepamenu
                          Xm... gal reik ir man pabandyti...

                          Comment


                            tuomet tu irgi busi praktiskai profesionalas. pabandyk
                            www.tomflagman.com

                            Comment


                              Ne uz ka! Ka jus kalbat! Jokiu budu! Niekada gyvenime... nebusiu profi...

                              Comment


                                Kiekvienas dirba taip kaip jam patogu. Man rawus sutvarkyti uzima 2gubai maziau laiko nei jpg, o efektas 3gubai geresnis ir kokybiskesnis. Dazniausiai buna priesingai ir jpg tausoja zmonems laika, apsaugo nuo jiems bereikalingu konvertavimu ir etc. ne nekalbant apie uzimama vieta ir kadru skaiciu korteleje. Is esmes viska ka darai raw gali pasidaryti ir jpg, netgi tapati jpg gali atsidaryti per raw tvarkykle ir turesi lygiai tapati lankstuma. Reziume jei turi savo pastovia darbo eiga ir sugebi viska efektyviai isnaudoti, gali laimeti nemazai laiko, uzimamos vietos, fotografavimo greicio ar kokybes, priklausomai nuo to ko tau reikia, pasirinkes tiek .jpg tiek .raw ir jokio skirtumo ar tai dslr ar slr-like

                                Comment


                                  Neseniai pakeičiau labai seną muilinę į truputį naujesnę - Fujifilm J110W. Gal girdėję atsiliepimų?

                                  Comment


                                    Parašė Cholerikas Rodyti pranešimą
                                    Kiekvienas dirba taip kaip jam patogu. Man rawus sutvarkyti uzima 2gubai maziau laiko nei jpg, o efektas 3gubai geresnis ir kokybiskesnis....
                                    Pradėjau ir aš fotkinti i RAWus. Daug klausimu kol kas turiu, bei disko vieta greičiau tirpsta, o apskritai esu patenkintas rezultatais. Panašu kad ir toliau fotkinsiu i RAWus.

                                    Comment


                                      Parašė x21 Rodyti pranešimą
                                      Pradėjau ir aš fotkinti i RAWus. Daug klausimu kol kas turiu, bei disko vieta greičiau tirpsta, o apskritai esu patenkintas rezultatais. Panašu kad ir toliau fotkinsiu i RAWus.

                                      Nu va pabandei ir patiko rezultatas

                                      Comment


                                        Parašė Edgazas Rodyti pranešimą
                                        Nu va pabandei ir patiko rezultatas
                                        Šitas forumas priverte... na ir dėkui jam už tai....

                                        Comment


                                          Labas,
                                          Gal rasau ne i tema, bet nzn i kokia skilti galeciau sios informacijos gauti. Tai pradedu; atsitiko taip, kad turiu fotoaparata skaitmenini (tik juostelini) minolta X-300s su objektyvu MD Zoom 28-70mm 1:3,5-4,8 Japan, taciau neturiu naudojimo instrukcijos. Gal zinote kur gauti sio fotiko naudojimo instrukcija, nes sak, kad jis gerai fotkina. O jei nera kaip gauti instrukcijos tai gal eina kur ji parduoti, bent jau objektyvas tai tikrai naudingas. Laukiu atsakymo. Aciu

                                          Comment

                                          Working...
                                          X