Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Tavo fotoaparatas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Norejau paklaust kaip Canon powershot a700 nieko modelis? Gal kas nors galit apie ji papasakot kokie jo trukumai ir pliusai.
    Paskutinis taisė _Bead_; 2006.07.30, 14:15.
    R. Dichavičius: „Turi būti alkanas fotografijos“

    Comment


      pazystamas turi a620. nu man ten kazkotais jie visi vienodi. tai sako kad laimingas. ziurejau fotkes. matosi kad jis nefotografas, tai ir iso automatinis, tai kai nustato, tai prie kazkurio ir triuksmauja. nu yra yra. o pliusai.. nesidomejau. pabandyk kur tais internete aprasymu pasieskot.

      Comment


        Parašė Jamsonn
        pazystamas turi a620. nu man ten kazkotais jie visi vienodi. tai sako kad laimingas. ziurejau fotkes. matosi kad jis nefotografas, tai ir iso automatinis, tai kai nustato, tai prie kazkurio ir triuksmauja. nu yra yra. o pliusai.. nesidomejau. pabandyk kur tais internete aprasymu pasieskot.
        Aciu ir uz tiek internete skaiciau gan neblogi atsiliepimai, zinoma ir nuo fotografo dauk kas priklauso
        R. Dichavičius: „Turi būti alkanas fotografijos“

        Comment


          klausimelis iskilo.


          kiek lietuvoj kainuotu nusipirkti objektyva nikonui. na ne ten koki superini o paprasta, tarkim pradziai su dslr'ui.

          Comment


            Parašė Jamsonn
            klausimelis iskilo.


            kiek lietuvoj kainuotu nusipirkti objektyva nikonui. na ne ten koki superini o paprasta, tarkim pradziai su dslr'ui.
            www.vilbra.lt
            www.foto.lt

            Čia jei naujų ieškai. Naudotų ieškok skelbimų puslapiuose
            Kaip po dykumą blaškiausi

            Comment


              Žiūrint "Vilbros" kainyną, reikia turėti omeny, kad jie gana noriai dalina nuolaidas
              Praėjusią savaitę pirkau objektyvą, krepšį ir filtrą, ir paprasčiausiai pasiteiravęs, ar galėčiau gauti nuolaidą, už viską sumokėjau 110 Lt (beveik 10% ) mažiau (tiesa, iš pradžių vietoj nuolaidos siūlė ~40 Lt vertą UV filtrą )
              Paskutinis taisė Vaidas; 2006.08.07, 20:17.

              Comment


                Parašė Vaidas
                Žiūrint "Vilbros" kainyną, reikia turėti omeny, kad jie gana noriai dalina nuolaidas
                Praėjusią savaitę pirkau objektyvą, krepšį ir filtrą, ir paprasčiausiai pasiteiravęs, ar galėčiau gauti nuolaidą, už viską sumokėjau 110 Lt (beveik 10% ) mažiau (tiesa, iš pradžių bandė įsiūlyti 40 Lt vertą UV filtrą )
                Pritariu- kaip rodo praktika, šiais laikais paisderėti galima visur
                Kaip po dykumą blaškiausi

                Comment


                  Dar reikia turėti galvoje, kad „Vilbra“ paprastai siūlo ir didesnes pradines kainas Šiandien man pagaliau atsiuntė poliarizacinį filtrą, nors dėl poprasčio oro išmėginti jo kaip ir nepavyko. Prie to paties dar paėmiau ir Nikon 50mm f/1,4D AF, pro kurį dabar ir sveikinuosi

                  Mano galerija Flickr'yje

                  Comment


                    ^ kokius objektyvus turi?as daba galvoju apie telephoto arba wide angle.

                    Comment


                      heh- sveikiju su pirkiniu Patikslink tik- ėmei Nikkor ar Sigma?
                      EDIT- nuėjau pagal nuorodą ir pamačiau, kad Nikkor
                      Kaip po dykumą blaškiausi

                      Comment


                        Parašė El_Greco
                        ^ kokius objektyvus turi?as daba galvoju apie telephoto arba wide angle.
                        Gamyklinius 18-55mm f/3,5-5,6 ir 55-200mm f/4-5,6, Sigma 17-70mm 2,8-4 macro ir naujausią. Galvoju apie Sigma 70-300 APO ir taip pat kokį nors plačiakampį, bet konkrečios kandidatūros dar nėra

                        @vytauc Ačiū. „Vilbra“ tai vadina Nikon 50MM F1.4 AF NIKKOR D
                        Mano galerija Flickr'yje

                        Comment


                          Parašė Mantaz
                          Gamyklinius 18-55mm f/3,5-5,6 ir 55-200mm f/4-5,6, Sigma 17-70mm 2,8-4 macro ir naujausią. Galvoju apie Sigma 70-300 APO ir taip pat kokį nors plačiakampį, bet konkrečios kandidatūros dar nėra
                          aisqmas

                          Comment


                            Sigma išleido 30mm/f1.4 EX DC HSM stiklą Olympus'ui (ir visai 4/3 sistemai). Dabar laukiu rimtesnių apžvalgų. Jei atsiliepimai bus teigiami- reiks pamąstyti rimčiau apie įsigyjimą šio daikto.
                            Kaip po dykumą blaškiausi

                            Comment


                              Parašė vytauc
                              Sigma išleido 30mm/f1.4 EX DC HSM stiklą Olympus'ui (ir visai 4/3 sistemai). Dabar laukiu rimtesnių apžvalgų. Jei atsiliepimai bus teigiami- reiks pamąstyti rimčiau apie įsigyjimą šio daikto.
                              Šis buvo mano pirmasis variantas, kai galvojau apie f/1,4 objektyvą, visgi teko paskaityti prastų atsiliepimų dėl AF, o ir šiaip jo naudotojai netryško entuziasmu jį turėdami (ko negalima pasakyti apie mano pirkinį), negana to, bjaurybė sunkokas ir didokas Apsisprendimą nulėmė, kad 50mm bus galima panaudoti šiek tiek plačiau (pvz. portretams).
                              Mano galerija Flickr'yje

                              Comment


                                Parašė Mantaz
                                Šis buvo mano pirmasis variantas, kai galvojau apie f/1,4 objektyvą, visgi teko paskaityti prastų atsiliepimų dėl AF, o ir šiaip jo naudotojai netryško entuziasmu jį turėdami.
                                Būtent dėl to ir nutariau palaukti rimtesnės apžvalgos
                                Kaip po dykumą blaškiausi

                                Comment


                                  Parašė vytauc
                                  Būtent dėl to ir nutariau palaukti rimtesnės apžvalgos
                                  Čia yra šiokia tokia apžvalga
                                  http://www.photozone.de/8Reviews/len...0_14/index.htm
                                  Mano galerija Flickr'yje

                                  Comment


                                    Parašė Mantaz
                                    Jo- žinau šį puslapiuką, bet ten Sigma bandoma su kitais aparatais. Kaip ji elgiasi ant 4/3 dar nesu matęs, tad laukiu kokios apžvalgos Kaip alternatyvą Panasonic (o realiai Leica) išleis 35 f1,4- tas tai turėtų būti neblogas. Galų gale yra labai išgirtas Zuiko 50 f2, bet jį pirksiu tik jeigu neko šviesesnio už priimtiną kainą nerasiu.
                                    Kaip po dykumą blaškiausi

                                    Comment


                                      As zadu isigyti http://www.elektrozona.cz/_pics/OLYMJU600.jpg
                                      :buksvx:

                                      Comment


                                        o kiek kainuotu paprasciausias defaultinis objektyvas nikonui.

                                        Comment


                                          Parašė Jamsonn
                                          o kiek kainuotu paprasciausias defaultinis objektyvas nikonui.
                                          Taigi gali pirkti fotoaparatą su gamykliniu objektyvu.

                                          http://www.foto.lt/do/products/view/?id=506

                                          Šiaip gali ir pats pasidomėti užuot klausinėjęs tokių paprastybių
                                          Mano galerija Flickr'yje

                                          Comment

                                          Working...
                                          X