Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Tavo fotoaparatas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Mantaz
    Ačiū. Smagus ir tavo daikčiukas, taigi taip pat sveikinimai O filtrui man jau nebepakako lėšų, bet kitą savaitę ketinu tokį įsigyti
    Jei neklystu, šio objektyvo sriegio diametras - 77mm?
    Teks nemažai išleisti filtrui

    Comment


      Parašė Vaidas
      Jei neklystu, šio objektyvo sriegio diametras - 77mm?
      Teks nemažai išleisti filtrui
      Kainos Vilbroje šiam objektyvui svyruoja nuo 150 iki 350 Lt, be to dar turbūt reikės paimti perėjimą savo tolimui objektyvui.

      O čia šioks-toks makro palyginimas

      Objekto ilgis yra apie 2,5 cm, šis kadras darytas su gamykliniu (f/5,6; 1/4")


      Su naujuoju (f/4,5; 1/4"). Buvo galima ir arčiau, tik objektyvas jau būtų pradėjęs mesti šešėlį
      Mano galerija Flickr'yje

      Comment


        na yr šioks toks skirtumas
        Kaip po dykumą blaškiausi

        Comment


          Taaaaaip .....man sunku prisilyginti prie visu jusu. Turiu kashkokia digcamera namie ,bet man patinka ( ir uztenka ) mano ,,sonikes,,
          Visada po ranka ir kokybes uztenka.
          Viking Laws

          Comment


            O baa......... o kur prapuole manishkis prisegtukas ???
            Yess.. radau!
            http://http://www.sonyericsson.com/s...=pp1&pid=10245
            Viking Laws

            Comment


              Parašė vytauc
              Sveikinimai, Mantai. Paskaitinėjau apie šį stiklą- gerulis Tikiu, kad tavo rankose jis pavirs dar geresnių kadrų serija šiame forume

              Aš, savo ruožtu, jau 2 dienas negaliu atsidžiaugti štai šiuo daiktu:

              ZUIKODIGITAL 14-54mm 1:2.8-3.5

              Tuo pačiu įsigijau ir neblogą poliarizatorių, tai dabar belieka laukti savaitgalio kai galėsiu prasinešti su juo kur nors rimčiau
              Kaip matau stipriai ginkluojatės. Šiandien taip pat įsigijau vieną šovinį palyginus su jūsų patrankomis - cirkuliarinį poliarizacinį filtrą. Nekantrauju pabandyti.
              Šiap filtrų galima rasti:
              http://www.sergita.lt/m2product.php?mID=7
              Čia ne reklama, o šiaip info.

              Lauksim gerų kadrų.

              IT. Sicilija
              PT. 11 dienų Portugalijos keliais
              LT. Kaunas 2009.01.04

              Comment


                Kalbant apie objektyvus, mano dabartinis wish-listas (tikiuosi, pirkimo eilės tvarka ):

                Sigma 70-300mm APO DG Macro F4-5.6
                Nikkor 50mm F/1.8
                Sigma 10-20mm F/4-5.6

                Comment


                  Pirmuosius 2 planuoju imti su nikon d50 body. Geras pasirinkimas. ;]

                  Comment


                    Kadangi neimsi kit'o, ar netrūks plataus kampo?
                    Kai nusipirkau Z2 galvojau, kad turiu 10x zūmą ir platus kampas niekam nereikalingas, tačiau kai gavau savo D50 ir pirmą kartą su 18-70 išėjau į miestą, supratau, kaip aš klydau Būtent dėl to kai susitaupysiu daugiau pinigų, tikriausiai pradėsiu gana rimtai žvalgytis į 10-20mm

                    Comment


                      Kit`as visiskas muilas, nenoriu as jo imti. 18-70 taviskis butu labai neblogas variantas, bet man jau perbrangus, o 50mm fix`as man labai pravers portretams, apskritai jis yra labai sviesus lengvas kompaktiskas greitas ir astrus. Zinoma uzknis lakstyti su juo ir kampo didesnio truks, bet kito varianto nematau, o ir siaip anksciau ar veliau vistiek as ji butinai pirkciau.

                      Comment


                        Parašė Giedra70
                        Kaip matau stipriai ginkluojatės. Šiandien taip pat įsigijau vieną šovinį palyginus su jūsų patrankomis - cirkuliarinį poliarizacinį filtrą. Nekantrauju pabandyti.
                        Šiap filtrų galima rasti:
                        http://www.sergita.lt/m2product.php?mID=7
                        Čia ne reklama, o šiaip info.

                        Lauksim gerų kadrų.

                        sergita, kaip kurias prekes pardavineja labai su dideliu antkainiu. Netingekit pasieskoti pigiau, ypac filtrus.

                        Nauja mano svetaines versija: -
                        Atnaujinta senoji svetaines versija - naujas foto albumas Zamość (Lenkija)

                        Comment


                          Parašė eNjoy
                          Sveiki, kaip pastebėjau, tai čia yra nemažai nusimanančių apie fotoaparatus, tai va, turiu klausimą. Ketinu pirkti Canon Powershot A700 fotiką. Ar vertą? Šiaip nesu kažkoks meninkas ar panašiai, tiesiog reikalingas fotikas kokį baliuką pafotkint, išvykas gamtoj, na žodžiu toks buitintis aparačiukas reikalingas, tiesa, bus galima ir čia Kauno projektų foto įmest. Dėkui už patarimus
                          Sios klases fotikuose mazai kas skiriasi, galima net rinktis pagal patinkama dizaina ir kaip guli rankoje.

                          Nauja mano svetaines versija: -
                          Atnaujinta senoji svetaines versija - naujas foto albumas Zamość (Lenkija)

                          Comment


                            Parašė specz
                            Kit`as visiskas muilas, nenoriu as jo imti. 18-70 taviskis butu labai neblogas variantas, bet man jau perbrangus, o 50mm fix`as man labai pravers portretams, apskritai jis yra labai sviesus lengvas kompaktiskas greitas ir astrus. Zinoma uzknis lakstyti su juo ir kampo didesnio truks, bet kito varianto nematau, o ir siaip anksciau ar veliau vistiek as ji butinai pirkciau.
                            As prie savo turimu prijungiau Nikkor AF 50mm f/1.4D. Galiu pasakyti tik tiek, kad rekomenduoju, geras objektyvas ir ne tik portretams skirtas

                            Nauja mano svetaines versija: -
                            Atnaujinta senoji svetaines versija - naujas foto albumas Zamość (Lenkija)

                            Comment


                              Parašė samot
                              sergita, kaip kurias prekes pardavineja labai su dideliu antkainiu. Netingekit pasieskoti pigiau, ypac filtrus.
                              CLP filtra 52mm pirkau Vilniuje iš Sauliaus už 40 LT (indiskas).

                              IT. Sicilija
                              PT. 11 dienų Portugalijos keliais
                              LT. Kaunas 2009.01.04

                              Comment


                                Parašė samot
                                As prie savo turimu prijungiau Nikkor AF 50mm f/1.4D. Galiu pasakyti tik tiek, kad rekomenduoju, geras objektyvas ir ne tik portretams skirtas
                                Neprastas pirkinys. Šį arba atitinkamą Sigmos 30mm ateityje taip pat norėčiau įsigyti Gal gali įmesti kokį pavyzdėlį su parametrais, kaip jis veikia fotografuojant prieblandoje?
                                Mano galerija Flickr'yje

                                Comment


                                  Parašė Giedra70
                                  CLP filtra 52mm pirkau Vilniuje iš Sauliaus už 40 LT (indiskas).
                                  Zinau ta Sauliu, maciau jo kainas, buvo atsiuntes man i el.pasta. Atrodo mazos. Bet siu Omax filtru as nezinau ir nesu bandes, sunku kazka pasakyti, kokia ju kokybe ir t.t.
                                  Tu manau galesi parasyti atsiliepimus apie Sauliaus siulomus indiskus filtrus.

                                  Nauja mano svetaines versija: -
                                  Atnaujinta senoji svetaines versija - naujas foto albumas Zamość (Lenkija)

                                  Comment


                                    Parašė Mantaz
                                    Neprastas pirkinys. Šį arba atitinkamą Sigmos 30mm ateityje taip pat norėčiau įsigyti Gal gali įmesti kokį pavyzdėlį su parametrais, kaip jis veikia fotografuojant prieblandoje?
                                    Na sis objektyvas, dabar vienas is mano megstamiausiu, gan daugumoje situaciju ji naudoju. Prieblandoje, kol kas problemu kaip ir neturiu. Vis tik sviesus objektyvas, siuo atveju pasitarnauja.
                                    Bet blykstes vis tik pritrukau, tai dabar prie viso kompletuko, jau keliauja ir Nikon SB-800 blyksne.

                                    Pirmas po ranka pasitaikes pvz:



                                    Nors ir nuotrauka turi palikta exif'a, bet pateiksiu, kad nereiketu ieskoti:
                                    Nikon D70s
                                    2006/06/01 20:52:19.2
                                    JPEG (8-bit) Fine
                                    Image Size: 699 x 465
                                    Lens: 50mm F/1.4 D
                                    Focal Length: 50mm
                                    Exposure Mode: Aperture Priority
                                    Metering Mode: Center-Weighted
                                    1/320 sec - F/2
                                    Exposure Comp.: 0 EV
                                    Sensitivity: ISO 200
                                    Optimize Image: Normal
                                    White Balance: Auto -3
                                    AF Mode: AF-S
                                    Flash Sync Mode: Not Attached
                                    Auto Flash Comp: 0 EV
                                    Color Mode: Mode Ia ( sRGB )
                                    Tone Comp.: Auto
                                    Hue Adjustment: 0°
                                    Saturation: Normal
                                    Sharpening: Auto
                                    Image Comment:
                                    Long Exposure NR: Off
                                    Paskutinis taisė samot; 2006.06.30, 14:01.

                                    Nauja mano svetaines versija: -
                                    Atnaujinta senoji svetaines versija - naujas foto albumas Zamość (Lenkija)

                                    Comment


                                      Dėkui, labai geras fokusas Gal dar turi kokią nuotrauką, darytą menko apšvietimo sąlygomis?
                                      Mano galerija Flickr'yje

                                      Comment


                                        Parašė Mantaz
                                        Dėkui, labai geras fokusas Gal dar turi kokią nuotrauką, darytą menko apšvietimo sąlygomis?

                                        Yra daug nuotrauku, bet reiketu paieskoti. O dabar siek tiek truksta man laiko. Siaip "pramogines" nuotraukas jau nuo sio menesio pradzios tik kaupiu ir archyvuoju, nes nera kada man prie ju prisesti.
                                        Bet kaip prisesiu, butinai idesiu cia.

                                        * * *


                                        Beto Mantaz matau turi nauja pirkini - objektyva.
                                        Puikus objektyvas , belieka man palinketi geru kadru.

                                        Nauja mano svetaines versija: -
                                        Atnaujinta senoji svetaines versija - naujas foto albumas Zamość (Lenkija)

                                        Comment


                                          Parašė samot
                                          Yra daug nuotrauku, bet reiketu paieskoti. O dabar siek tiek truksta man laiko. Siaip "pramogines" nuotraukas jau nuo sio menesio pradzios tik kaupiu ir archyvuoju, nes nera kada man prie ju prisesti.
                                          Bet kaip prisesiu, butinai idesiu cia.

                                          * * *


                                          Beto Mantaz matau turi nauja pirkini - objektyva.
                                          Puikus objektyvas , belieka man palinketi geru kadru.
                                          Tvarkoj, kai turėsi laiko, būtinai įmesk Ir dėkui už sveikinimą, kol kas savo naujuoju stiklu labai džiaugiuosi
                                          Mano galerija Flickr'yje

                                          Comment

                                          Working...
                                          X