Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Tavo fotoaparatas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Sveikas atvykęs į mūsų forumą Šioje forumo skiltyje gali drąsiai siųsti savo bandymus ir tikėtis forumiečių kritikos bei komentarų
    Mano galerija Flickr'yje

    Comment


      Tiek maniškis pentax'as, tiek zenit'as pagedo biškį

      Comment


        Parašė farbrom
        Tiek maniškis pentax'as, tiek zenit'as pagedo biškį
        Tai ką sugebėjai su jais padaryti?
        Kaip po dykumą blaškiausi

        Comment


          Na vienas jau senokai, o kitas... Ekstremalus sportas taip sakant

          Kaip matot, daba tik senas nuotraukas čia dedu

          Comment


            Nu stai viena is pirmuju mano nuotrauku :



            Gal kokios pastabos ?

            thx

            Comment


              Štai čia maniškis Canon Powershot A610

              Comment


                Parašė ^aRaS^
                Nu stai viena is pirmuju mano nuotrauku :

                Gal kokios pastabos ?

                thx

                Kitą kartą susikurk fotografijos subforume naują temą ir ten prašyk patarimų, komentarų, ar vertinimų

                Šiaip geriau būtum fotografavęs "stačiai", nes dabar pastato špilis nukąstas, iš šonų styrantys pastoliai ir kito namo kampas darko vaizdą
                Kaip po dykumą blaškiausi

                Comment


                  Parašė vytauc
                  Po ilgų apmąstymų, skaitymo, konsultacijų ir lyginimo nusprendžiau vistik įsigyti "veidroduką". 350D atkrito iš karto, nes pavartęs rankose supratau, kad jis man "nelimpa"- negaliu pasakyti kodėl.
                  Iš esmės renkuosi tarp Nikono D50 ir Olympus E500. Linkstu link Olympuso, nes jo kitinė optika pasirodė tikrai nebloga, yra ultragarsinis matricos "valytuvas" ir kas svarbiausia- rankose jis man labai malonai "sėdi".
                  Nikonas yra aišku žinomesnė markė, objektyvų antrinė rinka nedaug nusileidžia Canono. Jo ne kitinė optika yra tikrai aukštos kokybės, bet brangi- tai man nepatinka. Nauja Olympuso E klasės optika susilaukė tikrai gerų atsiliepimų ir yra gerokai pigesnė tiek už Canon, tiek už Nikon, bet ją įsigyti yra sudėtingaiu, dėl kol kas mažo populiarumo.
                  Ko gero griebsiu Olympusą- turite dar kokią savaitę, kad atkalbėti
                  Čia yra paprasta 350D, D50 ir E500 palyginimo lentelė:
                  http://www.dpreview.com/reviews/olympuse500/page19.asp
                  Na manes Olimpus'as tikrai nesuviliotu. Kazkaip pasitikejimo jis man nedaro, bei kaip ir veliau del priedu. Nors kaip visada sakau, cia tik mano nuomone

                  Nauja mano svetaines versija: -
                  Atnaujinta senoji svetaines versija - naujas foto albumas Zamość (Lenkija)

                  Comment


                    Parašė samot
                    Na manes Olimpus'as tikrai nesuviliotu. Kazkaip pasitikejimo jis man nedaro, bei kaip ir veliau del priedu. Nors kaip visada sakau, cia tik mano nuomone
                    Linzes ir kitus priedus jam jau vis daugiau firmų pradeda gaminti. Visus priedus pasirodo galiu lengvai gauti Olympuso atstovybėje Vilniuje.
                    Šiandien turėčiau parsigabenti patį aparatą su 2 objektyvais
                    Kaip po dykumą blaškiausi

                    Comment


                      Parašė vytauc
                      Linzes ir kitus priedus jam jau vis daugiau firmų pradeda gaminti. Visus priedus pasirodo galiu lengvai gauti Olympuso atstovybėje Vilniuje.
                      Šiandien turėčiau parsigabenti patį aparatą su 2 objektyvais
                      Sveikinu su nauju pirkiniu Ir mums belieka mums laukti geru kadru
                      O jei siaip kils kokiu klausimu, klausk gal galesiu padeti

                      Nauja mano svetaines versija: -
                      Atnaujinta senoji svetaines versija - naujas foto albumas Zamość (Lenkija)

                      Comment


                        Štai mano naujasai aparac.
                        Nieko kolei kas pakomentuoti negaliu- studijuoju instrukciją (tomelis kaip "Karas ir taika")



                        Tikiusi pateisins sudėtas viltis
                        Kaip po dykumą blaškiausi

                        Comment


                          Parašė L3W
                          Štai čia maniškis Canon Powershot A610
                          Maniškis toks pat
                          Westside is the best ! :jura:

                          Comment


                            Parašė vytauc
                            Štai mano naujasai aparac.
                            Nieko kolei kas pakomentuoti negaliu- studijuoju instrukciją (tomelis kaip "Karas ir taika")



                            Tikiusi pateisins sudėtas viltis
                            Nors pavydas bambą graužia vis vien sveikinu
                            Mano galerija Flickr'yje

                            Comment


                              Parašė vytauc
                              Štai mano naujasai aparac.
                              Nieko kolei kas pakomentuoti negaliu- studijuoju instrukciją (tomelis kaip "Karas ir taika")



                              Tikiusi pateisins sudėtas viltis
                              Šamanui šamaniškas aprats Sveikinu ir linkiu gerų kadrų

                              Comment


                                Dėkui vyrukai.
                                Šiaip čia pirmas mano veidrodukas po kokių 11-12 metų kai sulūžo mano ZENIT.
                                Reikia dabar viską prisiminti
                                Pirmieji komentarai ir pastebėjimai:
                                1. Kaip ir rašoma daugelyje apžvalgų- labai mažas vaizdo ieškiklis. Kol naudojiesi autofokusu tai dar nieko, bet su rankiniu fokusu tai pradeda erzinti. Teks pirkti ieškiklio didintuvą už ~100 lt, bet tam aš buvau morališkai pasiruošęs.
                                2. Aparatas gerai sukurptas, kai laikai- jauti , kad rimtas daiktas.
                                3. Patogus meniu, labai geras 2,5 colių LCD.
                                4. Visi pagrindiniai nustatymai yra pasiekiami vieno mygtuko paspaudimu- labai patogu.
                                5. Sunkus velnias- po mano Kodak DX7440 svorio skirtumas yra ryškus- ranka net paskaudo

                                Kol kas tiek- normaliai pafotografuoti dar neturėjau laiko. Išsivežu jį su savim į Maskvą- ten jau išbandysiu karo lauko sąlygomis.
                                Kaip po dykumą blaškiausi

                                Comment


                                  Parašė vytauc
                                  Kol kas tiek- normaliai pafotografuoti dar neturėjau laiko. Išsivežu jį su savim į Maskvą- ten jau išbandysiu karo lauko sąlygomis.
                                  Laukiam reportažo
                                  P.S. Sveikinimai!

                                  Comment


                                    Parašė vytauc
                                    Teks pirkti ieškiklio didintuvą už ~100 lt, bet tam aš buvau morališkai pasiruošęs.
                                    O kur čia jų už tokią kainą ieškot?

                                    Comment


                                      Parašė AdisX
                                      O kur čia jų už tokią kainą ieškot?
                                      Olympus atstovybėje Šeškinės gatvėje (tame pačiame pastate su Narbutas ir Ko)
                                      Kaip po dykumą blaškiausi

                                      Comment


                                        As tai neseniai nusipirkau canon power shot A410. Kainavo apie 450 lt. , su kortele 128 mb, gavosi 510 lt. kaip pirmam fotikui manau gerai.




                                        Comment


                                          Sveikinu, history, investavus į aparatą.
                                          Tie Canonai lyg ir neblogos kokybės (net esant ne visai geram apšvietimui).

                                          Šiek tiek investuok ir laiko, sumažindamas nuotraukas iki 800x600. Bus patogiau žiūrėti.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X