Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Tavo fotoaparatas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė vytauc
    Ta pati problema ir man iškilo: parametrai labai įspūdingi, bet Samsungas ligi šiol tik muilines štampavo- ir ne pačias geriausias.

    Pagal kainos/parametrų santykį man šitas kolei kas labiausiai patinka: http://www.fotofabrikas.lt/prekes-1192689.html
    bet esu girdejes nekokius atsiliepimus apie jy

    Comment


      Kagi, iš esmės dabar renkuosi tarp Fuji S9500 http://www.dpreview.com/reviews/fujifilms9000/
      ir Panasonic DMC-FZ30 http://www.dpreview.com/reviews/panasonicfz30/

      Kiek supratau- diskusija apie jų privalumus ir trūkumus internete verda jau senai. Čia radau ko gero išsamiausią palyginimą: http://www.videozona.ru/photo_tests/...Z30_page00.asp

      Nors persiplėšk- širdis krypsta link S9500, nes jis turi aukštesnį ISO ir mažiau "triukšmauja". Iš kitos pusės FZ30 turi 12x optinį priartinimą ir optinį vaizdo stabilizatorių kas yra labai aktualu fotografuojant su dideliu zoom'u be trikojo.
      Daugelis komentatorių pabrėžia, jog fotografuojant lauke prie normalaus apšvietimo- geriau yra FZ30- man kaip tik to ir reikia, nes patalpose aš jo naudoti nesiruošiu.
      Tai net nežinau...

      Galvojau spjauti ir įsigyti paprestesnį veidrodinį fotiką pvz Olympus E500 arba Nikon D50, bet jų "kitinė" optika yra nelabai kokia, o susipirkti normalią reikia dar mažiausiai 1500 lt, o tiek išleisti aš tikrai nepasiryžęs, juo labiau, kad tikrai nesu tiek pasikaustęs, kad išnaudoti visas D-SLR galimybes.

      Tai tokie mano pamąstymai- jei turite kokių komentarų- mielai išklausysiu
      Kaip po dykumą blaškiausi

      Comment


        Labai jau blaskaisi. Jei gauni gera kaina, tai tie du fotikai beveik analogiski. Pasirink ergonomiskesni, grazesni

        As irgi ieskau, bet paprasto Canon G5 ar G6. Nuotrauku kokybei uzteks su kaupu.

        Comment


          Parašė liutass
          Labai jau blaskaisi. Jei gauni gera kaina, tai tie du fotikai beveik analogiski. Pasirink ergonomiskesni, grazesni

          As irgi ieskau, bet paprasto Canon G5 ar G6. Nuotrauku kokybei uzteks su kaupu.
          Taip- blaškausi Ergonomiškesnis Lumix, gražesnis Fuji. Kiekvienas turi savo pliusus- Fuji maitinamas 4 AA tipo akumais arba gerom baterijom, o Lumixas rašo į SD- o jos yra pigesnės ir mano Kodak DX 7440 jas taip pat naudoja
          Kaip po dykumą blaškiausi

          Comment


            Parašė vytauc
            Galvojau spjauti ir įsigyti paprestesnį veidrodinį fotiką pvz Olympus E500 arba Nikon D50, bet jų "kitinė" optika yra nelabai kokia, o susipirkti normalią reikia dar mažiausiai 1500 lt, o tiek išleisti aš tikrai nepasiryžęs, juo labiau, kad tikrai nesu tiek pasikaustęs, kad išnaudoti visas D-SLR galimybes.
            As vis tik geriau rinkciausi Nikon D50, jei ziureciau i ateiti. Gera dezute + kuriai ateityje pagal poreikius ir galimybes parenkama optika.
            Sunku is tikro kazka patarti, nes kiekvienas turi savo poreikius ir tikslus. Kuriu mes nezinome. Gal noresis filmuoti, su D50 to nebus. Bet mano nuomone, jei patinka filmuoti geriau tureti atskirai video kamera, nei kombaina.

            Nauja mano svetaines versija: -
            Atnaujinta senoji svetaines versija - naujas foto albumas Zamość (Lenkija)

            Comment


              Parašė vytauc
              Taip- blaškausi Ergonomiškesnis Lumix, gražesnis Fuji. Kiekvienas turi savo pliusus- Fuji maitinamas 4 AA tipo akumais arba gerom baterijom, o Lumixas rašo į SD- o jos yra pigesnės ir mano Kodak DX 7440 jas taip pat naudoja
              Susidaryk savo nuoziura plius ir minusu sarasa. Ziurek, kuris daugiau surinks +/-

              Comment


                Parašė liutass
                Susidaryk savo nuoziura plius ir minusu sarasa. Ziurek, kuris daugiau surinks +/-
                Be to matyt neapseisiu

                samot,
                Veidrodiniai gąsdina optikos kainomis, o ir pats fotikas brangesnis.
                Nemanau, kad imsiuos meninio fotografavimo, gali pažiūrėt mano reportažus- va tokie ir yra mano poreikiai: daugiau zoom'o, geresnės raiškos, detalizacijos.
                FX30 duoda tikrai gerą univarsalią LEICA optiką kurios man per akis pakaktų. Atkrenta poreikis kaitalioti objektyvus- sensoriaus valyti nereiks. Lumix'ą galima paimti už 1950, tuo tarpu Nikonas ar Olympusas su kitine optika kainuoja nuo 2400
                Kaip po dykumą blaškiausi

                Comment


                  Parašė vytauc
                  Veidrodiniai gąsdina optikos kainomis, o ir pats fotikas brangesnis.
                  Nemanau, kad imsiuos meninio fotografavimo, gali pažiūrėt mano reportažus- va tokie ir yra mano poreikiai: daugiau zoom'o, geresnės raiškos, detalizacijos.
                  FX30 duoda tikrai gerą univarsalią LEICA optiką kurios man per akis pakaktų. Atkrenta poreikis kaitalioti objektyvus- sensoriaus valyti nereiks. Lumix'ą galima paimti už 1950, tuo tarpu Nikonas ar Olympusas su kitine optika kainuoja nuo 2400
                  Taip, veidrodukas nera labai pigu. Bet kaip sakiau su ateitimi.
                  Kokias nuotraukas darei as maciau, tiek Panemuneje, tiek Ziezmariuose ..... Matau kokie poreikiai Bet klausimas, gal vis tik geriau likti prie dabartinio fotiko, nei persokti ne tiek ir daug, nuo vieno ant kito?

                  Kas liecia D50 kainas, berods kad rinkoje ji galima gauti ir uz 1900-2000 lt. Bet galiu ir klysti, nors lyg maciau kad uz tiek pardavinejo.

                  Nauja mano svetaines versija: -
                  Atnaujinta senoji svetaines versija - naujas foto albumas Zamość (Lenkija)

                  Comment


                    Parašė samot
                    Bet klausimas, gal vis tik geriau likti prie dabartinio fotiko, nei persokti ne tiek ir daug, nuo vieno ant kito?
                    Čia aišku klausimas vertas ~2000 Lt Nors parametrų skirtumas tarp jų yra labai ženklus.
                    Kaip po dykumą blaškiausi

                    Comment


                      Parašė vytauc
                      Čia aišku klausimas vertas ~2000 Lt Nors parametrų skirtumas tarp jų yra labai ženklus.


                      Zodziu bandyk vertinti savo poreikius, bei butinai uzsuk kas prekiauja, paturek rankose viena ar kita fotika, tada rinkis tarp ju. Is tikro tos klases fotikai, jie gan panasus.
                      Man kazkada uzteko Canon Ixus 500 ir visai mane tenkino rezultatai tuo metu

                      Nauja mano svetaines versija: -
                      Atnaujinta senoji svetaines versija - naujas foto albumas Zamość (Lenkija)

                      Comment


                        Parašė samot

                        Zodziu bandyk vertinti savo poreikius, bei butinai uzsuk kas prekiauja, paturek rankose viena ar kita fotika, tada rinkis tarp ju. Is tikro tos klases fotikai, jie gan panasus.
                        Man kazkada uzteko Canon Ixus 500 ir visai mane tenkino rezultatai tuo metu
                        Ačiū už patarimus- reiks pašokti iki kokios Vilbros
                        Kaip po dykumą blaškiausi

                        Comment


                          Parašė vytauc
                          Ačiū už patarimus- reiks pašokti iki kokios Vilbros
                          Prasom Nors nieko as ir nepatariau Nes labai nenoriu pirsti savo nuomones kitiems, nes fotikas kaip ir mergina, kiekvienam pagal savo poreikius ir kitus supratimus

                          O Vilbroje gerai, bent Kaune. Man ten patinka, jei uzsimanau kokio objektyvo, nuvarau ir issibandau ant savo fotiko, kartais ir noro nieko nelieka o kartais jie dar sustipreja. Kaip ir su fotikai, duos fotika su kortele, bandyk ziurinek kiek sirdis geidzia, o tai pries perkant labai aktualu

                          Nauja mano svetaines versija: -
                          Atnaujinta senoji svetaines versija - naujas foto albumas Zamość (Lenkija)

                          Comment


                            Gal turit fotografiju pasidalinti darytu su canon300d-350d ar nikon50-70 kit objektyvais?
                            Ir idomu jusu nuomone, kurio kit objektyvai padoresni?

                            Comment


                              Kelete bandymų (review) skaičiau, kad 350D per mažas ir nelabai maloniai jaučiasi, paėmus į rankas. Galvojau, kad tai visiški pasitalai, tačiau prieš porą savaičių teko "pačiupinėt" D50 ir 350D ir vien dėl to, kaip 50D "guli rankose", aš pasirinkčiau jį, jau nekalbant apie mažesnę kainą Aišku, čia skonio reikalas, tačiau tikrai vien dėl korpuso pasirinkčiau D50 - labai patogus fotoaparatas, apie kurį vis dar svajoju

                              Comment


                                Parašė Vaidas
                                Kelete bandymų (review) skaičiau, kad 350D per mažas ir nelabai maloniai jaučiasi, paėmus į rankas. Galvojau, kad tai visiški pasitalai, tačiau prieš porą savaičių teko "pačiupinėt" D50 ir 350D ir vien dėl to, kaip 50D "guli rankose", aš pasirinkčiau jį, jau nekalbant apie mažesnę kainą Aišku, čia skonio reikalas, tačiau tikrai vien dėl korpuso pasirinkčiau D50 - labai patogus fotoaparatas, apie kurį vis dar svajoju
                                Tai jau tikrai, kad D50 kur kas geriau Nenoreciau daryti reklamos ar antireklamos. Bet "paturejus" abu rankose, kazkaip labai 350D mane nuvyle.

                                Nauja mano svetaines versija: -
                                Atnaujinta senoji svetaines versija - naujas foto albumas Zamość (Lenkija)

                                Comment


                                  Bent man, 350D vienintelis trukumas ir yra tas jo vos ne miniatiurinis dydis, bet dabar jau pripratau ir nebeimu i galva. Turejau ir 300D, kuris yra didesnis, bet jei dabar tektu rinktis, tarp siu dvieju, vistiek likciau su 350D.

                                  Comment


                                    Parašė specz
                                    Gal turit fotografiju pasidalinti darytu su canon300d-350d ar nikon50-70 kit objektyvais?
                                    Ir idomu jusu nuomone, kurio kit objektyvai padoresni?
                                    Jei skaitai rusiškai- čia yra d50 ir 350d su kitine optika palyginimas:
                                    1 dalis: http://www.videozona.ru/photo_tests/...D50_page00.asp

                                    2 dalis: http://www.videozona.ru/photo_tests/...50D_page00.asp

                                    Antros dalies pabaigoje išvados. Su kitine optika 350d gavo į kaulus visais atžvilgiais.
                                    Kaip po dykumą blaškiausi

                                    Comment


                                      Dekui, nors rusiskai ir neskaitau Na nikono pranasumo ir tikejausi, ateityje (tolimoje ) planuoju kazka panasaus issirinkti, kadangi iki siol su nieku rimtu dirbes nesu tai kit turetu pakakti metams kokiems, cia nikono pranasumas, taciau canono stiklu asortimentas bei pripazinta visapusiska kokybe taip pat vilioja, neabejoju kad dslr isigijus neuzilgo reikes ir papildomu stiklu o kit keliaus ant lentynos.

                                      Comment


                                        Parašė specz
                                        Dekui, nors rusiskai ir neskaitau Na nikono pranasumo ir tikejausi, ateityje (tolimoje ) planuoju kazka panasaus issirinkti, kadangi iki siol su nieku rimtu dirbes nesu tai kit turetu pakakti metams kokiems, cia nikono pranasumas, taciau canono stiklu asortimentas bei pripazinta visapusiska kokybe taip pat vilioja, neabejoju kad dslr isigijus neuzilgo reikes ir papildomu stiklu o kit keliaus ant lentynos.
                                        Po ilgų apmąstymų, skaitymo, konsultacijų ir lyginimo nusprendžiau vistik įsigyti "veidroduką". 350D atkrito iš karto, nes pavartęs rankose supratau, kad jis man "nelimpa"- negaliu pasakyti kodėl.
                                        Iš esmės renkuosi tarp Nikono D50 ir Olympus E500. Linkstu link Olympuso, nes jo kitinė optika pasirodė tikrai nebloga, yra ultragarsinis matricos "valytuvas" ir kas svarbiausia- rankose jis man labai malonai "sėdi".
                                        Nikonas yra aišku žinomesnė markė, objektyvų antrinė rinka nedaug nusileidžia Canono. Jo ne kitinė optika yra tikrai aukštos kokybės, bet brangi- tai man nepatinka. Nauja Olympuso E klasės optika susilaukė tikrai gerų atsiliepimų ir yra gerokai pigesnė tiek už Canon, tiek už Nikon, bet ją įsigyti yra sudėtingaiu, dėl kol kas mažo populiarumo.
                                        Ko gero griebsiu Olympusą- turite dar kokią savaitę, kad atkalbėti
                                        Čia yra paprasta 350D, D50 ir E500 palyginimo lentelė:
                                        http://www.dpreview.com/reviews/olympuse500/page19.asp
                                        Kaip po dykumą blaškiausi

                                        Comment


                                          Sveiki gyvi kolegos

                                          Neperseniausiai isigyjau stai si modeliuka :



                                          Canon Poweshot s80

                                          Kadangi cia pirmas mano aparaciukas, ir ji teturiu 1 menesi , labai graziu nuotrauku dar nedarau Bet kaip sakoma noras tobulet yra, tai tikekimes taip ir vyks

                                          Comment

                                          Working...
                                          X