Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Perku/Parduodu foto įrangą

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Perku/Parduodu foto įrangą

    jai neklystu tokios skilteis dar neturejom. manau pravers.
    Mano foto http://hasidas.deviantart.com/gallery/

    #2
    Taigi pradesiu pirmas. Parduodu filtra Hoya Pro1 D Circular Polarizers(55mm) .
    parduotuveje kainuoja 199lt. visiskai naujas tik pakuote praplesta smalsumo delei. net nebuvo uzsuktas ant objektyvo. mano kaina butu 150lt. laukiu pasiulymu.

    Mano foto http://hasidas.deviantart.com/gallery/

    Comment


      #3
      Juostinis Praktica fotoaparatas, siūlykit kainą Labai beprotiškai fantastiškai puikus daiktas... P.S. nzn ar būtina tokia skiltis, tam yra skelbimų puslapis... Nebent ką nor sgero savekams nori perleist (ne mano atveju)


      Comment


        #4
        Na manau kai kam sita skiltis tikrai praves, jai tu taip negalvoji tu i ja isvis gali net nerasyti. nesuprask manes tik klaidingai
        Mano foto http://hasidas.deviantart.com/gallery/

        Comment


          #5
          savekams?

          Comment


            #6
            Miestiečiams

            Comment


              #7
              Tai pasiulymu jokiu nebus?
              Mano foto http://hasidas.deviantart.com/gallery/

              Comment


                #8
                Vienu zodziu istorija tokia nusipirkau du polerizacinius filtrus tikedamasis naudoti juos kaip tamsinamaji filtra taciau neisdege. taigi viena norecia parduoti jei kas paims tikrai daug neprasau o filtras visai nieko.

                Is esmes filtras idenstiskas tokiam pat HOYA filtrui nes kiek zinau Kenko perka stikla is HOYA

                taigi baigiam su reklama...



                Kenko 72mm Pro 1 D MultiCoated Cir Polarizing CPL uz koki 150lt deretis negalima

                Comment


                  #9
                  /\ O kodėl neišdegė?

                  Vienas mano kolega naudoja du identiškus Kenko filtrus (tik 52 mm) ir kaip tik džiaugėsi, kad turi ND filtrą su reguliuojamu tamsumu

                  Comment


                    #10
                    Gal patarsit, kur būtų galima kit'iu objektyvu atsikratyti?
                    N N N

                    Comment


                      #11
                      Balkono neturi namie? ;]]

                      Comment


                        #12
                        Kitiniais nelabai apsimoka atsikratinėt, geriau juodai dienai pasilikt 200-300lt tegausi

                        Comment


                          #13
                          /\ Ne kiekvienas kitinis lygus kitam kitiniui Manau, už Nikkor 18-135 galima gauti ir daugiau.

                          Comment


                            #14
                            hebra tema ne apie objektyvus skirta diskutuoti. aciu
                            Mano foto http://hasidas.deviantart.com/gallery/

                            Comment


                              #15
                              Gal kas turite e-formato instrukcija lietuviu, anglu ar bent rusu kalba? Ieskau instrukcijos Canon EOS 30D, bet manau tikru ir kito EOS fotoaparato. Pirkau aparata, o prideta tik vokeiciu kalba instrukcija, kurios visiskai nesuprantu.

                              Gal kas galite atsiusti Help!!!!

                              ACIU!!!

                              Comment


                                #16
                                Ar bandei žiūrėti šią? (pirmas google pasiūlytas rezultatas). Failas 6,2 MB, todėl netikrinau, ar tai normali instrukcija.

                                Beje, Canonas kaip visada savo stiliuje. Net ir pardavę produktą jie ir toliau plėšikauja iš klientų. Visos normalios kompanijos savo oficialiuose puslapiuose leidžia atsisiųsti instrukcijas, tuo tarpu Canon siūlo nusipirkti popierinę versiją
                                Paskutinis taisė Vaidas; 2007.10.03, 13:20.

                                Comment


                                  #17
                                  Parašė Vaidas Rodyti pranešimą
                                  Ar bandei žiūrėti šią? (pirmas google pasiūlytas rezultatas). Failas 6,2 MB, todėl netikrinau, ar tai normali instrukcija.

                                  Beje, Canonas kaip visada savo stiliuje. Net ir pardavę produktą jie ir toliau plėšikauja iš klientų. Visos normalios kompanijos savo oficialiuose puslapiuose leidžia atsisiųsti instrukcijas, tuo tarpu Canon siūlo nusipirkti popierinę versiją
                                  o tai canonas neleidzia atsisiusti?
                                  o kad siulo popierine uz pinigus manau suprantama, juk tai kainuoja
                                  Neišmeskite spalvų

                                  Comment


                                    #18
                                    /\ Aš turėjau omeny, kad Canonas iš principo nesudaro galimybės atsisiųsti elektroninę versiją, o iškart siūlo pirkti popierinę.

                                    Comment


                                      #19
                                      Parduodu Zenit ET su Helios 44-4.Kaip naujas, nėra jokių įbrėžimų, nenusidevėjęs ir pan.Realiai buvo išfotografuota apie 10 juostų (gal net mažiau).Su originaliu futliaru ir įsukamu troseliu fotografavimui.Veikia nepriekaištingai.Tektų atvažiuoti į Anykščius pasiimti patiems arba siųsčiau per autobusą. Jei kam reikia - PM.Norėčiau už jį apie 90LT.

                                      Comment


                                        #20
                                        Labai jau daug nori, juolabiau keliaut i anykscius pasiimti. Turint noro puiku zenita uz 40-50 litu galima nesunkiai susiveikti.

                                        Comment

                                        Working...
                                        X