Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Objektyvai

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Keli pavyzdžiai. Visos nuotraukos darytos su f1.4, automatiniu fokusavimu. Rodyklės rodo kur norėjau sufokusuoti.
    http://img299.imageshack.us/img299/8965/1111pf9.jpg
    http://img144.imageshack.us/img144/8753/2222qi5.jpg
    http://img144.imageshack.us/img144/6653/3333ey5.jpg
    http://img144.imageshack.us/img144/349/4444ah1.jpg
    http://img58.imageshack.us/img58/2777/5555cl5.jpg

    Iš visų šių nuotraukų panašu, kad liga vadinasi "front focus", nors nesu tuo įsitikinęs, nes kartais sufokusuoja ir prieš norimą objektą. Tad gali būti, kad liga vadinasi "random focus" arba "blogas fotografas". Aišku pažaidus galima sufokusuoti daugmaž ten kur reikia:
    http://img370.imageshack.us/img370/7650/6666pe1.jpg

    Reiks pasiskaityti apie fokusavimą daugiau (kas per focus mode: AF.C/AF.S ?).
    O dėl fokusavimo "liniuotės", reiks vėliau pabandyti, neturiu trikojo, tai bus sunkiau.

    Comment


      hmm gana nekoks vaizdas. o rankiniu budu gaunasi viskas ok?
      www.tomflagman.com

      Comment


        O gal čia dėl labai siauros ryškumo zonos? Diafragma vis tik 1,4.
        N N N

        Comment


          Parašė Edd Rodyti pranešimą

          Reiks pasiskaityti apie fokusavimą daugiau (kas per focus mode: AF.C/AF.S ?).
          AF.c continous - turetu buti pastoviai sekantis judanti objekta fokusas. PVZ lenktynės kai viskas greitai kinta, kad nepamesti fokuso.

          AF.S single - sufokusavai ir kol laikai pusiau nuspaustą mygtuką, tol jis ir išliks toje padetyje. šiaip aš tik AFS ir naudoju, susifokusavau norimą objektą, o poto neatleidęs kadruoju ir nuspaudžiu iki galo.
          Silpnoji lytis stipresnė už stipriają dėl stipriųjų silpnybės silpnajai

          Comment


            Tokiais atvejais tik manual pades, bent jau man padejo.
            R. Dichavičius: „Turi būti alkanas fotografijos“

            Comment


              ryskumo gylis cia neturetu turet reiksmes, juk sufokusuoja visiskai ne ta taska kuri turetu

              man irgi idomu kaip MF gaunasi

              ir kaip su kokiu kitu objektyvu, gal nesusisneka aparatas su sigma
              Pamišimas... Tų pačių dalykų darymas tikintis kitokių rezultatų.

              Comment


                Man atrodo sigmos loterija yra.
                R. Dichavičius: „Turi būti alkanas fotografijos“

                Comment


                  tikimybe isigyti kokybiska Tamron objektyva siekia 87 proc., Canon - 92 proc., Sigma - 79 proc., Tokina - 86 proc., Nikon - 94 proc


                  visu gamintoju yra tikimybe isigyti nekokybiska, sigmos didziausia

                  bet gamintojas suteikia galimybe nekokybiska preke pakeisti, taip kad dideles tragedijos daryt is to nereiktu

                  pats neseniai pirkau Tamron 17-50mm f2.8

                  uzsimoviau, pasaudziau ir tada pirkau, kolkas jokiu rimtu bedu neiskilo
                  Pamišimas... Tų pačių dalykų darymas tikintis kitokių rezultatų.

                  Comment


                    Parašė Boxas Rodyti pranešimą
                    tikimybe isigyti kokybiska Tamron objektyva siekia 87 proc., Canon - 92 proc., Sigma - 79 proc., Tokina - 86 proc., Nikon - 94 proc


                    visu gamintoju yra tikimybe isigyti nekokybiska, sigmos didziausia

                    bet gamintojas suteikia galimybe nekokybiska preke pakeisti, taip kad dideles tragedijos daryt is to nereiktu

                    pats neseniai pirkau Tamron 17-50mm f2.8

                    uzsimoviau, pasaudziau ir tada pirkau, kolkas jokiu rimtu bedu neiskilo
                    O, kaip del Canon L klases objektyvu?
                    R. Dichavičius: „Turi būti alkanas fotografijos“

                    Comment


                      nesu visazinis ir as bet vienas pazystamas sake neseniai turejo reikala su 70-200 prasviesintu L klases f2.8, tai tikrai geras daiktas, butent kanoninis, as nikonistas tai netaip domiuos kitais gamintojais pasitelk google i pagalba pradziai
                      Pamišimas... Tų pačių dalykų darymas tikintis kitokių rezultatų.

                      Comment


                        Daugiau pabandęs visgi įsitikinau, kad dažniausiai sufokusuoja už norimo objekto esančius kitus objektus. Taip pat atradau labai įdomų dalyką - pentax k100d firmware 1.0 yra užslėptas debug meniu (tas pats galioja ir kaikuriems kitiems pentax modeliams, daugiau apie tai: http://digitalphotographer.com.ph/fo...ad.php?t=4109). Per jį galima kalibruoti pačio fotoaparato autofokusą. Pažaidžiau su kalibravimu ir dabar viskas daugmaž idealu. Tik kyla klausimas kaip bus su kitais objektyvais.

                        Comment


                          teko ir man girdeti apie ta uzslepta meniu. ir kiek zinau velesniuose atnaujinimuose jis jau tampa nebeprieinamas. geriausia manau butu pabandyti pazaisti su kokiu kitu objektyvu, tarkim kitiniu pentaxo ar panasiai. butu truputeli aiskesne situacija.
                          www.tomflagman.com

                          Comment


                            Parašė Edd Rodyti pranešimą
                            Daugiau pabandęs visgi įsitikinau, kad dažniausiai sufokusuoja už norimo objekto esančius kitus objektus. Taip pat atradau labai įdomų dalyką - pentax k100d firmware 1.0 yra užslėptas debug meniu (tas pats galioja ir kaikuriems kitiems pentax modeliams, daugiau apie tai: http://digitalphotographer.com.ph/fo...ad.php?t=4109). Per jį galima kalibruoti pačio fotoaparato autofokusą. Pažaidžiau su kalibravimu ir dabar viskas daugmaž idealu. Tik kyla klausimas kaip bus su kitais objektyvais.
                            O aš rekomenduočiau fokusuoti pagal centrinį tašką (esu tikras, kad Pentaxai turi tokią galimybę). Tuomet tereikia norimą sufokusuoti tašką atvesti į objektyvo centrą ir fokusas bus ok.

                            O tie matriciniai fokusavimai... Na kaip fotoaparatas gali atspėti, ko iš jo norima.

                            Comment


                              Parašė Boxas Rodyti pranešimą
                              nesu visazinis ir as bet vienas pazystamas sake neseniai turejo reikala su 70-200 prasviesintu L klases f2.8, tai tikrai geras daiktas, butent kanoninis, as nikonistas tai netaip domiuos kitais gamintojais pasitelk google i pagalba pradziai
                              Cia siaip buvo klausimas su elkem viskas aisku ir taip.
                              Paskutinis taisė _Bead_; 2008.05.24, 17:30.
                              R. Dichavičius: „Turi būti alkanas fotografijos“

                              Comment


                                Parašė Meier Rodyti pranešimą
                                O aš rekomenduočiau fokusuoti pagal centrinį tašką (esu tikras, kad Pentaxai turi tokią galimybę). Tuomet tereikia norimą sufokusuoti tašką atvesti į objektyvo centrą ir fokusas bus ok.

                                O tie matriciniai fokusavimai... Na kaip fotoaparatas gali atspėti, ko iš jo norima.
                                Pas mane nustatytas fokusavimas pagal centrinį tašką, tačiau kai objektyvas nesukalibruotas, niekas nepadeda. Iš dalies padėjo anksčiau minėtas pačio fotoaparato kalibravimas per tą "slaptą" meniu. Tačiau galiausiai nunešiau atgal aš tą objektyvą ir jį pakeitė kitu. Dabartinis atrodo, kad fokusuoja normaliai. Šiaip aš jau prieš pirkdamas šį objektyvą buvau susidaręs tokį įspūdį, kad su juo problemų yra daugiau nei kitais sigmos objektyvais, bet neradau jam jokių alternatyvų.

                                Comment


                                  Gal galetumete mestelt minciu, koks objektyvas (ar i koki zidinio nuotoli man atkreipt demesi) labiausiai tiktu miesto fotografijai (zmones, pastatai). Biudzetinis iki 1000-1200 Lt. Pentax k100D. Turiu tik kit'a.

                                  Comment


                                    turbut optimalus variantas 17-50 f2.8 kazkuris. bet jei tu turi kit'ini, gal tau labiau tiktu nusipirkti kazka nuo 70 mm. taip uzpildytum tele zoomo spraga.
                                    www.tomflagman.com

                                    Comment


                                      Turejau minti apie Sigma 70-300 APO, tik nezinau ar tikrai i tema. Zoom'o tikrai truksta.

                                      Comment


                                        Na jei su 300mm mieste tau mazai, tai belieka tik bigma pirkt(500mm). Reikia tik truputelio pasitikejimo savim, ir gerus portretukus mieste su 150mm padaryt drasiai gali.
                                        Jedi power!

                                        Comment


                                          Parašė Ramunas Rodyti pranešimą
                                          Na jei su 300mm mieste tau mazai, tai belieka tik bigma pirkt(500mm). Reikia tik truputelio pasitikejimo savim, ir gerus portretukus mieste su 150mm padaryt drasiai gali.
                                          Ne taip supratai. Turejau minty, pas mane kit'as, tai zoomo tikrai truksta. 70-300APO visada galvojau isigyti, tik abejojau ar tikrai teisingas pasirinkimas tokio zidinio objektyvas mieste.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X