Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Kokį fotoaparatą pirkti?

Collapse
Tai svarbi tema.
X
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Mørtã Rodyti pranešimą
    Mano galva ismesti puse tukstancio pabandymui neracionalu... as, sakykime, neturiu tiek pinigu... kai perku daikta zinau kas jis toks kam jis man ir ar ilgam jis man...
    O man kadaise buvo racionaliau nusipirkti fotoaparatą už 500 ir dviratį už 700Lt. Fotoaparato kokybė tenkino, fotografavau daug, kol sudrožiau. O dviratis jau beveik 10 metų rieda. Tokiose situacijose reikia mažiau kategoriškumo Aišku biudžetinis fotoaparatas nėra toks geras kaip brangesni modeliai, bet nemažai situacijų tokio pilnai pakanka.

    Comment


      Sveiki, fotoaparato dar neturiu, bet norėčiau kokį nors nusipirkt. Esu nusižiūrėjęs 2 fotoaparatus:
      Fujifilm fx S2980 , kurio optinis artinimas 18 kartų, raiška 14 MP, kaina nuo 500 litų iki 579 lt.
      Kitas būtų Kodak EasyShare Z5120: raiška 16 megapikslelių, optinis artinimas 26 kartai, mažesnis ISO (1200) negu fujifilm (6400). Kainuoja 599 lt.
      Abu fotoaparatai turi HD filmavimo galimybę.

      Prioritetas man išlieka optinis artinimas, ir nuotraukos kokybė. KAina irgi neturėtų man skaudžiai kandžiotis, maždaug iki 700 lt. Megapikslelių skaičius dzin, kadangi turiu telefoną su 5 MP, ir visiškai man jų užtenka .

      Taigi noriu sužinoti jūsų, kaip profesionalų fotografų nuomonę
      Paskutinis taisė Traff; 2012.09.07, 21:43.

      Comment


        Parašė Traff Rodyti pranešimą
        ...Prioritetas man išlieka optinis artinimas, ir nuotraukos kokybė...
        Taip nebuna, arba artinimas, arba kokybe. Kuo didesnis artinimas tuo didesnis kompromisas del objektyvo optines sistemos kokybes. Pats objektyvas yra svarbiausia fotoaparato dalis ir jis yra antroje vietoje, po pačio fotografo, fotonuotrauku kokybes svarbos saraše.
        Estijos, Latvijos, Lenkijos, Lietuvos, Nyderlandų, Vokietijos keliai pro automobilio langą
        Naujas video: Niedersachsen, NL - Bremen, 126 km, 29 May 2012

        Comment


          O kaip Nikon Coolpix p510 modelis? Gal kas buvo susidūrę su juo?
          Kaina tokia vidutiniška, 1300 litų.
          Parametrai
          Vaizdo taškai? 16 milijonų (4608x3456)
          Jutiklio dydis? 8 mm.
          Vaizdo santykis? 4:3, 16:9
          Židinio nuotolis? 24-1000mm
          Didinimas? 41.6x (40x)
          Diafragma? f/3-f/5.6
          Makro? 30 cm (2 cm)
          Išlaikymas? 1/4000-8s
          Stabilizavimas? Optinis
          Fokusavimas? Automatinis su pašvietimu, nustatomas, fokusavimo sekimas, veido atpažinimo funkcija
          Fokusavimo taškai?
          Foto serijos? be AF:7 (be AF:120) kps, 60 kadrų
          Jautrumas? 100-3200 (12800) ISO
          Blykstė? Iššokanti, 5 režimai, iki 8 m.
          Rankiniai nustatymai? Ekspozicijos korekcija, Balto balansas, Išlaikymas, Diafragma, Jautrumas ISO, Siužetinės programos, Programų žiedas
          Sk. galimybės
          Vaizdo formatai? JPG
          Video? Taip, FullHD, MPG4/H264 formatu
          Video formatai? 1920x1080 (30p kps), 1280x720 (60i/30p kps), 640x480 (120/30 kps)
          Garsas? Taip, stereo
          GPS imtuvas? Taip
          Laikmenos? SD, SDHC, SDXC
          Jungtys? USB2, HDMI
          Korpusas
          Dydis? Vidutinis
          Spalvos?
          Atsparus? Ne
          Ieškiklis? Elektroninis
          LCD ekranas? 8cm, 921Kt
          Akumuliatorius? Liion EN-EL5, veikia 200 nuotraukų
          Matmenys 120x83x102mm
          Svoris? 555g
          Anonsuotas? 2012.02.01
          Mano pastebėti minusai:
          Artinimas tai beprotiškas (čia ir pliusas) ... Akumas silpnas, kas dar...?

          Comment


            Tai gal kokį dėvėtą veidrodinį jau geriau imti?
            GE. Tbilisis / თბილისი | GE. Batumis / ბათუმი | GE. Aukštutinė Svanetija / ზემო სვანეთი

            Comment


              Ai nežinau, jau esu pasimetęs tarp tūkstančių fotoaparatų... Ar pirkt pradžiai kokį pigesnį iki 600 lt ar brangesnį... Žodžiu dabar aš pasimetęs

              Kito fotiko, kainuojančio 500 litų, 4 AA baterijos laiko ant 500 nuotraukų.

              Comment


                Niekas is profu nefotkina su muilinem, del to neturi ka ir pasakyti sia tema. Su tokiu biudzetu nesuk sau galvos, visi fotikai bus zemiau vidurio. Imk ta kuris limpa prie rankos/akies. Neziurek i tuos parametrus, jie visi mazdaug vienodi kas liecia foto kokybes. Is firmos rekomenduociau ziureti i Nikonus ir Canonus, bet cia taip... su perspektyva.
                Be to sunku patarti kai nezinai kam perkamas daiktas, kokiems siuzetams.
                Estijos, Latvijos, Lenkijos, Lietuvos, Nyderlandų, Vokietijos keliai pro automobilio langą
                Naujas video: Niedersachsen, NL - Bremen, 126 km, 29 May 2012

                Comment


                  Aš siūlyčiau pagalvoti, ar tikrai reikia aparato su dideliu priartinimu.
                  Peržiūrėjau savo beveik 10 metų kolekciją - vos 10% nuotraukų darytos su židinio nuotoliu, didesniu nei 85mm, ir tai turint omenyje, kad brangiausias objektyvas, kurį turiu, yra būtent teleobjektyvas.
                  Viena vertus, mano mėgstama fotografija - peizažai - retai reikalauja didelio židinio nuotolio, tačiau manau, kad to galima išvengti daugelyje situacijų, ypač šiais laikais, kai fotoaparatų rezoliucija yra tokia aukšta, ir vietoj "zoominimo" norimą nuotraukos dalį galima tiesiog iškirpti.

                  Taigi, aš siūlyčiau žiūrėti į aparatus su 24-100mm ar panašiu objektyvu ir aukštesne sensoriaus kokybe.
                  Paskutinis taisė Vaidas; 2012.09.10, 02:08.

                  Comment


                    Sveiki,

                    gal galite padėti naujokui? Noriu išmokti daryti kokybiškas ir patrauklias NT nuotraukas - man imponuoja Remax daromos nuotraukos - jose bet kokios patalpos atrodo šiltos ir jaukios.

                    Keleta pvz pateikiu apačioje.









                    Kokia minimalia įrangą (ar įrangos komplektą) tarkime iš Canon šeimos turėčiau įsigyti, kad galėčiau pradėti mokytis taip fotografuoti?
                    Taip pat gal kas nors patarsite, su kokia nesudėtinga kompiuterine programa galima būtų kurti trimates patalpų vizualizacijas - čia taip pat pateikiu Remax pvz.



                    Iš antso dėkoju už visus patarimus.

                    Comment


                      Parašė Juozas23 Rodyti pranešimą
                      ...gal galite padėti naujokui? Noriu išmokti daryti kokybiškas ir patrauklias NT nuotraukas...
                      Koks butu tavo biudzetas?
                      Estijos, Latvijos, Lenkijos, Lietuvos, Nyderlandų, Vokietijos keliai pro automobilio langą
                      Naujas video: Niedersachsen, NL - Bremen, 126 km, 29 May 2012

                      Comment


                        Labas rytas,

                        dėl biudžeto sunku pasakyti, kiek įmanoma mažesnis, kaip pradedančiam - na gal tarkim iki 1500 lt galima ką nors sugalvoti? Jeigu išeis už mažiau - labai džiaugsiuosi. O kiek konkrečiai, sunku pasakyti, jeigu pasiūlyto komplekto neįpirksiu naujo, ieškosiu naudoto. Ačiū.

                        Comment


                          Interjerams fotkinti reikia plataus ir sviesaus objektyvo. Tokiu muilines deja neturi. Jei biudzetas kuklus, reikalingas kompromisas. Pradeti reikia nuo tinkamo objektyvo paieskos.
                          Estijos, Latvijos, Lenkijos, Lietuvos, Nyderlandų, Vokietijos keliai pro automobilio langą
                          Naujas video: Niedersachsen, NL - Bremen, 126 km, 29 May 2012

                          Comment


                            Kokį nors naudotą objektyvą nuo 10 ar 12 mm ir naudotą veidrodinį, ir galima net tilpt į 1500 lt, jei dėvėti. Jei tiesiog interjerams šviesus objektyvas nėr būtinas, galima ir nuo trikojo nesunkiai. O muilinės plačiakampės, kaži ar yra.
                            Dar vienas variantas http://www.avitela.lt/p/sony-nex-3-ar-16mm-f28/ nors kampas nėr toks platus (16x1,5=24mm), yra ir muilinių su 24 mm objektyvais.

                            Comment


                              NEX-3 tik su kojom, stabilizatoriaus nera, tamsus objektyvas... as geriau ieskociau naudoto veidroduko su tinkamu naudotu stikliuku...
                              Estijos, Latvijos, Lenkijos, Lietuvos, Nyderlandų, Vokietijos keliai pro automobilio langą
                              Naujas video: Niedersachsen, NL - Bremen, 126 km, 29 May 2012

                              Comment


                                Pigiausias variantas: koks nors senas veidrodinis ir kitinukas su wide adapteriu, arba senas rankinio fokusavimo plataus kampo objektyvas. Bet kokiu atveju, technikos neužteks, dar reikia ir mokėti ją išnaudoti.

                                Comment


                                  Ką manot apie tokį pirkinį (Olympus E-M5)? Iškilo dilema - pirkti jį ar ne.
                                  http://www.dpreview.com/reviews/olympusem5

                                  Comment


                                    /\


                                    efoto
                                    Paskutinis taisė trilobitas; 2013.05.17, 08:32.

                                    Comment


                                      Parašė LC. Rodyti pranešimą
                                      Ką manot apie tokį pirkinį (Olympus E-M5)?..
                                      Kodel butent sistemini? Kodel ne veidroduko?
                                      Estijos, Latvijos, Lenkijos, Lietuvos, Nyderlandų, Vokietijos keliai pro automobilio langą
                                      Naujas video: Niedersachsen, NL - Bremen, 126 km, 29 May 2012

                                      Comment


                                        Parašė Mørtã Rodyti pranešimą
                                        Kodel butent sistemini? Kodel ne veidroduko?
                                        Nes veidrodinis Nikon D300 turimas. O šiuo Olympus darytos nuotraukos (turi pažįstami) išsiskyrė itin geru detalių ryškumu, o tai, mūsų atveju, yra svarbiausia. Kadangi reikia dar vieno fotoaparato, norisi kažko naujesnio - galbūt sisteminio. Todėl įdomu sužinoti kitų fotografų nuomonę apie tokį pirkinį.

                                        Comment


                                          Tai nusipirk ant to pačio D300 šviesų objektyvą ir viskas. Dabar mėtaisi kaip mergelė... Nebent neturi kur pinigų dėti.
                                          N N N

                                          Comment

                                          Working...
                                          X