Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Kokį fotoaparatą pirkti?

Collapse
Tai svarbi tema.
X
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Na, man kiek teko susidurti su Olympus "muilinėmis", kokybė nekokia. Aišku, tai buvo pigiausi variantai. Panasonic muilinę ne vieną esu padėjęs nusipirkti draugams, nė vienas nesiskundžia.
    Aišku, jei čia svarbiausia vardas, tada mūsų patarimai beprasmiai.
    N N N

    Comment


      Parašė [sp] Rodyti pranešimą
      ...O šitoj kategorijoj kalbėt apie religiją yra juokinga.
      Priešingai, šitoj kategorijoj kalbėti ne apie religija yra juokinga, nes visų fotoaparatų viduriai yra $udaz, tik pagal varda/spalva/išvaizda juos ir galima atskirti/atrinkti.
      Reikia lyginti konkrečius gaminius. Na, ir būtinai patarčiau išbandyti, nepirkti nepabandžius, nes tarp muilinių, kaip niekur kitur, skaičiai ant popieriaus ir realūs pojūčiai gali skirtis.
      Profanas ateis į parduotuve ir rinks kaip profas, kažkaip nerimtai kalbi...
      Estijos, Latvijos, Lenkijos, Lietuvos, Nyderlandų, Vokietijos keliai pro automobilio langą
      Naujas video: Niedersachsen, NL - Bremen, 126 km, 29 May 2012

      Comment


        Tai štai, įsigytas Panasonic Lumix DMC-FS22 už 300lt. Gana paprastas naudojimas, iš pirmo įspūdžio filmuoja labai gerai, fotografuoja irgi tikrai aiškiai ir ryškiai, iš važiojančios mašinos fotografuojant išplaukimo kaip ir nesimatė, lauksim vakare nuotraukų ir galutinai nuteisim.

        Comment


          Parašė Egiuxz Rodyti pranešimą
          Tai štai, įsigytas Panasonic Lumix DMC-FS22 už 300lt. Gana paprastas naudojimas, iš pirmo įspūdžio filmuoja labai gerai, fotografuoja irgi tikrai aiškiai ir ryškiai, iš važiojančios mašinos fotografuojant išplaukimo kaip ir nesimatė, lauksim vakare nuotraukų ir galutinai nuteisim.
          Kodėl išplaukimas turėtų matytis iš važiuojančios mašinos? Gero pasvietimo salygomis ir su mano telefonu nebus išplaukimo. Ne tame esme Bet anyway - sveikinimai su nauju pirkiniu
          Neišmeskite spalvų

          Comment


            Sveiki
            Planuoju įsigyti Fujifilm FinePix S3300. Norėčiau išgirsti kokie atsiliepimai būtų apie šį fotoaparatą. Pats tik pradedu domėtis fotografavimu, tad manyčiau šitas fotoaparatas man kaip tik būtų (?). Ką manote?

            Comment


              Jei paciam patinka, tai ir pirk. Matyt turi kazkokius savo kriterijus, jei pasirinkai butent si modeli...
              Asmeniskai su tokia maza matrica (tik 8 mm) nepirkciau, pas mane, matyt, kiti kriterijai...
              Dabar kai atsirado tarpine coline matrica, pradedantiesems siuliciau ziureti ju link.
              Estijos, Latvijos, Lenkijos, Lietuvos, Nyderlandų, Vokietijos keliai pro automobilio langą
              Naujas video: Niedersachsen, NL - Bremen, 126 km, 29 May 2012

              Comment


                Na matai, dar yra kaina... Pvz. Fujifilm FinePix S3300 šiuo metu naują galima įsigyti už 530 lt. O ar galima rasti kažką geresnio (didesne matrica) už maždaug panašią kainą?

                Comment


                  Už tokią kainą verčiau žiūrėk į Panasonic modelius.
                  N N N

                  Comment


                    Argumentai kokie? Nes ieškant už panašią kainą nelabai kažką gero randu...

                    Comment


                      Parašė Tfmachine Rodyti pranešimą
                      Na matai, dar yra kaina...
                      Tada tau patarimai nereikalingi. Pirk kas patinka. Su tokiu biudzetu vistiek nieko rimto... visos kameros zemiau vidutiniuoku...
                      Estijos, Latvijos, Lenkijos, Lietuvos, Nyderlandų, Vokietijos keliai pro automobilio langą
                      Naujas video: Niedersachsen, NL - Bremen, 126 km, 29 May 2012

                      Comment


                        O kokie tavo argumentai rinktis Fujifilm FinePix S3300?
                        N N N

                        Comment


                          1. Fujifilm FinePix S3300 Kaina man priimtina. Nesiruošiu savo pirmajam fotoaparatui išleist daugiau nei 600lt.
                          2. Kiek teko rasti šio fotoaparato įvertinimu, tai jis tikrai nėra stebuklas, bet už tokią kainą atlieka savo funkcijas gerai.
                          3. FinePix S3300 man paprasčiausiai krito į akį.
                          Beje, kiek teko rasti Panasonic modelių už daug maž panašią kainą, jie savo galimybėmis nusileidžia FinePix S3300. Tai galbūt Panasonic kažkuo pranašesni? Patikimumu?

                          Comment


                            Panasonic patikimas dėl savo vaizdo kokybės. Kiek teko susidurti su Fujifilm, vaizdo kokybė žymiai prastesnė.
                            N N N

                            Comment


                              Parašė LBP Rodyti pranešimą
                              Panasonic patikimas dėl savo vaizdo kokybės. Kiek teko susidurti su Fujifilm, vaizdo kokybė žymiai prastesnė.
                              Manau, kad pas Canon'ą pakankamai gera vaizdo kokybė bei gera fokusacija Aš jeigu pirkčiau fotoaparatą, tai pirkčiau Canon'ą
                              Daugiau mano nuotraukų >>
                              Mano rajonas ir apylinkės >>

                              Comment


                                As irgi, bet pas zmogu ribotas biudzetas... su kurio sunku kazka patarti... nes visos kameros bus nerimtos... pasakyciau stipriau, pinigai i bala...
                                Perkant pigu aparata visu pirma reikia ziureti i tai ar limpa prie akiu/ranku, jei taip - pirkti, jei ne - ieskoti kito.
                                Nereikia stipriai ziureti i aparato savybes/charakteristikas/funkcionaluma... viskas ten bus nepakankamai....
                                Estijos, Latvijos, Lenkijos, Lietuvos, Nyderlandų, Vokietijos keliai pro automobilio langą
                                Naujas video: Niedersachsen, NL - Bremen, 126 km, 29 May 2012

                                Comment


                                  Parašė Mørtã Rodyti pranešimą
                                  As irgi, bet pas zmogu ribotas biudzetas... su kurio sunku kazka patarti... nes visos kameros bus nerimtos... pasakyciau stipriau, pinigai i bala...
                                  Perkant pigu aparata visu pirma reikia ziureti i tai ar limpa prie akiu/ranku, jei taip - pirkti, jei ne - ieskoti kito.
                                  Nereikia stipriai ziureti i aparato savybes/charakteristikas/funkcionaluma... viskas ten bus nepakankamai....
                                  Na taip, Jums galėčiau pritarti dėl to "limpa ar nelimpa". Šiaip man Canon'o valdymas labai patogus, tad jo į nieką kitą nekeisčiau
                                  Daugiau mano nuotraukų >>
                                  Mano rajonas ir apylinkės >>

                                  Comment


                                    Pas mane irgi Canon'as ir kito nepirkciau, bet ta pati tau pasakys ir nikonistai, ir olympusistas, ir pentaxistai, ir..., ir... visi kiti -istai. Kiekvienam savo pagal skoni ir kvapa
                                    Bet aksioma kad nuotrauku kokybe priklauso visu pirma nuo fotografo, antra - objektyvo, trecia - matricos... astoniasdesimt penkta - pavadinimo.
                                    Estijos, Latvijos, Lenkijos, Lietuvos, Nyderlandų, Vokietijos keliai pro automobilio langą
                                    Naujas video: Niedersachsen, NL - Bremen, 126 km, 29 May 2012

                                    Comment


                                      Ne visiems reikia daryti plakatus, menines nuotraukas ir pan. Kartais žmonės nori tiesiog užfiksuoti vaizdus, o tokio biudžeto fotoaparatas tai atliks geriau nei telefonas. Ir šiaip gera idėja nusipirkt pigų fotoaparatą, išmokt juo gerai naudotis (ne vien auto režimu), ir kai/jei fotoaparato galimybių nebeužteks, galima ir atsinaujinti į rimtesnį daiktą (o kas jei nusiperki veidrodinį už kelis tūkstančius ir fotografavimas nesudomina?!).
                                      Kaip alternatyvą Fujui siūlyčiau apsvarstyti Canon PowerShot SX150 (internete galima rast pardavinėjamą po 550Lt). Kadaise turėjau Canon ultrazoom`ą, buvau patenkintas tiek fotografavimo, tiek filmavimo kokybe. Gal ir su šituom viskas gerai.

                                      Comment


                                        Mano galva ismesti puse tukstancio pabandymui neracionalu... as, sakykime, neturiu tiek pinigu... kai perku daikta zinau kas jis toks kam jis man ir ar ilgam jis man...
                                        Estijos, Latvijos, Lenkijos, Lietuvos, Nyderlandų, Vokietijos keliai pro automobilio langą
                                        Naujas video: Niedersachsen, NL - Bremen, 126 km, 29 May 2012

                                        Comment


                                          Na mane šiaip domina fotografuoti judančius objektus Tad nežinau, ar kokie kiti fotoaparatai taip pat gerai fokusuoja. Mano draugas turi "muilinę" Olympus, kurį pirko prieš naujus metus, tai kartais pas jį gerai nesufokusuoja. Mano "muilinė" Canon, kuriai 6, o gal ir visi 7 metai, ir tai gerai padaro nuotraukas
                                          Daugiau mano nuotraukų >>
                                          Mano rajonas ir apylinkės >>

                                          Comment

                                          Working...
                                          X