Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Kokį fotoaparatą pirkti?

Collapse
Tai svarbi tema.
X
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    FZ2, FZ3..pries kiek metu, kolega, laikei Panasonica?
    Jei nuotrauka blogai sufokusuota, kaip gali sample atrodyti kuo puikiausiai? To tai nesupratau.
    Geruose (nekomerciniuose) testuose (dpreview, stevesdigicams, dcresources ir pan.), visada yra pazymima kaip dirba fokusas, kaip tiksliai, kaip greitai bei kokie dar niuansai yra, kurie nematomi foto pavyzdziuose. Kadangi visos muilines kol kas be sustojimo ritasi zemyn kokybes atzvilgiu, vis svarbesni aspektai tampa kitos technines charakteristikos: stabilizacija, objektyvo kokybe, sviesumas, aparato greitis ir t.t. ir pan.

    Matau kad dar gyveni senais laikais, kai buvo tik skaitmenos pradzia, is tiesu rinkoje karaliavo canonai su savo powershotais Axx, taciau iki dabar viskas gerokai pasikeite ir dabar Canon vardas praktiskai nereiskia nieko (deja, daug kam jis vis dar ikaltas giliai i galva). Kad Canon populiariausia, nereiskia jog geriausia.
    Beje, neisivaizduoju kaip galima tureti muiline (ar DSLR) net kelerius metus.

    Comment


      DSLR tikrai galima turetu net kelis metus be jokiu problemu, viskas nuo optikos priklauso...
      Jedi power!

      Comment


        Parašė Meier Rodyti pranešimą
        Naaa... Aš vertinu ne pagal semplus, o pagal gyvus įspūdžius. Skaitau tai yra svarbiausia. Panasonicai dėl savo konstrukcijos nelabai patiko, tokie nepatvarūs (konkrečiai FZ2, FZ3). Dažnai semplai rodo vieną, realybė visai kitą, pvz jei fotoaparatas prastai sufokusuoja, tai semplas gali atrodyti kuo puikiausiai, o gyvenime nepavyks nė vienos nuotraukos buitinėmis sąlygomis padaryti ryškios (šiek tiek hiperbolizuoju...). Manau pilnas internetas visokių apžvalgų, bet sunkiausia būna jas visas perskaičius ir prisiskaičius apie "labai geros kokybės" bene visus aparatus išsirinkti tą vieną, kurį teks kelerius metus nešiotis. Ir būtent šio sprendimo vietoje aš siūlau rinktis Canon. Nes laiko patikrintas, geras daiktas, visuomet savo klasėje atidirbantis už pinigus.

        Aišku galima įmesti disclaimerį, jog visa tai ką parašiau yra subjektyvi mano nuomonė ir ji nepretenduoja į visišką tiesą (o kas yra tiesa apskritai?), bet maniau tai ir taip akivaizdu...

        pvz 400D plastmasinis korpusas lyg ir dslr, bet tvirtumo ne velnio neturi.. mazutis, kaip zaislinis
        Neišmeskite spalvų

        Comment


          Parašė dts Rodyti pranešimą
          pvz 400D plastmasinis korpusas lyg ir dslr, bet tvirtumo ne velnio neturi.. mazutis, kaip zaislinis
          Tu bent ji laikiai rankose? Nori pasakyt Pentax k100d tvirtesnis?
          R. Dichavičius: „Turi būti alkanas fotografijos“

          Comment


            Man paciam k100D tikrai labiau patiko nei 400D, abu teko laikyt. 400D be gripo tiesiog per mazas man.
            Jedi power!

            Comment


              Parašė _Bead_ Rodyti pranešimą
              Tu bent ji laikiai rankose? Nori pasakyt Pentax k100d tvirtesnis?
              Tvirtesnis. Iš tos klasės fotikų, 400D surinkimo kokybė ko gero prasčiausia. Bet nuotraukoms tai įtakos neturi - aparatas geras.
              Kaip po dykumą blaškiausi

              Comment


                Parašė Ramunas Rodyti pranešimą
                Man paciam k100D tikrai labiau patiko nei 400D, abu teko laikyt. 400D be gripo tiesiog per mazas man.
                Priklauso nuo ranku dydzio. O pentaxo ergonomika bent jau man nepatiko. Mygtuku isdestymas ziaurus.
                R. Dichavičius: „Turi būti alkanas fotografijos“

                Comment


                  Velgi, pripratimo reikalas turbut ta ergonomika, man patogiausias valdymu fotoaparatas turbut buvo Olympus E-1(E-3 dar neciupinejau), bet deja jau senukas jis.
                  Jedi power!

                  Comment


                    Parašė Ramunas Rodyti pranešimą
                    Velgi, pripratimo reikalas turbut ta ergonomika, man patogiausias valdymu fotoaparatas turbut buvo Olympus E-1(E-3 dar neciupinejau), bet deja jau senukas jis.
                    Na taip kas tiesa tai nemelas. Tiesiog reikia ilgesni laika naudotis vienu ar kitu modeliu.
                    R. Dichavičius: „Turi būti alkanas fotografijos“

                    Comment


                      P.S Tie patys pentax(bent K10D) turi malonu dalyka, RAW mygtuka ant korpuso kurio man visur truksta
                      Jedi power!

                      Comment


                        Ką jūs su fotoaparatu veikiate, kad jums korpusai nepatvarūs?

                        Comment


                          del jau minetos priezasties atsisakiau minties apie 350 eos'a. tiesiog paemus i rankas buvo labai nemalonus jausmas. ir visai nesvarbu kaip jis fotografuoja. man su juo butu nemalonu dirbti. ta pigi plastmase ir pats mazas....mmm ne man
                          www.tomflagman.com

                          Comment


                            Parašė _Bead_ Rodyti pranešimą
                            Tu bent ji laikiai rankose? Nori pasakyt Pentax k100d tvirtesnis?
                            va tas dalykas kad laikiau tusciai nesneku ir 350D laikiau ir D80 ir e410 ir E510

                            Geriausia ispudi paliko D80 ir E510 is turetu rankose kitu gamintoju fotiku
                            Neišmeskite spalvų

                            Comment


                              Parašė Meier Rodyti pranešimą
                              Ką jūs su fotoaparatu veikiate, kad jums korpusai nepatvarūs?
                              supranti jei fotikas slysta is ranku tai nieko gero...
                              Neišmeskite spalvų

                              Comment


                                supranti jei fotikas slysta is ranku tai nieko gero...
                                na man kol kas neslysta ir šiaip normalus man jis tiek surinkimo, tiek medžiagų (plastmasės), tiek nuotraukų kokybe. Dėl mažumo gal kiek ir mažokas, nes uždėjus masyvesnį objektyvą baimės jausmas atsiranda, kad gali išslyst iš rankų, bet uždėjus battery grip ši problema turėtų išnykti.

                                Comment


                                  Jau pirkdama žinojau, kad korpusas neigiamai vertinamas, bet tas nė kiek nekliūna. Plastmasės gabaliukas, kaip ir visi . Jis man lb patogus, nes ir rankos mano nėra didelės Bet tikrai pirmiau reikia palaikyti, kuris limpa tą ir imi
                                  *******
                                  Miestai.net Fb

                                  Comment


                                    Sudas tie Olympusai, pamirskit jus tuos outsiderius, pazekit i matricos dydi, ir siaip nevyke modeliai.... 17.3 x 13.0 mm

                                    kai normalesni jo 'lygio' [atseit] kitu brandu modeliai turi 23.5 x 15.7 mm [jei ziurint tik i CCD matricas] O ir tas 510 nieko gero is to sudejimo-mazas jis. palieskit Nikon D3 ar Canon Eos 30D/20D
                                    Paskutinis taisė Tommix; 2008.02.12, 00:55.

                                    Comment


                                      Parašė Tommix Rodyti pranešimą
                                      Sudas tie Olympusai, pamirskit jus tuos outsiderius, pazekit i matricos dydi, ir siaip nevyke modeliai.... 17.3 x 13.0 mm

                                      kai normalesni jo 'lygio' [atseit] kitu brandu modeliai turi 23.5 x 15.7 mm [jei ziurint tik i CCD matricas] O ir tas 510 nieko gero is to sudejimo-mazas jis. palieskit Nikon D3 ar Canon Eos 30D/20D
                                      Dar vienas issisokelis, pasiskaityk apie matricu dydzius: http://www.wrotniak.net/photo/oly-e/sensor-size.html

                                      Ir isvis, nemanau jog gali sneketi apie olympusus jei nesi normaliai ju isbandes.
                                      Jedi power!

                                      Comment


                                        Parašė Tommix Rodyti pranešimą
                                        Sudas tie Olympusai, pamirskit jus tuos outsiderius, pazekit i matricos dydi, ir siaip nevyke modeliai.... 17.3 x 13.0 mm

                                        kai normalesni jo 'lygio' [atseit] kitu brandu modeliai turi 23.5 x 15.7 mm [jei ziurint tik i CCD matricas] O ir tas 510 nieko gero is to sudejimo-mazas jis. palieskit Nikon D3 ar Canon Eos 30D/20D
                                        kur tu cia taip aukstai soki? ka cia nori parodyti? jei canon akis isplove tai ir sedek ji apsikabines o ne erezijas skleisk cia atejes ir gadink nuotaika.
                                        Neišmeskite spalvų

                                        Comment


                                          Nu Tommix grynai nesamones kalbi: DSLR kokybe sprendziama ne is JPG, o mazu maziausiai is RAW, ir ne is matricos dydzio o is galutinio rezultato-kadro.
                                          E-510 tikrai graziai piesia, ne vienas turi E-500 ir dar senesni, ir padaro puikias nuotraukas nes turi gera suvokima fotografijoj ir geras rankas.
                                          Pirkti brangu veidrodi tik tam kad jis graziai piestu i JPG, kazkoks nesusipratimas.
                                          Nusipirkai ta 30D man atrodo tik tam kad galetum pasigirti koki aparata turi, o ne kokius rezultatus gali parodyti.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X