Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Kokį fotoaparatą pirkti?

Collapse
Tai svarbi tema.
X
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    man tai isviso paemus belekuria muiline nemokeciau su ja elgtis... jau rankos iprato prie pentaxiuko ant tiek kad nieko kito ir nebenoriu
    Neišmeskite spalvų

    Comment


      Parašė HAMMER Rodyti pranešimą
      Blmb gaila per vėlai įvairiuose forumuose pamačiau Bolido skelbimą Būčiau susigundęs

      O dabar padėkit mano draugui apsispręst dėl fotiko

      http://www.fotofabrikas.lt/items/Fuj...-S6500-Fd.html

      vs

      http://www.fotofabrikas.lt/items/Pan...c-DMC-FZ8.html

      vs

      Kiti pasiūlymai
      LUMIX
      I love INNUENDO!

      Comment


        gal kas gali pavardinti esminius d50 ir d80 skirtumus apart pixeliu, ekrano dydzio bei panasiu dalyku, kuriuos mato ir neigudusi fotografo akis aciu.
        www.tomflagman.com

        Comment


          Parašė FlagMan Rodyti pranešimą
          gal kas gali pavardinti esminius d50 ir d80 skirtumus apart pixeliu, ekrano dydzio bei panasiu dalyku, kuriuos mato ir neigudusi fotografo akis aciu.
          D50 - fokusavimo zonos 5
          D80 - fokusavimo zonos 11

          IT. Sicilija
          PT. 11 dienų Portugalijos keliais
          LT. Kaunas 2009.01.04

          Comment


            sita irgi jau pastebejau. tik idomu ar tai labai daug duoda?
            www.tomflagman.com

            Comment


              Kokybes AF tasku skaicius neitakoja, pas mano olympusa 3, ir tai nieko nekeicia, vistiek naudoju tik viena.
              Jedi power!

              Comment


                11 af tasku... sakyciau visai neblogai ir siaip aukstesnes klases modelis
                Neišmeskite spalvų

                Comment


                  suprantu. seip turiu pasiulyma del d50 tai mastau. anksciau galvojau imt d80 bet tada kaip sakant daugiau NIEKAM pinigu neliktu
                  o seip ramunas gerai sako. bent as visada naudojuosi centriniu, tai yra vienu taskeliu
                  www.tomflagman.com

                  Comment


                    Be jau paminėtų - šiek tiek didesnis ieškiklis, DOF preview, mažojo LCD apšvietimas (kai pats pirkau D50, galvojau, kad tai bevertė funkcija, nors dabar naktį fotografuodamas kartais labai to pasigendu ), sensorius prie didesnių jautrumų mažiau triukšmauja, max jautrumas 3200.

                    Comment


                      Parašė Ramunas Rodyti pranešimą
                      Kokybes AF tasku skaicius neitakoja, pas mano olympusa 3, ir tai nieko nekeicia, vistiek naudoju tik viena.
                      Tikriausiai tik centrinį.

                      IT. Sicilija
                      PT. 11 dienų Portugalijos keliais
                      LT. Kaunas 2009.01.04

                      Comment


                        Dazniausiai, bet kartais naudoju ir kitus 2, bet gan retai.
                        Jedi power!

                        Comment


                          Parašė Ramunas Rodyti pranešimą
                          Kokybes AF tasku skaicius neitakoja, pas mano olympusa 3, ir tai nieko nekeicia, vistiek naudoju tik viena.
                          Įtakoja kompozicijos kokybę ir tolimesnį darbą su PC. Gerai sukomponavus, mažiau tenka karpyti.

                          IT. Sicilija
                          PT. 11 dienų Portugalijos keliais
                          LT. Kaunas 2009.01.04

                          Comment


                            Na tai sufokusuoji, sukomponuoji kaip nori, ir tada fotografuoji. Gi nefotkinu kad visalaik objektas centre butu.
                            Jedi power!

                            Comment


                              Kai reikia AF-C su vienu centru numirt galima.

                              Comment


                                Sveiki, prireike ir man jusu patarimu. Nesu fotografas, del to nemanau jog man reiktu pirkti koki brangu fotoaparata. Gali ateity reiketi pafotografuoti daiktus is arciau. Kaina +/- 1000Lt. Ar Olympus SP-560 UZ vertas demesio? Gal kokiu geresniu variantu yra? Aciu labai

                                Comment


                                  Parašė Eidvis Rodyti pranešimą
                                  Sveiki, prireike ir man jusu patarimu. Nesu fotografas, del to nemanau jog man reiktu pirkti koki brangu fotoaparata. Gali ateity reiketi pafotografuoti daiktus is arciau. Kaina +/- 1000Lt. Ar Olympus SP-560 UZ vertas demesio? Gal kokiu geresniu variantu yra? Aciu labai
                                  Taip, yra.


                                  Visgi net ir Point&shoot aparatai Canon (ir žinoma Nikon) geriausi...

                                  Comment


                                    Parašė Meier Rodyti pranešimą
                                    Taip, yra.


                                    Visgi net ir Point&shoot aparatai Canon (ir žinoma Nikon) geriausi...
                                    Nu cia tai visiska nesamone pasaskyta..tuo labiau apie Nikon..Gal galima pavyzdziu konkreciu? Kuriam desimtmety dar gyvenam?

                                    atsakant i klausima: Olympus 560 nera tas optimalus variantas siai dienai.
                                    Vertesni demesio butu aparatai butu Panasonic FZ18 ir Fuji S8000. Ju foto kokybe geresne uz konkurentu. Taip pat turi placikampius objektyvus.. Panasonic labai kokybiska optika.
                                    O apie Canon... S5 nevertas demesio aparatas: maza perkista pixeliais matrica, nera plataus kampo, didele kaina.

                                    Comment


                                      Parašė GudJer Rodyti pranešimą
                                      Nu cia tai visiska nesamone pasaskyta..tuo labiau apie Nikon..Gal galima pavyzdziu konkreciu? Kuriam desimtmety dar gyvenam?

                                      atsakant i klausima: Olympus 560 nera tas optimalus variantas siai dienai.
                                      Vertesni demesio butu aparatai butu Panasonic FZ18 ir Fuji S8000. Ju foto kokybe geresne uz konkurentu. Taip pat turi placikampius objektyvus.. Panasonic labai kokybiska optika.
                                      O apie Canon... S5 nevertas demesio aparatas: maza perkista pixeliais matrica, nera plataus kampo, didele kaina.
                                      Aj, teko man susidurti su visokiais Fuji, Panasonic, Olympus, Sony (!), netgi tokia egzotika kaip Epson... Lieku prie gana kategoriškos nuomonės, kad Canon ir Nikon perkant automatiškai gauni gerai veikiantį daiktą, o su kitais - loterija.

                                      O šiaip tai... Pamenu kažkada susidūriau su Olympusu... net modelio nežinau, bet nelabai senu. Savininkas sakė "kaip puikiai fotografuoja", aš stebėjausi išvis kad šiais laikais kažkas gali gaminti tokius prastus fotoaparatus.

                                      Bet go ahead, pirkit visokius Sony su Carl Zeiss ar Panasonic su Leica optika. Gi Carl Zeiss negali fotografuoti blogai, ar ne?

                                      Comment


                                        Ai nepradekim, perskaityk ka parasei-visiskai nieko konkretaus: "kazkada kazka turejau, kazka maciau, kazka girdejau". Kaip matau tiksliu duomenu ir irodymu negali pateikti.
                                        Vadovaujiesi tik gamintoju pavadinimais, Leica, Zeiss, Sony, Olympus ir t.t. O as kalbu apie SIOS DIENOS MODELIUS..
                                        Panasonic optika gera ne del to kad yra uzrasas Leica, o todel kad ji is tikro gera: galima nesunkiai rasti testiniu nuotrauku taip pat kaip ir kitu fotiku.
                                        Galiu drasiai teigti kad ultrazoomuose siandien Canon (S5) gauna i skudurus nuo Fuji ir Panasonic analogu tiek kokybe, tiek funkcionalumu.
                                        Taip pat daugelis kitu klasiu Panasonic modeliu kad ir nusileidzia kokybe Canon analogam, bet Panasonicai turi naudingesniu charakteristiku eiliniam vartotojui: platus kampas, stabilizacija mazame, nebrangiame, kiseniniame aparate ir t.t.
                                        Dar siandien nei Canon nei Nikon nepagamino nieko panasaus i buvusius Fuji F20, F30, F31 ir tuo labiau S6500 fotikus zvelgiant i nuotrauku kokybe prastame apsvietime
                                        apie Nikon isvis tylu, nes jie visiskai neturi ka optimalaus pasiulyti is muiliniu..visiskai..

                                        Comment


                                          Naaa... Aš vertinu ne pagal semplus, o pagal gyvus įspūdžius. Skaitau tai yra svarbiausia. Panasonicai dėl savo konstrukcijos nelabai patiko, tokie nepatvarūs (konkrečiai FZ2, FZ3). Dažnai semplai rodo vieną, realybė visai kitą, pvz jei fotoaparatas prastai sufokusuoja, tai semplas gali atrodyti kuo puikiausiai, o gyvenime nepavyks nė vienos nuotraukos buitinėmis sąlygomis padaryti ryškios (šiek tiek hiperbolizuoju...). Manau pilnas internetas visokių apžvalgų, bet sunkiausia būna jas visas perskaičius ir prisiskaičius apie "labai geros kokybės" bene visus aparatus išsirinkti tą vieną, kurį teks kelerius metus nešiotis. Ir būtent šio sprendimo vietoje aš siūlau rinktis Canon. Nes laiko patikrintas, geras daiktas, visuomet savo klasėje atidirbantis už pinigus.

                                          Aišku galima įmesti disclaimerį, jog visa tai ką parašiau yra subjektyvi mano nuomonė ir ji nepretenduoja į visišką tiesą (o kas yra tiesa apskritai?), bet maniau tai ir taip akivaizdu...

                                          Comment

                                          Working...
                                          X